Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 12 лютого 2011
Манчестер Юнайтед
2:1
Манчестер Сіті
Арсенал
2:0
Вулвергемптон
Бірмінгем
1:0
Сток Сіті
Блекберн
0:0
Ньюкасл
Блекпул
1:1
Астон Вілла
Ліверпуль
1:1
Віґан
Вест Бромвіч
3:3
Вест Гем
Сандерленд
1:2
Тоттенгем
Айнтрахт Франкфурт
0:3
Баєр
Вольфсбург
0:1
Гамбург
Баварія
4:0
Гоффенгайм
Санкт-Паулі
3:1
Боруссія Менхенгладбах
Шальке
1:0
Фрайбург
Штутгарт
1:4
Нюрнберг
Кайзерслаутерн
1:1
Боруссія Дортмунд
Арль-Авіньйон
0:0
Монпельє
Бордо
1:2
Кан
Монако
3:1
Лор'ян
Нансі
3:1
Осер
ПСЖ
0:0
Ланс
Сошо
1:2
Марсель
Сент-Етьєн
1:4
Ліон
Мідлсбро
3:4
Свонсі
Кардіфф Сіті
1:0
Сканторп Юнайтед
Барнслі
1:1
Іпсвіч
Ковентрі
2:1
Крістал Пелес
Норвіч Сіті
2:1
Редінґ
Брістоль Сіті
0:2
Лідс
Вотфорд
1:3
Бернлі
Галл
1:0
Престон
Шеффілд Юнайтед
1:1
Мілволл
Донкастер
0:2
Портсмут
Дербі Каунті
0:2
Лестер
Мехелен
3:1
Вестерло
Брюгге
2:0
Зюлте-Варегем
Андерлехт
1:0
Серкль Брюгге
Сінт-Трейден
1:1
Ейпен
Локерен
1:1
Шарлеруа
Льєрс
2:2
Жерміналь
Аль-Хілаль
2:1
Аль-Вахда Мекка
Аль-Шабаб Ер-Ріяд
2:0
Аль-Наср
Аль-Таавун
1:1
Аль-Кадісія
Аль-Хазем
0:3
Аль-Іттіхад
Барселона Б
3:0
Картахена
Нумансія
3:0
Херес
Уеска
0:1
Жирона
Алькоркон
5:0
Лас-Пальмас
Вільярреал Б
1:0
Понферрадіна
Рекреативо
0:1
Вальядолід
Бетіс
1:4
Ельче
Кротоне
0:1
Альбінолеффе
Емполі
1:0
Асколі
Фрозіноне
1:1
Читтаделла
П'яченца
4:0
Гроссето
Портогруаро
2:0
Ліворно
Модена
1:2
Реджіна
Віченца
1:1
Сассуоло
ФК Падова (до 2015)
0:1
Трієстіна
Пескара
1:0
AS Varese 1910
Евіан
1:0
Шатору
Істр
0:1
Булонь
Лаваль
2:2
Тур
Гавр
1:0
Клермон
Ле-Ман
1:0
Гренобль
Нім
0:2
Діжон
Седан
0:1
Анже
Труа
3:2
Реймс
Ванн
1:0
Нант
Колчестер
2:1
Свіндон
Рочдейл
2:1
Шеффілд Венсдей
Гаддерсфілд
0:0
Олдгем
Брайтон
4:1
Гартлпул
Саутгемптон
1:0
Карлайл Юнайтед
Лейтон Орієнт
4:1
Брістоль Роверс
Волсолл
0:1
Борнмут
МК Донс
1:1
Брентфорд
Даґенгем
2:1
Йовіл
Плімут
1:3
Транмер
Ноттс Каунті
0:2
Ексетер
Чарльтон
3:2
Пітерборо
Челтенгем
0:3
Герефорд Юнайтед
Шрусбері
1:0
Стівенідж
Барнет
0:3
Торкi
Бредфорд
1:0
Віком
Крю
1:1
Джиллінґем
Олдершот
0:0
Мекклсфілд Таун
Стокпорт
2:1
Бері
Оксфорд Юнайтед
2:1
Ротергем
Порт Вейл
1:1
Нортгемптон
Лінкольн Сіті
2:0
Моркем
ГАІС
2:0
Отвідаберг
Копенгаген
2:0
Ельфсборг
Йончепінг
2:2
Гальмстад
Мальме
2:2
Треллеборг
АІК
3:0
ГІФ Сундсвалль
Ягеллонія
2:2
