Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 08 березня 2024
Расінг Монтевідео
2:0
Серро Ларго
Rayo Zuliano
0:0
Депортіво Ла-Гуайра
Спортиво Амельяно
2:0
Олімпія Асунсьйон
Універсідад Сесар Вальєхо
2:0
Спорт Уанкайо
Текніко Університаріо
0:3
Універсідад Католика Кіто
ЧФР
1:0
Германнштадт
Динамо Бухарест
1:0
УТА
Петролул
1:2
Шепші
Волунтарі
0:0
Університатя Клуж-Напока
Ботошані
0:0
Фарул
Дордрехт
2:0
Телстар
Ґронінґен
3:0
Маастріхт
Аякс-2
0:1
НАК
4:1
ПСВ-2
Камбюр
1:2
Де Ґрафсгап
Рода
2:2
Ден Гааґ
Топ Осс
1:2
Ден Босх
Віллем II
3:0
Ейндговен
Венло
2:0
Еммен
Утрехт-2
0:1
Гелмонд Спорт
Лайон Сіті Сейлорс
1:3
Балестьє Халса
Фредрікстад
2:0
Саннефіорд
Треллеборг
3:1
Варберг
Sportsklubben Træff
3:5
Brattvåg IL
Стріннхейм
2:3
Стьєрдальс-Блінк
Осане
Бранн
Улль Кіса
Альта
Вікторія Гамбург
6:1
Meiendorfer SV
US Tighenif
1:3
ES Mostaganem
Хусейн Дей
1:0
Мулудiя Константiна
Шлеф
2:2
Біскра
Параду
1:2
Оран
Хеншела
3:2
Маскара
УСМ Алжир
8:0
MB Rouisset
Al Jeel Club
3:1
Al Taqdom
Al Rawdhah Club
2:0
Al Najoom
Al Nairyah FC
1:2
Аль-Шола
Al-Washm
1:3
Al-Rayyan
Afief FC
0:1
Al Zulfi SC
Al-Lewaa
2:2
Al Suqoor
Mannswörth
0:3
FV Austria XIII Auhof Center
Швехат
1:0
Вінерберг
Гнас
1:3
SV Gady Raika Lebring
Ферінг
1:0
FC Union RB Weinland Gamlitz
SC Bruck an der Mur
2:3
Кальсдорф
Фюрстенфельд
1:3
FC Hohenhaus Tenne Schladming
ASK Marz
0:1
Пінкафельд
SPG Pregarten
0:2
ASKÖ Oedt
Хайлігенкройц
18:00
Кальсдорф
Ферінг
18:00
FC Hohenhaus Tenne Schladming
Гнас
18:00
ASK Mochart Köflach
SV Wildon
18:00
SV Domaines Kilger Frauental
SC Bruck an der Mur
18:00
FC Union RB Weinland Gamlitz
Ilzer SV
18:00
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
Фюрстенфельд
18:00
SV Gady Raika Lebring
ASC Marathon Sparkasse Korneuburg
2:0
SC Ortmann
SV Waidhofen/Thaya
1:2
Вінер Нойштадт
Коттінгбрунн
2:0
SV Haitzendorf
USC Rohrbach
2:1
UFC St. Peter in der Au
SV Gloggnitz
2:0
ASV Schrems
SpG Edelserpentin
0:1
SV Leithaprodersdorf
SV Schattendorf
0:1
Парндорф
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
1:1
ASK St. Valentin
CSM Avântul Reghin
1:1
CS Universitatea Alba Iulia
ACS Târgu Mureș 1898
2:2
Viitorul Cluj
CF Metalurgistul Cugir 1939
4:1
CD Industria Galda de Jos
CS Viitorul Ianca
2:3
CSM Râmnicu Sărat
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
0:1
ACS SR Municipal Braşov
CS Phoenix Buziaș
1:4
CSC Peciu Nou
CS Minaur Baia Mare
0:0
SCM Zalău
CS Sănătatea Cluj
1:2
CS Crişul Sântandrei
AS FC Pucioasa
0:0
ACS ARO Muscelul Câmpulung
CS Dinamo București
0:1
SC Popești-Leordeni
Înainte Modelu
1:2
ACS Recolta Gheorghe Doja
CS Sporting Roşiori de Vede
1:1
CSM Cetatea Turnu Magurele
ACS Vediţa Coloneşti MS
1:0
Unirea Bascov
Хапоель Акко
1:0
Hapoel Afula
Секція Нес-Ціона
1:1
Хапоель Ноф-ха-Галіль
Hapoel Umm al-Fahm
3:1
Ihud Bnei Shfaram
Ironi Tiberias
1:1
Хапоель Кфар-Сава
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
0:0
Kafr Qasim
Amagaju FC
1:1
Bugesera FC
Etincelles FC
3:1
Mukura Victory Sports FC
Etoile de l'Est
1:0
Kiyovu Sports Association
Association Sportive de Kigali
1:0
Musanze FC
Барракас Болівар
0:0
Ель Порвенір
Берасатегі
2:1
Ітусайнго
Юпанкі
0:0
Хенераль Ламадрід
Хусто Хосе де Уркіса
5:0
Депортіво Муньїс
Депортіво Парагуайо
0:1
Мерседес
Архентіно де Росаріо
1:1
Пуерто Нуево
