Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 09 вересня 2011
Булонь
1:1
Арль-Авіньйон
Істр
1:1
Седан
Гавр
2:1
Тур
Мец
2:2
Лаваль
Монако
1:3
Анже
Реймс
2:1
Генгам
Труа
1:0
Бастія
Нант
1:1
Ле-Ман
Фортуна Сіттард
2:2
Ден Босх
Телстар
3:1
Алмере Сіті
Спарта Роттердам
2:2
Топ Осс
Го Егед Іглз
2:2
Вендам
Дордрехт
3:3
Маастріхт
Апелдорн
0:0
Ейндговен
Еммен
0:2
Віллем II
Tvååkers IF
2:2
IS Halmia
Högaborgs BK
1:1
Akademi Helsingborgs IF
Enskede IK
1:1
Arameiska / Syrianska Botkyrka IF
Imereti Khoni
0:1
Мерані
Sulori
0:6
Гурія
FC Zooveti Tbilisi
2:1
FC Adeli Batumi
Skuri
1:1
Самгуралі
Динамо Батумі
1:0
Meshakhte
Месхеті
0:1
Magharoeli Chiatura
Мерцхалі
3:1
Kolkheti Khobi
Sakartvelos Teknikuri Universiteti
2:1
Самтредіа
Тарвас
3:2
JK Sillamäe Kalev II
Динамо Таллінн
6:1
Калев-2
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
2:5
Tartu SK 10 II
FC MC Tallinn
3:3
JK Kaitseliit Kalev
Інфонет-2
3:1
Tallinna JK Legion II
KKS Juventa Starachowice
1:2
Poprad Muszyna
Ursus Warszawa
1:2
Радом'як
KS Motor Lubawa
2:1
MKS Mrągowia Mrągowo
Ойгендорф
5:1
SV Anthering
Wolfsberg
1:0
Бляйбург
Фелдкірхен
3:2
Фелькермаркт
Трайбах
1:2
Драуталь
Грискірхен
0:2
СВ Валлерн
Union Weißkirchen
2:5
SV Gmunden
SV Wildon
0:4
Фойтсберг
Вайц
2:0
ATV Irdning
Фронляйтен
2:1
Кальсдорф
Фюрстенфельд
3:1
SVA Kindberg
SV Pachern
1:2
SV ADA Anger
Liezen
1:1
Лафніц
SV Matrei und Umgebung
3:5
Кітцбюхель
SC Oberpullendorf
0:3
Клінгенбах
Баумгартен
1:1
Оберварт
SC ESV Parndorf 1919 II
5:2
ASK Marz
Швадорф
1:4
Містельбах
Лангенор
1:2
Цветтль
Ардаггер
1:1
Бад Фослау
SV Waidhofen/Thaya
1:0
SV Stockerau
SV Raiba Ruden
6:3
Санкт-Файт
SC Imst
2:0
Аксамс та Гетценс
SV Kolsass-Weer
2:5
Kirchbichl
SV Gerasdorf Stammersdorf
1:1
Адміра Ландхаус
Ройтте
3:0
Кундль
CS Aerostar Bacău
0:0
Focşani
Ceahlăul II
2:1
Politehnica Galaţi
Roman
4:1
Ozana Târgu Neamţ
Oţelul II
3:0
Panciu
Paşcani
0:0
ACS Sporting Suceava
FC Municipal Dorohoi
1:3
CSM Râmnicu Sărat
ACS Foresta Suceava
2:0
Sport Club Bacău
AFC Comprest GIM
1:0
CS Afumaţi
CS Baloteşti
1:2
Дунеря
Волунтарі
1:2
Conpet Cireşu
Victoria Chirnogi
1:1
Ştefăneşti
CS Eolica 2010 Dobrogea Baia
1:0
Viitorul Axintele
Тунарі
0:2
CS Eforie
Argeşul Mihăileşti
2:2
AFC Filipeştii de Pădure
CSM Cetatea Turnu Magurele
2:2
Мунічіпал Александрія
CS Conpet Ploieşti
1:0
Fortuna
CS Concordia Chiajna II
5:0
FC Sportul Studenţesc Bucureşti II
CS Chimia Brazi
0:2
CS Inter Clinceni
Академіка Клінчень
2:0
CS Urban Titu
Albota
3:1
Ghecon Lăpuşata
Jiul Rovinari
2:0
Vişina Nouă
Gaz Metan Mediaş II
1:0
CS Sportul Snagov Sa
Металоглобус
