Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 03 червня 2023
Аяччо
1:0
Марсель
Осер
1:3
Ланс
Монако
1:2
Тулуза
Лор'ян
2:1
Страсбур
Нант
1:0
Анже
Ніцца
3:1
Ліон
ПСЖ
2:3
Клермон
Брест
1:2
Ренн
Реймс
1:3
Монпельє
Труа
1:1
Лілль
Металіст U-19
2:2
Чорноморець U-19
Дніпро-1 U-19
2:0
Кривбас U-19
Верес U-19
1:1
Інгулець U-19
Рух Львів U-19
2:0
Олександрія U-19
Металіст 1925 U-19
1:0
Динамо U-19
Ворскла U-19
0:1
Шахтар U-19
Коньяспор
1:1
Фатіх Карагюмрюк
Трабзонспор
5:1
Аланьяспор
Касимпаша
2:5
Бешикташ
Кайсеріспор
0:1
Анкарагюджю
Адана Демірспор
2:3
Істанбул
Газіантеп
0:3
Істанбулспор
Умранієспор
0:1
Гіресунспор
Антальяспор
3:0
Хатайспор
Естудіантес
5:2
Барракас Сентраль
Тiгре
1:3
Тальєрес
Архентінос Хуніорс
1:0
Платенсе
Бельграно
2:0
Велес Сарсфілд
Чонбук Хендай Моторс
2:0
Ульсан Хендай
Сувон Самсунг Блювінгс
1:2
Сувон Сіті
Чеджу Юнайтед
2:2
Канвон
Кванчжу
4:2
Пхохан Стілерс
ФК Токіо
2:3
Йокогама Ф. Марінос
Сенан Беллмаре
2:2
Альбірекс Ніігата
Нагоя Грампус
3:1
Сересо Осака
Авіспа Фукуока
1:2
Гамба Осака
Йокогама
1:2
Саган Тосу
Касива Рейсол
4:5
Консадоле Саппоро
Гурнік Ленчна
0:3
Вісла Краків
Заглембє Сосновець
1:1
Сандецья
Подбескідзе
4:3
Ресовія
Термаліка
2:1
Арка
Лодзь
1:0
Одра
Хойничанка
3:3
Катовіце
Рух Хожув
1:0
Тихи
Сталь Ряшів
2:1
Скра Ченстохова
Пуща
0:1
Хробри
Зеніт
1:0
Факел
Крилья Совєтов
1:0
Спартак
ЦСКА
4:1
Ростов
Локомотив
3:1
Торпедо
Ахмат
2:2
Краснодар
Оренбург
3:0
Динамо Москва
Нижній Новгород
2:0
Хімки
Урал
1:0
Сочі
Рунавік
1:0
Víkingur Gøta II
B36 Tórshavn II
1:1
ІФ Скала
B68 Toftir II
1:1
FC Hoyvík
HB Tórshavn II
4:0
EB / Streymur II
FK Goražde
4:1
Єдність Біхач
Травник
4:0
Младост Добой
Звієзда
2:1
FK Radnik Hadžići
Градіна
5:3
NK Vis Simm-Bau
NK Bratstvo Gračanica
1:3
Будучност Бановичі
FK Rudar Kakanj
2:1
ГОШК
NK TOŠK Tešanj
2:0
HNK Tomislav Tomislavgrad
Славія Сараєво
3:0
FK Famos Vojkovići
Tekstilac Derventa
2:1
FK Ljubić Prnjavor
Лакташі
4:0
Дрина Зворник
Крупа
6:2
Željezničar Banja Luka
Козара
1:1
Рудар Прієдор
Omarska
3:1
FK Sloboda Mrkonjić Grad
Модрича
4:2
Звієзда-09
Sloboda Novi Grad
2:4
Podrinje Janja
Сіндрі
0:0
Dalvík / Reynir
Knattspyrnufélag Garðabæjar
1:4
Вікінгур Оулафсвік
КФ Ф'ядлабіггд
0:1
КВ Рейк'явік
Хаукар
2:0
Вельсунгюр
FK Mladá Boleslav II
1:1
Jablonec II
SK Motorlet Praha
7:1
SK Dynamo České Budějovice II
Усті-над-Лабем
1:2
Сокіл Живаниці
Кралув Двур
2:3
Povltavská fotbalová akademie
Банік Соуш
2:0