Сігма
Enosis Neon Parekklisia FC
1:1
Айя Напа
Iraklis Yerolakkou FC
1:0
Elpida Xylofagou
Digenis Oroklinis
2:2
АЕ Кукліон
ENAD
2:0
Frenaros FC 2000
АЕЗ
3:0
Anagennisi Germasoyias
Етнікос Ассіа
2:2
AS Spartakos Kitiou
Nchanga Rangers FC
3:0
Highlanders FC
Etincelles FC
0:2
Леопардс
Dedebit FC
2:0
Янг Ефриканс
Бідвест Вітс
4:0
Сен-Мар'єн
Tiko United
3:1
Diplomates FC du 8ème Arrondissement
Ports Authority FC
2:2
Mbour Petite Côte
Діфаа
1:1
JS Centre Setif Kéita
Mesquita FC
0:1
Itaperuna EC
Serra Macaense
3:0
Aperibeense FC
Teresópolis FC
1:1
Бонсусессо
Imperial FC
0:1
Barra Mansa FC
Angra dos Reis
0:4
Аудакс Ріо
CE Rio Branco
2:1
Céres FC
Фрібургенсе
6:0
Португеза-РЖ
CFZ do Rio SE
0:0
Sampaio Corrêa RJ
Cardoso Moreira FC
2:0
Quissamã FC
EC São João da Barra
1:0
São Cristóvão FR
Барендрехт
3:1
Генемейден
Ліссе
1:1
Харкемас Бойз
ХХК
0:3
Апелдорн КСВ
Флево Бойз
2:3
Спарта Нейкерк
Рейнсбург Бойз
1:1
Капелі
Хук
0:3
Ейсселмервогелс
Спакенбург
3:2
Катвейк
Сент-Роз
1:0
Сіроко
Мульєн
3:0
Stade Lamentinois
ASG Juventus de Sainte-Anne
2:0
Фар-дю-Каналь
В'є-Абітан
0:0
La Gauloise de Basse-Terre
Amical Club de Marie-Galante
1:0
Етуаль Морн-а-л'О
AS Dragon
6:1
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Ґолден Лайон
1:1
L'Essor-Préchotain
Голден Стар
1:0
Rapid-Club du Lorrain
AS Etoile de Basse-Pointe
0:2
Колоньяль
US Robert
0:1
RC Rivière-Pilote
Самарітен
1:1
L'Emulation Schœlcher
Роял Леопардс
2:1
Mhlambanyatsi Rovers FC
Moneni Pirates FC
2:1
Мбабане Суоллоус
Eleven Men in Flight FC
1:2
Грін Мамба
Manzini Wanderers
3:1
Umbelebele Jomo Cosmos
Брора Рейнджерс
3:1
Форрес Мекенікс
Баки
6:1
Strathspey Thistle
Девронвейл
2:0
Лосімаут
Форт-Уїльям
0:4
Хантлі
Фрейзербург
0:3
Кіт
Turriff United
2:2
Коув Рейнджерс
Вік
2:1
Інверурі Локо Уоркс
Ексельсіор Мааслуї
0:0
Шевенінген
Jodan Boys
1:3
ОДИН 59
Нордвейк
4:2
Vitesse Delft
Звалювен 30
2:3
Кейк Бойз
АСВХ
1:2
РВВХ
ГВВВ
5:1
Nieuw Lekkerland
Клутинг
1:1
DTS Ede
NSC
2:2
Heerjansdam
Звалувен
1:2
КсерксДЗБ
Драхтстер Бойз
2:3
Беркюм
ДВС '33
0:0
ОНС Снек
Нюнспет
2:0
СДК Путтен
ПКК 83
5:1
HZVV
Стапхорст
1:1
АКВ
СВЗВ
2:0
DETO Twenterand
ВХК
3:0
Oranje Nassau
НЕК-А
3:0
Хогевен
ВКЕ
0:1
Бі Кейк 1887
Harland and Wolff Welders FC
1:1
Портадаун
Ґленторан
3:1
Лофґолл
Керрік Рейнджерс
1:3
Колрейн
Крузейдерс
2:1
