Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Каррі знову показав, хто батько «Бостона». Закинув «трійку» в клатчі та відсвяткував фірмовим жестом

Стефен Клатчер 😎

Блог — Rim Protection
20 грудня, 09:20
1

«Голден Стейт» у матчі регулярного чемпіонату НБА переміг «Бостон» у овертаймі із рахунком 132:126. «Ворріорз» завдали лідеру Східної конференції шостої поразки у сезоні та перервали серію «Селтікс» із п'яти перемог поспіль (продовживши свою серію до трьох ігор).

Вже традиційно для матчів «Бостона» та «ГСВ» найкращим гравцем зустрічі став Стеф Каррі, який набрав 33 очки (реалізував 6/11 триочкових), а ще віддав шість асистів та зробив три підбирання.

За 10 секунд до завершення овертайму Каррі закинув триочковий даггер (кидок, що знімає запитання щодо переможця матчу), довівши перевагу своєї команди до чотирьох очок (фактично до двох володінь).

І відсвяткував це влучання своїм фірмовим жестом «Добраніч» (а ще показав пальцем на сина Реджі Міллера, який сидів на трибунах).