Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 03 грудня 2023
Борнмут
2:2
Астон Вілла
Челсі
3:2
Брайтон
Ліверпуль
4:3
Фулгем
Вест Гем
1:1
Крістал Пелес
Манчестер Сіті
3:3
Тоттенгем
Буде-Ґлімт
2:0
Сарпсборг-08
Геуґесунн
3:0
Стабек
Мольде
1:1
Гам-Кам
Одд
4:1
Олесунн
Саннефіорд
1:0
Ліллєстрем
Стремсґодсет
3:0
Бранн
Вікінґ
1:5
Русенборг
Волеренґа
1:1
Тромсе
Консадоле Саппоро
0:2
Урава Ред Даймондс
Касіма Антлерс
2:1
Йокогама
Сенан Беллмаре
0:1
ФК Токіо
Альбірекс Ніігата
1:0
Сересо Осака
Кіото Санга
3:1
Йокогама Ф. Марінос
Гамба Осака
0:1
Віссел Кобе
Авіспа Фукуока
0:1
Санфречче Хіросіма
Саган Тосу
0:1
Кавасакі Фронтале
Нагоя Грампус
1:1
Касива Рейсол
Караман Беледієспор
1:0
Інегелспор
Дюзджеспор
4:2
Сарієр
Аксарайспор
0:1
Денізліспор
Амед
1:2
Кастамонуспор
Ушак Спортиф Генчлікспор
0:1
Soma Spor Kulübü
Османлиспор
1:1
Карачабей Беледієспор
Адияманспор
2:1
Зонгулдак Кемюрспор
Халіде Едіп Адиварспор
0:0
Єні Діярбакирспор
Буджаспор-1928
1:1
1461 Трабзон
Силівріспор
2:2
Fatsa Belediyespor
Тюрк Метал Кириккале
1:0
Айваликгюджю
Едірнеспор
3:1
Тарсус Ідман'юрду
Talasgücü Belediye Spor Kulübü
1:2
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
Aliağa Futbol AŞ
2:1
Гюмюшханеспор
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
0:0
Артвін Хопаспор
Orduspor 1967
2:2
Kestelspor
Анкара Адліє
0:0
Невшехірспор Генчлік
Adana 1954 Futbol Kulübü
3:1
Bursa Yildirim Spor
Конья Шекерспор
2:0
Сівас 4 Ейлюль
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
2:2
Дариджа Генчлербірліги
Agrispor
0:1
Ербааспор
Байбурт-Груп
0:2
Османієспор
Кютахьяспор
3:0
Viven Bornova Futbol Kulübü
Ergene Velimese Spor
3:4
Eynesil Belediyespor
Батман Петрольспор
1:0
Єні Амасьяспор
Елязигспор
2:0
Hacettepe 1945
Тургутлуспор
2:0
Пазарспор
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
2:1
Sapanca Spor Kulübü
Каршіяка
0:0
Bulvarspor
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü
1:2
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
Бесіледя
4:0
KF Adriatiku 2012
Велечику Коплик
1:1
Тербуні Пука
KS Delvina
1:3
Бутрінті
Деволі
0:6
Поградеці
Турбіна Церрік
3:1
KS Maliqi
KS Këlcyra
0:1
Шкумбіні
Somerset Trojans
1:2
North Village Rams
Young Men's Social Club Inc. FC
0:4
Hamilton Parish
X-Roads Warriors
1:2
Pembroke Hamilton Club
Суперспорт Юнайтед
0:2
УСМ Алжир
Abu Salim SC
1:0
Саграда Есперанса
Al Hilal SC
1:2
Фьюче
Дрімз
2:1
Rivers United FC
Académica Petróleos do Lobito
1:3
Клуб Африкен
Стад Мальєн
1:2
РСБ
Super Olympique d’une Afrique Renaissante
0:4
Замалек
Секхукхуне Юнайтед
2:1
Дьябль Нуар
Лузитанія
3:1
UD Santarém
Фонтіньяш
0:1
FC Alverca II
Сертаненсе
2:1
União de Tomar
CF União de Coimbra
1:1
Маріньєнсе
Говія
0:0
Бенфіка Каштелу Бранку
Віторія Сернаше
0:1
Пеніше
Марітіму Б
0:1
Dumiense CJPII Futebol SAD
Камаша
1:0
Мірандела
Портусантенсе
1:2
Os Sandinenses
Певідем
0:0
Vilar de Perdizes
Brito
1:0
Віла Реал
Тірзенсе
0:1