Бенешів
Слован Росіце
1:1
Фрідек-Містек
Годонін-Сардіце
1:0
Блансько
Ганацька Славія Крімржиж
5:0
Граніце
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
2:2
FC Baník Ostrava II
TJ Slovan Velvary
2:1
FK Přepeře
Іскра Домажліце
5:0
Банік Соколів
Карлові Вари
3:1
FK Robstav Přeštice
Аритма Прага
2:0
Pribram II
ЗЧЕ Пльзень
1:1
Горжовицько
Brandys Nad Labem
3:1
SK Benatky Nad Jizerou
FC Slovan Liberec II
3:0
Знахід Дештне
MFK Chrudim II
2:0
Velke Hamry
Vysočina Jihlava II
1:5
Ждяр-над-Сазавоу
Штеті
0:3
Admira Praha II
SK Újezd Praha 4
3:1
FK Seko Louny
Ческі-Брод
1:3
Kosmonosy
N. Byskovice
2:2
Вілемов
TJ Sokol Libis
0:1
Хомутов
FK Komárov
1:5
Славою Чеськи Крумлов
Високе-Міто
4:4
Пенчін-Турнов
AFC Humpolec
3:0
TJ Dálnice Speřice
Уніон Хеб 2001
2:2
FK Olympie Brezova
TJ Unie Hlubina
3:1
FK Krnov
FK Bospor Bohumin
1:3
TJ Břidličná
FC Slavoj Olympia Bruntal
3:0
Іскра Римаржов
SK Horní Bříza
0:3
Клатови
Otava Katovice
3:4
TJ Jiskra Domažlice II
FK Spartak Sobeslav
2:1
Рокіцані
Доубравка
2:4
FC Viktoria Marianske Lazne
Sokol Lom
1:0
Tochovice
Трутнів
1:2
Іскра Усті-над-Орліці
Літоград
2:0
Двор Кралове
Bystřice nad Pernštejnem
1:3
FC Spartak Velka Bites
Пржерів
1:1
Sfk Elko Holesov
FC Vsetin
5:0
Оломоуц
FK Nove Sady
5:0
SK Baťov 1930
Tj Slovan Bzenec
4:1
Шумперк
SK Slaný
3:2
Кладно
Yanbian Longding FC
2:0
Dongguan United FC
Qingdao West Coast
0:0
Dandong Tengyue
Liaoning Shenyang Urban
0:3
Heilongjiang Ice City
Suzhou Dongwu
3:0
Wuxi Wugou FC
Guangxi Pingguo Haliao
1:0
Shijiazhuang Gongfu
GVI
1:2
Greve
Viby IF
3:3
Kjellerup IF
Vejlby-Risskov Idrætsklub
2:1
ASA Aarhus
Otterup
0:3
OKS
Karlslunde
1:1
Gørslev Idrætsforening
Nørresundby
0:4
Aarhus Fremad Fodbold II
Marienlyst
1:2
Ringkobing IF
Odder IGF
3:0
Frederikssund
KFUM BK Roskilde
1:1
Herstedøster IC
Boldklubben 1909
0:4
Hedensted
Brabrand IF II
0:3
Tarup-Paarup IF
Brønshøj
0:1
Vejgaard BK
Varde IF
2:5
B 1913
BK Skjold
3:2
Allerød
IF Älgarna
0:1
Kiruna FF
IFK Östersund
0:0
IFK Luleaa
Onsala BK
4:1
Laholms FK
Hudiksvalls Forenade FF
2:0
FC Arlanda
Kungsängen
1:3
Järfälla
FC Gute
2:1
Sandvikens AIK
IFK Trelleborg
1:1
FC Rosengård
Herrestads AIF
1:1
Форвард Еребру
Bergnäsets AIK
0:4
Skelleftea FF
Karlslunds IF
0:2
Huddinge IF
Ytterhogdal
0:1
Gottne IF
Berga
4:1
Simrishamn
Yxhult
1:1
IK Zenith
Mjölby
3:0
FC Nacka Iliria
Фріска Вільор
1:1
Frösö
Astrio
0:1
Вестра Фрелунда
Kristianstad FC
1:1
FK Karlskrona
Tölö
