Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 09 жовтня 2021
Казахстан
0:2
Боснія і Герцеговина
Литва
3:1
Болгарія
Азербайджан
0:3
Ірландія
Фінляндія
1:2
Україна
Грузія
0:2
Греція
Швеція
3:0
Косово
Шотландія
3:2
Ізраїль
Люксембург
0:1
Сербія
Швейцарія
2:0
Північна Ірландія
Фарерські острови
0:2
Австрія
Молдова
0:4
Данія
Андорра
0:5
Англія
Угорщина
0:1
Албанія
Польща
5:0
Сан-Маріно
Естудіантес
2:2
Росаріо Сентраль
Ньюеллс Олд Бойз
1:2
Велес Сарсфілд
Архентінос Хуніорс
0:2
Дефенса і Хустісія
Сарм'єнто
3:0
Альдосиві
Патронато
1:2
Расінг Авельянеда
Банфілд
0:1
Рівер Плейт
Форест Ґрін
0:2
Свіндон
Барро
1:1
Лейтон Орієнт
Брістоль Роверс
3:0
Карлайл Юнайтед
Гарроґіт
6:1
Сканторп Юнайтед
Гартлпул
2:1
Нортгемптон
Менсфілд Таун
0:0
Олдгем
Ньюпорт
0:0
Бредфорд
Рочдейл
0:1
Кролі
Стівенідж
2:2
Ексетер
Саттон Юнайтед
4:3
Порт Вейл
Волсолл
2:1
Солфорд Сіті
Америка
00:30
Пумас
КСА Стяуа
Волунтарі
ФКСБ
Волунтарі
Арджеш
Конкордія Кяжна
Газ Метан
08:30
АСФК Бузеу
Динамо Бухарест
08:30
Петролул
ЦСКА-1948 Софія
08:30
Марек
Ювентус
Алессандрія
Діошдьйор
09:00
Мезйокйовешд
Міовені
09:00
Рапід Бухарест
БАТЕ
09:00
Іслоч
Заглембє Любін
09:00
Хробри
Ракув
09:30
Подбескідзе
ХНК Гориця
Славен
Дніпро-1
10:00
Металіст 1925
Борець
10:00
Вардар
GKS Glinik Gorlice
10:00
Вісла Краків
Алтинорду
0:1
Гезтепе
Динамо Берестя
11:00
Німан
Лех
11:00
Лодзь
Краснодар
12:00
Рубін
Гурнік Ленчна
2:1
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Галатасарай
4:3
Тузласпор
Емполі
2:1
Тернана
Удінезе
2:1
Табір Сежана
Лудогорець
2:2
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Sotra
3:2
IF Fram
Kvik Halden FK
3:2
Флоро
Вард
5:1
Fløy-Flekkerøy IL
Ейгарден
3:2
Єльсос
Brattvåg IL
0:4
Конґсвінґер
Берум
3:2
Альта
Гедд
2:0
Eidsvold TF
Vålerenga Fotball II
0:5
Аскер
Арендаль
2:1
Нутодден
KFC Komárno
3:1
Пухів
FK Humenné
2:0
MŠK Námestovo
Partizán Bardejov
0:1
Дукла Банська Бистриця
FK Slavoj Trebišov
0:3
Кошице
MŠK Žilina II
0:2
Скалиця
Дігеніс Акрітас
5:0
АПЕП
Еносіс Неон
1:1
MEAP Nisou
Halkanoras FC Idaliou
2:0
AME Kouris Erimi
Пейя
3:0
Omonia Psevda
Elia Lythrodonta
2:1
Етнікос Ассіа
АЕЗ
0:0
Podosfairkos Omilos Ormideia
Iraklis Yerolakkou FC
1:0
Красава
Ağrı 1970 Spor
0:1
Гюмюшханеспор
Тюрк Метал Кириккале
2:0
Mardin BB
Елязіз Беледієспор
0:0
Байрампашаспор
Йомраспор
5:2
Кизилджабелюкспор
Malatya Yesilyurt Belediyespor
3:1
Аксарайспор
52 Orduspor FK
0:0
Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü
Karaköprü Belediyesi Spor Kulübü
0:2
Едірнеспор
1954 Kelkit Belediyespor
3:1
Елязигспор
Артвін Хопаспор
3:1
Кютахьяспор
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
0:0
Ербааспор
Дюзджеспор
2:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Carsambaspor
1:0
Хаджеттепе
Hacettepe 1945
0:0
Alanya Kestelspor
Іскендерунспор
4:1
Iğdır FK
Анкара Адліє
3:0
Тепеджик Білєдіє
Османієспор
0:1
Батман Петрольспор
Караман Беледієспор
0:0
Hendek Spor Sakarya
Башкент Академії
1:3
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
Sile Yildizspor
1:2
Халіде Едіп Адиварспор
Modafen Spor
1:1
Ceyhanspor
Belediye Derince Spor Kulübü
1:0
Офспор
Esenler Erokspor
4:1
Yeni Mersin İdman Yurdu
Чаталджаспор
1:3
Невшехірспор Генчлік
Санджактепе
3:2
Kahta 02 Spor
Бергама Біледія
2:2
Bursa Yıldırım Spor Kulübü
Фетхієспор
5:0
Карабюкспор
Каршіяка
1:2
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü
ND Slovan Ljubljana
3:0
NK Škofja Loka
Sava Kranj
3:2
SD Šencur
MNK Izola
1:0
NK Žiri
Svoboda
0:3
NK Vipava
Šobec Lesce
3:1
Adria
NK Kety Emmi Bistrica
6:0
Заврч
NK Šmarje pri Jelšah
1:0
NK Zreče
NK Dobrovce
1:3
Шмартно
NK Korotan Prevalje
16:00
ND Dravinja Kostroj
Jablonec II
2:1
Сокіл Живаниці
FK Mladá Boleslav II
1:1
FK Dukla Praha II
Biocel Vratimov
3:0
Вікторія Отроковіце
Велке Мезіржічі
0:4
Глучін
Бенешів
1:1
FC Viktoria Plzeň II
Банік Соколів
2:2
Pribram II
SK Motorlet Praha
3:2
Адміра Прага
Славою Вишеград
0:4
Пісек
Кралув Двур
3:0
Раковник
Povltavská fotbalová akademie
1:2
SK Slavia Praha II
FK Teplice II
3:0
Сокол Брозани
Іскра Усті-над-Орліці
0:0
FC Hradec Králové II
TJ Slovan Velvary
2:1
FK Přepeře
Дольні Бенешів
0:3
FC Baník Ostrava II
Блансько
5:1
Фрідек-Містек
Врховина
0:0
Угерскі Брод
Новий Йічін
1:2
Іскра Римаржов
Штеті
3:1
Аритма Прага