Лім'янош
Монталегре
0:0
Рібейран
Ребордоза
3:0
Салгейруш
Паредеш
1:1
Олівейра Дору
Амаранте
3:0
ACD Recreativa de Lamelas
Віторія Гімараєш Б
1:1
Associação Desportiva de Marco de Canaveses 09
Валадареш Гайя
1:2
Віла Меан
Гондомар
3:1
Florgrade Futebol Clube
Бейра-Мар
3:0
Сан-Жуан-де-Вер
Лолетану
2:1
Жувентуде Евора
Реал Массама
1:2
Баррейренсе
Елваш
2:2
Фабрил Баррейру
Lusitano Ginásio Clube Moncarapachense
0:0
Сінтренсе
Імортал Албуфейра
0:1
Lusitano Évora
Серпа
1:2
Vasco da Gama
Рабу ді Пейше
1:1
Мортагуа
Dynamo Le Moule
00:00
Amical Club de Marie-Galante
Женесс Еволюсьйон
00:00
Sporting Baie-Mahault
Фар-дю-Каналь
00:00
Гозьє
La Gauloise de Basse-Terre
00:00
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
Мульєн
00:00
Етуаль Морн-а-л'О
Солідаріте Сколер
00:00
US Cambrefort
US Baie-Mahaut
00:00
Сіроко
Мульєн
2:0
Солідаріте Сколер
Женесс Еволюсьйон
1:3
Сіроко
Sai Kung Friends FC
0:4
Central & Western District R&SA
Kowloon City District Sports Association
3:2
Shatin SA
Eastern District SA
1:2
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
0:0
3 Sing FC
Хойкін
1:1
Саут Чайна
Юньлон
2:4
Citizen AA
Немелар
0:3
SV Orion
Венрай
4:1
Халстерен
ЕДІ ′19
1:0
Wittenhorst
Vpv Purmersteijn
2:1
ХВВ Нідерланди
Heino
2:2
TVC '28
ХВКГ
3:6
ЕВВ
Унітас 30
1:2
Донген
РКСВ Нюнен
1:1
Гоуз
SC Kruisland
0:1
Юліана 31
Homeboyz
1:0
Bidco United
Nzoia Sugar
1:3
Sofapaka
Kariobangi Sharks
1:2
Гор Махія
Kenya Police
2:0
Murang'a SEAL
Bandari
1:0
Muhoroni Youth
Daring Echternach
0:2
Jeunesse Useldange
Erpeldange
1:2
Sporting Mertzig
Jeunesse Gilsdorf
0:5
Bastendorf
Atert Bissen
1:1
Berdorf Consdorf
Jeunesse Schieren
4:0
Norden
Feulen
2:5
Young Boys
Хамм Бенфіка
2:3
Syra Mensdorf
AS ALSS Luxembourg
2:1
URB
The Belval Belvaux
1:0
Уніон Кайл-Тетанж
Sandweiler
1:0
Kehlen
Schengen
1:3
Red Star Merl-Belair
Jeunesse Junglinster
9:2
Luna Obercorn
Таршин Рейнбоус
3:3
Марса
П'єта Готспурс
1:0
Мсіда Сент-Джозеф
Сенглеа
2:0
Зейтун
Swieqi United
0:1
Зеббудж Рейнджерс
Mbabane Highlanders FC
2:0
Manzini Sea Birds FC
Роял Леопардс
2:1
Denver Sundowns
Madlenya FC
0:4
Грін Мамба
Рюмеланж
2:2
Résidence Walferdange
Alisontia Steinsel
2:3
Женесс Канах
Blô-Weiss Medernach
2:1
Етцелла
Koeppchen
2:0
Lorentzweiler
Berdenia Berbourg
0:3
Мамер
Авнер
6:1
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
Tervuren-Duisburg
1:2
Rotselaar Sportief
Блейд
4:1
Укль
R Racing Club de Waterloo
0:0
Осмикнемо
Royale Jeunesse Rochefortoise Jemelle Association B
5:4
Мею Б
Nismes
1:0
Chevetogne
Royal Anhée FC
1:1
Гран Ле
FC Helson Helchteren
4:0
Herkol
FC Turkse Rangers Waterschei
0:1
Bregel Sport
Liedekerke
0:3
KFC Eppegem
K. Hand in Hand Hoepertingen
1:1
Херк-де-Стад
Loenhout
0:1
Схорворт
Hoboken
0:4
Де Кемпен
Ranst
0:0
Bevel
Lembeke
1:4
Дестелберген
K Standard SV Denderleeuw
2:2
Haasdonk
Lokeren Doorslaar
1:2
СК Дендерхаутем
Остніувкерке
1:5
Зеделгем
Sparta Heestert
1:4
