Всі новини

WSOP 2022, День 8: Шуттен лідирує в хайроллері за $50 000; українець фінішував у топ-10 Event #11 $600 NLH Deepstack; у турнірі з Омахи зібралося 39 власників браслетів WSOP

8 червня 2022, 19:03

Світова покерна серія 2022 року (WSOP) триває. Закінчився восьмий день фестивалю. На той час, коли остання людина покинула зали Bally’s і Paris Las Vegas, стали відомі імена двох нових чемпіонів WSOP, а також результати п’яти інших подій, що наближаються до своєї кульмінації.

Американець філіппінського походження Генрі Акейн здобув перемогу в Event #5: $500 The Housewarming. Він пішов з турніру зі своїм першим браслетом WSOP, на додаток до вражаючих $701 215 призових. Колишній професійний тенісист Раджеш Вохра виграв турнір #11: $600 No-Limit Hold’em Deepstack, в якому отримав свій перший трофей WSOP плюс $335 886. Варто також відзначити і результат українця Богдана Сливінського, який фінішував на 10-у місці у цьому ж турнірі. Сливінський став першим українцем, якому вдалося вийти за фінальний стіл WSOP 2022.

В інших турнірах варто відзначити Бена Діболда та Майка Городинського, які стали фіналістами турніру Event #10: $10 000 Dealer’s Choice 6-Handed Championship та які боротимуться за титул та головний приз у $300 000.

Змінився чіп-лідер в одну із найпрестижніших турнірів перших днів – Event #12: $50 000 High Roller No-Limit Hold’em 8-Handed. Дена Сміта, який очолював турнір раніше, змінив Брек Шуттен. Другий ігровий день Шуттен закінчив зі стеком у 41 ВБ. Його найближчий переслідувач – гравець із Тайланду Пуннат Пунсрі. На рахунку тайця стек 29 ВБ.

Крістоф Квон – людина, за якою будуть полювати залишевшихся 16 гравців Event #13: $1 500 Limit Hold’em. Завтра вони поведуть боротьбу за титул та головну виплату у розмірі $145 856.

Тільки 160 зі 2 393 гравців залишилося до кінця першого дня Event #14: $1 500 6-Handed No-Limit Hold’em. Поле було поділено на 17 рівнів, а француз Фабріс Біго став чіп-лідером. На його рахунку 1 076 000 фішок. Його переслідувачами є Тяньї Му (883 000 фішок) та Шанкар Піллай (849 000 фішок).

У турнірі з Омахи, Event #15: $10 000 Omaha Hi-Lo 8 або Better Championship, було зроблено близько 180 входів, а до другого дня пройшли 108 гравців. Але що найбільше дивує так це те, що 39 із них уже володіють як мінімум одним золотим браслетом WSOP. Чіп-лідер, Брайс Йокі, як-раз один із таких гравців. День він закінчив зі стеком у 398 000 фішок. За Йокі слідують такі знаменитості як: Рей Дехаргані (350 000), Джессі Кляйн (330 000), Алекс Лівінгстон (240 000), Майк Матусов (175 000), Скотт Клементс (158 000), Роберт Мізрахі (99 000) та Ерік Сайдел (80 000).