TJ Tatran Rakovnik
0:6
Хомутов
Спарта Кутна Гора
1:1
Глинсько
SK Petrin Plzen
4:0
Рокіцані
Velke Hamry
1:3
Колін
Горжовицько
1:1
Clu Beroun
FC Vsetin
2:0
Sfk Elko Holesov
Вітковіце
0:1
Френштат-під-Радгоштем
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
4:0
Гержманіце
Detmarovice
0:3
FK Bospor Bohumin
FK Nove Sady
3:4
Оломоуц
Пржерів
5:0
FK Kozlovice
Tatran Vsechovice
1:0
FC Strání
Skastice
4:5
Валаське Мезиржичі
FK Olympie Brezova
2:2
N. Byskovice
Ческі-Брод
2:1
Банік Соуш
Остров
0:2
Кладно
SK Slaný
1:4
Brandys Nad Labem
FK Seko Louny
1:6
Арсенал Чеська Липа
Знахід Дештне
2:0
Двор Кралове
Tochovice
2:1
Kosmonosy
FC Horky Nad Jizerou
3:2
Зеніт Часлав
Трутнів
1:0
Літоград
Високе-Міто
1:0
TJ Sokol Libis
Доубравка
1:1
Slavoj Mýto
FK Spartak Sobeslav
2:2
Клатови
Sokol Lom
0:0
FK Robstav Přeštice
TJ Start Brno
1:2
Бржецлав
Bystřice nad Pernštejnem
2:2
FC Spartak Velka Bites
Годонін-Сардіце
4:0
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Уніон Хеб 2001
0:2
FC Viktoria Marianske Lazne
GVI
1:3
Holbæk B&I
Skovshoved
1:4
Køge Nord
Boldklubben 1908
1:1
Ringsted IF
OKS
2:2
Aarhus Fremad Fodbold II
BK Union
1:0
Frederikssund
Vejlby-Risskov Idrætsklub
1:3
ASA Aarhus
Ledøje-Smørum Fodbold
0:1
KFUM
SfB-Oure
5:2
Tarup-Paarup IF
B 1913
0:0
FC Sydvest 05
Greve
2:1
Solrød
Allerød
0:0
Brønshøj
Avarta
0:0
Boldklubben 1903
Nørresundby
3:1
Fuglebakken KFUM Århus
Kjellerup IF
5:3
Vejgaard BK
Hedensted
0:5
Marienlyst
Herstedøster IC
2:1
Ishøj
Tårnby FF
1:1
AB Tårnby
Boldklubben 1909
4:1
Varde IF Elite
Aalborg BK II
1:4
Odder IGF
Хук
0:2
ОДИН 59
Стапхорст
1:3
Ліссе
Ексельсіор 31
2:0
Аякс-А
Барендрехт
2:2
Гоуз
ДВС '33
5:0
ВВОГ
vv Sterk Door Combinatie
2:0
ДОВО
Спортлюст 46
4:1
Харкемас Бойз
Тер Леде
1:5
Спарта Нейкерк
ВВСБ
0:3
АКВ
Вестра Фрелунда
0:1
Ескільсмінне
Höganäs BK
3:3
Dalstorps
Sandvikens AIK
1:1
Енчепінг
Kvarnsvedens IK
1:3
FC Gute
Ytterhogdal
1:1
Notvikens IK
Ullared
2:1
Tord
Sävedalens IF
2:1
Vinberg
Хускварна
1:0
Assyriska BK
Astrio
1:1
Torslanda IK
Kungsängen
0:0
Enskede IK
FC Stockholm Internazionale
2:1
Gamla Upsala SK
IFK Österåker
3:2
Järfälla
Skiljebo SK
1:3
Karlbergs BK
Eskilstuna City
1:2
Arameiska-Syrianska
Rynninge IK
1:2
Nordic United
Мутала
5:0
Tyresö
Trosa-Vagnhärad SK
1:2
IFK Eskilstuna
Сюріанська
1:3
Karlslunds IF
Форвард Еребру
9:0
IFK Skövde FK
Ahlafors
1:1
IF Karlstad II
IK Gauthiod
1:3
Angered BK
IFK Tidaholm
2:3
Kumla
Täfteå
1:1
Frösö
Буден
2:1
Storfors
Bergnäsets AIK
1:2
Skelleftea FF
Mjölby
4:2
Nyköpings BIS
Balkan
2:5
Berga
Räppe
1:1
Sölvesborgs GoIF
IFK Karlshamn
1:2
BK Olympic
Nordvärmland FF
3:1
Lidköpings FK
Yxhult
2:2
Vänersborgs FK
Gottne IF
0:1
Stöde
IFK Östersund
0:0
Umeå FC Akademi
FC Arlanda
0:2
Lidingö
Värmbols
0:2
Smedby
Аль-Ріяд
2:0
Weg Ta'if SC
Аль-Кайсома
1:1
Al Zulfi SC
Аль-Арабi Унайза
2:2
Al Bukiryah
Al Taqdom
0:0
Al Nairyah FC
Hottain
1:1
Al-Thuqbah FC
Al-Rayyan
3:2
Afief FC
Аль-Ансар
3:1
Arar FC
Скевде
1:0
Lindome GIF
Tvååkers IF
0:2
Vänersborgs IF
Броммапойкарна
2:1
Ассюриска
Єфле
2:2
Hammarby Talang
Österlen
1:2
Lunds BK
ІФК Мальме
0:0
Квідінг
FC Linkoping City
0:3
Oskarshamns AIK
Отвідаберг
1:0
Утсіктен
Torns IF
1:1
Юнгшіль
Сільвія
0:1
IF Karlstad Fotboll
Hudiksvalls Forenade FF
0:0
Haninge
Täby FK
1:2
Далькурд
Інтерклубі
1:0
Cuando Cubango
Académica Petróleos do Lobito
1:1
Desportivo Lunda-Sul
SC Petróleos de Cabinda
0:0
Clube Desportivo da Huíla
Progresso
0:0
Bravos do Maquis FC
DHSC
0:2
Капелі
NSC
1:0
HZVV
VV Eemdijk
2:2
СВ Урк
VV Buitenpost
0:3
RKAV Volendam Amateurs
Swift
0:1
Azsv
Noordscheschut
4:1
Флево Бойз
Poortugaal
6:1
FC S-Gravenzande
Jodan Boys
0:1
FC Rijnvogels
Ахіллес Вен
2:1
Рейсорд
Scherpenzeel
3:5
VV Smitshoek
Спейкеніссе
0:3
АРК
Беркюм
0:0
АСВ Де Дейк
DETO Twenterand
1:3
СДК Путтен
ОНС Снек
0:4
Генемейден
DUNO
0:0
Звалувен
Феєноорд АВ
1:2
Ахіллес 1929
Мерсен
1:3
ОЮК Росмален
Тарвас
3:1
Võru FC Helios
Калев Сілламяе
2:1
Інфонет
JK Narva Trans II
6:0
K-Järve JK Järve II
Raplamaa
5:1
JK Piraaja Tallinn
Аякс Ласнамяе
1:2
Tartu Kalev
Атом Нововоронеж
Mayskiy
AS Shebekino
Орел
Levyy bereg
Металург-Оскол
Avangard Kursk II
Dinamo Bryansk II
Локомотив Лиски
FK Spartak Tambov
Пріаліт
Олімп-СКОПА
SSH Saturn
Kosmos 2
Металіст Корольов
Peresvet