Nortel
Данґенон Свіфтс
4:2
Уорренпойнт Таун
Лісберн
2:2
Баллінамаллард Юнайтед
Ґленавон
2:0
Queens University
Dunmurry Recreation
1:1
Лінфілд
Тефана
1:0
Венюс
Olympic Mahina
1:1
AS Tamarii Punaruu
AS Vaiete
2:2
AS Temanava
AS Tamarii Faa'a
2:2
AS Manu Ura
Grêmio Catanduvense de Futebol
2:0
Уніон Сан-Жуан
Clube Atlético Sorocaba
2:0
São José EC
Марілія
0:1
Atlético Monte Azul
Ферровіаріа
2:1
Sertãozinho
Ґуарані Кампінас
2:0
Барбаренсе
Дефенсорес де Камбасерес
2:0
Атлетіко Фенікс
Хенераль Ламадрід
4:0
Ель Порвенір
Хусто Хосе де Уркіса
0:0
Депортіво Лаферрере
Сентраль Кордова
1:0
Дефенсорес Унідос
Леандро Нісефоро Алем
1:2
Архентіно де Мерло
Вілья Дальміне
1:0
Сакачіспас
Сан-Мігель
1:0
УАІ Уркіса
Ліньєрс
2:1
Екскурсіоністас
Тальєрес Ремедіос
2:2
Берасатегі
Ітусайнго
3:0
Пуерто Нуево
Сентро Еспаньйол
0:3
Атлас Буенос-Айрес
Атлетіко Лугано
1:2
Вікторіано Аренас
Архентіно де Кільмес
0:2
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Villa Clara
0:0
Ciudad de La Habana
La Habana
0:1
Camagüey
Las Tunas
1:0
Ciego de Ávila
Guantánamo
3:0
Cienfuegos
Лез-Лоншам
0:1
Б'єль
Діст
0:1
Халле
Vlug en Vrij Houtem
0:1
Жет
Хаутвенне
1:1
Мерксем
Клаувартс Кемзеке
0:0
Вражені
Есперанса Нерпелт
1:0
Меувен
Еш
3:2
Рошфор
Борен
6:1
Петі-Варе
Нивмур
3:0
Горейнд
Malmundaria
2:0
Royal Oreye Union
Шамплон
2:1
Sartoise
Florenville
0:0
Бастонь
Royal Standard FC Bouillon
0:4
Лоррен Арлон
ЄС Веллен
2:2
Лібрамон
Малдегем
6:1
Екло
Кастель Рігоне
1:3
ASD Pontevecchio
Кастільйоне
2:0
Понтисола
USD Irsinese Calcio
2:1
Ostuni Sport
Ріміні
2:1
Jesina Calcio
CD Tenerife B
1:0
Пахара Плайяс
Ribamontán al Mar
2:3
Ноха
Ferriolense
2:1
AD Penya Arrabal
Ribadesella CF
1:3
Candás CF
Коста Брава
2:3
CF Balaguer
Вальядолід Б
1:1
CD Huracán Z
CD Villaralbo
2:1
Реал Авіла
Zarautz KE
0:3
Салья
CD Santanyi
0:1
Манакор
Felanitx
2:3
CD Montuïri
Cultural Guarnizo
0:0
Rayo Cantabria
CD Ronda
3:4
UD Carboneras
Navarro
3:2
Реал Ов'єдо Б
CF Venta de Baños
0:1
SD Almazán
Атлетіко Асторга
0:0
Крісто Атлетіко
SD Buelna
0:4
Ескобідо
CD Iruña
0:0
Мутільвера
Сан-Хуан
0:0
River Ega
CD Oberena
2:2
CD Aluvión
CE Mercadal
1:0
Льосетенсе
АТ Уракан
2:2
Маріно
CD Carranque
0:1
Albacete Balompié II
Santoña CF
0:0
Vimenor
CA Vianés
0:0
Альфаро
Сагунтіно
3:1
Новельда
Атлетіко Санлукеньйо
0:0
Альхесірас
