Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 03 липня 2011
Філіппіни
4:0
Шрі Ланка
М'янма
2:0
Монголія
Макао
1:7
В'єтнам
Лаос
6:2
Камбоджа
Тайвань
3:2
Малайзія
Палестина
1:1
Афганістан
Пакистан
0:0
Бангладеш
Ді Сі Юнайтед
2:2
Філадельфія Юніон
Даллас
2:0
Коламбус Крю
Чивас США
1:1
Чикаго Файр
Сан-Хосе Ертквейкс
2:2
Нью-Йорк Ред Буллс
Портленд Тімберс
1:2
Спортинг Канзас-Сіті
Русенборг
4:0
Сарпсборг-08
Геуґесунн
2:1
Одд
Старт
1:1
Соґндаль
Бранн
2:1
Стабек
Ліллєстрем
2:1
Вікінґ
Мольде
5:2
Олесунн
Лустенау 07
1:1
Базель
Сьйон
1:1
Ксамакс
Расінг Варегем
1:2
Зюлте-Варегем
Баєр
4:0
Зальцбург
Дейнзе
0:7
Гент
Вольфсбург
5:1
Гамбург
Рапід Відень
0:2
Спарта Прага
Сількеборґ
0:3
Мідтьюлланд
Кателейне-Вавер
0:4
Мехелен
Васлуй
4:2
Манісаспор
Коксид
0:5
Брюгге
Drogheda United FC II
3:0
Finn Harps FC II
Fanad United FC
2:0
Dundalk FC II
Limerick FC II
2:6
Bray Wanderers AFC II
FC Carlow
0:1
St Patrick's Athletic FC II
Тяньцзінь Тяньхай
1:3
Shenyang Zhongze FC
Гуандун
1:1
Гуанчжоу Сіті
Beijing BSU
2:3
Hunan Xiangtao FC
Шанхай Порт
0:1
Чунцін Лянцзян
Goulburn Strikers FC
1:8
Canberra City
Monaro Panthers FC
1:1
Cooma Tigers FC
Woden Weston
2:2
Belconnen United
Універсідад де Чилі
2:1
Уніон Еспаньола
Універсідад Католика
0:0
Ньюбленсе
Quesos Kumey
1:4
Універсідад Консепсьон
О'Гіґґінс
1:1
Аудакс Італьяно
AS Lausanne de Yaoundé
0:0
Tiko United
Sable de Batié
0:1
Université FC de Ngaoundéré
Unisport de Bafang
1:1
Caïman Club Douala
Scorpion FC de Bé
3:2
Panthère
Young Sport Academy Bamenda
1:0
Котон Спорт
Canon de Yaoundé
0:1
Renaissance FC de Ngoumou
Les Astres FC de Douala
1:0
Юньйон Дуала
Васалунд
0:0
IFK Luleå
Буден
4:3
Valsta Syrianska
Ергрюте
1:1
Лімхамн-Бункефлу
Lunds BK
2:1
Мутала
Умео
1:1
Сіріус
Норрбю
6:0
IK Sleipner
Варберг
4:2
Тролльхеттан
Recreativo da Caála
1:1
Académica Petróleo Kwanda Soyo
Кабушкорп
1:2
Santos
Académica Petróleos do Lobito
1:0
Саграда Есперанса
Honda FC
2:1
Рюкю
Каматамаре Санукі
1:1
Honda Lock
AC Nagano Parceiro
1:1
Мацумото Ямага
Arte Takasaki
1:1
Sony Sendai
В-Варен Нагасакі
0:2
Цвайген Канадзава
JEF United Ichihara Chiba II
0:1
Tochigi Uva
Sagawa Shiga
1:0
Tokyo Musashino United FC
Гамлакарлебю
3:1
Vihtavuoren Pamaus
Sudet
0:1
Kiffen 08
Futura
2:2
Клуби-04
Гранкулла
3:1
КТП
МП
4:1
Гністан
Крафт
1:1
BK-46
Палло-Ійрот
5:1
Обу
Lohjan Pallo
2:3
Ільвес
Jakobstads Bollklubb
0:1
ВІФК
ТП-47
1:1
СЯК
Haukiputaan Pallo
0:0
Jalkapalloseura FC YPA
СОА
3:1
Stade d'Abidjan
AS Denguélé d'Odienné
0:1
Académie de Football Amadou Diallo de Djékanou
Stella Club d'Adjamé
1:0
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
AS Indenié Abengourou
1:0
ASC Ouragahio
Bankstown City Lions
4:3
Wollongong Wolves
Sydney Olympic FC
1:2
Manly United
APIA Leichhardt FC
2:3
Blacktown City FC
Marconi Stallions FC
1:2
Rockdale Ilinden FC
Sydney United 58 FC
0:0
Bonnyrigg White Eagles
Lake Macquarie City FC
2:1
Newcastle Olympic FC
West Wallsend FC