Vityaz Noginsk
Торпедо Люберці
Legion Ivanteyevka
Sergiyev Posad
Kobart Lobnya
Znamya Noginsk II
Zvyagino Pushkino
Зоркий
Балашиха
Saturn Ramenskoye II
Іртиш-2
Металург Аша
Уралець Нижній Тагіл
Zvezda Perm II
Prikamye Perm
FK Amkar-SDYuShOR
Тобол Тобольськ
Тюмень-2
Chelyabinsk II
Шахтар Коркіно
Металург Магнітогорськ
Torpedo Miass II
Тобол Курган
Spartak Tuymazy II
Umka Magnitogorsk
Ільпар
Spartak Cheboksary
Dorozhnik
Zenit Izhevsk II
Akademia Engels
Akron II
Mordovia Saransk II
Волга Ульяновськ - 2
Хімік-Серпень
Miedź Legnica II
00:00
KS Lechia Zielona Góra
KP Legia Warszawa II
00:00
Błonianka Błonie
KP Błękitni Stargard
00:00
GKS Przodkowo
KKPN Bałtyk Koszalin
00:00
Sokół Kleczew
Cracovia Kraków II
00:00
CKS Chełmianka Chełm
Царіна Ґубін
1:0
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
Заглембє-2 Любін
Piast Żmigród
0:6
PTS Ślęza Wrocław
KP Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
BTS Rekord Bielsko-Biała
Mamry Giżycko
1:3
Unia Skierniewice
FAF Elana Toruń
0:1
Котвиця Колобжег
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0:2
Олімпія Ґрудзьондз
Сярка
4:0
MKS Podlasie Biała Podlaska
Полонія Битом
2:0
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
KS Górnik Zabrze II
1:0
MKS Karkonosze Jelenia Góra
Kutno
0:0
Ursus Warszawa
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:3
Світ
Mlks Znicz Biala Piska
0:3
Jagiellonia Białystok II
MKS Pilica Białobrzegi
1:2
Полонія
Unia Janikowo
2:1
MKS Pogoń Szczecin II
KS Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
2:3
Завіша
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
3:0
Kluczevia Stargard
MKS Czarni Połaniec
0:1
GP TS Avia Świdnik
Wólczanka W. Pełkińska
0:3
ZKS Unia Tarnów
ŁKS Łódź II
2:2
GKS Wikielec
KS Wisłoka Dębica
1:3
Łagów
Одра Водзіслав-Шльонськи
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Stolem Gniewino
1:0
SKS Baltyk Gdynia
Голлінг
2:2
Ойгендорф
Blau-Weiß Feldkirch
0:4
Nenzing
UFV Thalgau
4:2
Altenmarkt
Фелькермаркт
3:0
САК Клагенфурт
Ферлах
1:4
Dellach im Gailtal
Бляйбург
0:2
Gmünd
SV Dinamo Helfort
1:0
Пост
ASV 13
0:3
Sport Union Mauer
Донауфельд
2:2
SV Donau
ÖTSU Hallein
1:1
Adnet
SV Straßwalchen
4:0
Siezenheim
Maria Saal
2:0
St. Andrä
Ретц
1:0
Mannersdorf
Rottenmann
2:2
SV Domaines Kilger Frauental
Schruns
1:0
Bizau
Fussach
5:2
Hörbranz
Райндорф Альтах II
5:1
Andelsbuch
Bezau
0:2
Лустенау 07
Хард
2:2
Göfis
SK CHT Austria Meiningen
1:1
Ludesch
Volders
1:1
SPG Prutz / Serfaus
ASKÖ Oedt
4:1
DSG Union Perg
Sportunion St. Martin im Mühlkreis
2:1
Грюн-Вайсс Міхельдорф
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
1:1
ASK St. Valentin
SV Zebau Bad Ischl
2:3
Донау Лінц
Völs
5:1
Уніон Іннсбрук
Ритцинг
3:3
Кофідіш
Markt Allhau
0:2
Deutschkreutz
SV Sankt Margarethen im Burgenland
2:1
Oberpetersdorf
SCU-GLD-Kilb
0:1
Ардаггер
Kraig
2:2
Wolfsberg
ACS SR Municipal Braşov
0:4
AFC Odorheiu Secuiesc
Тунарі
0:2
Прогресул-Спартак
CS Armata Aurul Brad
1:2
CSM Deva
ACS Viitorul Şimian
2:2
Пандурій
Жіул
1:0
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
Решица
1:0
AS Voinţa Lupac
CS Luceafarul Oradea
1:4
CSM Olimpia Satu Mare
Progresul Şomcuţa Mare
2:3
Someşul Dej
SCM Zalău
1:0
FC CFR 1907 Cluj II
Sportul Şimleu
1:1
1910 Oradea
CS Minaur Baia Mare
1:3
CS Lotus Băile Felix
FC Agricola Borcea
0:0
SC Popești-Leordeni
Olteniţa
1:4
FC Voluntari II
Gloria Albeşti
2:1
ACS Recolta Gheorghe Doja
CF Metalurgistul Cugir 1939
3:2
Arieşul Turda
CSO Plopeni
2:3
AS FC Pucioasa
ACS Kids Tâmpa Braşov
0:2
CS Olimpic Cetate Râşnov
ACS Flacăra Horezu
1:2
ACS Vediţa Coloneşti MS
Minerul Costeşti
1:3
CSO Petrolul Potcoava
CS Ştiinţa Miroslava
1:0
Чахлеул
ACS Foresta Suceava
0:2
ACS Şomuz Fălticeni
ACS Hușana Huși
0:0
CSM Bucovina Rădăuţi
Dante Botoşani
1:1
Paşcani
CSM Bacău
1:1
SJ Vaslui
Sportul Chiscani
0:2
Dinamo Bacău
CS Viitorul Ianca
2:7
CSM Râmnicu Sărat
CSM Focşani 2007
1:1
Metalul Buzău
CS Frontiera 2004 Curtici
0:2
Crişul Chişineu Criş
CS Avântul Periam
1:2
Pobeda Stár Bišnov
ACS Progresul Pecica
1:1
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
Полі Тімішоара
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Ангулем
Андрезьє
Безьє
Лез-Ерб'є
Треліссак
Шамальєр
Nantes II
Бержерак
Bourges Foot 18
