Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Діалло просто розірвав суперників на африканському турнірі. Показуємо вам голи сенегальця та розповідаємо подробиці тріумфу його команди

Розкішний перфоманс Самби, котрий привів Сенегал до перемоги у турнірі UFOA!

Автор — Maksim Bilan
12 вересня 2022, 10:42

Збірна Сенегалу U-20 стала переможцем турніру UFOA (чемпіонат західної Африки), обігравши в фінальному матчі Гамбію U-20 з мінімальним рахунком – 1:0.

Навряд такиий результат міг би бути можливим без молого динамівця Самби Діалло, тож українських вболівальникам може бути цікаві дізнатися трішки детальніше про це.

За підсумками змагання Самба став найкращим гравцем турніру та найкращим бомбардиром, забивши 4 м'ячі у 4-х матчах.

Все почалося з поєдинку проти Гамбії, де Діалло на 7-й хвилині реалізував пенальті, який став єдиним забитим голом у матчі.

Гол на: 0:30

У 1/2 фіналу Сенегал переміг Мавританію (4:1). На 18-й хвилині Діалло забив гол, пізніше динамівець ще й зробив результативну передачу.

Гол: 0:52 , 4:16 (гольова передача)

Фінал. Збірна Сенегалу U-20 знову проти збірної Гамбії U-20, єдиний гол забиває Самба Діалло на 64-й хвилині матчу. Самба герой своєї команди 😁