Jerez Industrial CF
1:2
Ayamonte CF
Герніка
0:2
SD Eibar II
Basconia
0:2
Самудіо
CD Aurrerá de Vitoria
2:0
CD Elgoibar
Амореб'єта
3:1
Аренас
UD Tijarafe
0:0
Атлетіко Гранаділля
Txantrea
2:0
CD Itaroa Huarte
UD Arenal
1:2
Констанція
Motril
2:1
UD Melilla B
Вальє Егуес
0:1
CD Idoya
CF Ardoi Futbol Elkartea
0:0
Lourdes
UD Juventud Barrio del Cristo
2:1
Villarreal C
Ісарра
3:0
CD Pamplona
Лас-Пальмас Б
1:0
Гія
Остервейк
0:0
Леополдсбург
Лілле
1:1
Оверпелт
Тонгерен
1:0
Патро Ейсден
Велдвезелт
3:0
Де Кемпен
Сіне
2:1
Вален
Кувен-Марьємбур
1:2
Ла Каламін
VV Smitshoek
4:0
Tot Ons Genoegen Rotterdam
BVCB
3:2
Делтаспорт
ДОТО
0:2
Nootdorp
DSO
4:0
Heinenoord
Strijen
3:1
Спейкеніссе
Bruse Boys
2:4
Замслаг
vv Sterk Door Combinatie
2:2
Рода Бойз
Nivo Sparta
1:1
Oranje Wit
Ахіллес Вен
3:1
Terneuzense Boys
GPC Vlissingen
4:1
FC Dauwendaele
ДОС 37
0:1
Беннеком
Бе Кейк 28
1:1
Zwart Wit '63
ASV Dronten
0:2
SDV Barneveld
VVA '71
1:1
ДОВО
Zuidvogels
1:0
Sportvereniging Marken
LTC
3:3
Holwierde
CVVB
0:0
CVV Viboa
Leeuwarder Zwaluwen
6:0
GSVV The Knickerbockers
Grijpskerk
3:2
Noordscheschut
Olde Veste '54
4:0
Drenthina
Oeverzwaluwen
2:2
vv Omlandia
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
0:3
Аякс-А
Го-Ахеад Кампен
2:0
Зютфен
DZC '68
0:0
AVW '66
ВВОГ
6:1
vv WVF
СВ Урк
4:0
Blauw Wit '34
Афан Лідо
3:1
Caldicot Town
Bridgend Town
3:2
Cambrian & Clydach Vale FC
Cardiff Corinthians
0:0
Penrhiwceiber Rangers FC
Garden Village
1:3
Caerau (Ely) AFC
West End FC
2:1
Pontardawe Town FC
Rhayader Town FC
0:4
Llangefni Town
Флінт Таун Юнайтед
5:1
Caersws FC
Rhydymwyn
1:4
Ріл
Welshpool Town
3:0
Лландідно
Гап Конназ Квей
1:2
CPD Porthmadog FC
Партизані
1:2
Бесіледя
Томорі
2:1
Тербуні Пука
Грамозі
0:1
Апольонія
Люшня
0:1
Пекла
Грамші
1:0
Люфтерарі
Камза
1:0
Поградеці
Мамуррасі
2:0
Білішт
Атлетіко Рафаела
2:0
Дефенса і Хустісія
Росаріо Сентраль
0:1
Альміранте Браун
Індепендієнте Рівадавія
1:1
Атлетіко Тукуман
Каї
2:2
Альдосиві
Депортіво Мерло
1:1
Уніон Санта-Фе
Чакаріта Хуніорс
0:0
Тіро Федераль
АС Сале
2:0
Ittihad Fkih Ben Salah
Rachad Bernoussi
0:0
US Témara
Шабаб Мохаммедія
0:2
Tihad Athlétique Sport de Casablanca
Марокен
0:1
Іттіхад Хемісет
Atlie
3:3
Hanover Park FC Cape Town
Полокване Сіті
0:0
Blackburn Rovers
Ubuntu Cape Town
1:1
Carara Kicks FC
