Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 27 вересня 2017
Карабах
1:2
Рома
Атлетіко
1:2
Челсі
ПСЖ
3:0
Баварія
Андерлехт
0:3
Селтік
Спортінг
0:1
Барселона
Ювентус
2:0
Олімпіакос
Базель
5:0
Бенфіка
ЦСКА
1:4
Манчестер Юнайтед
Карабах U-19
0:3
Рома U-19
КяПа U-19
1:2
Есб'єрг U-19
ЦСКА U-19
1:2
Манчестер Юнайтед U-19
Інтер U-19
2:2
Динамо U-19
Атлетіко Мадрид U-19
1:3
Челсі U-19
Ювентус U-19
3:1
Олімпіакос U-19
Лудогорець U-19
1:1
Желєзнічар U-19
Кайрат U-19
2:2
Краснодар U-19
ПСЖ U-19
1:1
Баварія U-19
Андерлехт U-19
1:2
Селтік U-19
Спортинг U-19
0:1
Барселона U-19
Бурсаспор U-19
0:1
Сабуртало U-19
Базель U-19
2:2
Бенфіка U-19
Дюделанж U-19
0:4
Спарта U-19
Бродарац U-19
1:1
Маккабі Хайфа U-19
Нітра U-19
1:0
Шкендія-79 U-19
Сутьєска Нікшич U-19
2:2
Гонвед U-19
ФК Лієпая U-19
2:1
Шахтар Солігорськ U-19
Брєйдаблік U-19
1:3
Легія U-19
ЮСД U-19
2:1
Мольде U-19
Бенфіка Б
1:1
Ковiлья
Віторія Гімараєш Б
1:1
Уніан Мадейра
Порту Б
2:0
Кова П'єдаді
Санта-Клара
1:2
Варзим
Фамалікан
1:1
Брага Б
Сівас 4 Ейлюль
0:1
Кечіоренгюджю
Етімесгут Беледьєспор
0:0
Санджактепе
Конья Шекерспор
1:2
Шанлиурфаспор
Сакар'яспор
1:1
Гюмюшханеспор
Ніде Біледія
3:0
Алтай Ізмір
Еюпспор
1:3
Інегелспор
Керфез Біледія
1:2
Сарієр
Менеменспор
1:0
Амед
Фатіх Карагюмрюк
2:0
Назіллі Белєдіє
Бандирмаспор
0:2
Хаджеттепе
Кирклареліспор
1:1
Зонгулдак Кемюрспор
Силівріспор
0:0
Пендікспор
Буджаспор
0:0
Токатспор
Мерсін Ідман'юрду
0:3
Хатайспор
Фетхієспор
1:1
Кахраманмарашспор
Каршіяка
2:3
Башкент Академії
Ербааспор
1:1
Халіде Едіп Адиварспор
Султанбейлі Беледія
1:0
Джізре Басраспор
Офспор
0:2
Байбурт-Груп
Арсінспор
0:2
Тарсус Ідман'юрду
Karaköprü Belediyesi Spor Kulübü
4:0
Паяс Беледієспор 1975
Єні Діярбакирспор
1:1
Ergene Velimeşe Spor Kulübü
Hacettepe 1945
3:0
Бергама Біледія
Іскендерунспор
0:0
Батман Петрольспор
Дюзджеспор
0:4
Маніса ББСК
Анкара Адліє
3:1
1461 Трабзон
Ушак Спортиф Генчлікспор
3:0
Елязіз Беледієспор
Кемерспор 2003
1:1
Байрампашаспор
Орхангазіспор
0:0
Чаталджаспор
Айдинспор
0:1
Коджаеліспор
Текірдагспор
1:3
Чорум
Тургутлуспор
2:1
Мугласпор
Esenler Erokspor
3:0
Кайсері Ерджіесспор
Гельджюкспор
0:0
Анкара Демірспор
Буджаспор-1928
1:1
Пазарспор
Ешіль Бурса
1:0
Анадолу Ускюдар
Чанаккале Дарданельспор
2:0
Козанспор
Ванспор
2:3
Дариджа Генчлербірліги
NK Čarda Martjanci
1:2
Odranci
NK Tromejnik Kuzma
3:1
NK Grad
NK Turnisce
0:1
ŠNK Radgona
ND Beltinci
1:1
NK Avto Rajh Ljutomer
NK Hotiza La Storia
6:0
NK Bogojina
ŠD NK Kolpa
0:2
NK Brinje Grosuplje
DNŠ Mladi upi Šentjur
1:2
Lenart
Лівар
1:1
SIJ Acroni Jesenice
Сокол Брозани
4:0
Славою Вишеград
Перевищ
3:4
Сокол Запи
SK Viktorie Jirny
4:1
SK Benatky Nad Jizerou
Добровиці
3:0
Іскра Усті-над-Орліці
Штеховиці
1:1
Бенешів
Літомержице
1:3
Хрудім
SK POLABAN NYMBURK
0:1
Кралув Двур
Sokol Čížová
0:0
Локо Влтавін
Пісек
1:1
Іскра Домажліце
Сан-Джованні
1:2
Ювенес-Догана
Ла Фіоріта
2:3
Доманьяно
Кайлунго
0:2
Тре Фіорі
Фіорентіно
0:2
Віртус Аквавіва
Лібертас
0:1
Фаетано
Manzini Wanderers
2:2
Young Buffaloes FC
Mhlume Peacemakers
2:1
Грін Мамба
Мбабане Суоллоус
2:1
Manzini Sundowns FC
Alisontia Steinsel
0:3
Sporting Mertzig
Orania Vianden
3:1
Bastendorf
Штайнфорт