Расінг Варегем
FC Amicii Bruxelles
0:4
Блю Стар Брюссель
Сен-Мішель
5:0
Tubize II
KCVV Elewijt
3:0
Стаді Бірбек
Торпедо Хасселт
1:2
Спортинг Невок Грейтроде
Sporting Kampenhout
0:4
Олімпія Вейгмал
Hoegaarden-Outgaarden
3:1
Eendracht Mazenzele Opwijk
Берлар-Хейнкант
5:1
KBSK Retie
Спортінг Тісселт
6:0
Восселар
Drongen
4:1
Берларі
Веттерен-Кватрехт
1:2
Voorde Appelterre
Stockay-Warfusée
2:0
Варнан
Гансхорен
2:2
Мею
Royale Union Saint-Gilloise II
1:2
Акран
Амуар
2:0
Royale Union Sportive Binchoise
Cercle Brugge KSV B
1:4
KFC Mandel United
Мерелбеке
3:0
Зелзате
Гюллеґем
2:1
Спортінг Вест Харелбреке
Lyra-Lierse Berlaar
3:0
Рюпел Бом
Лондерзел
1:3
Хасселт
Бохолт
2:2
Дігем Спорт
Ночеріна
1:0
Atletico Uri
Budoni Calcio
0:2
SSD San Marzano Calcio
Бра
0:1
ASD Alcione
Вогера
0:2
Vado FC
К'єрі
1:2
ASD Alba Calcio
ASD Chisola Calcio
0:0
US Albenga
Derthona
1:1
RG Ticino
Гоццано
0:0
AC Asti
USD Lavagnese
2:0
Borgosesia Calcio
FC Pinerolo
0:1
ASD Città di Varese
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
1:3
US Fezzanese Calcio
ASD Atletico Ascoli
0:0
FC Fossombrone 1949
Кампобассо
1:0
Самбенедеттезе
Кьєті
1:2
SSD San Nicolò Notaresco
ASD FC Matese
3:3
United Riccione
Л′Аквіла
1:0
ASD Vastogirardi
Real Monterotondo Scalo
1:2
Термолі
Roma City FC
2:0
Фано
SSD Tivoli Calcio 1919
2:2
Сора
AC Aglianese
0:0
ASD Mezzolara
AC Carpi
4:0
AC Sammaurese
US Corticella
3:0
A.S.D. Calcio Certaldo
Фанфулла
1:1
Прато
Polisportiva Lentigione Calcio
3:0
Імолезе
Рівненна
0:0
SCD Progresso Calcio
Sangiuliano City
1:2
Пістоезе
Sant'Angelo
1:1
Borgo San Donnino
ASD Victor San Marino
1:3
Форлі
SSD Virtus Ciserano Bergamo
1:2
AC Palazzolo
ASD Calcio Brusaporto
1:2
Понтисола
USD Casatese
0:1
Calcio Desenzano Calvina
Castellanzese Calcio 1921
2:2
Caldiero Terme
FC Clivense
1:1
П'яченца
Folgore Caratese
0:1
GS Arconatese 1926
SSD Real Calepina FC
1:0
Crema
Тритіум
0:1
Caravaggio
Varesina
3:0
Леньяно
Villa Valle
2:0
Club Milano
Віртус Казарано
1:1
Барлетта
FBC Gravina
1:0
Галіполі
AC Nardò
2:1
Gelbison Cilento SSD
USD Palmese
0:1
US Bitonto
ASD Rotonda Calcio
0:0
Манфредонія
Angri
3:2
Читта ді Фазано
Акрагас
Lamezia Terme
A.S.D. Canicattì
0:1
ASD La Fenice Amaranto
US Castrovillari Calcio
1:3
Сіракуза
Locri 1909
2:1
FC Igea Virtus Barcellona
ASD Ragusa Calcio
2:1
Licata
Trapani 1905
2:0
ASD Portici
Ghivizzano Borgo a Mozzano
4:2
Сансеполькро
Ліворно
1:1
Фільїне
ASD Mobilieri Ponsacco
2:2
ASD Calcio Tau Altopascio
П'янезе
1:1
Orvietana Calcio
Піджибонсі
1:1
ASD Seravezza Pozzi Calcio
Real Forte Querceta
1:3
Гроссето
ASD San Donato Tavarnelle
3:1
Монтеварки Аквіла
Санджованнєзе
1:0
SC Cenaia 1969
ASD Sporting Trestina
1:0
Гаворрано
NF Ardea Calcio
1:1
ASD Cassino Calcio 1924
COS Sarrabus Ogliastra
1:0
ASD Anzio Calcio 1924
Кавезе
4:1
ASD Boreale
ASD Flaminia Civita Castellana
0:0
Romana FC
Gladiator
1:2
Іскья
AS Ostia Mare Lido Calcio
3:1
USD Latte Dolce