0:1
Nässjö
FOC Farsta
0:2
IK Sleipner
IFK Uppsala
1:5
IFK Österåker
SCV Bintang Lair
SV Notch Moengo
Voorwaarts
0:2
Leo Victor
Flora FC
2:4
Broki
Santos FC
3:3
NV Dash FC Inter Wanica
Nordsjælland Women
3:1
Thy ThistedQ Women
Brøndby Women
5:0
KoldingQ Women
Fortuna Hjørring Women
0:4
Køge Women
Sollentuna FK
1:2
Nordic United
Tvååkers IF
0:1
Torns IF
Hammarby Talang
0:1
FC Stockholm Internazionale
Васалунд
3:0
Мутала
Аріана
2:0
Ahlafors
BK Olympic
2:1
Фалькенберг
Oskarshamns AIK
1:2
Vänersborgs IF
Отвідаберг
3:1
Норрбю
Centenary Stormers
1:4
North Pine SC
Mount Gravatt Hawks SC
1:3
Bayside United
Western Spirit FC
1:2
Newmarket SC
Acacia Ridge
0:5
Virginia United SC
Redcliffe PCYC
0:1
Pine Hills FC
Univ. Queensland
1:0
North Brisbane
AB II
2:3
Skála II
07 Vestur II
1:2
Судурою
MB Midvágur
1:3
Royn
ÍF Fuglafjørdur
0:3
NSÍ Runavík II
B36 Tórshavn III
0:2
Víkingur III
Інфонет
0:0
Phoenix
FC Tallinn II
20:0
Валга
Вяндра
0:0
JK Tabasalu II
Vaprus II
5:1
Hiiumaa
Маарду
6:0
Аякс Ласнамяе
Poseidon
2:4
Laagri II
Stolem Gniewino
3:0
Unia Janikowo
ZKS Unia Tarnów
3:0
Łagów
Полонія Битом
2:3
Царіна Ґубін
KS Raków Częstochowa II
4:2
Gwarek Tarnowskie Góry
KP Legia Warszawa II
1:1
Unia Skierniewice
Miedź Legnica II
3:1
Polonia Nysa
KS Górnik Zabrze II
1:1
Хробри-2
Wieczysta Kraków
3:0
MKS Czarni Połaniec
CKS Chełmianka Chełm
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Błonianka Błonie
1:1
ZKS Olimpia Zambrów
KS Unia Solec Kujawski
1:0
MKS Pogoń Szczecin II
Stal Brzeg
2:0
KP Warta Gorzów Wielkopolski
KS Lublinianka Lubin
2:3
MKS Sokół Sieniawa
KP Błękitni Stargard
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Wisłoka Dębica
1:3
GP TS Avia Świdnik
MKS Mławianka Mława
2:5
KS Legionovia Legionowo
LKS Vineta Wolin
3:1
SKS Baltyk Gdynia
PTS Ślęza Wrocław
1:2
BTS Rekord Bielsko-Biała
Світ
2:3
Jagiellonia Białystok II
Ursus Warszawa
1:2
KS Pelikan Łowicz
MKS Pilica Białobrzegi
4:0
MMKS Concordia Elbląg
Sokół Kleczew
1:2
KP Starogard Gdański
Ключборк
3:1
Одра Водзіслав-Шльонськи
KS Lechia Zielona Góra
2:3
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Cracovia Kraków II
0:1
MKS Podlasie Biała Podlaska
RKP Broń 1926 Radom
1:2
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Jarota Jarocin
3:0
SKS Unia Swarzędz
Siheung City Athletic Club
2:1
Gyeongju HNP
Yangpyeong
3:1
Pocheon FC
Ulsan Citizen
0:1
Hwaseong
Daejeon Korail FC
2:1
Yangju Citizen
