Всі новини

Збірна України з дзюдо посіла перше загальнокомандне місце на етапі Кубка Європи у Словенії

19 червня, 15:55

Збірна України з дзюдо завершила виступи на етапі Кубка Європи, який відбувся у Подчетртеку, Словенія.

За підсумками змагань українці завоювали 13 медалей: 4 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Завдяки цьому збірна України фінішувала першою у загальнокомандному рейтингу команд-учасниць змагань.

Золоті медалі: Назар Вісков (до 60 кг), Каро Марандян (до 66 кг), Сергій Неботов (до 73 кг), Станіслав Гунченко (до 90 кг);

Срібні медалі: Вадим Чернов (до 66 кг), Ігор Цуркан (до 81 кг), Анастасія Антіпіна (до 63 кг);

Бронзові медалі: Денис Тупицький (до 60 кг), Олександр Кошляк (до 73 кг), Данило Гуцол (до 100 кг), Олексій Моісєєв (від 100 кг), Анастасія Суперсон (до 48 кг), Христина Гоман (від 78 кг).