Трастевері
0:0
SSD CynthiAlbalonga
ASD Atletico Castegnato
3:1
APC Chions
US Breno
0:2
Бассано Віртус
ASD Cjarlins Muzane
1:1
ASD Mori Santo Stefano
Есте
0:0
Камподарсього
Местрі
1:1
Адрієзе
UC Montecchio Maggiore
1:2
Calcio Montebelluna
Портогруаро
2:0
AC Virtus Bolzano
Тревізо
2:1
Luparense
Union Clodiense Chioggia SSD
0:0
Dolomiti Bellunesi
Санремезе
0:1
SCD Ligorna 1922
Vigor Senigallia US
2:2
Avezzano Calcio A.S.D
Мартіна Франка
0:0
ASDP Santa Maria Cilento
Team Altamura
1:1
Паганезе
ACD Città Di Sant’Agata
6:0
Gioiese
FC Vis Afragolese 1944
2:1
Ачіреалі
Вібонезе
5:1
ASD San Luca
Андрія
1:2
Матера
Shipyard HAYA FC
University of Guam Tritons FC
Bank of Guam Strykers FC
Wings FC
Islanders FC
Quality Distributors FC
Мурсія Б
5:0
Muleno CF
Huesca II
0:0
Ебро
Alcantarilla FC
1:1
CD Bullense
Athletic Torrellano
1:2
Гандія
CD Canillas
1:1
Лас Росас
Beasain
1:3
СД Віторія
Португалете
1:2
Лагун Онак
Basconia
1:0
Deportivo Alavés III
Расінг Мурсія
0:0
UD Caravaca
Tona
0:5
Олот
CD Utiel
0:1
CD Roda
Castellonense
0:0
Jove Español
AD Alcorcon B
1:1
Torrejón
СД Мостоліс
2:2
Парла
Алькобендас Спорт
3:1
CD Galapagar
Tres Cantos CF
1:3
Collado Villalba
Cuarte
3:1
Cariñena
Albacete Balompié II
0:2
CF La Solana
Толедо
0:0
Tarancón
CD Cazalegas
2:1
Кінтанар-дель-Рей
Вільяррубія
3:2
CD AZUQUECA
Villacañas
3:2
Вільярробледо
Casalarreina
2:1
Расінг Ріоха
Olivenza
2:1
CA Pueblonuevo
CD Castuera
1:0
Хараїс
Diocesano
1:2
Trujillo
Motril
1:0
Ciudad de Torredonjimeno
Малага Б
1:0
СД Рінкон
CD Utrera
0:2
CD Pozoblanco
Deportiva Minera
2:1
Unión Molinense CF
Ель-Пальмар
1:1
CD Algar
Llanes
0:0
Спортінг Хіхон Б
Avilés Stadium
0:0
Урака
Praviano
0:0
Gijón Industrial
Побла Мафумет
0:2
Grama
FC Vilafranca
1:0
Castelldefels
Монтаньєса
2:0
CF Badalona (Badalona II)
Girona II
5:0
Мольєруса
Binéfar
1:1
Ехеа
Silva SD
0:3
Атлетіко Артейхо
CD Azuaga
2:0
RCP Valverdeño
Polvorín
0:1
Рапідо Боусас
Марчамало
0:0
Сокуельямос
Констанція
2:1
Portmany
Fuente Cantos
2:2
Calamonte
SP Villafranca
1:1
Don Álvaro
L'Escala
2:3
Л′Опиталет
Villanueva Pardillo
2:0
Триваль Вальдерас
CD Atlético Melilla
1:1
Атлетіко Манча Реал
La Cuadra
1:2
Панадерія Пулідо
Маріно
2:7
Лансароте
UD Logroñés II
5:0
Anguiano
Реал Авіла
0:0
Колехіос Дьосесанос
Belchite 97
0:0
AD Almudevar
Alberite
0:1
Arnedo
Льянера
4:1
Lenense
Сеарес
1:1
Леальтад
Леванте Б
0:0
Acero
Саламанка УДС
0:0
Atletico Tordesillas
Бесерріль
2:1
CD Virgen Del Camino
Райо Вальєкано Б
0:2
CD Colonia Moscardó
Calamocha
1:1
Утрільяс
Епіла
1:0
Fuentes
Betanzos CF
2:1
Сомосас
AD San Clemente
1:1
Кальво Сотіло
Реал Хаен
1:1
Альмерія Б
Barcia CF
1:2
Реал Титаніко
SD Almazán
0:0
Паленсія
Borja
0:0
Іллюека
Huracán Balazote
3:3
CD Atlético Tomelloso
River Ebro
2:1
CA Vianés
Moralo
1:0
CP Montehermoso
Дон Беніто
0:1
Корія
Balsicas Atlético
1:0
Ciudad de Murcia
CD Cieza
1:0
CD Plus Ultra
CD Burriana
0:1
CD Castellón II
