Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Реал» переміг «Барселону» і очолив таблицю Ла Ліги: як це було

Блог — Live блог
Автор — Danylo Miroshnychenko
16 жовтня 2022, 19:10
5

Tribuna.com провела текстову онлайн-трансляцію матчу 9-го туру Ла Ліги між «Реалом» та «Барселоною».

«Реал» - «Барселона» - 3:1

94' — Фінальний свисток. «Реал» завдяки цій перемозі виходить на перше місце!

93' — Святкують фанати господарів. Всім все вже зрозуміло.

91' — ГООООООООЛ! Сам Родріго і реалізує пенальті, пробивши в правий кут. Тер Стеген зробив все що міг, але не відбив цей удар, хоча вгадав напрямок. Ще один повтор доводить, що офсайду в бразильця не було через п'ятку Кунде.

89' — Гарсія наступає на ногу Родріго в штрафному майданчику, і це пенальті. Що цікаво, на одному з повторів було видно, що бразилець можливо був в офсайді.

88' — Рюдігер та Асенсіо вийшли на поле замість Карвахаля та Бензема.

87' — Ледве «Барселона» не зрівняла рахунок. Де Йонг м'яко навішував на Роберто, який замість удару віддав імпровізовану передачу на Фаті, іспанець в падінні пробив у дальній кут, але м'яч пройшов поряд зі стійкою.

85' — Родріго замість Вінісіуса.

83' — ГОООООООЛ! Фаті обіграв Вальверде на лівому фланзі та прострілив на Левандовського, поляк замість удару зіграв п'ятою назад на Феррана Торреса, який і скоротив рахунок.

83' — Педрі покинув поле, замість нього вийшов Кесс'є.

80' — Жовта Гаві за фол на Тчуамені.

79' — Левандовському не вдалося завдавати акцентований удар після прострілу Феррана, Лунін без проблем спіймав м'яч.

78' — Камавінга вийшов на поле замість Модрича.

77' — Дальній удар Фаті з 25 метрів пролетів впритул до лівої стійки Луніна.

76' — Ферран прострілив на Левандовського, але Роберту не вдалося обробити м'яч для подальшого удару.

75' — Модрич заробляє жовту за те, що наступив на щиколотку Педрі.

75' — Перегляду ВАР не буде, гра продовжилась.

74' — Левандовський падає у штрафному майданчику після контакту з Карвахалем, але свисток арбітра мовчить.

73' — Фаті міняє Дембеле. Все менше часу у гостей на те, щоб врятувати гру.

72' — Удар Левандовського на себе прийняла стінка.

71' — Дембеле заробив небезпечний штрафний неподалік від лінії штрафного майданчика.

70' — Спроба від Левандоського пробити після подачі Педрі, Лунін на місці.

69' — Дальній удар від Бензема, але зависоко, навіть дуже.

67' — Подачу Модрича з лівого флангу виніс кулаком тер Стеген.

65' — Фол в атаці від Левандовського, нервує поляк.

63' — Педрі майже вийшов сам на сам з Луніним, але Мілітао в останню мить підставив ногу, перехопивши м'яча.

61' — Дембеле круто обіграв Крооса, але перед штрафним майданчиком його зупинив Вінісіус.

60' — Альба, Гаві та Ферран Торрес виходять на поле замість Бальде, Рафіньї та Бускетса.

58' — «Реал» не поспішає, господарі дозволяють собі гальмувати швидкі атаки заради безпеки власних воріт.

57' — Карвахаль у штрафному майданчику перехопив тонку передачу Педрі на де Йонга.

56' — Вінісіус занадто сильно прокинув собі на хід в контратаці, м'яч вийшов за межі поля.

55' — Поки у сплячці гості, хоча їм потрібно мінімум двічі забивати.

52' — Рефері скасував другий гол Бенхема. Вінісіус круто перевів м'яч на правий фланг, Карім змістився у центр та пробив точно у дальній кут, але в момент пасу він був поза грою.

50' — Бензема віддавав у другий темп пас на Крооса, але німцю не вдалося влучити у ствір воріт метрів майже з лінії штрафного майданчика.

48' — Не затримується м'яч у команд, втрата за втратою.

47' — Протягом однієї хвилини два порушення правил на каталонцях в центрі поля. Господарі не дають супернику вільно розігрувати м'яч.

46' — Другий тайм розпочався. Хаві та Анчелотті вирішили не робити заміни.

45+2 — Перший тайм завершився невдалою спробою Рафіньї зробити простріл з правого флангу.

45+1' — Модрич заблокував удар Педрі за меж штрафного майданчика.

43' — Карвахаль та Мілітао завадили Левандовському пробити по воротах після подачі з лівого флангу від Бальде.

39' — Кроос намагався вивести Бензема один на один, але його тонку передачу перехопили в останній момент.

37' — Лунін відбив перед собою удар де Йонга, партнер українця вибив м'яч на кутовий, який ні до чого не призвів.

35' — ГООООООООООООООЛ! ВАЛЬВЕРДЕ! Менді з лівого флангу віддав передачу на 22 метри перед штрафним майданчиком, де на неї чекав зовсім вільний уругваєць. Далі був потужний удар в правий від тер Стегена кут.

34' — Левадовський фолить на Модричі, намагаючись вступити в контрпресинг.

31' — «Барселона» володіє ініціативою. Перша атака «вершкових» за певний проміжок часу завершилася втратою м'яча від Бензема на правому фланзі.

30' — Вінісіус отримує жовту за різкі слова на адресу арбітра.

