Tribuna/Футбол/Блоги/Адміністративний блог/Результати суперфіналу блогерського конкурсу «Кубок світла»
Ком'юніті

Результати суперфіналу блогерського конкурсу «Кубок світла»

Відоме ім’я переможця!

2 січня 2023, 22:10
5

От і добіг свого завершення перший блогерський конкурс на оновленій «Трибуні». В рамках конкурсу було опубліковано 63 пости, багато з яких ми вже встигли винести на головну, а якісь ще чекають свого часу. Участь у конкурсі взяло 29 учасників, кожному з яких ми щиро дякуємо за те, що, навіть попри складні умови блекаутів та війни, ви знаходили час на те, щоб викласти свій пост.

У фінал вийшли 8 учасників, але інші юзери теж продовжували писати матеріали, щоб поборотися за звання найкращого поста конкурсу. Про це дещо згодом, а зараз час оголосити переможця.

То хто ж переміг?

Переможцем став блогер, який від першого туру зайняв передову позицію, хоча в суперфіналі виграв всього лиш 0,5 бала. Наші вітання ол райту, який не лише був визнаний найкращим блогером року, але й став переможцем конкурсу.

Друге місце у дуже близькій боротьбі отримує doctor__bormental, а трійку призерів замкнув Sergey Alexandrov. Трішки не вистачило Ochoa510 ✙, аби увійти в топ-3. З усіма оцінками суддів можна ознайомитися тут.

А що отримують переможці?

Нагадуємо про наш призовий фонд.

Загальний призовий фонд – 25 тис. гривень, які будуть розподілені наступним чином:

1 місце – 10 тис. гривень

2 місце – 7 тис. гривень

3 місце – 5 тис. гривень

Найкращий пост – 3 тис. гривень

Окрім цього, «Трибуна» виділить 25 тисяч гривень на донати для ЗСУ. Разом із переможцями ми визначимо, куди спрямувати ці гроші.

Голосування за найкращий пост відбудеться найближчими днями.

Вітаємо переможців із чудовою роботою та сподіваємося, що всі учасники продовжуватимуть створювати матеріали на найкращому спортивному ресурсі України.

З приводу того, як ви можете отримати свій виграш, пишіть на електронну пошту baranovskiy@tribuna.com.