Бергантиньос
2:0
Pontevedra CF II
Sarriana
1:1
Alondras CF
Estradense
2:2
Viveiro
Paiosaco
2:2
Arzúa
Конкенсе
3:0
Torrijos
Ойонеса
2:3
Альфаро
La Calzada
2:0
Tedeón
San Ignacio
2:0
Pasaia Kirol Elkartea
Анаїтасуна
1:1
Лейоа
Ібіца Іслас Пітіусас
0:0
Platges de Calvia
Torreperogil
1:1
Club Polideportivo Almería
Ларедо
1:1
Naval
Атлетіко Пульпіленьйо
0:0
Лорка Депортіва
UE Vilassar de Mar
0:0
UE Rapitenca
Каудаль
0:0
Кондаль
CD Derio
0:1
Дуранго
Херес
3:0
Coria CF
L'Entregu
1:0
Colunga
Pepingen-Halle
2:2
Erpe-Mere United
HO Kalken
1:1
Avanti
Sint-Denijs Sport
0:0
Вілсбеке
Кувен-Марьємбур
0:7
Оне
Ентіт Манажуаз
4:0
Сіне
Мормон
2:1
Спримон Комблен
Мекс-Деван-Віртон
1:2
Gouvy
Евей
2:2
Habay-la-Neuve
Herstal
1:4
Юї
Schoonbeek-Beverst
0:3
Синт-Ленартс
Берг ен Дал
3:0
Зварте Леув
Іпр
3:2
Wolvertem Merchtem
ВВ Хамі
3:1
Йонг Леде
Crossing Schaerbeek
3:1
RAS Monceau
FC Richelle United
3:0
Лонльє
RFC Seraing II
2:1
Ельсатуз
San Francisco BB
3:0
Racing Carhue
Estudiantes Olavarría
2:1
Sportivo Piazza Azul
Deportivo Rincón
3:0
Club Atlético San Patricio
Лухан де Куйо
2:1
Academia Chacras
Крус дель Сур
0:3
Бельграно Ескель
Уракан Гобернатор-Грегорес
1:0
Club Atlético Social y Deportivo Estrella Norte
Augusto Lasserre
0:4
Camioneros RG
Боксінг Клуб
2:0
Club Deportivo Esperanza
Club Social y Deportivo Nocheros
2:1
Independiente Pto. SJ
Каї
6:0
Petroquímica Comodoro
Уракан Комодоро-Рівадавія
1:1
Хорхе Ньюбері КР
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
1:2
Independiente Trelew
Атлетіко Маронесе
1:0
Alas Argentinas
Альянсу Кутраль-Ко
1:1
Індепендієнт Неукен
Unión Vecinal Neuquén
1:0
Asociación Deportiva Centenario
CD Estudiantes Unidos de Bariloche
0:4
La Amistad
Deportivo Villalonga
0:0
Депортіво Рока
Juventud Agraria de Algarrobo
6:0
Mallin Nehuen
Sportivo Urquiza
1:2
Club Arsenal de Viale
Club Unión Agrarios Cerrito
1:0
Neuquén Paraná
Agrupación Deportiva Infantil Platense
0:0
LEFU
Club Atlético Chascomús
2:1
Las Malvinas
Атлетіко Парана
1:0
Deportivo Nobleza
Progreso Brandsen
0:0
Евертон Ла-Плата
San Lorenzo Gonnet
3:0
Club Social y Deportivo Verónica
Лібертад Конкордія
3:1
Deportivo América
Сарм'єнто Леонес
2:1
Barrio Argentino
Boulevard Norte
0:3
Сан-Лоренсо Алем
Хенераль Пас Хуніорс
2:0
Тінтіна
Toro Coronel Moldes
0:1
Lautaro Roncedo
Estrella del Sur
0:1
Unidos Lisandro Olmos
Club Parque Sur
0:1
Хувентуд Уніда
La Fraternidad
3:1
Defensores Glew
Colón San Justo
4:0
Huracán Villa Ocampo
9 de Julio de Arocena
1:1
Argentino Franck
Club Náutico El Quillá
2:0
Peñarol de Rafaela
Argentino Pergamino
0:0
Jorge Newbery Rojas
Academia Mascherano
3:0
Argentino Lincoln
CA Sastre
0:0
AD Everton Olimpia
Rosario Morning Star
2:0
Puerto San Martin Futbol
Arteaga MSyB
1:0
Club Studebaker Villa Cañás
CA Bartolomé Mitre
6:0
Росамонте Апостолес
Argentino Firmat
0:2
Teodelina
Deportivo Nacional
1:1
Гуарані Антоніо Франко
Club Atlético Candelaria
