Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 19 квітня 2024
Вікторія Отроковіце
2:1
Блансько
TJ Start Brno
0:2
FC Baník Ostrava II
Граніце
1:2
Зноймо
Глучін
3:2
Тршинець
Пісек
2:2
SK Dynamo České Budějovice II
Tårnby FF
3:3
BK Skjold
Aarhus Fremad Fodbold II
1:6
Viby IF
VB 1968
2:6
Næstved IF
Vejlby-Risskov Idrætsklub
1:1
Fjordager IF
Gørslev Idrætsforening
1:1
Glostrup FK
Sundby BK
3:2
Hørsholm-Usserød IK
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
0:1
Herlev IF
Vorup FB
2:3
Horsens fS
Lidköpings FK
1:1
IK Gauthiod
Nosaby IF
1:0
IF Lödde
Мутала
2:1
Форвард Еребру
IFK Skövde FK
4:1
Grebbestads IF
IFK Hässleholm
1:3
Högaborgs BK
Енчепінг
2:1
Skiljebo SK
Lindome GIF
3:1
Landvetter IS
Herrestads AIF
2:2
Kongahälla
Avion Academy FC
0:1
Fauve Azur Elite FC
Les Astres FC de Douala
2:1
Лум
ПВД Баменда
1:1
Bamboutos de Mbouda
UFV Thalgau
6:0
Adnet
SV Gerasdorf Stammersdorf
1:1
SV Donau
Швехат
3:1
Еллас Кагран
САК Клагенфурт
0:2
ATUS Fliesen Koller Velden
Трайбах
2:4
KAC
UFC Hallein
3:2
Зеєкірхен
Гнас
3:4
Lafnitz II
SC Bruck an der Mur
1:1
FC Union RB Weinland Gamlitz
FC Hohenhaus Tenne Schladming
2:5
FSC Hochegger Dächer
SV Wildon
1:1
Ilzer SV
Фюрстенфельд
1:3
SV Gady Raika Lebring
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
1:0
ASK Mochart Köflach
ASV Siegendorf
3:1
Хоричон
Кальсдорф
4:0
SV Domaines Kilger Frauental
Union Edelweiß Linz
2:0
WSPG HOGO Wels II
Union Mondsee
4:2
SPG Weißkirchen / Allhaming
Грюн-Вайсс Міхельдорф
3:5
DSG Union Perg
Lauterach
3:0
Хохст
FC Hohenhaus Tenne Schladming
17:00
Ферінг
Фюрстенфельд
17:00
Ilzer SV
SV Wildon
17:00
SV Gady Raika Lebring
SC Bruck an der Mur
17:00
FC Union RB Weinland Gamlitz
Гнас
17:00
Lafnitz II
Хайлігенкройц
17:00
FSC Hochegger Dächer
Шпіталь
2:2
Лендорф
SV Gloggnitz
1:0
Цветтль
SC Ortmann
3:3
SV Haitzendorf
ASV Schrems
0:1
Вінер Нойштадт
Коттінгбрунн
4:2
SV Waidhofen/Thaya
Лангенор
1:1
UFC St. Peter in der Au
ASC Marathon Sparkasse Korneuburg
1:1
Санкт-Пельтен II
Deutschkreutz
2:2
SC Bad Sauerbrunn
SpG Edelserpentin
0:1
Кофідіш
SV Leithaprodersdorf
2:2
Клінгенбах
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
0:3
SPG Pregarten
CSM Râmnicu Sărat
3:1
ACS Voința Limpeziș
ACS Kids Tâmpa Braşov
1:2
ACS Muscelul Câmpulung Elite
CS Viitorul Dăești
0:0
CSM Cetatea Turnu Magurele
ACS Vediţa Coloneşti MS
1:2
SCM Râmnicu Vâlcea
ACS Fotbal Club Bacău
0:0
CSM Bucovina Rădăuţi
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
0:2
Жіул
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
0:0
AS Voinţa Lupac
CS Sporting Roşiori de Vede
1:0
Unirea Bascov
AFC Odorheiu Secuiesc
1:0
AF CS Viitorul Curiţa
CSM Sighetu Marmaţiei
3:2
SCM Zalău
CSM Deva
3:3
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Lotus Băile Felix
1:0
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
ACS ACB Ineu
1:1
CS Socodor
CS Phoenix Buziaș
0:3
Біхор
Viitorul Cluj
2:0
CD Industria Galda de Jos
ACS Târgu Mureș 1898
4:0
CF Metalurgistul Cugir 1939
Хапоель Акко
0:0
Секція Нес-Ціона
Kafr Qasim
0:1
Hapoel Afula
Хапоель Рішон-ле-Ціон
1:2
Хапоель Кфар-Сава
Хапоель Рамат-Ган
3:0
Ihud Bnei Shfaram
Бней Єгуда
1:3
Хапоель Ноф-ха-Галіль
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
2:1
Hapoel Umm al-Fahm
Ironi Tiberias
3:1
Хапоель Іроні Рамат-ха-Шарон
Maccabi Kabilio
2:3
Маккабі Герцлія
Шилуте
00:00
Атмосфера
Katastrofa Vilnius
00:00
VGTU Vilkai
FK Saned Joniškis
00:00
