Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 16 жовтня 2020
Гірник-Спорт
0:0
Агробізнес
Верес
3:1
Нива Тернопіль
Волинь
0:0
Металіст 1925
Прикарпаття
0:1
ВПК-Агро
Краматорськ
2:1
Кристал Херсон
Оболонь
1:1
Миколаїв
Чорноморець
2:1
Кремінь
Зоря U-21
2:3
Колос U-21
Шахтар U-21
2:1
ФК Львів U-21
Рух Львів U-21
3:1
Динамо U-21
Минай U-21
4:0
Маріуполь U-21
Гагра
Aragvi Dusheti
Шукура
Самгуралі
Сіоні
Рустави
ВІТ-Джорджія
Shevardeni 1906
Мерані Мартвілі
Байя Зугдіді
Трайбах
4:1
St. Michael Bleiburg
СВ Валлерн
4:0
Донау Лінц
SPG Pregarten
0:3
Pöttinger Grieskirchen
Union Edelweiß Linz
4:4
SV Zebau Bad Ischl
Леобен
0:3
Гнас
SC Bruck an der Mur
3:0
Liezen
Kematen
2:3
Volders
Коттінгбрунн
1:3
Ардаггер
ASV Schrems
1:0
USC Rohrbach
Парндорф
6:2
SV Leithaprodersdorf
SV Oberwart / ASK Rotenturm
0:1
Пінкафельд
Deutschkreutz
5:4
SV Gussing
SPG Weißkirchen / Allhaming
2:0
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
Полі Тімішоара
2:0
Progresul Ezeriș
CS Șoimii Lipova
1:1
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Unirea Ungheni 2018
2:1
CS Ocna Mureș
Măgura Cisnădie
0:1
Minerul Costeşti
Gaz Metan Mediaş II
3:2
CSM Deva
SC Fotbal Club FCSB SA II
4:2
Metalul Buzău
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
3:2
FC Rapid 1923 II
Astra II
1:2
ACS Kids Tâmpa Braşov
Корона Брашов
1:0
AFC Odorheiu Secuiesc
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
0:0
CS Olimpic Cetate Râşnov
Unirea Bascov
2:1
ACS Vediţa Coloneşti MS
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
0:1
ACSO Filiaşi
Academica Clinceni II
0:1
AS FC Pucioasa
Adelaide City FC
1:0
Adelaide Blue Eagles
North Eastern MetroStars SC
3:1
Cumberland United
Adelaide Comets FC
2:0
Adelaide Olympic FC
Campbelltown City SC
2:1
Adelaide Croatia Raiders SC
Adelaide United Under Under 21
1:0
Croydon FC
Чакаритас
00:00
Індепендьєнте Хуніорс
Фуерса Амарілья
00:00
Манта
Америка Кіто
00:00
Депортіво Санта-Ріта
Гуаласео
00:00
Атлетіко Портеньйо
Атлетіко Санто-Домінго
00:00
9 жовтня
Гуаласео
1:1
Атлетіко Портеньйо
Астана-2
Туран Туркестан
Екібастуз
0:1
Киран
Шахтар-Булат
1:2
Академія Онтустик
Актобе
2:0
Мактаарал
СДЮСШОР-8 Нур-Султан
2:4
Кайрат-Жастар
Атирау
2:1
Жетису-Б
Туран Туркестан
2:1
Байконур
Пірмазенс
1:4
Штайнбах Гайгер
Бухбах
5:0
Гройтер-2
Аугсбург-2
4:0
Аубштадт
Ульм
1:0
Кікерс Оффенбах
Гафельзе
2:0
Ганновер-2
Локомотив Лейпциг
4:0
Тенніс Боруссія
Бабельсберг
3:1
Мейзельвіц
Hertha Wiesbach
4:0
FSV Jaegersburg
Ельтерсдорф
3:2
Баварія Гоф
Конкордія Вандсбек
4:3
Lohbrügge
Гебенбах
6:1
Ерланген
Hamm United
0:2
Бармбек-Уленгерст
Вікторія Гамбург
2:0
Гамбург-Аймсбюттелер
TuS Osdorf
4:1
Уніон Торнеш
Герта Целендорф
3:2
Тасманія
Victoria Seelow
1:2
Айнтрахт Штансдорф
Bad Vilbel
0:1
SV Zeilsheim
Hamburger SV III
6:3
Meiendorfer SV
Шпелле-Фенгаус
1:1
Блау-Вайсс Лоне
Фельберт
3:2
Teutonia St.Tönis
Адміра
2:2
Капфенберг
Тіроль
0:1
Флорідсдорфер
Лафніц
2:4
Аустрія Клагенфурт
Хорн
0:3
ASK Elektra
Wiener
1:3
Аустрія
Депортес Толіма
3:1
Альянса Петролера
Ріонегро Агілас
2:3
Атлетіко Насьональ
Атлетіко Букараманга
1:0
Депортіво Перейра
Аль-Хартум
5:1
Al-Ahli Atbara
Хiляль Аль-Обейд
1:1
Аль-Хіляль Омдурман
Аль-Ахлi Хартум
2:0
Аль-Ахлi Шендi
Аль-Меррейх
3:0
Аль-Амаль
Merreikh El-Fasher
1:0
Аль-Фалла
Аль-Шорта Гедареф
1:0
Аль-Рабта
Хiляль Аль-Фашер
2:0
Аль-Ахлi Мерове
Хай Аль-Вадi
1:1
Al-Hilal (Kadougli)