Всі новини

ЧУ з футзалу, чвертьфінальні серії: «SkyUp» вибив «Аврору», «Енергія» пройшла «Сокіл», розгромні перемоги «Урагана» та ХІТ

11 травня, 23:14

В українській футзальній Екстралізі завершилися чвертьфінальні серії плей-оф до 2 перемог.

«Енергія» після домашньої поразки від «Сокола» двічі перемогла на виїзді, в інших парах серії закінчилися з рахунком 2:0.

10 травня, п’ятниця

«Сокіл» – «Енергія» – 1:2

Голи: Гуцуляк, 34 Марциняк, 24, Легендзевич, 29

«Ураган» – «Кардинал» – 5:0 (рахунок у серії – 2:0)

Голи: Масевич, 7, Моспан, 18, Мих. Грицина, 26, Фаренюк, 39, 40

11 травня, субота

«Сокіл» – «Енергія» – 1:3 (рахунок у серії – 1:2)

Голи: Данилюк, 29 – Зварич, 12, Квасній, 17, Кузь, 34

«Аврора» – «SkyUp Futsal» – 4:7 (рахунок у серії – 0:2)

Голи: Школьний, 18, 33, 39, Бессалов, 36 – Кібиш, 3, Тменов, 23, 32, Бакум, 25, Бруно Сантос, 27, Бакінський, 34, Ліфер, 40

ХІТ – «Харків» – 9:1 (рахунок у серії – 2:0)

Голи: Мельник, 5, Абакшин, 21, 27, Жук, 24, Чернявський, 28, Сметаненко, 30, Педяш, 31, Подлюк, 32, Сірий, 37 – Сиротенко, 32

У півфінальних серіях до 3 перемог зустрінуться:

«Ураган» – «Енергія»

ХІТ – «SkyUp Futsal»

У перших двох зустрічах у кожній парі господарями будуть команди, вказані першими, 3-й і 4-й (за необхідності) матчі пройдуть на майданчиках команд, які починали серію на виїзді. У разі потреби, у 5-х іграх прийматимуть суперників відповідно «Ураган» та ХІТ.