Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 14 серпня 2014
Fortuna
0:0
Седжата Неводарі
Скендербеу
2:1
Кайсеріспор
Неа Саламіна
0:1
Омонія
Бані Яс
0:1
Газіантепспор
Університатя Клуж
1:1
CS FC Zalău
Португалете
0:1
УД Логроньєс
АЕЛ
7:1
Докса
Олот
1:1
Еспаньйол
ПАОК
0:0
Інтер
Гранада Б
1:0
Аль-Райян
Реус Депортіу
0:1
Сабадель
CD Mairena
0:0
Кордоба
Гранада
4:1
Магреб Атлетік
Вільярреал
4:2
Сассуоло
О'Гіґґінс
3:2
Барнечеа
Депортес Темуко
0:1
Лота Швагер
Універсідад Католика
1:1
Іберія
Кокімбо Унідо
1:0
Депортес Ла-Серена
Scorpion FC de Bé
0:0
Les Astres FC de Douala
Космос Бафіа
1:1
Young Sport Academy Bamenda
Fovu Club de Baham
2:0
APEJES Football Academy
Njalla Quan Sport Academy
3:0
Unisport de Bafang
Котон Спорт
1:0
Bamboutos de Mbouda
Tonnerre
0:2
Canon de Yaoundé
ÖTSU Hallein
2:3
Altenmarkt
Райхенау
2:0
Інсбрук
Трайбах
3:0
SV Blau Weiss Sachsenburg
Маннсдорф
1:4
Коттінгбрунн
Ойгендорф
3:2
Хохст
Райндорф Альтах II
1:0
Зеєкірхен
Аустрія Клагенфурт
2:0
Wolfsberg
Аустрія Відень II
3:0
Нойберг
Ферст Відень
1:1
Амштеттен
Швац
1:1
Куфштайн
Ноймаркт
0:3
Аустрія Зальцбург
Кітцбюхель
1:1
Пінцгау Заальфельден
Bizau
2:1
Ваккер II
Тіроль
6:0
Санкт-Йохан
Барранкілья
1:4
Атлетіко Хуніор
Атлетіко Насьональ
3:0
Індепендьєнте Медельїн
Патріотас
0:0
Бояка Чіко
Ріонегро Агілас
0:0
Хагуарес де Кордоба
Онсе Кальдас
1:0
Депортес Толіма
Санта-Фе
1:0
Мільонаріос
Депортіво Пасто
4:0
Бока Хуніорс Калі
Депортіво Перейра
0:1
Депортес Кіндіо
Уніон Магдалена
1:2
Реал Картахена
Шахр Ходро
1:1
Саба Кум
Рах Ахан
0:1
Фулад
Сайпа
0:0
Машин Сазі
Сепахан
3:1
Естегляль
Пайкан
0:0
Нафт Месджеде-Солейман
Індепендьєнте дель Вальє
1:1
Ольмедо
Емелек
3:0
Депортіво Куенка
Універсідад Католика Кіто
1:2
ЛДУ Кіто
ЛДУ Лоха
4:0
Депортіво Кіто
Лос-Кайманес
0:0
Альянса Ліма
Універсітаріо Депортес
1:0
Сан-Сімон
Спортінг Кристаль
1:2
Спорт Уанкайо
Уніон Комерсіо
1:0
Леон де Уануко
УТК
2:1
Сьєнсіано