2:1
CA River Plate Villa Bonita
Timbó
2:1
Atlético Posadas
CA Deportivo El Brete
4:3
Club Social y Deportivo Mandiyú
Club Atlético Oberá
0:1
Хорхе Гібсон Браун
Defensores San Roque
3:3
Ферровіаріос Коррієнтес
CSyD Luz y Fuerza
1:1
Club Atlético Ferrocarril Los Pumitas
Deportivo Madariaga
0:3
Puente Seco
Apinta
1:2
Сентраль Гойя
Уракан Гойя
4:1
Club Atlético Sportivo Canale
Атлетико Лагуна-Бланка
1:0
Club Sportivo Social y Cultural Defensores del Rosario
Defensores de Formosa
6:0
Deportivo Municipal
Atlético Falucho
0:3
Ресистенсія Сентраль
Club Comercio DSyC Plaza
3:2
Sportivo Cultural
Football Club Argentino
0:1
Atlético KDT Pehuajó
Juventud Uda Henderson
0:0
Atlético Lauquen
Уракан Трес-Арройос
1:0
Club Sportivo San Cayetano
Club Bancario de Daireaux
1:0
El Fortín
Расінг Олаваррія
3:0
Gimnasia Tandil
Club Social Deportivo Y Cultural El Porvenir
3:2
Sarmiento Dolores
Deportivo Llorens
2:0
Консепсьйон
Social y Deportivo La Florida
1:0
Атлетико Консепсьйон
Білизни Віста Тукуман
3:1
Club Atlético San Pablo
Club Sportivo Racing Ojo de Agua
0:3
Альтос Орнос Сапла
Libertad San Carlos
2:2
San Agustín
Juventud Unida RL
0:0
Каміонерос Архентінос
Villa San Antonio
1:0
Атлетіко Чікоана
Club Sportivo Pocitos
6:0
Індепендієнт Іполіто-Іригойєн
Deportivo Malargüe
0:0
Argentino Gen. Alvear
Уракан Сан-Рафаель
4:0
Vialidad Nacional
Unión Vista Flores
1:4
Deportivo La Dormida
Club La Libertad
1:0
Sport Club San Carlos
Club Sportivo San Martín Iglesia
1:1
Arbol Verde Jáchal
Sportivo del Carril
0:1
25 de Mayo Santa Rosa
Хорхе Ньюбері
4:1
Naschel Unidos
Дефенсорес Ла-Бока
0:1
Андіно Ла-Ріоха
CA Defensores de Yuto
1:2
Тіро Сан-Педро
San Martín Diamante
0:1
Бельграно Парана
Colón Chivilcoy
0:0
Брагадо
CSyD El Fortín de Machagai
1:1
Club Atletico América General José de San Martín
Club Atletico San Lorenzo de La Tigra Asociacion Civil
1:1
Club Atlético San Lorenzo de Saenz Peña
Ferrocarril Belgrano
1:1
Club Social Sportivo Español
Комерсіо Санта-Сільвіна
7:0
Club Atlético Charata
Club Atlético San Pedro
2:0
Asociación Atlética La Mona 44
Club Social y Deportivo Aviación
1:0
CAS Boroquímica
Пасіфіко Хенераль-Альвеар
1:0
Club Sportivo Pedal
Атлетіко Пальміра
2:2
Гутьєррес Майпу
Club Defensores de Boca Juniors
1:3
Peñaflor
Club Atlético San Lorenzo Ullum
0:1
Sportivo Rivadavia
Атлетіко Колон Хуніор
0:1
Спортиво Десампарадос
Хувентуд Альянсу
1:2
Тринідад Сан-Хуан
Спортиво дель Боно
1:2
Juventud Zondina
Academia Pillmatun
1:0
Club Social Unión Deportiva Catriel
Libertad Trinidad
2:1
Gimnasia Vera
Атлетіко Сан-Хорхе
1:3
Ferrocarril del Estado
Рівадавія Венадо-Туерто
2:1
Eduardo Hertz VM
Хорхе Ньюбері Венадо-Туерто
0:2
Апрендісес Касільденсес
Club Atlético y Deportivo Barracas Curuzú Cuatiá
1:2
Deportivo Victoria
Хенераль Бельграно
1:3
Estudiantil Castex
Club Atletico Union y Fuerza
2:1
CASyD 9 de Julio Los Frentones
Сарм'єнто Аякучо
1:1
