Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 19 серпня 2020
Арарат-Арменія
0:1
Омонія
Мольде
5:0
КуПС
Флора
1:1
Судува
Целє
3:0
Дандолк
Ференцварош
2:0
Юргорден
Маккабі Тель-Авів
2:0
Рига
Динамо Тбілісі
0:2
Тирана
Будучност
1:3
Лудогорець
Шериф
2:0
Фола Еш
Гап Конназ Квей
0:2
Сараєво
Флоріана
0:2
ЧФР
Ліон
0:3
Баварія
Кавасакі Фронтале
5:2
Сересо Осака
Йокогама
1:0
Касіма Антлерс
Сенан Беллмаре
0:1
Нагоя Грампус
Сімідзу С-Палс
3:4
Йокогама Ф. Марінос
Гамба Осака
1:3
Урава Ред Даймондс
Віссел Кобе
2:3
Касива Рейсол
Санфречче Хіросіма
3:3
ФК Токіо
Консадоле Саппоро
1:1
Оіта Трініта
Пуща
2:1
Термаліка
Сількеборґ
0:0
Горсенс
Ресовія
3:0
Зніч Прушкув
Заглембє Сосновець
2:0
Одра
Тихи
1:2
ККС-1925
Рандерс
5:1
Віборґ
Унтергахінг
2:2
Карлсруе
Майнц-2
0:4
Швайнфурт
Гройтер
0:1
Галлешер
Еммен
0:2
Гераклес
Вайле
0:1
Гобро
Чайкур Різеспор
0:3
Аланьяспор
Майнц
Штутгарт
Рапід Відень
0:7
Юніорс
ЛАСК
1:4
Вердер
Аустрія Клагенфурт
1:1
Падерборн
Есб'єрг
2:1
Ольборґ
Пітерборо
2:1
Дербі Каунті
Сківе
1:0
Thisted
Nykøbing FC
1:1
Hellerup IK
Hitthaller St. Michael
3:2
Капфенберг
Ганза Люнебург
2:0
Вольфсбург II
Fortuna Heddesheim
3:2
SVE Wald-Michelbach
Зелігенпортен
Нюрнберг-2
Гельсінґер
1:0
Нествед
Findorff
0:1
Habenhauser FV
Ексельсіор
2:1
Гелмонд Спорт
Findorff
0:9
Habenhauser FV
VfL Benrath
3:7
1.FC Monheim
Unterrath
Шварц-Вайсс Ессен
Turu Dusseldorf
0:1
Фортуна-2
KFUM BK Roskilde
2:4
Holbæk B&I
Пройссен
6:2
Herbern
Лафніц
Гартберг
SVG Göttingen
2:1
Боруссія Гільдесгайм
ФФБ Ольденбург
0:7
Родінгхаузен
Bruchsal
Langensteinbach
Бухбах
10:1
FC Unterfohring 1927
Hessen Dreieich
1:0
Кікерс Оффенбах
Кнокке
2:0
Хук
Вегберг-Бек
0:1
Глеш-Паффендорф
Ваттеншайд
1:1
SC Velbert
Тюрк-Гюджю Фрідберг
1:3
Баварія Альценау
Montabaur
1:1
Кобленц
Етертон Кольєріз
1:4
Рочдейл
FC Rosengård
0:0
ІФК Мальме
IFK Hässleholm
3:0
Räppe
Eslov
0:6
BK Olympic
Вестра Фрелунда
2:0
KSF Prespa Birlik
Nordsjælland Women
1:1
Brøndby Women
Køge Women
3:1
KoldingQ Women
Fortuna Hjørring Women
4:0
AaB Women
AGF Women
0:1
Thy ThistedQ Women
Tallinna FC Flora III
4:3
Vaprus II
Kose
2:3
Viimsi MRJK II
Poseidon
0:2
Paide Linnameeskond III
Raasiku FC Joker 1993
4:1
Тульовик-2
Raplamaa
6:1
Põhja-Sakala