3:0
Caracal
CS Minerul Motru
0:1
FC Cisnădie
Atletic Bradu
2:1
Minerul Jilţ Mătăsari
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
1:1
Oltchim Râmnicu Vâlcea
Решица
2:1
CS Unirea Valea lui Mihai
CF Bihorul Beiuş
2:1
National Sebis
Politehnica Timisoara II
3:1
CS CFR Simeria
CS Gloria CTP Arad
2:2
CS Vladimirescu 2003
CS Zlatna
0:2
CSM Avântul Reghin
CS Sănătatea Cluj
2:1
CF Gloria Progresul Bistriţa
CFM Universitatea Cluj II
3:0
Унiря Деж
AFC Arieşul 1907 Turda
0:1
CS Unirea Ungheni 2018
CS FC Zalău
1:1
Корона Брашов
Unirea Tărlungeni
2:1
Olimpia Satu Mare
Berceni
2:1
FC Rapid 1923 II
Гляйнштеттен
1:0
Уніон Санкт-Флоріан
Граткорн
1:1
Аустрія Клагенфурт
Вельс
1:1
Форвертс Штайр
Нойзідль
3:1
Ритцинг
Рапід Відень II
0:0
Флорідсдорфер
СК Відень
2:2
Аустрія Відень II
Швехат
0:0
Маттерсбург II
Хорн
8:0
SC Columbia Floridsdorf
Санкт-Йохан
0:1
Хард
Золленау
1:2
Амштеттен
Лімерік
1:0
Лонгфорд Таун
Мервю Юнайтед
0:2
Шелбурн
Вотерфорд Юнайтед
0:0
Фін Гарпс
Монаган Юнайтед
3:0
Солтхілл Девон
Альтах
4:2
Гартберг
Санкт-Пельтен
2:2
ЛАСК
Лустенау 07
4:1
Ферст Відень
Блау-Вайсс Лінц
2:1
Аустрія Лустенау
Гредіг
3:3
ВАК Санкт-Андре
ES Mostaganem
4:1
AB Mérouana
Саура
2:1
Параду
МО Бежая
1:0
Біскра
МСП Батна
0:0
АСМ Оран
РК Куба
2:1
SA Mohammadia
УСМ Бель-Аббес
3:1
Блида
Олімпік Медеа
1:0
Аннаба
Бордж Бу Аррерідж
1:0
Мулудiя Константiна
ФК Челябінськ
4:0
Носта
Зеніт-Іжевськ
0:0
Нафтохімік
Гірник Учали
2:1
Октан
Хімік
1:2
Уфа
Рубін-2
0:0
Динамо Кіров
Тюмень
0:0
Волга Ульяновськ
Академія
4:1
Сизрань-2003
Ванн
1:0
Ньор
Руан
1:0
Париж
Ред Стар Сен-Уан
0:2
Шербур
Кретей
3:0
Орлеан
Нім
4:1
Мартіг
Кольмар
4:0
Бове
Фрежюс Сен-Рафаель
1:2
Епіналь
Ротенбург
1:4
TSV Ottersberg
Рот-Вайсс Ерфурт II
0:4
Локомотив Лейпциг
Аумунд-Фегезак
5:2
1. FC Burg
VSK Osterholz-Scharmbeck
6:1
Ганза Люнебург
Бухбах
2:1
Ісманінг
VfL Frohnlach 1919
0:1
FSV Erlangen-Bruck
Eintracht Braunschweig II
2:4
Bückeburg
Lichterfelder FC Berlin
0:2
1. FC Union Berlin II
Динамо Берлін
2:0
Оптік Ратенов
Рот-Вайсс Ален
1:3
Вестфалiя Рюнерн
Пірмазенс
0:1
Гонзенгайм
Вікторія Гамбург
0:1
Альтона
Гаймштеттен
2:2
SpVgg Unterhaching II
Обернойланд
7:0
Уніон Бремен
Клоппенбург
0:2
SV Holthausen-Biene
Rot-Weiß Hadamar
2:4
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Лібертад Сунчалес
2:0
Бен Ур
Депортіво Майпу
0:0
Сан-Мартін де Мендоса
Хімнасія Консепсьйон
3:2
ДЕПРО де Колон
Сентраль Кордоба
2:1
Мітре Сантьяго-дель-Естеро
Брей Вондерерс
0:3
Сент-Патрікс
Деррі Сіті
2:1
ЮСД
Ґолвей Юнайтед
2:2
Дандолк
Дроеда Юнайтед
0:2
Богеміан
Шемрок Роверс
1:2
Слайго Роверс