Архентінос 25-де-Майо
Deportivo San Antonio Las Lajitas
0:4
Centro Social Cultural y Atlético General Güemes
Занако
1:1
Грін Іглз
Ред Ерроз
1:1
Kabwe Warriors
Mutondo Stars FC
2:0
Kansanshi Dynamos
Trident FC
0:0
Konkola Blades FC
GVAV-Rapiditas
2:2
GRC Groningen
WVV
0:0
Winsum
Tavenu Sparta Combinatie
1:0
Van Onderaf Begonnen Goirle
't Zand
3:0
Erp
Moerse Boys
0:2
Росендал
Stevo
1:1
RKZVC
Winterswijk
4:3
SV Grol
Fortuna Wormerveer
2:2
Velsen
Де Зуавен
5:1
Hoofddorp
WVV Alcides
0:5
Burgum
Minor
2:4
RKSV Mierlo-Hout
SV Valkenswaard
2:2
Дерне
Sportclub 1925
1:6
Сустерен
СВ Сомерен
2:1
ЕХК
ВСВ Апелдорн
2:1
Woezik
RKVV Emplina
3:0
EFC
SV TOP Oss Amateurs
0:1
RKSV Sarto
AGB
1:2
IVV Landsmeer
Chevremont
4:2
Де Стер
Volharding
3:0
SHH Herten
AO Asteras Petriti
0:1
Закінтос
Панеяліос
2:1
APO Ellas Syros
AGS Vyzas Megaron
2:0
AE Pyliou
AE Lefkimmi
0:2
Перікос
AO Ypatou
1:0
Аполлон Смірніс
AO Agia Paraskevi
0:3
Проодефтики
Ermis Zonianon
1:2
Хайдарі
AS Aris Petroupolis 1926
1:0
Peramaikos
Ілізіакос Зографу
1:0
Almyros AO Anagenisi Gaziou
Етнікос Пірей
0:0
Ацаленіос
Agios Nikolaos
2:2
Епіскопі
PAO Atromitos Piraeus
2:1
Фостірас Таврос
APS Erani Filiatras FC
0:1
Корінтос
AO Kyanos Asteras Varis
1:0
Панелефсиніакос
Missolonghi FC
0:2
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
G.A.S Ialysos 1948
1:0
Pamvouprasiakos AO Varda FC
Ерміоніда
1:2
Panargiakos FC
FC Marko
0:0
Родос
PO Fikis
0:2
Ethnikos Neou Keramidiou
Касторія
3:0
Magnisiakos AEV
Еордаїкос
0:2
PAS Thyella Katsikas
AS Thesprotos Igoumenitsa
1:2
Astir Lianokladi
GAS Svoronou
2:0
Анагеннісі Артас
Nea Artaki
4:2
Трикала
Ватаніакос
0:0
AE Kileler
Megas Alexandros Agia Marinas
1:0
Кавала
Niki Efkarpias AMO
2:2
Apollon Paralimniou FC
Верія
0:1
AS Nestos Chrisoupolis
AO Chaniotis
1:0
Aris Petinos
Термаїкос Терміс
2:1
Докса Драма
MGS Orestis Orestiadas
2:0
AES Aetos Varvaras
Aris Avato
2:1
AE Poseidon Nea Michaniona
PAO Kristonis FC
1:0
Анагеннісі Епаномі
Thyella Sarakinoi
0:2
Пантракікос
Iraklis 1908
1:1
Козані
AEK Athens II
2:1
Еолікос
PAOK II
1:3
Левадіакос
Лариса
1:0
Нікі Волос
Аполлон Понту
2:1
Анагеннісі
Олімпіакос-2
3:0
Ханья
Каламата
1:0
Панахаїки
Юхтас
2:2
Іонікос
Panathinaikos II
2:1
Тілікратіс
Іліуполі
2:0
Егалео
АС Сале
2:1
Хурібга
Шабаб Атлас Хеніфра
0:0
Відад Фес
Шабаб Бен-Герір
0:0
Раджа Бені-Меллаль
Мекнес
2:0
Марокен
Діфаа
0:3
Женес Аль-Аюн
Рапід Уед-Зем
1:1
Расінг Касабланка
УСМ Ужда
3:0
Дшейра
Іттіфак Марракеш
0:1
Кавкаб
Крабі
0:0
Chanthaburi
Пхре Юнайтед
1:2
Нахонратчасима
Pattaya United
1:1
Нонгбуа Пітчайя
Самутпракан Сіті
1:2
Чайнат Хорнбілл
Хаммам-Ліф
0:1
Омран
Радес
2:0
Корба
Режиш
1:4
Габес
Мокнiн
0:0
AS Djelma
Océano Club de Kerkennah
1:1
Шебба
Сіді-Бу-Зід
0:1
Джерба Мідун
Стад Габесьєн
1:1
Махдiя
Рампла Хуніорс
5:0
Серріто
Хувентуд
3:0
Белья Віста
Суд-Америка
0:0
Рентістас
Uruguay Montevideo
1:3
Прогресо
Орієнталь
1:1
Такуарембо
Альбіон Монтевідео