JK Tammeka Tartu III
0:3
Інфонет
Noorus-96
2:4
JK Narva Trans II
K-Järve JK Järve II
1:2
Аякс Ласнамяе
Tartu Welco II
4:2
Jõgeva Wolves
Tallinna JK Legion II
5:1
Põhja-Tallinna JK Volta
Зеніт Пенза
6:0
Сизрань-2003
Geraklion
5:0
Trudovye rezervy
Зміна Москва
1:4
ФК «Сахалінець»
Зеленоград
18:1
Буревісник Москва
Локомотив-3
1:2
Letniy Dozhdik
Gefest
0:2
FShM Torpedo
ДЮСШ-75
0:0
Росіч
Спартак Кострома
1:2
SSHOR
FK Agat Gavrilov-Yam
0:1
SSHOR Volga
Rostov Velikiy
3:0
Шинник-2
Череповець
1:3
Fakel Kirov
Atlético Monte Azul
1:3
Пінаполенсе
CA Juventus
3:2
Portuguesa Santista
Taubaté
2:1
Ред Булл Бразил
Ріо-Кларо
3:1
ГО Аудакс
Sertãozinho
0:1
Португеза
Сан-Бенту
2:1
Atibaia
XV Пірасикаба
2:2
CA Votuporanguense
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Вітоша
Хебир
3:0
FK Strumska slava 1927 Radomir
Спортист Своге
2:0
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
Septemvri Simitli
2:0
Пирин
FK Sozopol
2:2
Kariana Erden
PFK Ludogorets 1945 Razgrad II
0:1
Літекс
Локомотив Горна-Оряховиця
1:2
Minyor Pernik
Нафтохімік
0:1
Локомотив Софія
Вестрі
1:0
Лейкнір
Фрам
3:0
Магні
Кеплавік
6:1
Вікінгур Оулафсвік
Тор
5:1
Лейкнір Фаскрудсфійордур
ІБВ
1:0
Афтюрельдінг
Троутюр
2:4
Гріндавик
Аваї
0:1
Ботафоґу Сан-Паулу
Операріу
3:0
ССА Масейо
Оесте
1:3
Понті Прета
КРБ
1:0
Греміо Бразил
Ґуарані Кампінас
1:2
Парана
Куяба
1:0
Конф'янса
Lokomotiv Daugavpils
3:0
Супер Нова
Резекне
0:2
Гробиня
ФШЮД-Албертс
1:0
FK Dinamo Rīga
Ауда
2:1
Saldus SS / Leevon
Mbombela United
1:1
Утонгатi
Джей-Дi-Ар Старс
1:3
Роял АМ
Фрі Стейт Старз
3:0
Марумо Галлантс
ТС Гелаксі
2:2
Cape Umoya United
Royal Eagles
1:2
Джомо Космос
Зеспакусацу Гумма
2:1
Ренофа Ямагуті
Омія Ардія
1:4
Джіраванц Кітакюсю
Токіо Верді
3:0
Мацумото Ямага
Матіда Зельвія
0:0
Джубіло Івата
Вентфорет Кофу
3:2
Ехіме
Альбірекс Ніігата
1:1
Кіото Санга
Цвайген Канадзава
1:1
Монтедіо Ямагата
Токусіма
0:0
Фаджіано Окаяма
Авіспа Фукуока
0:1
Міто Голлігок
В-Варен Нагасакі
2:0
ДЖЕФ Юнайтед
Рюкю
2:2
Тотіги
Металург Липецьк
0:3
Прапор Ногінськ
ФК Челябінськ
3:0
Носта
ФК Чита
0:1
Зеніт Іркутськ
Зірка Санкт-Петербург
1:2
Ленінградець
Новосибірськ
1:0
Динамо Барнаул
Легіон-Динамо
1:0
Анжі
Тюмень
1:2
Зірка Перм