Ле-Пюї
Кане
Колом'ї
Мартіг
Рюмійї-Вальєр
Єр
ФК ГОЛ
Луан-Кюізо
Обань
Маріньян Жіньяк
Тулон
Грас
Жюра Зюд
Monaco II
Сен-Прі
Olympique Lyonnais II
Olympique Marseille II
Спортінг Ліон
Фрежюс Сен-Рафаель
Бобіньї
Агно
Флері-Мерожі
Сен-Женев'єв
Сен-Кантен
Auxerre II
Шильтігхайм
Антант
Люзітанос Сен-Мор
Бельфор
Metz II
Епіналь
Racing Club Lens II
Reims II
Се-Шартр
Блуа
Вольтижер Шатобріан
Сен-Пріве Сент-Ілер
Руан
Вітрі
Гранвіль
Сен-Мало
Пуассі
Lorient II
Роморантен
Версаль
Guingamp II
Caen II
Ізер
Montpellier II
Мон-де-Марсан
Angers SCO II
Paris 13 Atletico
Бове
Ванн
Плабанек
Депортіво Муньїс
0:1
Ліньєрс
Пуерто Нуево
0:4
Барракас Болівар
Депортіво Парагуайо
0:1
Атлетіко Лугано
Сентраль Бальєстер
2:1
Архентіно де Росаріо
Сентро Еспаньйол
2:2
Дефенсорес де Камбасерес
Мелебеке
2:1
RC Lauwe
Остніувкерке
2:2
Зеделгем
Ла Каламін
4:1
Ельсатуз
Le Roeulx
3:2
Snef-Tyber
Сольрезьєнн
1:2
Gilly
Ворселар
2:0
Калмтаут
K Kontich FC
4:3
Борнемо
Oppuurs
1:2
Антоніа
Кондрузьєн
2:1
Луа
Гран Ле
2:2
ES de la Molignée
Лонльє
1:1
Лоррен Арлон
Обанж
0:2
Мекс-Деван-Віртон
Sartoise
1:4
Ла-Рош
Женесс Фрелануаз
1:0
Florenville
Juve Hasselt
0:3
Achel
Alken
2:0
Herderen-Millen
Грун Стар Бек
1:1
KFC Eksel
Стаді Бірбек
0:1
Linden
Eendracht Zoersel
1:1
Берг ен Дал
Ваккер II
3:1
Інсбрук
Карабах Відень
1:0
Вікторія Відень
Wolfsberger Athletik Club Amateure
1:1
Штадль-Паура
Ред Булл Зальцбург II
0:1
Аустрія Зальцбург
Admira Dornbirn
1:1
Lauterach
Rotenberg
1:1
Brauerei Egg
Хоенемс
4:1
Austria Lustenau II
Ферст Відень
1:0
Bruck/Leitha
Kuchl
3:0
Санкт-Йохан
USV St. Anna am Aigen
0:3
WSC Hertha
Ауденарді
1:3
Voorwaarts Zwevezele
Ронс
0:1
Зелзате
RES Durbuy
2:0
Жет
Гент-Зехавен
0:2
Веттерен-Кватрехт
Жеврі
1:1
Solières Sport
Тюбіз
1:3
Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière
1:0
Варнан
Мерксем
0:2
Lyra-Lierse Berlaar
Heur Tongeren
1:1
Хадес
Хасселт
1:0
Лондерзел
Хаутвенне
1:1
Берхем Спорт
Atlético La Cruz
2:0
Мінервен
Bolívar
0:0
Петарі
Yaracuy
3:4
Уренья
Real Frontera
0:2
Titanes
Rayo Zuliano
0:1
Атлетіко Ель-Віхія
ULA
1:0
Fundación Lara Deportiva
ŠK Novohrad Lučenec
0:1
TJ Tatran Oravské Veselé
MFK Dolný Kubín
1:0
TJ Jednota Bánová
Liptovský Hrádok
0:5
FK Podkonice
Kalná nad Hronom
2:1
OK Častkovce
Nové Zámky
1:2
TJ Kovo Beluša
Marcelová
2:0
FK TEMPO Partizánske
MFK Vranov nad Topľou
0:2
FK Spišská Nová Ves
Rudňany
5:1
FK Pokrok SEZ Krompachy
ŠK Odeva Lipany
5:0
MŠK Spišské Podhradie
Татран
6:0
MFK Snina
Raslavice
2:0
Slovan Giraltovce
Інтер Братислава
1:3
Vrakuňa
Bernolákovo
2:2
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
Pezinok
0:1
Rusovce
Municipal Salamanca
7:3
Deportes Vallenar
Municipal Santiago
3:1
CD Trasandino de Los Andes
Municipal Mejillones
4:3
Quintero Unido
Deportes Rengo
3:0
Provincial Osorno
Acero
1:0
Сагунтіно
Реал Ов'єдо Б
1:2
San Martín
RC Catarroja
0:0
CD Roda
Олімпік де Шатіва
0:0
Адзанета
Pasaia Kirol Elkartea
0:1
Португалете
Депортіво Б
1:0
Choco
CD Castellón II
0:0
Callosa Deportiva
Intergym
1:1
CD Huetor Vega
Маріно
1:2
Лансароте
Platges de Calvia
1:0
Inter Ibiza CD
CD Beti Onak
0:1
UCD Burladés
CD Murense
1:0
CE Campos
Колехіос Дьосесанос
0:0
Mirandés II
CD Pamplona
1:1
CD Gares
CD Avance Ezcabarte
0:2
Сірбонеро
CF San Rafael
1:2
Констанція
Hércules II
1:0
Silla CF
Atletico Bembibre
0:0
Гіхуело
CE Mercadal
2:3
Манакор
Salamanca II
0:3
Реал Авіла
UD SANTA MARTA
1:1
Numancia II
Паленсія
0:1
Jupiter Leones
CD Virgen Del Camino
1:1
Ciudad Rodrigo CF
Mosconia
0:1
Gijón Industrial
Praviano
3:2
Реал Титаніко
Villacañas
2:3
Ільєскас
Murchante
0:3
CD Subiza
San Ignacio
0:2
Basconia
Толоса
2:0
Дуранго
Cultural Guarnizo
1:1
Cartes
Atletico Tordesillas
1:0
Атлетіко Асторга
Аско
0:3
Сант-Андреу
Santa Úrsula
1:0
La Cuadra
Colunga
0:0
CD Roces
Llanes
2:0
Langreo II
Ковадонга
2:3
Леальтад
Lenense
3:1
Luarca CF
Navarro
1:0
Урака
Hogar Alcarreño
1:3
Huracán Balazote
Депортіво Гвадалахара
1:1
Конкенсе
CD Azkoyen
0:0
Кантолагуа
CD Cortes
2:0
Txantrea
UD Rotlet Molinar
0:1
Portmany
PE Sant Jordi
0:1
Collerense
Побленсе
0:1
CD Santanyi
Бініссалем
1:2
Мальорка Б
СД Віторія
1:4
Алавес Б
Deusto
1:1
Santutxu
Лагун Онак
1:1
Beasain
Atlético Albericia
1:0
Selaya
SD Barreda Balompié
2:1
Vimenor
Atlético Arnoia
0:1
Silva SD