Блек Леопардс
1:2
FC AK
Джомо Космос
2:1
Преторія Юніверсіті
Тай Хонда
3:1
Чіангмай
Кастомс Юнайтед
0:1
ПТТ
ФК Бангкок
2:4
Raj Pracha Thailand FC
Чайнат Хорнбілл
1:2
Біг Бенг
Рентістас
1:1
Депортіво Мальдонадо
Серріто
2:1
Уракан Пасо-де-ла-Арена
Пласа Колонія
3:1
Asociación Atlética Durazno FC
Суд-Америка
2:2
Хувентуд
Атенас
2:1
Роча
Серро Ларго
2:2
Бостон Рівер
Кауденбіт
0:4
Данфермлін
Данді
2:1
Рейт Роверс
Фалкірк
1:0
Гринок Мортон
Куїн оф зе Саут
3:3
Партик
Росс Каунті
0:0
Стірлінг Альбіон
Трістан Суарес
2:0
Сан-Тельмо
Фландрія
2:0
Альмагро
Дефенсорес Бельграно
0:0
Депортіво Арменіо
Акассусо
4:1
Темперлей
Колехіалес
0:1
Барракас Сентраль
Нуева Чикаго
0:0
Спортиво Італіяно
Комунікасьонес Буенос-Айрес
3:1
Вілья Сан Карлос
Кобленц
2:0
Штутгарт-2
Ян Регенсбург
0:2
Кікерс Оффенбах
Рот-Вайсс Ален
0:1
Ваккер Бурггаузен
Аален
3:2
Бабельсберг
Ганза
2:0
Вердер-2
Зандгаузен
1:2
Гайденгайм
Гап
1:3
Руан
Пасі Валь-д'Ор
2:3
Кретей
Геньйон
0:0
Родез
Ньор
1:0
Генгам
Фрежюс Сен-Рафаель
1:0
Люзнак
Бастія
0:0
Канн
Аллоа Атлетік
0:3
Форфар Атлетік
Ейр Юнайтед
0:3
Лівінгстон
Бріхін Сіті
3:1
Пітергед
Дамбартон
1:1
Ейрдріоніанс
Стенхаусмьюїр
0:2
Іст Файф
Магдебург
1:1
Вільгельмсгафен
Гамбург-2
1:1
Любек
Гольштайн
1:1
Обернойланд
Майнц-2
0:0
Ферль
Шпортфройнде Лотте
3:1
Кельн-2
Шальке-2
1:0
Боруссія Менхенгладбах-2
Віденбрюк
2:0
Гомбург
Айнтрахт Трір
1:1
Пройссен
Eintracht Braunschweig II
0:1
Вольфсбург II
Альбіон Роверс
2:0
Іст Стерлінгшир
Бервік Рейнджерс
2:3
Аннан Атлетік
Клайд
3:3
Елгін Сіті
Квінз Парк
1:1
Арброт
Странрар
2:2
Монтроуз
АФК Вімблдон
1:0
Йорк Сіті
Бат Сіті
2:0
Темворт
Кролі
3:2
Рексгем
Дарлінгтон
6:1
Істборн Боро
Ґрімсбі Таун
1:1
Кембрідж
Гістон
0:1
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
Кеттерінґ Таун
1:1
Барро
Кіддермінстер
2:1
Олтрінгем
Лутон
1:3
Флітвуд Таун
Саутпорт
4:0
Форест Ґрін
Рашден
0:2
Ґейтсгед
Менсфілд Таун
3:3
Ньюпорт
Брінкум
3:4
Habenhauser FV
Оптік Ратенов
3:0
BSC Süd 05
SV Germania 90 Schöneiche
0:1
Торгелофер
Анкер Вісмар
0:0
Берлінер
NTSV Strand 08
1:0
TSV Kropp 1946
Гайде
1:1
1. Schleswiger SV 06
Flensburger SpVgg 08
0:3
SV Henstedt-Ulzburg
Армінія Ганновер
1:1
Боруссія Гільдесгайм
Локомотив Лейпциг
1:3
Ауербах
Chemnitzer FC II
2:5
Carl Zeiss Jena II
FSV Wacker 03 Gotha
2:1
Цвіккау
Borussia Neunkirchen
3:2
