Всі новини

Україна посіла друге місце в командному заліку спортивного самбо серед жінок та бойового самбо серед жінок і чоловіків на ЧЄ-2024

11 травня, 19:46

Збірна України з самбо виграла 13 медалей на чемпіонаті Європи, який провели в місті Новий Сад, Сербія.

У спортивному самбо чемпіонкою Європи у вазі понад 80 кг стала Анастасія Комович. Сніжана Пліш (до 54 кг) і Анастасія Шевченко (до 65 кг) стали срібними призерками, а Марія Буйок (до 50 кг) і Ярослав Давидчук (до 98 кг) здобули бронзи.

Валерія Захаревич (до 80 кг), Андрій Кучеренко (до 71 кг), Владислав Руднєв (до 79 кг), Петро Давиденко (до 88 кг) стали золотими медалістами у бойовому самбо. Юліана Лисенко (до 65 кг) та Ангеліна Лисенко (до 72 кг) взяли срібло в бойовому самбо, а Олександр Воропаєв (до 64 кг), Анатолій Волошинов (до 98 кг) – бронзи.

Збірна України стала другою в командному заліку спортивного самбо серед жінок та бойового самбо серед жінок і чоловіків.