Tribuna/Регбі/Блоги/Кубок світу з регбі 2023: учасники, групи та головне про турнір

Кубок світу з регбі 2023: учасники, групи та головне про турнір

1 вересня, 22:00
6

Якщо ви скучили за спортом без симуляцій і акторської гри, або ви просто любите, коли 15 здорових чоловіків грають 80 хвилин у максимальному контакті, вже за тиждень ви зможете насолодитися головним турніром з регбі.

Коли?

З 8 вересня по 28 жовтня 2023 року у Франції пройде 10-й в історії чемпіонат світу (він же Кубок світу) з регбі.

Хто чемпіон?

Чотири роки тому Кубок світу завоювала збірна ПАР, здобувши третю у своїй історії перемогу на цьому турнірі.

Хто бере участь?

12 збірних, які на минулому Кубку світу посіли топ-3 місця, на груповому етапі забезпечили собі місце автоматично. Ще 8 збірних пройшли відбірковий турнір.

Зазначимо, що вперше на турнірі не візьмуть участь Канада (брала участь у всіх Кубках світу) і США (пропустила тільки в 1995 році).

Разом 20 збірних розбиті на 4 групи по 5 команд у кожній. Дві найкращі з кожної групи виходять у плей-оф, де починають боротьбу на стадії 1/4 фіналу.

Хто фаворити?

Головних фаворитів три:

- Нова Зеландія — найтитулованіша збірна на пару з ПАР, відома всім своїм ритуальним танцем хака, який можна побачити перед кожною. Обов'язково до перегляду =)

- Франція — господарка турніру 6 разів в історії виходила в четвірку найкращих. Трибуни точно допоможуть їй щонайменше повторити це досягнення.