Garliava Kaunas
Fortūna Kaunas
00:00
FK Viltis Vilnius
Вента Куршенай
0:4
Baltijos Futbolo Akademija
Гранітас Вільнюс
0:2
Be1 NFA
Sviedinys Vilnius
1:2
Nemunas
Deacons FC
1:5
JADA Group Weymouth Wales
University of West Indies Blackbirds
2:1
Brittons Hill United FC
Дойчландсберг
3:0
SPG Wallern / ASV St. Marienkirchen
Алерхайліген
0:2
Гляйсдорф
WSPG HOGO Wels
5:0
Нойхофен
Уніон Фекламаркт
2:1
TuS Bad Gleichenberg
Нойзідль
2:2
Трайскірхен
Кремс
3:1
Драсбург
TWL Elektra
0:0
Донауфельд
Wiener
1:1
Маннсдорф
SV Oberwart / ASK Rotenturm
3:0
Аустрія Відень II
Рапід Відень II
0:1
Леобендорф
Фавортинер
1:0
Ардаггер
Croydon FC
2:2
Adelaide Olympic FC
Modbury Jets SC
2:0
Adelaide City FC
Para Hills Knights SC
0:5
North Eastern MetroStars SC
Syrdarya Academy
1:5
Нефтчі Фергана
Пахтакор
0:0
Коканд-1912
FK Dostlik Tashkent
0:2
Металург Бекабад
Согдіана
2:0
Jizzax PFK
Heidelberg United FC
3:2
Moreland City FC
Dandenong City SC
0:4
South Melbourne FC
Oakleigh Cannons FC
3:2
St. Albans Saints FC
Denbigh Town FC
1:2
Флінт Таун Юнайтед
Gresford Athletic FC
2:2
Престатін Таун
Guilsfield FC
1:2
Ейрбас ЮКей
CPD Porthmadog FC
0:3
Holywell Town FC
Леобен
1:2
Ліферинг
Адміра
1:0
Капфенберг
Амштеттен
1:4
Штурм Грац ІІ
Ферст Відень
2:0
Лафніц
Хорн
0:2
Рід
СК Брегенц
0:2
Флорідсдорфер
Уаргла
1:0
Батна
Ель-Еульма
1:1
Аннаба
Мулудiя Константiна
2:0
Olympique de Magrane
Телегма
2:0
Бордж-Менаєль
Хемiс Ель-Кешна
1:1
Хруб
Айн-Мліла
1:1
Антант Сур Ель-Гозлан
Ель-Арраш
2:1
ХБ Шельгум-Лаїд
МСП Батна
0:0
Olympique Akbou
Зюлте-Варегем
4:1
KSK Lierse Kempenzonen
Берсхот
0:1
Патро Ейсден
Ломмел
3:1
Васланд-Беверен
Остенде
2:1
Стандард-2
Серен
1:2
Дейнзе
Льєж
5:0
Генк-2
Франк Борен
0:3
Дендер
Мартіг
2:2
Шоле
Руан
2:3
Нансі
ФК ГОЛ
3:0
Маріньян Жиньяк
Ле-Ман
1:1
Вільфранш
Ред Стар Сен-Уан
0:2
Діжон
Епіналь
0:1
Версаль
Авранш
1:0
Шатору
Орлеан
0:1
Нім
Ваккер Бурггаузен
1:1
Байройт
Лукенвальде
1:2
Вікторія Берлін
Локомотив Лейпциг
1:1
Ганза-2
Динамо Берлін
2:2
Рот-Вайсс Ерфурт
Вікторія Ашаффенбург
1:1
Аугсбург-2
Бухбах
3:2
Меммінген
Вюрцбургер Кікерс
3:0
Швайнфурт
Меппен
3:0
Шпелле-Фенгаус
Шальке-2
1:1
Рот-Вайсс Обергаузен
Родінгхаузен
2:3
Ліппштадт
Блау-Вайсс Лоне
3:3
Тевтонія
Єддело
1:3
Бремер
Будісса
0:1
Фрайталь
Уніон Бремен
4:0
Бремер Нойштадт
Ерланген
0:1
Нойдроссенфельд
Корнбург
3:3
Кобург
Неттінген
1:2
Пфорцгайм
Конкордія Вандсбек
0:4
Зазель
Гаймштеттен
3:0
Гундельфінген
Ерльбах
1:0
Кірхгайм
Морлаутерн
3:0
Пфеддерсхайм
Вікторія Гамбург
0:0
Альтона
Зюдерельбе
1:0
Дассендорф
Обернойланд
4:0
Блументаль
Пройссен-2
1:1
Шпрокгефель
Шермбек
0:4
Еркеншвік
Уніон Неттеталь
1:3
Санкт-Тоніс
Динамо Шверін
3:1
Тенніс Боруссія
Богеміан
1:0
Дроеда Юнайтед
Деррі Сіті
1:3
Шемрок Роверс
Ґолвей
1:0
Шелбурн
Сент-Патрікс
1:1
Вотерфорд Юнайтед
Слайго Роверс
1:1
Дандолк
Славія Мозир мол
00:00
Динамо Берестя мол
Арсенал Дзержинськ мол
00:00
Шахтар Солігорськ мол
Слуцьк мол
00:00
Іслоч мол
Німан мол
00:00
Вітебськ мол
БАТЕ мол
00:00
Дніпро Могильов мол
Динамо Мінськ мол
00:00
Торпедо-БелАЗ мол
Сморгонь мол
00:00
Гомель мол
Мінськ мол
00:00
Нафтан мовляв
Ростов U-19
3:1
Fakel U19
Краснодар U-19
1:2
Рубін U-19
Строгіно U-20
1:0
УОР №5 U-19
Nizhny Novgorod U19
1:1
Урал U-19
Локомотив U-19
2:1
Сочі U-19
Orenburg U19
0:4
Ахмат U-19
ЦСКА U-19
3:1
Динамо Москва U-19
Академія імені Юрія Конопльова
3:0
Krylya Sovetov U19
Чортанове U-19
2:3
Зеніт U-19
FK Baltika Kaliningrad Under 19
3:1
Спартак U-19