Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Хорватія. Перша Ліга — 1999/2000
1. NL11 серп 20232 черв 2024
1999/2000
Усi
Усi
Груповий етап
11 черв 2000Завершено
NK Vrbovec
00
Чаковець
11 черв 2000Завершено
HNK Segesta Sisak
34
NK Cazmatrans
11 черв 2000Завершено
Марсонія
40
Solin
11 черв 2000Завершено
NK Bjelovar
40
NK Zagorec Krapina
11 черв 2000Завершено
Задарма
10
NK Orijent Rijeka
11 черв 2000Завершено
NK Jadran Luka Ploče
23
Спліт
11 черв 2000Завершено
NK Mosor Zrnovnica
51
NK Otok
11 черв 2000Завершено
Поморац
20
NK Belišće
04 черв 2000Завершено
NK Cazmatrans
03
Марсонія
04 черв 2000Завершено
Чаковець
21
HNK Segesta Sisak
04 черв 2000Завершено
NK Belišće
12
NK Vrbovec
04 черв 2000Завершено
NK Otok
13
Поморац
04 черв 2000Завершено
Спліт
02
NK Mosor Zrnovnica
04 черв 2000Завершено
NK Orijent Rijeka
31
NK Jadran Luka Ploče
04 черв 2000Завершено
Світло
20
Задарма
04 черв 2000Завершено
Solin
43
NK Bjelovar
28 трав 2000Завершено
Марсонія
20
NK Bjelovar
28 трав 2000Завершено
NK Cazmatrans
03
Чаковець
28 трав 2000Завершено
HNK Segesta Sisak
11
NK Belišće
28 трав 2000Завершено
NK Vrbovec
52
NK Otok
28 трав 2000Завершено
Поморац
20
Спліт
28 трав 2000Завершено
NK Mosor Zrnovnica
30
NK Orijent Rijeka
28 трав 2000Завершено
NK Jadran Luka Ploče
02
Світло
28 трав 2000Завершено
Задарма
40
NK Zagorec Krapina
21 трав 2000Завершено
NK Otok
16
HNK Segesta Sisak
21 трав 2000Завершено
Світло
02
NK Mosor Zrnovnica
21 трав 2000Завершено
Спліт
11
NK Vrbovec
21 трав 2000Завершено
NK Zagorec Krapina
02
NK Jadran Luka Ploče
21 трав 2000Завершено
NK Orijent Rijeka
11
Поморац
21 трав 2000Завершено
NK Belišće
20
NK Cazmatrans
21 трав 2000Завершено
Solin
11
Задарма
21 трав 2000Завершено
Чаковець
11
Марсонія
17 трав 2000Завершено
HNK Segesta Sisak
70
Спліт
17 трав 2000Завершено
NK Cazmatrans
35
NK Otok
17 трав 2000Завершено
NK Mosor Zrnovnica
40
NK Zagorec Krapina
17 трав 2000Завершено
Поморац
30
Світло
17 трав 2000Завершено
Задарма
10
NK Bjelovar
17 трав 2000Завершено
NK Vrbovec
31
NK Orijent Rijeka
17 трав 2000Завершено
Чаковець
21
NK Belišće
17 трав 2000Завершено
NK Jadran Luka Ploče
23
Solin
13 трав 2000Завершено
NK Bjelovar
50
NK Jadran Luka Ploče
13 трав 2000Завершено
NK Orijent Rijeka
21
HNK Segesta Sisak
13 трав 2000Завершено
NK Zagorec Krapina
13
Поморац
13 трав 2000Завершено
Спліт
11
NK Cazmatrans
13 трав 2000Завершено
Світло
23
NK Vrbovec
13 трав 2000Завершено
NK Belišće
04
Марсонія
13 трав 2000Завершено
Solin
22
NK Mosor Zrnovnica
13 трав 2000Завершено
NK Otok
15
Чаковець
06 трав 2000Завершено
NK Belišće
30
NK Otok
06 трав 2000Завершено
Марсонія
02
Задарма
06 трав 2000Завершено
NK Cazmatrans
01
NK Orijent Rijeka
06 трав 2000Завершено
HNK Segesta Sisak
21
Світло
06 трав 2000Завершено
NK Vrbovec
61
NK Zagorec Krapina
06 трав 2000Завершено
Поморац
22
Solin
06 трав 2000Завершено
NK Mosor Zrnovnica
30
NK Bjelovar
06 трав 2000Завершено
Чаковець
50
Спліт
29 квіт 2000Завершено
Задарма
21
NK Jadran Luka Ploče
29 квіт 2000Завершено
Спліт
13
NK Belišće
29 квіт 2000Завершено
NK Bjelovar
31
Поморац
29 квіт 2000Завершено
Solin
61
NK Vrbovec
29 квіт 2000Завершено
NK Orijent Rijeka
22
Чаковець
29 квіт 2000Завершено
NK Otok
06
Марсонія
29 квіт 2000Завершено
Світло
11
NK Cazmatrans
29 квіт 2000Завершено
NK Zagorec Krapina
11
HNK Segesta Sisak
22 квіт 2000Завершено
HNK Segesta Sisak
10
Solin
22 квіт 2000Завершено
NK Otok
03
Спліт
22 квіт 2000Завершено
NK Vrbovec
21
NK Bjelovar
22 квіт 2000Завершено
Чаковець
33
Світло
22 квіт 2000Завершено
Марсонія
51
NK Jadran Luka Ploče
22 квіт 2000Завершено
NK Mosor Zrnovnica
10
Задарма
22 квіт 2000Завершено
NK Belišće
30
NK Orijent Rijeka
22 квіт 2000Завершено
NK Cazmatrans
21
NK Zagorec Krapina
15 квіт 2000Завершено
Спліт
00
Марсонія
15 квіт 2000Завершено
NK Jadran Luka Ploče
03
NK Mosor Zrnovnica
15 квіт 2000Завершено
NK Zagorec Krapina
01
Чаковець
15 квіт 2000Завершено
Задарма
20
Поморац
15 квіт 2000Завершено
Світло
11
NK Belišće
15 квіт 2000Завершено
NK Orijent Rijeka
20
NK Otok
14 квіт 2000Завершено
Solin
20
NK Cazmatrans
14 квіт 2000Завершено
NK Bjelovar
12
HNK Segesta Sisak