Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 20 січня 2017
Аяччо
1:0
Орлеан
Осер
0:2
Бурк-ан-Брес
Лаваль
1:0
Труа
Гавр
1:2
Газелек Аяччо
Ньор
2:1
Ам'єн
Реймс
0:0
Валансьєн
Сошо
3:3
Клермон
Де Ґрафсгап
0:3
Ден Босх
Гелмонд Спорт
3:1
Топ Осс
Дордрехт
3:0
Утрехт-2
Фортуна Сіттард
1:1
Телстар
НАК
2:0
Ахіллес 1929
Волендам
3:1
Ейндговен
Валвейк
1:1
Еммен
КФ Самора
0:0
Мінерос де Гваяна
Депортіво Лара
0:0
Естудіантес де Меріда
Карміотісса
ЧФР
Самора
0:0
Мінерос де Гваяна
Croydon FC
2:3
Adelaide City FC
Campbelltown City SC
1:0
North Eastern MetroStars SC
Sydney United 58 FC
1:2
Avondale FC
Park Ridge
1:3
Centenary Stormers
Playford City Patriots SC
2:2
Adelaide Victory FC
Словацько
2:2
Спартак Трнава
Annerley FC
5:1
Oxley United FC
Олімпік Донецьк
1:0
Металург Запоріжжя
Битовія
1:3
Вісла Плоцьк
Пуща
2:5
Тихи
Нест-Сотра
2:4
Бранн
Годой Крус
2:0
Тiгре
Уніон Санта-Фе
1:0
Кільмес
Цвіккау
0:1
Гройтер
FC Roskilde
0:2
Оденсе
Нордшелланд
0:1
Гельсінґер
Санкт-Галлен
Ахмат
Зеніт
0:0
Локомотив Ташкент
Мідтьюлланд
2:2
Веннс'юссель
ЧФР
4:1
Мезйокйовешд
Вікторія Пльзень
Серветт
Зандгаузен
0:1
Кікерс Оффенбах
Ботошані
1:0
Слован Братислава
Айнтрахт Брауншвейг
0:1
Динамо Бухарест
Маттерсбург
3:1
Нітра
Ахмат
3:4
Лехія
Віденбрюк
Айнтрахт Нордерштедт
Грасгоппер
0:0
Легія
Крилья Совєтов
2:2
Пандурій
Фортуна Дюссельдорф
2:2
Падерборн
Люцерн
1:1
Динамо Дрезден
Шльонськ
2:2
Хробри
Кавкаб
1:1
Есперанс
Сарпсборг-08
7:1
Улль Кіса
Динамо Берлін
Оптік Ратенов
Тун
0:0
Ле-Мон
Вііторул
2:1
Левські
Олесунн
3:0
Brattvåg IL
Трухільянос
4:0
Естудіантес де Меріда
Аль-Файсалі Харма
3:2
Al Jeel Club
Аль-Таї
2:1
Аль-Іттіхад
Al Najoom
0:1
Аль-Таавун
Al Safa
0:4
Аль-Кадісія
Аль-Ахлі Джидда
2:1
Аль-Шола
Хапоель Рішон-ле-Ціон
0:0
Хапоель Акко
Маккабі Ахі
3:2
Хапоель Рамат-Ган
Маккабі Нетанья
5:2
Хапоель Ноф-ха-Галіль
Хапоель Іроні Рамат-ха-Шарон
0:0
Hapoel Jerusalem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
4:0
Ironi Nesher
Perlis
1:1
АТМ
ПДРМ
3:1
Петалінг-Джа Сіті
Негері-Сембілан
3:0
Сабах Кота-Кінабалу
Куала Лумпур
2:1
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
Аїн Факрун
0:0
Блида
Скiкда
2:3
Арба
Amal Bou Saâda
2:0
Саїда
Бідна
0:1
Маскара
Хруб
2:1
АСМ Оран
Бордж Бу Аррерідж
2:0
Біскра
Конзоля
2:1
Авранш
Париж
1:1
Седан
Безьє
1:1
Кретей
Дюнкерк
1:3
СА Бастія
По
2:0
Лез-Ерб'є
Конкарно
0:0
Спортінг Ліон