Arzúa
0:1
Estradense
Сомосас
3:1
Рапідо Боусас
Juvenil Ponteareas
3:1
Viveiro
Torrent
2:1
Athletic Torrellano
SD Almazán
3:1
Ribert
Son Veri
0:2
Felanitx
AD Llerenense
2:1
Extremadura UD II
Uritarra
1:4
Beti Gazte
Ескобідо
5:0
Sámano
Sofán
1:2
Polvorín
Оріуела
2:0
Вільяхойоса
Archena Sport
3:0
Ель-Пальмар
CD Bala Azul
0:3
Лорка Депортіва
CD Unión Sur Yaiza
1:0
Vera
Sevilla III
3:0
CD Pozoblanco
Rota
1:1
Томарес
Cabecense
0:1
Ceuta II
Вальє Егуес
0:0
CD Itaroa Huarte
Райо Вальєкано Б
1:1
Pozuelo Alarcón
Баракальдо
4:0
Urduliz FT
Лейоа
0:1
Анаїтасуна
CD Gerena
2:0
AD Cartaya
Лусена
0:1
CD Utrera
Alondras CF
0:0
Racing Club Villalbes
Huércal Overa
2:1
Deportiva Minera
Мурсія Б
3:2
UD Caravaca
Alhaurín
2:1
Альмерія Б
Атлетіко Поркуна
0:4
Motril
Salerm Puente Genil FC
2:3
Los Barrios
CD BARCO
3:1
CF Noia
Ciudad de Murcia
3:0
FC La Unión Atlético
Херес
1:0
Кордоба Б
Юї
1:2
Рошфор
Свелта Мелселе
0:4
Voorde Appelterre
Торау
3:1
Erpe-Mere United
Де Кемпен
2:3
Лілле
Зварте Леув
1:2
Веллен
Діст
6:0
Верстанд Курсел
Тюрнхаут
0:1
Есперанса Нерпелт
Вітгор Спорт
0:4
Расінг Мехелен
Турне
5:1
Gosselies Sports
Еш
3:1
Ostiches
Union Namur
3:1
Ентіт Манажуаз
Marloie Sport
0:2
Оне
Спримон Комблен
3:0
Ба-Оа
Женесс Тамін
3:0
Бузе
Женлі-Кеві
3:1
Stockel
Темпо Оверейсі
0:1
Lochristi
Берінген
1:1
Синт-Ленартс
Nijlen
1:0
Берлар-Хейнкант
Оппань-Вери
2:4
Stade Disonais
Yambol
0:1
FC Karnobat
FK Chernomorets 1919 Burgas
0:0
Несебір
OFK Levski Karlovo
0:2
Sayana Haskovo
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
2:2
Borislav 2009
Lokomotiv Plovdiv II
4:1
Beroe II
FK Dimitrovgrad 1947
0:1
Крумовград
Zagorets
5:0
FK Atletik Kuklen
Botev Novi Pazar
2:1
FK Lokomotiv Ruse 2022
Sportist G.Toshevo
1:1
Riltsi
Septemvri Tervel
2:0
Spartak Varna II
FK Dorostol Silistra
2:3
PFK Ludogorets 1945 Razgrad III
Svetkavitsa Tg
1:2
Дунав
FC Volov Shumen
0:1
Chernolomets 1919
Botev Vratsa II
0:2
OFK Spartak Pleven
OFK Levski
1:1
Lokomotiv Mezdra
Локомотив Горна-Оряховиця
2:2
Vihar Slavyanovo
Etar VT II
2:5
Yantra Polski Trambesh
FK Juventus Malchika
0:0
Peshtera Galata
Lokomotiv Dryanovo
2:0
Akademik Svishtov
Sevlievo
0:0
Pavlikeni
Drenovets
3:0
Partizan
Pirin Blagoevgrad II
0:1
Bansko
Nadezhda Dobroslavtsi
2:0
Рілскі Спортист
OFK Kostinbrod
1:1
FK Botev 1937 Ihtiman
Slivnishki geroy
0:1
Kyustendil
Oborishte Panagyurishte
3:2
Вихрен
Levski Chepintsi
0:2
Пірін Гоце-Делчев
Hebar 1918 II
1:3
Septemvri Sofia II
Chavdar Etropole
0:0
Pirin Razlog
Granit Vladaya
1:3
Вітоша
Біласиця
1:1
FK Balkan 1929 Botevgrad
Eldenia Women
11:00
Saestum Women
DSS Women
0:0
Wartburgia Women
Be Quick '28 Women
1:3
RVVH Women
DTS Ede Women
4:3
Ter Leede Women
Woezik Women
0:1
SSS Women
Eindhoven Women
2:1
Rijnvogels Women
AFC II
1:1
Die Haghe
Monnickendam
2:2
ZOB
BOL
1:2
WV-HEDW
Звалювен 30
3:1
Nootdorp
Ворсхотен 97
1:1
Valken '68
Honselersdijk
1:3
Forum Sport
VELO
2:3
Аргон
Heinenoord
0:1
Terneuzense Boys
BVCB
2:0
Nieuwenhoorn
РВВХ
2:0
КсерксДЗБ
Heerjansdam
5:0
СХО
Brielle
2:0
Nieuw Lekkerland
KHC
0:2
DTS Ede
Zuidvogels
4:1
Nivo Sparta
СВЛ
1:2
De Bilt
Монфоорт
3:2
Woudenberg
WNC
2:3
Sliedrecht
Almkerk
2:3
Huizen
Broekster Boys
1:2
Olde Veste '54
Leeuwarder Zwaluwen
1:0
ПКК 83
VV Groningen
1:1
Burgum
ВХК
3:2
Blauw Wit '34
Neptunus-Schiebroek
2:3
Oranje Wit
Клутинг
3:0
Папендрехт
SDV Barneveld
5:1
DOS Kampen
Hierden
0:2
SVI
Апелдорн КСВ
4:2
Нюнспет
Го-Ахеад Кампен
3:1
De Merino's
DZC '68
4:0
ДОС 37
Беннеком
1:1
СВЗВ
Roda '46
0:1
GRC 14
ЛРК Лердам
1:0
Breukelen
Oranje Nassau
0:1
Balk
Pelikaan-S
3:0
Zeerobben
Winsum
1:4
Драхтстер Бойз
Taff's Well AFC
1:1
Trefelin
Undy Athletic
2:3
Кармартен Таун
Llantwit Major FC
3:0
Афан Лідо
Cwmbran Celtic FC
3:1
Cambrian & Clydach Vale FC
Llangefni Town
2:0
Llanidloes Town FC
Conwy Borough
3:3
Buckley Town
Ейрбас ЮКей
6:1
Holywell Town FC
Holyhead Hotspur
5:0
Gresford Athletic FC
Penrhyncoch
0:2
Престатін Таун
Бангор Сіті
1:2
Ruthin Town FC
Інституто
2:1
Атлетіко Рафаела
Трістан Суарес
2:2
Браун де Андроге
Хімнасія де Хухуй
3:1
Гільєрмо Браун
Депортіво Морон
0:2
Вілья Дальміне
Барракас Сентраль
1:3
Індепендієнте Рівадавія
Кільмес
2:1
Атлетико Атланта
Альмагро
2:0
Дефенсорес Бельграно
Альварадо
0:1
Естудіантес де Касерос
3 лютого
2:1