0:2
Мірамар Місіонес
Осасуна Б
1:1
Теруель
Атлетіко Балеарес
2:1
Алькояно
Мелілья
0:1
Кордоба
СД Логроньєс
2:3
Сельта Б
Рекреативо
0:1
Мурсія
Барселона Б
1:2
Депортіво
Уніоністас Саламанка
2:0
Хімнастик
Сеута
0:1
Ібіца
Антекера
0:1
Альхесірас
Арентейро
2:0
Сабадель
Реал Мадрид Кастілья
2:1
Сан-Фернандо
Реал Сосьєдад Б
1:2
Понферрадіна
Фермана
1:1
Сассарі Торрес
Ольбія
0:1
Перуджа
Пінето
1:0
Сестрі-Леванте
Новара
2:2
Віченца
Юве Стабія
1:0
Беневенто
Алессандрія
0:1
Фіоренцуола
Альбінолеффе
0:1
Про Верчеллі
Арциньяно
2:0
Перголеттезе
Джана Ермініо
2:1
Тренто
Мантова
4:1
Ренате
Падова
1:1
Лумеццане
Віс Пезаро
1:1
Ріміні
Про Сесто
0:1
Леньяго
Аудаче Черіньйола
0:1
Пічерно
Авелліно
0:0
Туріс
Бріндізі
0:2
Кротоне
Катанія
1:1
Віртус Франкавілла
Мангайм
1:0
Геппінген
Зонсбек
2:0
Гільден
Бевінггаузен
3:2
Фреден
Порц
1:1
Бергіш Гладбах
Шоннебек
1:2
Юрдінген
Ратінген
4:1
Гамборн
Уніон Фрінтроп
1:1
Клефе
Меербуш
Штрелен
Кенігсдорф
Глеш-Паффендорф
Гюрт
1:0
Фрехен
Бюдеріх
2:0
Гомберг
Мюльгайм
0:5
Санкт-Тоніс
Айнтрахт Гокеппель
2:2
Боруссія Фрайальденхофен
Фортуна Кельн-2
0:0
Зігбург
Кара
0:0
ASKO
Gbohloe-su
2:0
Kakadl
Espoir Tsevie
2:0
Семассі
Unisport
2:2
Entente 2
Gomido
2:1
Binah
Tambo FC
0:1
Gbikinti FC de Bassar
Dynamic Togolais
1:3
Того Пор
Будафок
2:0
Kazincbarcika
Soroksar
1:1
Вашаш
Шиофок
1:3
MTE
Szeged
1:0
Печ
Дьор
1:0
Ajka
Галадаш
1:1
Дьїрмот
Гонвед
1:1
BVSC-Zuglo
Tiszakecske
1:1
Aqvital
Molynes United FC
0:0
Lime Hall Academy FC
Montego Bay United FC
3:2
Portmore United FC
Mount Pleasant Academy FC
0:0
Waterhouse FC
Атлетік Ескальдес
1:2
УЕ Санта-Колома
Пас де ла Каса
1:1
Ордіно
Есперанса д'Андорра
0:3
Пенья Енкарнада
Санта-Колома
2:1
Каррой
Bibiani Gold Stars
1:2
Nsoatreman FC
Accra Lions
0:1
Nations Football Club
Адуана Старз
1:0
Гартс оф Оук
Карела Юнайтед
0:4
Бечем Юнайтед
Bofoakwa Tano
0:2
Samartex
Депортес Толіма
0:1
Ріонегро Агілас
Депортіво Калі
0:2
Атлетіко Хуніор
Атлетіко Насьональ
0:5
Індепендьєнте Медельїн
Керьєнг
2:1
Фола Еш
УНА Штрассен
1:0
Шиффланж
Дюделанж
3:0
Вікторія Роспорт
Діфферданж
3:1
Прогрес Нідеркорн
Мондорф-ле-Бен
2:0
Вільц
Нашшар Лайонс
2:1
Гуд'я Юнайтед
Гзіра Юнайтед
2:4
Марсашлокк
Флоріана
1:0
Валлетта
Гіберніанс
0:1
Сліма Уондерерс
Gombe United FC
2:5
Кано Пілларс
Bayelsa United FC
2:2
Abia Warriors FC
Спортінг Лагос
1:0
Katsina United FC
Шутінг Старс
0:0
Heartland FC Owerri
Ремо Старс
1:0
Плато Юнайтед
CD Fuerte San Francisco
1:1
Альянса Сан-Сальвадор
ФАС
0:1
Драгон Сан-Мігель
Луїс Анхель Фірпо
1:1
Хокоро
Агіла
1:0
Ісідро Метапан
Пеньяроль
1:1
Расінг Монтевідео
Депортіво Мальдонадо
0:2
Ліверпуль Монтевідео
Бостон Рівер
0:1
Серро Ларго
Данубіо
2:1
La Luz
Універсідад Католика
2:2
Депортес Коп'япо
Аудакс Італьяно
0:2
Депортес Магальянес
Палестино
4:0
Куріко Унідо
Евертон Вінья-дель-Мар
0:2
О'Гіґґінс
Коло-Коло
0:2
Уніон Еспаньола
Кобресаль
4:3
Універсідад де Чилі
Ньюбленсе
0:1
Уачіпато