Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 03 серпня 2012
Арль-Авіньйон
0:0
Ланс
Клермон
1:2
Анже
Генгам
3:3
Гавр
Істр
2:0
Газелек Аяччо
Лаваль
0:0
Монако
Ле-Ман
1:2
Діжон
Седан
1:1
Шатору
Тур
2:2
Ньор
Лос-Анджелес Ґелаксі
1:5
Реал Мадрид
Балінгер
1:1
Сошо
Фрайбург
3:3
Гессен-Кассель
Штутгарт
2:2
Бетіс
Валвейк
2:1
Ейндговен
Гелмонд Спорт
1:3
Валансьєн
Зволле
2:1
Ломмел
Го Егед Іглз
4:2
Блекберн
Карлайл Юнайтед
1:2
Мідлсбро
Барро
1:1
Болтон
Колчестер
2:2
Дербі Каунті
МК Донс
0:0
Норвіч Сіті
Еспаньйол
2:0
Монпельє
Jonsereds IF
4:1
Вестра Фрелунда
Ytterby IS
2:2
Гуннільсе
Stromsbergs IF
1:2
Gamla Upsala SK
Västerås IK
1:0
Skiljebo SK
Аякс Ласнамяе
2:1
Німе Калью-2
Paide Kumake
2:1
Hiiumaa ÜJK Emmaste
JK Viljandi Tulevik
1:1
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Динамо Таллінн
2:1
Інфонет-2
Kohtla-Järve JK Alko
1:1
JK Sillamäe Kalev II
FC MC Tallinn
0:2
Локомотив Йихві
Калев-2
1:1
FC Velldoris
Maria Saal
3:2
Фелькермаркт
Уніон Іннсбрук
2:1
Халль
Санкт-Файт
2:2
Кеттманнсдорф
Шпіталь
2:2
FC Welzenegg
Фюрстенфельд
3:2
Лафніц
Liezen
1:1
Фойтсберг
SVA Kindberg
2:0
FC Gratkorn II
FC Zeltweg
1:1
Гляйсдорф
Вайц
2:0
SV Pachern
Кітцбюхель
1:0
SV Matrei und Umgebung
SV Kolsass-Weer
0:0
Інсбрук
SV Raiba Ruden
0:1
Ферлах
SPG Silz / Mötz
1:2
SC Imst
Остбан-11
3:1
Флорідсдорфер
ГАК
Граткорн
Алерхайліген
2:2
Аустрія Клагенфурт
Кальсдорф
1:0
Леобен
СВ Валлерн
0:0
Уніон Санкт-Флоріан
Фелдкірхен
2:2
САК Клагенфурт
Зеєкірхен
4:2
Вальс-Грюнау
Ліферинг
5:0
Ноймаркт
Куфштайн
2:1
Ред Булл Зальцбург II
Маттерсбург II
4:3
СК Відень
Аустрія Відень II
2:0
Ретц
Оберварт
0:1
Парндорф
Рапід Відень II
7:0
Ритцинг
Золленау
2:1
Адміра II
Амштеттен
2:2
Штегерсбах
Швехат
2:0
Зіммерінгер
Гартберг
1:0
Ферст Відень
Санкт-Пельтен
3:0
Капфенберг
Гредіг
0:2
Хорн
Блау-Вайсс Лінц
0:1
Лустенау 07
Аустрія Лустенау
2:0
Альтах
Кайрат-Жастар
2:0
Spartak Semey
Іле-Саулет
1:1
Схід Усть-Каменогорськ
Шахтар-Булат
2:0
Киран
Ак-Булак
1:1
Лашин
Байтерек
1:2
Екібастуз
Кизилжар
0:1
Астана-1964
ЦСКА Алмати
1:1
Актобе-Жас
БІІК
2:5
Каспій
Псков-747
0:0
Хімік
Північ
1:0
Прапор Праці
Олімп-Довгопрудний
1:1
Спартак Кострома
Волга Тверь
3:1
ФК Вологда
Русь
0:2
Текстильник
Карелія
1:1
ФК Пітер
Goslarer SC 08
3:3
Ганновер-2
Баварія Гоф
1:1
Гройтер-2
Вюрцбургер Кікерс
3:2
Райн-ам-Лех
Зелігенпортен
1:4
Іллертіссен
Рот-Вайсс Обергаузен
2:4
Рот-Вайсс Ессен
Вальдгоф
3:0
Кобленц
Вердер-2
3:1
Вільгельмсгафен
Меппен
3:1
Вікторія Гамбург
Ельтерсдорф
2:0
Айнтрахт Бамберг
Розенхайм 1860
2:0
Нюрнберг-2
Меммінген
2:2
VfL Frohnlach 1919
TSV Grossbardorf
1:2
FC Amberg
Бухгольц
3:1
SC Condor Hamburg 1956
Elversberg II
2:3
Rochling Volklingen
Пірмазенс
3:2
Sportfreunde Köllerbach
Боруссія Гільдесгайм
2:0
TuS Celle FC
FSV Braunfels
1:0
Вальдгірмес
TGM SV Jügesheim
2:0
FC Viktoria 09 Urberach
Еддерсгайм
1:3
SV Wehen Wiesbaden II
Айтрахт Штадталлендорф
0:2
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Heikendorfer SV
0:0
Preetzer TSV
TSV Aindling
1:2
TSV Schwabmunchen
Юрдінген
2:0
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
Дрохтерзен-Ассель
3:0
Ганза Люнебург
Швайнфурт
2:4
Байройт
Локомотив Ташкент
3:1
Динамо Самарканд
Навбахор
2:2
Машал
АГМК
0:1
Насаф
Бухара
1:1
Нефтчі Фергана
Шуртан
2:0
Кизилкум