Рубіо Нью
Такуарі
3:2
Гуарані Трінідад
2 травня
0:2
Індепендьєнте Кампо-Гранде
Фернандо де ла Мора
0:1
Ресістенсія
СКА Хабаровськ
0:2
Балтика
Єнісей
1:1
Ротор
Олімп-Довгопрудний
2:0
Факел
Велес
3:1
Краснодар-2
Спартак-2
0:1
Акрон
Текстильник
1:1
Том
Волгар
0:2
Металург Липецьк
Кубань
0:2
Нафтохімік
Аланія Владикавказ
1:0
Оренбург
Торпедо
1:1
КАМАЗ
Нейві
0:0
Касетсат
Накхонпатхом Юнайтед
1:4
Районг
Чіангмай
2:0
Аюттхайя Юнайтед
Ранонг Юнайтед
1:1
Сухотай
Лампанг
1:1
Raj Pracha Thailand FC
Універсідад Консепсьон
3:1
Депортес Ікіке
Депортес Санта-Крус
1:2
Депортес Коп'япо
Сан-Маркос
1:2
Сан-Луїс Кійота
Кокімбо Унідо
2:1
Сантьяго Морнінг
Fernández Vial
2:2
Рейнджерс Талька
Омія Ардія
2:2
Цвайген Канадзава
Вентфорет Кофу
1:0
Рюкю
Альбірекс Ніігата
1:0
Ренофа Ямагуті
Токіо Верді
1:2
Фаджіано Окаяма
Джубіло Івата
4:1
Джіраванц Кітакюсю
Сан-Фернандо
1:1
Ліненсе
Расінг
1:0
Калаорра
Реал Уніон
2:1
Депортіво
Хімнастик
1:0
Сабадель
УКАМ Мурсія
0:1
Кастельйон
Естремадура
1:0
Вальядолід Б
Альбасете
1:1
Бетіс Б
Культураль Леонеса
1:2
Талавера
Про Верчеллі
0:2
Феральписало
Реджана
2:0
Ольбія
Мессіна
1:3
Нуова Монтерозі
Авелліно
1:0
Віртус Франкавілла
Пістоезе
1:2
Терамо
Монтеварки Аквіла
2:1
Модена
Фермана
1:1
Сієна
Губбіо
3:0
Понтедера
Лекко
3:2
Падова
Хусто Хосе де Уркіса
1:1
Акассусо
Атлетіко Фенікс
1:2
Сан-Мігель
Вілья Сан Карлос
1:1
УАІ Уркіса
Депортіво Арменіо
1:1
Комунікасьонес Буенос-Айрес
Вісла Пулави
1:1
Зніч Прушкув
Олімпія Ельблонг
1:0
Гарбарня
Віґри
5:0
Погонь Седльце
Sokol Ostroda
2:1
Гутнік Краків
Хойничанка
5:0
Белхатув
ККС-1925
0:0
Мотор Люблін
Сталь Ряшів
4:3
Шльонськ-2
Гомбург
0:1
Аален
Франкфурт
2:2
Гіссен
Штутгарт-2
0:0
Штайнбах Гайгер
Гессен-Кассель
0:2
Асторія
Ульм
3:0
Пірмазенс
Кікерс Оффенбах
1:0
Балінгер
Ельферсберг
6:0
Балінген
Вердер-2
6:0
Атлас Дельменгорст
Гайде
2:2
Айнтрахт Нордерштедт
Бонн
2:0
Гомберг
Пройссен
2:0
Фортуна-2
Боруссія Менхенгладбах-2
3:0
Шпортфройнде Лотте
Юрдінген
0:11
Рот-Вайсс Ессен
Рот-Вайсс Обергаузен
0:0
Штрелен
Байройт
0:3
Швайнфурт
Розенхайм 1860
0:2
Вікторія Ашаффенбург
Шальдінг-Гайнінг
0:1
Райн-ам-Лех
Піпінсрід
0:2
Гройтер-2
Айхштетт
0:3
Нюрнберг-2
Обернойланд
0:1
Єддело
Шварц-Вайсс Реден
2:0
Ганза Люнебург
Олтрінгем
2:0
Мейденгед Юнайтед
Боргем Вуд
2:0
Даґенгем
Бромлі
2:0
Торкi
Довер Атлетік
1:2
Барнет
Галіфакс Таун
2:0
Веймут
Кінгс Лінн Таун
0:1
Солігалл Мурс
Саутенд
0:4
Честерфілд
Стокпорт
1:0
Олдершот
Вілдстон
1:2
Істлі
Вокінґ
0:1
Ґрімсбі Таун
Йовіл
0:2
Ноттс Каунті
Werder Bremen III
3:4
Гемелінген
Блументаль
2:3
Брінкум
Бремер Нойштадт
2:3
Комет Арстен
Дассендорф
2:1
Зазель
Фленсбург
2:2
Бордесгольм
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:1
Ваккер Нордхаузен
SV Eutin 08
2:3
Pansdorf
Ансбах
2:1
Вюрцбург
Айтрахт Штадталлендорф
1:2
Ерлензее
Кайзерслаутерн-2
0:0
Кобленц
Інгольштадт-2
4:0
Дахау
Ісманінг
0:2
Ганкофен-Гайлінг
Неккарсульмер
2:2
Ройтлінген
Геппінген
2:1
Lörrach-Brombach
Ilshofen
0:3
Штутгартер Кікерс
Пфорцгайм
0:4
Фрайберг
Lohbrügge
1:0
Meiendorfer SV
Altenholz
1:1
Еккернферд
Ноймаркт
2:4
Айнтрахт Бамберг
Баунаталь
2:2
Баварія Альценау
Freiburger FC
0:1
Astoria Walldorf II
Pampow
1:1
BSC Süd 05
Дорнбрайте
1:2
Любек-2
Фільцинг
1:0
Sand
Vatan Spor
3:3
Баварія Гоф
Бремергафен
2:1
Фатан Шпорт
Rot-Weiß Hadamar
1:4
Еддерсгайм
Фернвальд
2:2
Барокштадт
Гюнфельд
2:1
Ганау
FSV Jaegersburg
0:0
Армінія Людвігсгафен
Швабен Аугсбург
2:0
Коттерн
Кірханшорінг
4:0
SV Pullach
Зальмрор
1:2
Енгерс
BFV Hassia Bingen
1:2
Айнтрахт Трір
Пфеддерсхайм
0:2
Rochling Volklingen
Діффлен
1:4
Ворматія Вормс
СВ Лінкс
1:1
Равенсбург
Філлінген
1:3
Шпортфройнде Дорфмеркінген
Bruchsal
0:2
Оберахерн
TB Uphusen
1:5
Блау-Вайсс Лоне
TSV Karlburg
1:1
DJK Bamberg
Гебенбах
3:1
Абтсвінд
Вальдгірмес
3:4
Діткірхен
Eisbachtal
3:1
Алеманнія Вальдальгесгайм
Мехтерсгайм
4:1
FV Eppelborn
Ян Регенсбург-2
1:0
Гундельфінген
BW Schwalbe Tündern
2:2
Wolfenbüttel
Рамлінген-Елерсгаузен
5:0
Eintracht Northeim
Карбах
2:1
Mülheim-Kärlich
Брейнтрі Таун
0:2
Сент-Олбанс Сіті
Чіппенгем Таун
1:3
Веллінґ Юнайтед
Дартфорд
1:0
Ганґерфорд Таун
Доркінґ Вондерерс
4:1
Бат Сіті
Далвіч Гамлет
1:2
Біллерікей Таун
Гемптон енд Річмонд Боро
4:2
Челмсфорд Сіті
Гавант енд Вотерлувілл
5:2
Конкорд Рейнджерс
Гемел-Гемпстед