28' — Лежить на газоні Левандовський. Алаба у боротьбі за верховий м'яч відмахнувся рукою в обличчя поляку. Суддя мовчить.

27' — Прорив Роберто правим флангом завершився подачею у центр воротарського майданчика, Дембеле ледве вдалося дотягнутися до м'яча, через що удар вийшов не дуже точним.

25' — ЯК НЕ ЗАБИВАЄ ЛЕВАНДОСЬКИЙ! Поляк міг зрівнювати рахунок після прострілу Рафіньї на дальню стійку, але... Режисер трансляції натякає, що у нападника міг бути офсайд.

23' — Алаба спокійно виніс м'яч за межі поля після прострілу Рафіньї.

21' — Бальде в боротьбі виніс м'яч у центрі поля в бік своїх воріт, тер Стегену довелося вибігати за межі штрафного майданчика, щоб вибити його в аут замість кутового.

18' — Бальде відверто нервує. У простій ситуації захисник підковзнувся у власному штрафному майданчику, молодого гравця врятувало тільки те, що Мілітао порушив проти нього правила, намагаючись наздогнати втрачений м'яч.

16' — Невдала спроба гостей вийти з-під пресингу в короткий пас закінчилася аутом «Реала» неподалік штрафного майданчика «Барселони», проте прострілом Вальверде після його виконання ніхто не скористався.

14' — «Барселона» вже пропустила стільки ж голів, скільки у 8 турах до цього. Тим часом атака лівим флангом каталонців закінчилася прострілом Дембеле, який виніс Мілітао.

12' — ГООООООООООООООООООООЛ! БЕНЗЕМА!! Вінісіус вийшов один на один з тер Стегеном, але пробив прямо в німецького голкіпера, Бензема на добиванні вразив вже майже пусті ворота. Гарсія та Бальде не змогли нічого вдіяти на лінії.

10' — Вінісіус мав гарну можливість пробити по воротах з лівого флангу, але загрався, після цього бразилець намагався врятувати атаку пасом на Модрича, але марно, передача хорвата на Карвахаля не дійшла до адресата.

7' — Менді з лівого флангу прострілив на Вінісіуса, той обіграв захисника «Барселони», пробив, але Кунде заблокував цей удар. Подальший кутовий ні до чого не призвів. Атака другим темпом з підбору завершилася прострілом Вінісіуса у руки тер Стегена.

6' — Швидка атака каталонців лівим флангом завершилася ударом Левандовського, але після закінчення епізоду лайнсмен зафіксував офсайд у Дембеле.

5' — Перший удар в матчі. Рафінья наважився на удар з правого полуфлангу, Лунін впевнено зафіксував м'яч.

3' — Бальде помилися при перехопленні м'яча на фланзі, але Вальверде не вдалося скористатися помилкою захисника, м'яч вибив Гарсія.

2' — Господарі намагаються високо пресингувати суперника вже з перших хвилин. Після двох спроб каталонців розпочати позиційну атаку ініціативу перехопив «Реал», чий наступ закінчився втратою м'яча Вінісіуса.

0' — Жереб вирішив, що матч з центру поля розпочне «Барселона».

***

«Барселона»: тер Стеген, Роберто, Кунде, Гарсія, Бальде, Бускетс, де Йонг, Педрі, Рафінья, Левандовський, Дембеле

Лава запасних: Піке, Ансу Фаті, Торрес, Маркос Алонсо, Альба, Кесс'є, Пенья, Гаві, Торре, Тенас,

«Реал»: Лунін, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді, Модрич, Тчуамені, Кроос, Вальверде, Бензема, Вінісіус

Лава запасних: Лопес, Каньїсарес, Вальєхо, Начо, Азар, Асенсіо, Камавінга, Одріосола, Васкес, Родріго, Рюдігер, Діас

***

— Роберт Левандовський відзначався голом в кожному з виїзних матчів Ла Ліги в цьому сезоні.

— Для Бускетса це 44 Ель Класіко в його кар'єрі, більше тільки у Ліонеля Мессі та Серхіо Рамоса (45).

— Маркос Алонсо провів в академії «Реала» та відіграв 1 гру за першу команду. Його дід — легенда мадридського клубу, а батько колишній гравець «Барси».

Під час останнього свого матчу на «Бернабеу» Алонсо забив гол.

— Останні 20 матчів на «Бернабеу» закінчилися 11 перемогами «Барселони», 3 матчі закінчилися внічию, 6 разів перемогу святкував «Реал».

— За всю історію між командами відбулося 249 матчів. 97 перемог «Барселони», 52 нічиїх, 100 перемог «Реала». Різниця м'ячів 408:415 на користь «вершкових».

— Найкращим бомбардиром в історії Ель Класіко є Ліонель Мессі, у якого 26 голів — 18 в Ла Лізі, 6 в Суперкубку Іспанії, ще два в Лізі чемпіонів.

В цей же день, 16 жовтня, рівно 18 років тому, він дебютував за каталонський клуб у Ла Лізі.

— Також Мессі належать рекорди за найбільшою кількістю асистів (14), хет-триків (2), голів зі штрафних (2), голів з пенальті (6) та голів з-за меж штрафного майданчика (3).

— Ансу Фаті наймолодший автор голу в Ель Класіко (17 років та 359 днів), сьогодні він зіграє 50-й матч в чемпіонаті Іспанії.

— Усман Дембеле ніколи не програвав на «Бернабеу» (3 перемоги та 1 нічия).