Gimhae City Government FC
3:2
Gangneung City Government FC
Daegu II
2:1
Gangwon II
Jeonju
1:1
Seoul United
Jeonbuk Motors II
0:1
Yeoju Citizen
Goyang Happiness FC
Daejeon Hana Citizen II
Штадль-Паура
СВ Валлерн
Фавортинер
2:2
ASV 13
Sport Union Mauer
5:1
SV Gerasdorf Stammersdorf
SV Donau
2:2
Вінерберг
Innsbrucker AC
4:3
Mils
Зіммерінгер
5:1
SV Dinamo Helfort
Пост
1:3
Штадлау
FV Austria XIII Auhof Center
3:0
1980 Wien
Kraig
1:0
Landskron
Maria Saal
2:0
Gmünd
Хохст
4:1
Fussach
SV Schwarzach
2:5
Бергхайм
Бляйбург
2:1
St. Andrä
Volders
1:1
Ваккер Інсбрук
Union Mondsee
3:5
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
Hörbranz
3:3
Ludesch
Bürmoos
1:1
Siezenheim
Puch
2:3
Ноймаркт
Хоричон
2:0
SV Leithaprodersdorf
Ретц
0:1
SCU-GLD-Kilb
SC Münster
0:1
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
Ритцинг
3:3
SV Gussing
ASK St. Valentin
0:3
ASKÖ Oedt
FC Koblach
0:4
Лустенау 07
SV Schattendorf
1:2
Пінкафельд
Markt Allhau
0:1
FC Andau
Клінгенбах
2:1
Парндорф
Рудерсдорф
3:1
SV Sankt Margarethen im Burgenland
SPG Prutz / Serfaus
0:2
Kirchbichl
ACS Foresta Suceava
0:0
Чахлеул
SC Popești-Leordeni
2:1
Тунарі
CSM Deva
2:3
Решица
CS Unirea Ungheni 2018
0:2
Корвінул
Nacional AC MG
1:1
Uniao Luziense EC
УРТ
3:0
Itabirito FC
Тупи
0:1
North Esporte Clube
Varginha EC
1:0
Боа Еспорт
Betim
3:0
Aymorés
Marconi Stallions FC
1:0
Wollongong Wolves
NWS Spirit FC
3:2
Blacktown City FC
Mt Druitt Town
2:1
Bulls FC Academy
Western Sydney Wanderers FC Under 21
1:2
St George City FA
Manly United
2:2
Rockdale Ilinden FC
Атлетіко Лугано
2:2
Сентро Еспаньйол
Сентраль Бальєстер
0:1
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Мерседес
1:1
Архентіно де Росаріо
Eastern Suburbs
1:6
Rochedale Rovers FC
Redlands United FC
2:2
Queensland Lions FC
Голд Кост Юнайтед
1:2
Gold Coast Knights SC
Sunshine Coast Wanderers FC
2:3
Peninsula Power FC
Голлінг
1:2
Гредіг
Пінцгау Заальфельден
3:2
Хоенемс
FC Rot-Weiß Rankweil
6:2
Lauterach
SC Röthis
5:0
Райндорф Альтах II
СВ Дорнбірн
1:1
Вольфурт
Brauerei Egg
1:1
Rotenberg
Вальс-Грюнау
1:0
Kuchl
Göfis
1:0
Admira Dornbirn
Кітцбюхель
1:2
WSG Tirol II
SPG Silz / Mötz
1:4
SC Imst
Швац
3:1
Fügen
Санкт-Йохан
2:3
Аустрія Зальцбург
MFK Snina
3:1
MSK Tesla Stropkov
Slávia TU Košice
2:4
ŠK Odeva Lipany
MŠK Námestovo
1:0
MFK Vranov nad Topľou
TJ Baník Kalinovo
1:3
FK Poprad
Partizán Bardejov
1:1
ŠK Novohrad Lučenec
FK Spišská Nová Ves
3:1
Римавська-Собота
