Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Париж вже скоро. 7 неочевидних олімпійських надій України

Париж вже скоро. 7 неочевидних олімпійських надій України

15 червня, 00:04

Трохи більше року залишається до головної спортивної події чотириріччя – Олімпіади-2024 в Парижі. Минулої Олімпіади Україна здобула 19 нагород, з яких лише 1 найвищого гатунку.

Усі ми знаємо, що в Парижі знову на медалі будуть претендувати Ярослава Магучіх, Людмила Лузан, Михайло Романчук, Олена Костевич та інші наші зірки. Але давайте розглянемо тих українців, хто є не такими очевидними та відомими широкому загалу олімпійськими надіями України.

Михайло Кохан – метання молота

У Токіо молодий український легкоатлет зупинився за крок від бронзи. Кохан метнув молот 80,39 метра, але цього зовсім трохи не вистачило для справжньої сенсації. Після четвертого місця на Олімпіаді Кохан двічі вигравав Кубок Європи серед молоді, становився п’ятим на чемпіонаті Європи та сьомим на світовій першості. На жаль, після Олімпіади Кохан жодного разу не кидав на 80 метрів.

Кохану ще лише 22, він є одним з найбільш талановитих спортсменів у своїй дисципліні. Попереду ще цілий рік, щоб покращити результати та спробувати зачепитись за нагороду в Парижі.

This page contains the following errors:error on line 1 at column 57: Opening and ending tag mismatch: br line 1 and b Below is a rendering of the page up to the first error.Данило Болдирєв – спортивне скелелазіння

This page contains the following errors:error on line 1 at column 317: Opening and ending tag mismatch: br line 1 and div Below is a rendering of the page up to the first error.Діючий чемпіон світу зі спортивного скелелазіння у дисципліні “швидкість”. До речі, здобув ту перемогу Данило у москві. Зараз неможливо уявити, щоб хтось з наших спортсменів туди поїхав. Тричі за кар’єру Болдирєв встановлював світовий рекорд, тож є одним зі світових топів у цьому виді спорту.

У Парижі спортивне скелелазіння буде вперше представлено на Олімпіаді. Здається, у нашої країни є чудовий шанс на дебютну медаль.

Олександр Желтяков – плавання

17-річний український талант, який вже зумів здобути олімпійську ліцензію. На турнірі Stockholm Open Желтяков проплив швидше за всіх на дистанції 100 метрів на спині. Минулого року Желтяков взяв три срібних нагороди на юніорському чемпіонаті Європи: дві індивідуальні, а одна – в естафеті.

Навряд ще можна розглядати Желтякова як медальну надію, але стати одним з відкриттів Олімпіади йому до снаги.

Олексій Середа – стрибки у воду

Уродженцю Миколаєва ще лише 17 років, а він вже має за своїми плечима досвід участі в Олімпіаді. У 2022 році Середа виграв срібну медаль у змішаній синхроній вишці на висоті 10 м, а також став чемпіоном Європи на десятиметровій вишці. Олексій постійно прогресує та беззаперечно є одним з претендентів на медалі у Парижі.

Ірина Геращенко – стрибки у висоту

Вічно четверта Ірина Геращенко станом на зараз є одним зі світових топів у своїй дисципліні. Минулого року киянці вперше за кар’єру вдалося стрибнути на 2 метри, але й цього не вистачило для омріяного п’єдесталу, що є аномалією.

Протягом кар’єри Ірині вкрай нещастить, але хто знає: можливо саме Париж стане тим місцем, де Геращенко вперше за кар’єру візьме медаль крупного турніру. Заслужену медаль.

Ілля Ковтун – спортивна гімнастика

Ще один дуже молодий спортсмен у нашому списку. Ковтун був у команді під час провальної для нашої спортивної гімнастики Олімпіади, а вже після неї почав дуже сильно прогресувати. Цього року Ковтун здобув одразу три медалі на чемпіонаті Європи: бронзи у багатоборстві та на поперечині, а також золото у паралельних брусах. У 2021 році Ковтун також став бронзовим призером чемпіонату світу у паралельних брусах.

За рік Ілля здатен ще більше вдосконалити власну майстерність та поборотися за нагороду у Парижі. Можливо, навіть не за одну.