1:1
Blô-Weiss Medernach
Маріска
2:1
Alliance Aischdall
Jeunesse Junglinster
1:0
Мондерканж
Red Boys Aspelt
0:0
Luxembourg-Porto
Wincrange
0:1
Atert Bissen
Шиффланж
3:2
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
Берані
1:2
Ловчен
Бокель
0:0
Грбаль
Ibar
0:1
Otrant-Olympic
Іскра Даниловград
0:2
Будучност
OFK Igalo
5:1
Crvena Stijena
Морнар
4:3
Дечич
Зета
1:2
Тітоград
Bulawayo City FC
0:2
Tsholotsho FC
ZPC Kariba
0:2
Ngezi Platinum FC
Yadah FC
0:0
Платинум
How Mine FC
2:1
Triangle United FC
Hwange FC
0:2
Black Rhinos FC
КЕФС Юнайтед
1:0
Чікен Інн
FK Botev 1937 Ihtiman
1:0
Pirin Razlog
FK Germaneya Sapareva banya
0:5
Chavdar Etropole
OFK Elin Pelin
1:0
Minyor Pernik
Вихрен
2:0
Хебир
Біласиця
1:1
FK Balkan 1929 Botevgrad
FK Svoboda 2011 Peshtera
1:1
Bansko
ЦСКА-1948 Софія
2:0
Slivnishki geroy
Рілскі Спортист
1:0
Марек
Пірін Гоце-Делчев
1:2
Septemvri Simitli
Санта-Круз
0:0
Сеара
Крісіума
1:1
Фіґейренсе
Греміо Бразил
0:1
Луверденсе
Віла Нова
3:0
КРБ
Оесте
4:1
Лондріна
Парана
3:0
Наутіку
Боа Еспорт
2:0
Ґояс
АБС
1:1
Жувентуде
Пайсанду
2:1
Ґуарані Кампінас
Гернсі
3:2
Молсі
Льюіс
1:1
Вайтліф
АФК Данстебл
0:3
Рашден енд Даймондс
Кідлінґтон
2:2
Слімбрідж
Лінкольн Юнайтед
1:5
Стоксбрідж Парк Стілз
Ґрейс Атлетік
3:6
Кенві Айленд
Ромфорд
1:3
Чесант
NK Verzej
0:0
NK Kranj
NK Brežice 1919
0:2
Мура
NK Brda Dobrovo
0:1
Табір Сежана
NK Roltek Dob
2:2
Браво Любляна
Партизані
7:0
Нафтетарі
Кукесі
4:0
Еґнатія
Люфтерарі
3:0
Ельбасані
Теута
2:0
Тербуні Пука
Лячі
3:0
Сопоті
Влазнія
4:0
Кастріоті
Флямуртарі
4:1
Динамо Сіті
Тирана
2:0
Беса
Корабія Пішкопія
1:1
Турбіна Церрік
Люшня
1:1
Апольонія
Бесіледя
1:0
Шенколі
Бюліс
1:2
Томорі
Ерзені
1:0
Бурелі
Поградеці
1:1
Шкумбіні
TJ Jednota Bánová
0:1
MFK Zvolen
OFK Malženice
0:0
Скалиця
TJ Družstevník Belá - Dulice
0:7
Ружомберок
ŠK Odeva Lipany
1:2
Жиліна
Spartak Medzev
1:0
Тренчин
Дубниця
1:2
Ліптовськи-Мікулаш
MŠK Námestovo
0:1
Спартак Трнава
TJ Iskra Borcice
3:1
Lok. Kosice
Hrušovany
1:3
ДАК
Slovan Šimonovany
1:1
Інтер Братислава
ŠK Novohrad Lučenec
0:3
Нітра
Petržalka
0:3
FK Poprad
Vydrany
1:2
FK Spišská Nová Ves
Спартак Миява
0:1
Слован Братислава
NBU Osiyo Tashkent
4:2
Mash'al II
Yangiyer
0:0
Nurafshon-Bukhara
FK Zaamin
4:0
Уз-Донг-Жу
G'allakor-Barsa
0:2
Sementchi Kuvasoy
Istiklol Fergana
2:1
FK Yozyovon Lochinlari
Андіжан
4:1
Norin FK
Nasaf II
3:2
Хорезм
Сурхан
4:2
FC Aral Nukus
Lokomotiv BFK
5:1
FK Khotira-79 Uychi
Лучко
2:2
HNK Hajduk Split II
Вараждин
0:0
Шибеник
Хрватський Драговоляць
1:1
Кустошія
ХНК Гориця
2:0
Solin
NK Novigrad
2:3
Sesvete
NK Dugopolje
1:1
Gnk Dinamo Zagreb II
NK Kurilovec
2:1
NK Vrapče Zagreb
NK Maksimir Zagreb
0:3
NK Vrbovec
NK Opatija
3:0
Vinogradar
Špansko Zagreb
2:1
NK Dugo Selo
NK Krk
3:1
HNK Segesta Sisak
NK Dubrava Zagreb
5:1
Загреб
NK Trnje Zagreb
1:2
NK Jadran Poreč
NK Zagorec Krapina
3:1
NK Pazinka
Марсонія
1:3
NK Osijek II
NK Čepin
1:0
NK Belišće
HNK Đakovo-Croatia
2:0
NK Varteks Varaždin
NK Koprivnica
1:2
NK Vukovar '91
NK Bjelovar
1:0
NK Mladost Ždralovi
NK Oriolik Oriovac
0:0
NK Slavija Pleternica
NK Slavonija Požega
3:3
NK Bedem Ivankovo
Меджимур'я
1:2
BSK Bijelo Brdo
NK Rudar Labin
0:0
NK HAŠK Zagreb