1.FK Svidník
1:4
FTC Fiľakovo
Slovan Giraltovce
2:0
TJ Tatran Oravské Veselé
Інтер Братислава
0:1
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
TJ Kovo Beluša
4:0
MŠK Fomat Martin
Kalná nad Hronom
FK Podkonice
Nové Zámky
1:6
FK Slovan Duslo Šaľa
OFK Malženice
1:2
Серед
Vrakuňa
1:3
OK Častkovce
TJ Jednota Bánová
1:4
AFC Nové Mesto nad Váhom
TJ Družstevník Veľké Ludince
0:2
FC Slovan Galanta
Sturt Lions
2:2
South Adelaide Panthers FC
Modbury Jets SC
4:1
West Adelaide
Adelaide Comets FC
2:2
Adelaide City FC
North Eastern MetroStars SC
2:2
Croydon FC
Adelaide Olympic FC
2:2
Adelaide United Under Under 21
AS Qanono
2:4
Гаїча
Tiga Sport
3:0
Wetr
Kunié
2:2
Мажанта
Ne Drehu
0:1
Лоссі
Horizon Patho
2:2
AS Mont-Dore
Dumbéa
1:2
Іанген
Central FC
1:5
San Juan Jabloteh
Morvant Caledonia United FC
0:1
W Connection
Cunupia FC
0:2
Point Fortin Civic FC
Kingborough Lions United SC
10:0
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
5:4
South Hobart SC
Glenorchy Knights FC
1:0
Launceston City FC
Devonport City Strikers FC
4:0
Launceston United SC
Municipal Salamanca
2:2
Provincial Ovalle
Rancagua Sur
0:3
Colchagua
Quintero Unido
1:2
Colina
Municipal Mejillones
1:1
Santiago City FC
Riltsi
2:1
FK Dorostol Silistra
Lokomotiv Mezdra
4:0
Partizan
Vihar Slavyanovo
6:2
FK Juventus Malchika
Sevlievo
5:1
FK Boruna Tsareva livada
Bdin
4:1
Pavlikeni
Etar VT II
2:3
Yantra Polski Trambesh
Локомотив Горна-Оряховиця
4:0
Drenovets
Lokomotiv Dryanovo
2:1
Akademik Svishtov
OFK Levski
1:3
Botev Vratsa II
PFK Slavia 1913 II
5:2
Рілскі Спортист
Septemvri Sofia II
3:0
Nadezhda Dobroslavtsi
FK CSKA 1948 Sofia III
3:0
Granit Vladaya
Botev Ihtiman
1:3
Pirin Razlog
FK Levski Rakovski
0:0
PFK Levski Sofia II
Пірін Гоце-Делчев
1:4
Oborishte Panagyurishte
Yambol
6:0
Верея
FK Atletik Kuklen
1:0
FK Rozova dolina Kazanlak
Родопа
5:0
FK Sliven
OFK Levski Karlovo
2:2
Sayana Haskovo
Beroe II
0:3
FK Chernomorets 1919 Burgas
Lokomotiv Plovdiv II
3:0
FC Karnobat
Septemvri Tervel
4:0
Svetkavitsa Tg
PFK Cherno more Varna II
1:1
FK Lokomotiv Ruse 2022
Chernomorets Balchik
4:0
Ustrem Donchevo
Sportist G.Toshevo
5:0
FK Dunav ot Ruse II
Spartak Varna II
5:1
Botev Novi Pazar
Chernolomets 1919
8:0
FC Volov Shumen
Pinellas County FC
1:2
Weston FC
Thunder Bay Chill
1:2
Rochester FC
Real Central New Jersey
4:1
FC Lehigh Valley United Sonic
Minneapolis City
1:0
Milwaukee Bavarian SC
Lane United FC
5:2