0:4
Оксфорд Сіті
Мейдстон Юнайтед
0:2
Істборн Боро
Слау Таун
1:3
Еббсфліт Юнайтед
Олфретон Таун
1:1
АФК Файлд
Бліт Спартанс
0:2
Чорлі
Дарлінгтон-1883
1:0
Герефорд
Фарслі Селтік
2:0
Керзон Ештон
Ґейтсгед
3:1
Бостон Юнайтед
Ґлостер
0:0
Бредфорд Парк Авеню
Ґайзлі
2:0
Лемінґтон
Кеттерінґ Таун
0:0
Честер
Кіддермінстер
0:2
Бреклі Таун
Спеннімур Таун
1:0
Телфорд Юнайтед
Йорк Сіті
3:1
Саутпорт
Нідем Маркет
1:1
Реддіч Юнайтед
Боверс енд Пітсі
0:1
Кінґстоніан
Чесант
0:1
Боґнор-Ріджис Таун
Корінтіан-Кежуалс
0:3
Мерстем
Іст-Таррок Юнайтед
4:3
Горнчерч
Фолкстон Інвікта
5:1
Брайтлінґсі Ріджент
Герінґей Боро
1:1
Крей Вондерерс
Горшем
1:3
Поттерс-Бар Таун
Лезерхед
0:3
Енфілд Таун
Марґіт
2:6
Льюіс
Вінґейт енд Фінчлі
1:1
Каршелтон Атлетік
Вортінґ
3:1
Бішопс Стортфорд
Дорчестер Таун
0:1
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
Ґоспорт Боро
1:2
Метрополітан Поліс
Гендон
1:2
Тівертон Таун
Кінґс Ленґлі
1:1
Тонтон Таун
Мертір Таун
0:2
Уолтон Кежуалс
Солсбері
2:2
Гартлі Вінтні
Свіндон Супермарін
0:1
Пул Таун
Труро Сіті
2:1
Гарро Боро
Вімборн Таун
0:2
Фарнборо
Єйт Таун
1:1
Чешем Юнайтед
Вестон-супер-Мар
3:1
Біконсфілд Таун
Елвчерч
2:0
Лейстон
Бенбері Юнайтед
1:0
Нанітон Таун
Генсфорд Таун
2:2
Гітчін Таун
Лоустофт Таун
2:1
Бромсґроув Спортінг
Рашел Олімпік
1:2
Темворт
Сент-Айвз Таун
1:7
Ройстон Таун
Стаурбрідж
1:1
Рашден енд Даймондс
Стратфорд Таун
2:5
Пітерборо Спортс
Біґґлсвейд Таун
7:0
Барвелл
Етертон Кольєріз
2:1
Метлок Таун
Юнайтед оф Манчестер
0:2
Нантвіч Таун
Ґейнсборо Трініті
1:1
Ештон Юнайтед
Ґрантем Таун
1:2
Бембер Брідж
Гайд Юнайтед
0:1
Ланкастер Сіті
Мікловер Спортс
0:4
Морпет Таун
Редкліфф Боро
2:3
Бакстон
Саут Шілдс
0:1
Бесфорд Юнайтед
Стаффорд Рейнджерс
0:1
Скарборо Атлетік
Воррінгтон Таун
3:0
Стейлібридж
Вітбі Таун
0:1
Віттон Албіон
Banbridge Town FC
2:0
Лісберн
Bangor FC
5:0
Moyola Park FC
Dollingstown FC
2:0
Psni FC
Limavady United FC
2:0
Portstewart FC
Newington FC
2:2
Armagh City FC
FK Rubin Kazan Women
1:2
Краснодар дружин
Локомотив дружин
3:1
Зеніт дружин
Чертанове дружин
2:1
Зірка-2005 дружин
Cofutpa
3:3
Мунісипаль Ліберія
Пунтаренас
3:0
Escorpiones Belén
AD Cariari Pococí
1:1
Puerto Golfito FC
AD Municipal Turrialba
2:0
Уругвай де Коронадо
Дитикон
3:0
Зурзеє
Фрауенфельд
3:3
Кальчо Кройцлінген
Шур
2:3
Ред Стар Цюріх
Роршах
1:1
Видно
Кройцлінген
2:1
Зайцях
Дорнах
4:2
Конольфінген
Олд Бойз
2:0
Мутьє
Таван / Трамлан
0:1
Біннінген
Лерхенфельд
1:1
Ajoie-Monterri
Лісталь
1:4
Муттенц
Шпіц
4:4
Бубендорф
Дюдінген
2:1
Фрібур
Амрісвіль
2:1
Wil II
Гольдау
1:3
Бруннен
Perlen-Buchrain
1:2
Емменбрюкке
Гренхен
1:1
Мутшеллен
Цофінген
1:1
FC Lachen / Altendorf
Ванген
1:3
Роткройц
Коле-Боссі
2:2
Servette FC II
ЖЖ
2:2
Олімпік Женева
Сигнал Берне-Конфіньйон
6:1
Адзуррі-90
Ешішан
1:4
Yverdon Sport II
Neuchâtel Xamax FC II
0:0
Châtel-St-Denis
Ля-Тур / Ле-Пак'є
0:0
Стад Пайєрн
FC Coffrane
2:0
Сав'єз
Ромонтуа
2:0
Сьєр
Конкордія Базель
4:0
Корттелль
Кікерс Люцерн
0:2
Таверн
Вір'є Спорт
1:0
Italien
Баценхайд
3:1
СВ Шаффхаузен
Гамбароньо-Контоне
2:1
Ібах
Шаттдорф
1:4
Мендрісіо-Стабіо
FC Einsiedeln
0:1
Клінгнау
Мурі
6:1
FC Adliswil
Фарвань / Ого
2:1
Prishtina Bern
Blue Stars Zürich
1:2
FC Weesen
Аскона
1:0
Хергісвіль
Saint-Maurice
0:2
Портальбан / Глеттерен
Amical Saint-Prex
1:0
Гран-Саконне
Козара
1:3
Omarska
Željezničar Banja Luka
3:0
Дрина Зворник
Модрича
3:1
FK Ljubić Prnjavor
Крупа
1:0
Звієзда-09
Славія Сараєво
0:0
Слога Добой
FK Borac Kozarska Dubica
1:2
Podrinje Janja
Tekstilac Derventa
0:2
Sloboda Novi Grad
Budućnost Pilica
0:2
FK Sutjeska Foča
FK Brodarac
10:00
FK Teleoptik Zemun
FK Takovo
2:0
FK Sloga Požega
Budućnost Arilje
0:0
FK Sloga Bajina Bašta
FK Jedinstvo Ub
3:0
Борац
Mačva 1929
1:1
Real Podunavci
FK Smederevo 1924
4:0
Sloga Kraljevo
FK Ušće Novi Beograd
0:0
Jedinstvo Surčin
FK Radnički Obrenovac
0:0
FK Prva Iskra
Земун
1:3
ОФК
Борча
2:1
TEK Sloga
Динамо Вране
1:0
Meševo
Ягодина
1:1
FK Dubočica Leskovac
FK Jedinstvo Paraćin
0:1
Trayal Kruševac
Sloga Leskovac
0:2
FK Radnički Pirot
FK Hajduk 1912 Kula
1:3
FK Bečej
Omladinac Novi Banovci
1:0
FK Kikinda
1. Maj Ruma
2:0
Borac Sakule
Radnički Sombor
3:2
FK Jedinstvo Stara Pazova
FK Tekstilac Odžaci
2:0
Borac Šajkaš
Feniks
3:0
Stari Grad
OFK Vršac
2:0