0:1
South Cardiff
Weston Workers Bears FC
1:3
Edgeworth Eagles FC
Broadmeadow Magic FC
2:1
Valentine FC
Bagatelle FC
1:3
Brittons Hill United FC
Claytons Kola Tonic Notre Dame SC
2:0
Arawak Cement Youth Milan FC
Paradise SC
0:2
JADA Group Weymouth Wales
Hwange FC
1:0
Zimbabwe Saints
Shabanie Mine FC
3:3
WorldWide Scholarships Rangers FC
Masvingo FC
1:1
Платинум
Іберія
1:1
Colchagua
Unión Santa María
2:0
Fernández Vial
San Antonio Unido
1:0
CD Municipal Mejillones
Deportes Maipo Quilicura
1:1
Ovalle
Cincinnati Kings
2:2
Indiana Invaders
Hollywood United FC Hitmen
0:2
Ventura County Fusion
Vermont Voltage SC
0:2
Ottawa Fury SC
North Carolina Fusion
4:0
Virginia Beach Piranhas
Akron Summit Assault FC
0:1
Chicago Fire Premier FC II
St. Louis Lions SC
1:1
Kansas City Brass
Nashville Metros
0:1
Baton Rouge Capitals
Saint Louis FC II
0:4
Thunder Bay Chill
Des Moines Menace
3:1
FC Manitoba
Rio Grande Valley Grandes FC
1:1
New Orleans Jesters
Midland-Odessa
2:4
El Paso Patriots
BYU Cougars
1:1
Ogden Outlaws
Kitsap Pumas
6:0
Sound
South Melbourne FC
1:0
St. Albans Saints FC
Springvale White Eagles SC
1:2
Hume City FC
Heidelberg United FC
2:1
Northcote City
ЦСКА Алмати
0:2
Астана-1964
Цісна
0:1
Шахтар-Булат
Окжетпес
2:1
Акжайик
Кизилжар
2:3
Актобе-Жас
Іле-Саулет
0:3
Ак-Булак
Гефест
0:1
Киран
Каспій
1:1
Жетису-Сункар
Тигрес де Соача
2:0
Уніаутонома
Богота
2:1
Патріотас
Сукре
2:0
Атлетіко Букараманга
Альянса Петролера
2:0
Депортіво Пасто
Гедд
3:0
Аскер
Альта
1:1
Стреммен
Конґсвінґер
3:3
Гам-Кам
М'єннален
0:0
Брюне
Нюбергсунн-Трюсіль
1:3
Рангейм
Рандаберг
2:0
Буде-Ґлімт
Саннефіорд
2:1
Лов-Хам
Саннес Ульф
1:0
Хонефос
Стад Габесьєн
3:0
Kasserine
LPS Tozeur
2:1
Béni-Khalled
Монастир
1:0
Бен-Кардан
Джерба
0:0
Transport
Корба
0:0
Olympique du Kef
EA Mateur
0:2
Мсакен
Джендуба
1:1
Мокнiн
Депортес Консепсьйон
3:0
Депортес Магальянес
Рейнджерс Талька
1:0
Пуерто-Монт
Депортес Коп'япо
1:4
Сан-Маркос
Сан-Луїс Кійота
4:1
Куріко Унідо
Кокімбо Унідо
2:1
Лота Швагер
Шексна
2:0
Карелія
Спартак Кострома
2:1
Північ
Lokomotiv Moskva II
1:0
Прапор Праці
Псков-747
2:2
Динамо Кострома
Дніпро Смоленськ
1:1
Сатурн-2
Сочі
0:1
Динамо Вологда
CS La Mancha
3:0
US Saint-Pierre
Pigeon Vert de Pointe-Noire
1:0
Vita Club Mokanda
Patronage Sainte-Anne
0:4
Дьябль Нуар
FC Cuvette d'Owando
1:0
JS Talangai
Аль-Гаїш
0:0
Міср Ель-Макаса
Аль-Масрі
0:0
Аль-Мокавлун
Аль-Ахлі Каїр
2:2
Смуха
Аль-Іттіхад Александрія
1:1
Замалек
Ваді Дегла
2:1
Ісмаїлі
Аль-Харбі
0:0
ЕНППІ
Харас Ель-Ходуд
3:1
Петроджет
Ель-Гуна
0:0
Іттіхад Аль-Шурта
Niger Tornadoes
2:0
Шутінг Старс
Jos University Teaching Hospital FC
0:0
Лобі Старз
Crown FC
1:0
Ocean Boys FC Brass
Енугу Рейнджерс
0:1
Кано Пілларс
Варрі Вулвз
1:0
Abubakar Bukola Saraki
Kaduna United FC
2:0
Zamfara United FC
Аль-Амаль
1:0
Al-Mourada Omdurman
Аль-Ахлi Хартум
1:1
Al-Hilal (Kadougli)
Аль-Ахлi Шендi
1:2
Хай Аль-Араб
Jazeerat Al-Feel
1:2
Аль-Хартум