United PDX
Ballard
7:0
PDX FC
Charlotte Independence 2
2:6
Charlotte Eagles
Ogden City
1:2
Colorado ISA
San Francisco Glens SC
2:0
San Francisco City FC
New Jersey Copa FC
5:4
FC Motown II
Moreland City FC
0:5
Port Melbourne SC Sharks
North Geelong Warriors FC
0:5
Altona Magic SC
Hume City FC
0:1
Avondale FC
Armadale SC
2:3
Sorrento
Perth SC
6:1
Bayswater City
Cockburn City
2:2
Balcatta SC
Perth RedStar
6:1
Olympic Kingsway SC
Stirling Macedonia SC
0:4
Inglewood United SC
Lumwana Radiants
1:2
MUZA
Green Buffaloes
2:1
Занако
Nkwazi
1:0
Грін Іглз
Chambishi FC
4:2
Buildcon
Ред Ерроз
5:1
Павер Дайнамос
Nchanga Rangers FC
1:1
Kabwe Warriors
Prison Leopards
2:2
NAPSA Stars
Нкана
2:0
Kansanshi Dynamos
Forest Rangers
0:1
Зеско Юнайтед
Серро Портеньйо
2:0
Лібертад
Гуарані
1:2
Олімпія Асунсьйон
Спортиво Лукеньо
2:2
Спортиво Трініденсе
Спортиво Амельяно
0:1
Хенераль Кабальєро ХЛМ
Шауя
1:1
Хамра Аннаба
Хруб
0:0
Суф
Хемiс Ель-Кешна
2:1
Айн-Мліла
Ель-Арраш
2:1
Батна
Уаргла
2:1
Бордж-Менаєль
Ель-Еульма
2:1
Мулудiя Константiна
Аннаба
3:2
Телегма
Скiкда
2:2
Антант Сур Ель-Гозлан
Чакаріта Хуніорс
3:0
Атлетіко Рафаела
Депортіво Рієстра
2:1
Хімнасія де Хухуй
Альмагро
1:1
Атлетіко Гуемес
Трістан Суарес
1:1
Естудіантес де Касерос
Агропекуаріо
2:1
Патронато
Чако Фор Евер
2:0
Вілья Дальміне
Ботафоґу Сан-Паулу
0:0
Томбенсе
Сеара
2:0
Шапекоенсе
Крісіума
3:0
Атлетіку Ґояньєнсе
Віторія
3:0
Ітуану
Жувентуде
3:2
Аваї
Мірассол
1:0
Понті Прета
АБС
0:1
Новорізонтіну
Смілтене
5:1
Резекне
Saldus SS / Leevon
2:3
Beitar
FK Rīgas Futbola skola II
2:0
JFK Ventspils
Skanste
2:1
Гробиня
Прогрес Олайне
0:1
Riga FC II
FK Babrungas Plungë
0:3
ТрансІНВЕСТ Вільнюс
Be1 NFA
1:1
FC Neptūną Klaipėda
Невежіс
2:1
FK Kauno Žalgiris II
Мінія
1:1
Екранас
Іттіхад Хемісет
0:2
Рапід Уед-Зем
Женес Аль-Аюн
1:0
Шабаб Бен-Герір
Дшейра
0:1
Юсуфія
Раджа Бені-Меллаль
2:2
УСМ Ужда
Расінг Касабланка
2:1
Відад Темара
Марокен
2:0
Шабаб Атлас Хеніфра
Хеміс Земамра
0:1
Відад Фес
Іттіфак Марракеш
2:3
АС Сале
12 жовтня
3:0
Атіра
Соль де Америка
2:0
3 лютого
Рубіо Нью
2:2
Сантані
Club 24 de Setiembre de Valle Pucú
1:1
Pastoreo
СКА Хабаровськ
6:0
Арсенал Тула
Краснодар-2
4:0
Шинник
Балтика
2:1
Велес
Динамо Махачкала
1:2
Аланія Владикавказ
Батьківщина Москва
0:0
Рубін
Єнісей
0:0
Волга Ульяновськ
Уфа
1:2
Кубань
Акрон
4:0
Волгар
КАМАЗ
0:2
Нафтохімік
Суд-Америка
0:3
Рампла Хуніорс
Рентістас
2:0
Такуарембо
Uruguay Montevideo
3:0
