Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 червня 2015
Чанчунь Ятай
2:1
Бейцзін Женьхе
Цанчжоу Майті Лайонс
1:1
Шаньдун Тайшань
Тяньцзінь Цзіньмень Тайгер
0:3
Чунцін Лянцзян
Гуанчжоу Сіті
1:2
Хенань Суншань Лунмень
Ляонін Хувінь
1:3
Шанхай Порт
Цзянсу Сунін
3:2
Шанхай Шеньхуа
CS Olimpic Cetate Râşnov
1:9
Вііторул
Персіс Соло
2:0
PSCS
Полі Ясси
2:2
Динамо Батумі
Аустрія Клагенфурт
5:4
ФКСБ
ЛАСК
3:1
Інгольштадт-2
КСУ Крайова
4:1
Скендербеу
Ботев Пловдив
0:1
Пирин
Заглембє Любін
0:4
Ягеллонія
Кьяссо
1:3
Динамо Бухарест
Уайт Стар
3:1
Пандурій
Краснодар
0:2
Ботошані
Збройовка
2:2
Спартак Миява
Марибор
0:3
Астра
Тепліце
TJ Sokol Radčice
РБ Лейпциг
Будісса
Спліт
1:2
Работнічки
Нафтохімік
0:3
Літекс
Штурм
3:1
Чукарички
Височіна
0:6
Слован Братислава
TSV 1872 Langenwetzendorf
0:16
Рот-Вайсс Ерфурт
Заврч
0:2
Полі Тімішоара
Вольфсберг
2:1
Фегервар
Еллас Кагран
1:3
Хорн
SC Oberpullendorf
1:6
Рапід Відень
sv Terwolde
0:18
Го Егед Іглз
Рід
0:1
Хайдук
Duisburger Spielverein 1900
0:4
Дуйсбург
Ґленторан
1:3
Нью-Сейнтс
Ґленавон
1:1
Сент-Джонстон
Бріхін Сіті
2:8
Абердін
Ордабаси
0:2
Астана
Шахтар Караганда
3:0
Окжетпес
Іртиш Павлодар
1:1
Кайрат
Тараз
3:0
Кайсар
Актобе
2:1
Тобол
Атирау
3:0
Жетису
Stenungsunds IF
6:0
IFK Skövde FK
IFK Östersund
1:3
Ånge IF
BW 90 IF
1:1
Kvarnby IK
Nosaby IF
1:1
FK Karlskrona
Angered United
0:0
Kortedala IF
Ytterby IS
1:1
Akademi Helsingborgs IF
Upsala
0:5
Sollentuna FK
Tvååkers IF
1:0
Höganäs BK
Daejeon Korail FC
1:2
Чеджу Юнайтед
Чхунчжу
1:4
Чоннам Дрегонс
Cheonan City
0:1
Інчхон Юнайтед
Канвон
0:1
Ulsan Dolphins
Hwaseong
1:2
Сеул
Соннам
2:1
Yeungnam University
Пхохан Стілерс
2:1
Чонбук Хендай Моторс
Ульсан Хендай
3:2
Течжон Сітізен
Обу
2:1
KaaPo Kaarina
КПВ
1:1
Jalkapalloseura FC YPA
Гонка
3:0
ТБО
Järvenpään Palloseura
0:5
FC Vaajakoski
Клуби-04
3:3
FC Myllypuro
Куусюсі
0:2
Вікінгіт
Мольде
3:0
Kvik Halden FK
Русенборг
7:1
Тромсдален
Одд
4:0
Осане
Хонефос
2:3
Саннефіорд
Стабек
5:1
Стреммен
М'єннален
4:0
Гедд
Крістіансунн
2:2
Вікінґ
Бранн
0:0
Сарпсборг-08
Pittsburgh Riverhounds FC II
0:3
Forest City London
Chicago Fire Premier FC II
2:1
Saint Louis FC II
South West Florida Adrenaline
0:0
FC Miami City