FK Dinamo Pančevo
FK Radnički Zrenjanin
2:1
FK Tisa Adorjan
Кідсґроув Атлетік
4:1
Івшем Юнайтед
Сполдінґ Юнайтед
3:2
Белпер Таун
Карлтон Таун
1:1
Бедворт Юнайтед
Бедфорд Таун
5:0
Кембрідж Сіті
Лафборо Дайнамо
3:6
Спортінг Хальса
Корбі Таун
5:3
Гістон
Лінкольн Юнайтед
0:3
Саттон-Колдфілд Таун
Єкслі
2:0
Біґґлсвейд
Девентрі Таун
0:0
Ілкстон Таун
Чічестер
1:2
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Вестфілд
3:2
Рамсґіт
Гейбрідж Свіфтс
2:0
Баркінґ
Февершем
3:2
Тілбері
Садбері
0:0
Крей Веллі ПМ
Молдон енд Тіптрі
1:1
Феліксстов енд Волтон
Сіттінґберн
1:3
Гірн Бей
Стейнс Таун
3:1
Трі Бріджес
Колні Гіт
2:5
Безілдон
ВКДА
1:2
Чертсі Таун
Нортвуд
0:0
Гейвордс Гіт
Марло
1:0
Ромейнія
Велін-Ґарден-Сіті
3:0
Ешфорд Таун
Іст-Ґрінстед Таун
2:2
Волтем Еббі
Бартон Роверс
0:2
Беркгемстед
Галлбрідж
1:4
Генвелл
Бедфонт
3:1
Ромфорд
Тутінґ енд Мітчем
1:4
Вайтгоук
Вітем Таун
1:0
Ленсінґ
Берджесс Гілл Таун
1:1
Севеноукс
Брекнелл Таун
3:2
Гертфорд Таун
Вер
2:2
Кенві Айленд
Корінтіан
1:2
Брентвуд Таун
Ейвлі
1:2
Аксбрідж
Гастінґс Юнайтед
2:0
Ешфорд
Ейлсбері Юнайтед
1:1
Чіпстед
Гарло Таун
3:1
Фінікс Спортс
Брістоль Менор Фарм
1:2
Полтон Роверс
Мелкшем
3:2
Бейсінґсток Таун
Дідкот Таун
1:5
Фроум Таун
Норт-Лей
2:2
Бінфілд
Мозлі
3:1
Оссетт Юнайтед
Брідлінґтон Таун
3:3
Шеффілд
Клітеро
1:1
Ліверседж
Траффорд
1:1
Бутл
Прескот Кейблз
0:2
Фріклі Атлетік
Пікерінґ Таун
2:1
Ремсботтом Юнайтед
Тадкастер
1:5
Ранкорн Ліннетс
Нортвіч-1874
1:1
Марін
Стоксбрідж Парк Стілз
0:2
Віднес
Кендал Таун
0:3
Йоркшир Аматор
Марск Юнайтед
3:0
Ґлоссоп
Сіті оф Ліверпуль
0:1
Колн
Кліторпс Таун
0:2
Шилдон
Воррінґтон Райлендз
0:0
Гебберн
Воркінґтон
0:1
Данстон
Маркет Дрейтон Таун
0:7
Лік Таун
Соем Таун Рейнджерс
1:0
Шепшед Дайнамо
Колсгіл Таун
2:3
Ньюкасл Таун
Чейзтаун
0:0
Гейлсовен
Бері Таун
0:2
Візбек Таун
Вілланд Роверс
2:1
Менґотсфілд Юнайтед
Сіндерфорд Таун
0:0
Байдфорд
Сайренсестер Таун
5:1
Кідлінґтон
Тейм
3:0
Лаймінґтон
Ларкголл Атлетік
3:1
Слімбрідж
Тетчем Таун
1:1
Шолінґ
Тоттон
6:0
Барнстейпл
Гайворт Таун
3:5
Плімут Парквей
Alianza FC Panama
0:1
Veraguas United FC
Club Deportivo del Este
1:0
CD Atlético Chiriquí
AF Sporting San Miguelito
1:1
San Francisco FC
Knockbreda FC
2:3
Ардс
Ньюрі Сіті
1:1
Лофґолл
Queens University
0:2
Annagh United FC
Dergview FC
1:2
Harland and Wolff Welders FC
NK Krk
4:1
NK Cres
NK Mladost Ždralovi
3:0
Меджимур'я
NK Polet Sveti Martin na Muri
3:2
Papuk
NK Varteks Varaždin
0:1
NK Radnik Križevci
NK Podravina Ludbreg
2:2
Podravac Virje
Virovitica
0:2
NK Bjelovar
NK Koprivnica
1:1
NK Rudar Mursko Središće
NK Jadran Luka Ploče
2:1
HNK Primorac Biograd na Moru
NK Kamen Ivanbegovina
3:0
NK Hrvace
NK Junak Sinj
3:1
Vodice
HNK Zmaj Makarska
2:1
Спліт
Slavonac Bukovlje
1:3
NK Belišće
HNK Đakovo-Croatia
3:1
Darda
NK Slavija Pleternica
1:4
NK Vukovar '91
NK Čepin
1:2
NK Oriolik Oriovac
NK Vuteks-Sloga Vukovar
2:0
Марсонія
NK NAŠK Našice
0:0
NK Graničar Županja
NK Novigrad
4:1
Поморац
Nehaj Senj
0:2
NK Crikvenica
NK Grobničan Čavle
1:0
NK Uljanik
NK Jadran Poreč
3:0
NK Pazinka
NK Vinodol Novi Vinodolski
0:2
NK Buje
NK Dugo Selo
2:0
NK Maksimir Zagreb
NK Trešnjevka
1:0
NK Mladost Petrinja
NK Vrbovec
1:4
Лучко
NK Kurilovec
4:1
NK Lukavec
HNK Segesta Sisak
0:1
NK HAŠK Zagreb
Tekstilac Ravnice
0:0
NK Trnje Zagreb
NK Vrapče Zagreb
4:1
NK Bistra
NK Rudar Labin
3:0
NK Naprijed Hreljin
NK Karlovac 1919
3:3
NK Zagorec Krapina
Prey Veng
08:30
Кiрiвонг
Нага Уорлд
08:30
Electricite du Cambodge
Нешнл Дiфенс
08:30
Soltilo Angkor
Ангкор Тайгер
08:30
National Police
Пномпень Краун
11:00
Боинг Кет
Свайрієнг
11:00
Asia Europe University
Хагуарес де Кордоба
4:1
Депортіво Пасто
Ріонегро Агілас
1:0
Альянса Петролера
Індепендьєнте Медельїн
0:0
Енвігадо
Онсе Кальдас
0:2
Депортес Толіма
Депортіво Калі
2:2
Ла-Екідад
Нонгбуа Пітчайя
1:2
Чіанграй Юнайтед
Патхум Юнайтед
0:3
Поліс Теро
Нахонратчасима
0:2
Бангкок Юнайтед
Муангтонг Юнайтед
3:1
Кхонкен Юнайтед
Гап Конназ Квей
0:1
Нью-Сейнтс
Аберіствіт
0:1
Карнарвон Таун
Бала Таун
1:1
Кефн Друїдс
Кардіфф Метрополітан
0:2
Гаверфордвест
Флінт Таун Юнайтед
3:2
Баррі Таун
Ньютаун
3:1
Пенібонт
Серро Ларго
1:1
Депортіво Мальдонадо
Прогресо
1:0
Рівер Плейт Монтевідео
Рентістас
0:1
Пеньяроль
Монтевідео Вондерерс
0:1
Монтевідео Сіті