Серріто
Альбіон Монтевідео
2:0
Орієнталь
Хувентуд
1:1
Атенас
Iwaki
0:4
Роассо Кумамото
Монтедіо Ямагата
2:1
Сімідзу С-Палс
Омія Ардія
1:2
Міто Голлігок
Цвайген Канадзава
1:1
Зеспакусацу Гумма
Ренофа Ямагуті
1:1
В-Варен Нагасакі
Джубіло Івата
2:0
Blaublitz Akita
Fujieda MYFC
1:1
Тотіги
ДЖЕФ Юнайтед
0:2
Матіда Зельвія
Фаджіано Окаяма
2:0
Токусіма
Сельта Б
3:2
Ельденсе
Амореб'єта
3:0
Расінг Ферроль
Реал Сосьєдад Б
1:2
Алькоркон
Барселона Б
4:2
Реал Мадрид Кастілья
Динамо-2 Москва
3:0
ФК Ядро
ФК Твер
2:3
Зеніт-2
Хімік
2:1
Динамо Санкт-Петербург
Прапор Праці
1:3
Родина-3 Москва
Торпедо-2 Москва
5:0
Електрон
Атлетіко Сеаренсе
0:2
Ферровіаріо
Резенді
3:1
Нова-Ігуасу
Віторія-ЕС
1:2
Атлетик Клуб Мінейро
Independiente FSJ
2:0
Камборью
Мараньяо
2:0
Fluminense PI
Санта-Круз
1:0
Соуза
Falcon
0:1
АСА
Бразильєнсе
0:0
Сейландія
Інтерпорту
1:1
Реал Арікемес
Операріо-ВГ
2:1
Іпора
Інтернасьонал Лімейра
3:6
XV Пірасикаба
Каскавел
1:1
Операріо-МС
Атлетико Алагоіньяс
0:0
Баїя Фейра-ді-Сантана
Cruzeiro Arapiraca
0:3
Сержипи
Анаполіс
1:0
Рондонополіс
Ферровіаріа
0:0
КРАК
Португеза-РЖ
3:0
Санто-Андре
Патросіненсе
0:0
Марінга
Айнтрахт Штансдорф
2:2
Blau-Weiß 90 Berlin
Mecklenburg Schwerin
1:1
Оптік Ратенов
Шпортфройнде Баумберг
4:2
Шоннебек
FK Rubin Kazan Women
0:1
Зірка-2005 дружин
Rostov
1:4
Краснодар дружин
Чертанове дружин
0:1
Рязань-ВДВ дружин
Фрібур
Ромонтуа
Фарвань / Ого
1:4
Muri-Gümligen
Таван / Трамлан
1:2
Корттелль
Lausanne Sport II
2:1
Шпіц
Устер
0:1
Balzers
Роршах
0:1
Амрісвіль
FC Lachen / Altendorf
2:1
Rapperswil-Jona II
FC Adliswil
4:2
KF Dardania St. Gallen
Wil II
1:2
Видно
Біннінген
2:4
Мутшеллен
Лісталь
4:0
Регенсдорф
Хергісвіль
2:3
Perlen-Buchrain
Ajoie-Monterri
0:0
FC Erguël
Italien
1:3
Олімпік Женева
Сигнал Берне-Конфіньйон
1:0
Стад Пайєрн
Коле-Боссі
1:1
Amical Saint-Prex
ЖЖ
4:1
Ешішан
Муттенц
0:0
Ред Стар Цюріх
Шофтланд
2:3
Pratteln
Гренхен
0:1
Дитикон
Collina d'Oro
2:1
Буокс
Бубендорф
3:1
Цофінген
Мендрісіо-Стабіо
5:3
Зурзеє
Аскона
2:3
SC Emmen
Гамбароньо-Контоне
0:2
Cham II
Ешенбах
2:5
Кікерс Люцерн
Бруннен
1:1
Цуг
СВ Шаффхаузен
1:1
Баценхайд
Віндіш
1:2
Олд Бойз
Prishtina Bern
2:3
FC Besa Biel/Bienne
План-Ле-Отс
0:7
Лансі
FK Sinđelić Beograd
1:1
Jedinstvo Surčin
FK BASK Beograd
1:3
FK Studentski Grad
FK Budućnost Dobanovci
6:0
FK Prva Iskra
Borac Lazarevac
0:1
Земун
ОФК
3:0
Борча
FK Ušće Novi Beograd
0:1
FK Brodarac
FK Teleoptik Zemun
3:0
FK Torlak
