Tribuna/Хокей/Блоги/НХЛ: Даллас проходить далі

НХЛ: Даллас проходить далі

Автор — Olegolas
6 травня, 09:42

Радек Факса, який повернувся до складу після пропуску чотирьох ігор через травму, забив переможний гол на 44-й секунді третього періоду. Його гол став визначальним у перемозі Старс 2:1, що дозволило їм здолати чинних володарів Кубка Стенлі.

20-річний Ваятт Джонстон також відзначився голом за Даллас. Воротар Джейк Оттінджер відбив 21 кидок, здобувши другу перемогу у сьомому матчі. Капітан Джеймі Бенн наголосив на вірі команди у власні сили, незважаючи на скептичні прогнози після двох поразок на старті серії.

Тренер Піт ДеБур тепер має вражаюче досягнення 8-0 у сьомих матчах плей-оф, працюючи з чотирма різними командами. Єдиним тренером з кращим показником є Дерріл Саттер (8-3).

Перемога дозволила Старс, які посіли перше місце на Заході у регулярному сезоні, пройти до другого раунду, де їхнім суперником буде Колорадо. Початок серії запланований на вівторок у Далласі.

Для Вегасу це стала друга поразка у сьомому матчі за історію клубу. Гол Бретта Хаудена у другому періоді на деякий час зрівняв рахунок, але невдала передача Томаса Хертла, після якої забив Джонстон, стала ключовим моментом гри. Незадовго до того Оттінджер зробив кілька складних сейвів після кидків Джека Айкела та Джонатана Марчессо.

Втрата нагоди захистити титул чемпіонів болісно позначилася на Вегасі, який зберіг 22 з 27 гравців переможного складу. Їхній тренер Брюс Кесcіді визнав, що деякі гравці не зможуть заснути цієї ночі через обставини поразки. Загалом в серії команди забили по 16 голів.