Дефенсорес де Камбасерес
1:1
Атлетіко Лугано
Атлас Буенос-Айрес
3:0
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Депортіво Еспаньйол
3:1
Клайполе
Вікторіано Аренас
1:2
Леандро Нісефоро Алем
Фойтсберг
3:0
ЛАСК II
Форвертс Штайр
2:0
SPG Wallern / ASV St. Marienkirchen
Алерхайліген
4:0
USV St. Anna am Aigen
TuS Bad Gleichenberg
1:1
Гляйсдорф
Уніон Фекламаркт
0:3
Гуртен
Дойчландсберг
1:2
Нойхофен
Нойзідль
3:0
SV Oberwart / ASK Rotenturm
TWL Elektra
1:1
Фавортинер
Wiener
1:2
Донауфельд
Маннсдорф
1:0
Ардаггер
Рапід Відень II
3:1
Драсбург
Adelaide Croatia Raiders SC
0:1
Adelaide Olympic FC
Modbury Jets SC
3:2
Croydon FC
Campbelltown City SC
2:0
North Eastern MetroStars SC
FK Beograd
2:3
South Adelaide Panthers FC
Para Hills Knights SC
2:1
Adelaide United Under Under 21
Denbigh Town FC
6:1
Chirk AAA
Gresford Athletic FC
2:4
Флінт Таун Юнайтед
Лландідно
1:5
Ейрбас ЮКей
Llanidloes Town FC
1:4
Guilsfield FC
Abergavenny Town FC
0:1
Ammanford Association FC
Афан Лідо
2:5
Cambrian & Clydach Vale FC
Caerau (Ely) AFC
2:2
Briton Ferry Llansawel AFC
Лланеллі Таун
2:1
Llantwit Major FC
Taff's Well AFC
0:2
Pontardawe Town FC
Trefelin
1:1
Кармартен Таун
Престатін Таун
3:4
CPD Bangor 1876
Спартак Суботиця
0:1
Новий Пазар
Радник Сурдулиця
0:1
Раднички Крагуєвац
Войводина
2:1
Вождовац
Младост Лучани
1:0
Чукарички
Лафніц
2:1
Флорідсдорфер
СК Брегенц
1:1
Ліферинг
Санкт-Пельтен
2:0
Капфенберг
Stripfing
0:2
Амштеттен
Ферст Відень
1:2
Хорн
Леобен
1:0
Рід
Невежіс
0:1
Banga II
Мінія
1:2
FK Kauno Žalgiris II
FK Babrungas Plungë
0:0
FK Panevėžys II
FC Neptūną Klaipėda
2:0
Атмосфера
Мартіг
3:1
Руан
Версаль
1:1
Нансі
ФК ГОЛ
4:1
Авранш
Нім
2:1
Шоле
Ред Стар Сен-Уан
0:0
Шатору
Епіналь
0:2
Маріньян Жиньяк
Орлеан
2:0
Вільфранш
Рот-Вайсс Ерфурт
2:2
Айленбург
Ганза-2
1:2
Мейзельвіц
Герта-2
0:1
Грайфсвальд
Баварія-2
2:0
Фільцинг
Бухбах
1:0
Тюркгюджю
Аугсбург-2
1:1
Меммінген
Фельберт
2:1
Дюрен
Алеманія
2:1
Фортуна-2
Дрохтерзен-Ассель
2:1
Бремер
Вайхе
1:0
Аймсбюттель
Штаакен
1:3
Айнтрахт Мальсдорф
Хам
2:0
Аммерталь
Корнбург
2:0
Ельтерсдорф
Ерланген
1:0
Ян Регенсбург-2
Нойштреліц
2:2
Тенніс Боруссія
Пфорцгайм
1:1
Оберахерн
Бонн
3:0
Порц
Рот-Вайсс Кобленц
0:3
Кайзерслаутерн-2
Морлаутерн
2:1
Дуденгофен
Динамо Шверін
3:1
Уніон Фюрстенвальде
Барранкілья
1:3
Атлетіко Віла
Атлетіко Букараманга
6:2
Реал Сан-Андрес
Депортіво Перейра
2:0
Real Cundinamarca
RPS Lions
1:6
HaPK
TuNL
1:7
ВГ-62
Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors
3:3
Gnistan / Ogeli
Puotinkylän Valtti
2:1
LJS
ViiPV
0:3
Tuisku
Аль-Карх
1:4
Аль-Шорта
Невроз
2:3
Аль-Худод
Нафт Майсан
3:0
Кербела
Ербiль
1:1
Дахук
Аль-Кахрабаа
3:1
Нафт Аль-Басра
Мес Рефсенджан
1:1
Трактор Сазі
Сепахан
2:3
Пайкан
Шамс Азар
2:1
Алюмініум Арак
Персеполіс
4:2
Фулад
Естегляль Хузестан
0:1
Естегляль
Хуттiн
2:3
Al Sahel
Al Horriya
2:3
Аль-Джайш Дамаск
Джебла
0:0
Аль-Ватба
Аль-Вахда Дамаск
3:0
Аль-Талiя
Аль-Карама
2:2
Аль-Іттіхад Алеппо
Урал U-19
2:3
Динамо Москва U-19
УОР №5 U-19
0:0
Рубін U-19
Чортанове U-19
2:0
ЦСКА U-19
Краснодар U-19
6:1
Академія імені Юрія Конопльова
Ростов U-19
3:0
Orenburg U19
Ахмат U-19
1:1
Nizhny Novgorod U19
Зеніт U-19
6:0
Fakel U19
Локомотив U-19
4:1
Строгіно U-20
Спартак U-19
1:0
Сочі U-19
FK Baltika Kaliningrad Under 19
0:0
Krylya Sovetov U19