Різник, Азаров, Бондар, Конопля, Матвієнко, Бондаренко, Криськів, Степаненко, Зубков, Кевін, Сікан
Рудько, Азеведо, Гочолейшвілі, Ракицький, Марлон Гомес, Назарина, Швед, Невертон, Траоре
Всі коментарі
Ключові моменти
До матчу
-
Привіт усім! «Ворскла» сьогодні зіграє проти «Шахтаря» у фіналі Кубка України, який відбудеться на «Авангарді» у Рівному.
-
Старт о 19:00.
-
Стартові склади команд: «Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко, Криськів, Бондаренко, Зубков, Сікан, Кевін. «Ворскла»: Ісенко, Пердута, Павлюк, Хрипчук, Крупський, Якубу, Мякушко, Кане, Скляр, Сіссоко, Степанюк.
-
Судаков пропускає гру через ушкодження.
-
«Шахтар» востаннє перемагав у Кубку України у сезоні 2018/2019. Полтавці своєю чергою єдиний раз взяли трофей у кампанії 2008/09, коли у фіналі мінімально обіграли якраз «Шахтар».
Перший тайм
1'
Матч стартував!
5'
Намагалася «Ворскла» чи не вперше вибігти у контратаку, але атаку загальмувала.
6'
Сікан обійшов опонента на фланзі і прострілив – Сіссоко вибив мʼяч.
9'
Закидання верхом на Коноплю – Ісенко на виході забирає мʼяч.
11'
Кане опинився поза грою.
12'
«Шахтар» виконав навісну передачу у штрафний зі стандарту. Мʼяч пролетів повз всіх, і опинився у Коноплі, який не зміг по ньому влучити.
17'
Допомога лікарів потрібна Зубкову.
19'
Подача Кевіна - Ісенко впевнено грає на виході.
22'
Ух! Різник! Передача з глибини виводила віч-на-віч Кане, але голкіпер «Шахтаря» впевнено зіграв на виході ногами.
23'
Момент у «Шахтаря», який створив Кевін! Бразилець накрутив кількох на фланзі та навісив – Конопля головою бʼє біля стійки.
26'
А тепер відповідає «Ворскла»! Кане отримав передачу у штрафному «Шахтаря» та з хорошої позиції пробив, але в руки Різнику.
32'
Штрафний для гірників. Метрів 20 до воріт.
34'
Мʼяч влучає у стінку, але йде атака другим темпом, простріл, який не зміг зафіксувати Ісенко, проте голкіпера підстрахував Якубу.
40' ГОЛ! 0:1
ГООООООООООООЛ! СІКАН! 1:0! Навісна передача від Азарова під час атаки другим темпом і форвард «Шахтаря» головою відправляє мʼяч у ворота Ісенка.
45'
Одну хвилину компенсував рефері.
Перерва
-
Перший тайм за «Шахтарем», але футбол цікавий як для рівня українських команд. «Ворскла» своїми декількома нагодами не скористалися, але у другій половині полтавцям немає куди відступати.
Другий тайм
46'
Другий тайм стартував!
47'
Удар від Мякушка з лінії штрафного - м'яч в руках у Різника.
53'
Момент у Сікана! Ісенко неточно віддав верхову передачу, Зубков перехопив мʼяч, розвинув атаку, яку ударом над воротами з лінії штрафного завершив Сікан.
56' ГОЛ! 0:2
ГОООООООООООЛ! 2:0! Подача з кутового, скидання на дальню, стійку, де Конопля пробиває головою. Ісенко, здавалося, що врятував, але після перегляду ВАР рефері вказує на центр поля.
58'
Бацула замінив Якубу, а Нестеренко – Мякушка.
63'
Багато боротьби та стиків у центрі поля.
65'
Сікан зачепився за мʼяч у чужому штрафному та заробив кутовий.
67'
Ковталюк та Челядін вийшли замість Степанюка та Скляра.
70'
Кевін отримав довгу передачу, змістився у центр та пробив – Ісенко відбив перед собою, але на добиванні нікого не опинилося.
72'
Ковталюк, який вийшов на заміну, б'є у руки Різнику.
73'
Марлон замінив Степаненка.
77'
«Ворскла» перехопила мʼяч в останній третині, але простріл Бацули не пройшов.
78'
Криськів протягнув м'яч, вирішив не віддавати передачу і самотужки пробив здалеку вище воріт.
79'
Азаров технічно розібрався на фланзі, навісив на Зубкова, який пробив дуже невдало.
81'
Швед вийшов замість Зубкова, а Траоре замінив Сікана.
82'
Сіссоко зачепився за чужій половині за м'яч, обігрався з партнером та пробив над воротами.
82'
Феліпе замінив Сіссоко.
83'
Знову атакують номінальні господарі. Бацула навісив, Кане скинув на дальню стійку, де Крупський у дотик пробив вище воріт.
85' ГОЛ! 1:2
ГОООООООООООЛЛЛЛ! 1:2! А ОСЬ І КОВТАЛЮК! Крупський прорвався правим флангом, віддав у центр, де Ковталюк пʼятою (!) відправив мʼяч у сітку.
86'
Жовта для Бацули.
86'
Цікава кінцівка на нас чекає.
87'
Жовта для Траоре.
90'
Швед накрутив кількох опонентів у чужому штрафному та впав. Після підказки ВАР Романов показав, що можна грати далі.
90'
Три хвилини додав суддя.
90+2'
Попередження для Хрипчука.
90+3'
Різник отримує жовту картку за затягування часу.
-
«Шахтар» не без проблем обігрує «Ворсклу» та виграє Кубок України вперше за 5 років.