Zvezdara Beograd
2:5
FK Radnički Obrenovac
Borac Šajkaš
3:1
FK Podunavac Belegiš
FK Hajduk 1912 Kula
2:3
FK Kabel Novi Sad
FK Bečej
2:5
FK Tisa Adorjan
FK Radnički Zrenjanin
5:0
FK Stanišić
1. Maj Ruma
0:0
Omladinac Novi Banovci
Radnički Sombor
FK Jedinstvo Stara Pazova
FK Tekstilac Odžaci
1:1
Бачка Паланка
FK Naftagas Elemir
4:1
FK Dinamo Pančevo
Младі Радник
3:1
FK Polet Ljubić
Budućnost Arilje
2:7
Mačva 1929
Radjevac Krupanj
0:1
Борац
OFK Mihajlovac
0:0
FK FAP Priboj
FK Takovo
0:0
Budučnost Krušik 2014
FK Sloga Požega
0:0
Sloga Kraljevo
FK Sloga Bajina Bašta
4:0
FK Tutin
FK Smederevo 1924
3:0
Real Podunavci
BSK Bijelo Brdo
3:1
NK Dugopolje
NK Orijent 1919
2:2
Хрватський Драговоляць
Кустошія
0:1
NK Dubrava Zagreb
Кроатія
3:0
Solin
NK Vrbovec
0:2
NK Ponikve
NK Rudar Mursko Središće
8:1
Papuk
NK Podravina Ludbreg
3:2
NK Dinamo Domašinec
Podravac Virje
1:2
NK Varteks Varaždin
NK Koprivnica
0:1
NK Polet Sveti Martin na Muri
Virovitica
0:5
NK Radnik Križevci
NK Dinamo Odranski Obrež
4:2
NK Bistra
HNK Segesta Sisak
0:0
NK Maksimir Zagreb
Лучко
2:3
NK Samobor
NK Vrapče Zagreb
3:0
NK Gaj Mače
NK Sava Strmec
3:1
NK Trešnjevka
NK Kurilovec
1:3
NK Mladost Petrinja
NK Lukavec
2:1
NK HAŠK Zagreb
Papuk
15:30
NK Radnik Križevci
NK Varteks Varaždin
15:30
Virovitica
NK Rudar Mursko Središće
15:30
NK Podravina Ludbreg
NK Koprivnica
15:30
NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Dinamo Domašinec
15:30
Podravac Virje
HNK Đakovo-Croatia
4:0
NK Oriolik Oriovac
NK Svačić Stari Slatinik
2:0
NK NAŠK Našice
NK Borac Kneževi Vinogradi
3:2
Valpovka
NK Graničar Županja
0:3
NK Slavonija Požega
NK Slavija Pleternica
4:2
Darda
NK Vuteks-Sloga Vukovar
7:0
NK Omladinac Gornja Vrba
FK Olsa Klichev
FK Kolos Kirovsk
Енергетик-БДАТУ
0:2
Юні Мінськ
Ошмяни
1:8
Щучин
Гірки
3:0
Костюковичі
Міори
6:0
Глибоке
Лепель
0:4
Газовик Вітебськ
ДЮСШ Столін
2:1
Лунинець
Нива Толочин
3:2
ДЮСШ-Орша
Жлобін
0:1
Мозирський НПЗ
Іпуть-ДЮСШ
1:4
Вертикаль
Березине
3:2
Крупки
Вілія
3:3
Єдність Дзержинськ
Вікторія
3:2
Фалько
Спартак Слуцьк
1:0
Партизан Солігорськ
Слонім-Сіті
1:2
Свислоч
FK Gantsevichi
3:3
Надія Бар.
Сінно
3:3
Городоцькі леви
FK Bykhov
0:2
Спартак Шклов
Клецьк
1:1
Старі Дороги
Кронон
2:0
Любань
FSK Ostrovets
1:6
Дятлове
FK Kommunalnik Beloozersk
1:3
Євроекспорт
ДЮСШ-2 Речиця
2:0
Світлогірськ
Кричів-СОЖ
2:3
Серволюкс
Атлант Кобрин
1:3
FK Agro-Pelishche Kamenetskiy rayon
Пружани
3:4
Дрогочин