Біолог
3:0
Дружба Майкоп
Луки-Енергія
1:1
Олімп-Довгопрудний
Хвиля Коверніне
0:0
Волга Ульяновськ
КАМАЗ
1:1
Лада Димитровград
ФК Коломна
2:0
Сахалін
Динамо Ставрополь
4:1
Спартак Нальчик
Інтер Черкеськ
2:3
Машук-КМВ
Торпедо Владимир
0:2
Батьківщина Москва
Салют
1:0
Видно
Сокіл
2:1
Муром
Кубань
1:4
Чорноморець Новоросійськ
Авангард Курськ
1:2
ФК Калуга
СКА Ростов
2:4
Кубань холдингу
FK Nižná
2:3
Bešeňová
Sokol Jakub
7:1
Detva
Málinec
4:1
Hrochoť
Strážske
1:3
Pavlovce nad Uhom
Veľké Revištia
0:4
MFK Vranov nad Topľou
Lok. Kosice
2:0
Čaňa
Košická Nová Ves
0:4
Slávia TU Košice
Pokrok Krompachy
1:2
MŠK Spišské Podhradie
Kežmarok
3:1
Rudňany
Rusovce
1:5
KFC Komárno
Veľká Lomnica
0:4
Slavoj Spišská Belá
Gerlachov
3:0
FK Sokol Ľubotice
Slovan Sabinov
0:3
Татран
Švošov
2:2
Slávia Staškov
Družstevník Zvončín
2:1
Horná Krupá
Veľké Lovce
2:1
Družstevník Bešeňov
Baník Handlová
1:4
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
Družstevník Jacovce
3:1
Dolné Vestenice
NMŠK 1922 Bratislava
0:4
FK Rača
Pezinok
2:3
Rovinka
Lokomotíva DNV
0:4
FC Malacky
SK Závod
0:3
Rohožník
Družstevník Radimov
3:0
Nafta Gbely
Považan Pruské
0:3
Spartak Kvašov
Nevidzany
2:0
Kolárovo
Veľké Zálužie
1:1
Hurbanovo
Melčice-Lieskové
2:1
AFC Nové Mesto nad Váhom
Šurany
2:0
Imeľ
Gelnica
0:2
FK Slavoj Trebišov
Svit
0:3
Partizán Bardejov
Višňové
1:5
Ліптовськи-Мікулаш
MŠK Fomat Martin
4:4
FK Poprad
Olováry
0:6
Кошице
FK Považská Bystrica
1:3
Petržalka
Jednota Sokol
0:1
FC ŠTK 1914 Šamorín
Kostolné Kračany
0:4
Скалиця
Veľký Lapáš
1:3
Дубниця
Šoporňa
3:3
Pata
IF Lödde
1:0
Ескільсмінне
Hudiksvalls Forenade FF
2:1
Ytterhogdal
Karlbergs BK
1:3
Броммапойкарна
Trosa-Vagnhärad SK
0:6
Sollentuna FK
Enskede IK
2:4
Täby FK
Vänersborgs FK
2:2
Утсіктен
IK Sleipner
1:2
Nyköpings BIS
Newroz
4:2
Gamla Upsala SK
Депортіво Куенка
0:3
Барселона Гуаякіль
Гуаякіль Сіті
0:0
Дельфін
Текніко Університаріо
1:3
Ольмедо
Аукас
2:0
Ель-Насьональ
Ужда
3:0
Хурібга
Діфаа
2:1
Хеміс Земамра
Юсуфія
0:0
РСБ
ФЮС
0:1
Раджа Касабланка
Хассанія
2:2
Сафі
Рапід Уед-Зем
2:1
Магреб Атлетік
Універсідад Сан-Мартін
0:1
Депортіво Мунісіпаль
Карлос Стейн
1:2
Куско
Альянсу Універсідад
0:1
Маннуччі
Депортіво Льякуабамба
1:3
Аякучо