Ауерсмахер
Eisbachtal
1:1
1. FC Saarbrücken II
SG Bad Breisig
0:1
Цвайбрюкен
Elversberg II
0:0
SpVgg EGC Wirges
Россбах/Вершайд
1:1
Гонзенгайм
Хауенштайн
1:4
Мехтерсгайм
Шварц-Вайсс Реден
0:1
Меппен
Бремерхафен
1:0
TSV Wulsdorf
Пірмазенс
1:1
Рот-Вайсс Хасборн
Бейсінґсток Таун
1:2
Істлі
Бішопс Стортфорд
0:4
Вокінґ
Боргем Вуд
0:0
Дорчестер Таун
Брейнтрі Таун
1:1
Дартфорд
Бромлі
0:1
Стейнс Таун
Довер Атлетік
0:1
Вестон-супер-Мар
Гемптон енд Річмонд Боро
0:1
Веллінґ Юнайтед
Гавант енд Вотерлувілл
2:3
Еббсфліт Юнайтед
Мейденгед Юнайтед
0:2
Льюіс
Сент-Олбанс Сіті
0:2
Челмсфорд Сіті
Таррок
2:4
Фарнборо
Бліт Спартанс
0:0
Іствуд Таун
Бостон Юнайтед
0:1
Телфорд Юнайтед
Дройлсден
1:0
Нанітон Таун
Ґейнсборо Трініті
1:3
Гарроґіт
Хінклі
2:3
Воксголл Моторс
Гайд Юнайтед
1:3
Ґлостер
Солігалл Мурс
7:2
Корбі Таун
Стаффорд Рейнджерс
2:1
Реддіч Юнайтед
Вустер Сіті
1:0
Стейлібридж
Воркінґтон
0:0
Олфретон Таун
Бенбері Юнайтед
0:2
Гейлсовен
Бешлі
2:1
Труро Сіті
Бедфорд Таун
1:1
Дідкот Таун
Кембрідж Сіті
3:2
Генсфорд Таун
Чешем Юнайтед
4:0
Свіндон Супермарін
Чіппенгем Таун
3:2
Бреклі Таун
Гемел-Гемпстед
1:0
Лемінґтон
Стаурбрідж
2:1
Сайренсестер Таун
Веймут
2:0
Солсбері Сіті
Ейвлі
1:1
Кінґстоніан
Біллерікей Таун
2:0
Горнчерч
Бері Таун
3:0
Каршелтон Атлетік
Конкорд Рейнджерс
3:0
Гарро Боро
Кройдон Атлетікс
2:0
Тонбрідж Ейнджелс
Фолкстон Інвікта
1:1
Крей Вондерерс
Гастінґс Юнайтед
3:2
Тутінґ енд Мітчем
Гендон
2:3
Мейдстон Юнайтед
Горшем
1:1
Марґіт
Саттон Юнайтед
2:1
Лоустофт Таун
Вілдстон
3:3
Кенві Айленд
Оссетт Таун
0:2
Марін
Ештон Юнайтед
2:3
Мікловер Спортс
Берскау
1:2
Бакстон
Чейзтаун
1:0
Хакнелл Таун
Юнайтед оф Манчестер
4:0
Вітбі Таун
Фріклі Атлетік
0:1
Колвін Бей
Метлок Таун
3:1
Кендал Таун
Нантвіч Таун
1:0
Ретфорд Юнайтед
Норт-Феррібі Юнайтед
1:2
Бредфорд Парк Авеню
Стоксбрідж Парк Стілз
3:0
Нортвіч Вікторія
Ворксоп Таун
1:1
Галіфакс Таун
Раґбі Таун
0:1
Ешфорд Таун
Слау Таун
3:2
Ейлсбері
Соем Таун Рейнджерс
3:0
Вудфорд Юнайтед
Лафборо Дайнамо
1:4
Глепуелл
Кворн
0:0
Шепшед Дайнамо
Шеффілд
1:1
Карлтон Таун
Сполдінґ Юнайтед
0:7
Ромулус
Саттон-Колдфілд Таун
6:1
Лік Таун
Брігг Таун
4:3
Маркет Дрейтон Таун
АФК Файлд
3:2
Вудлі Спортс
Честер
5:0
Клітеро
Ланкастер Сіті
0:1
Редкліфф Боро
Оссетт Албіон
2:5
Скелмерсдейл Юнайтед
Солфорд Сіті
1:2
Бембер Брідж
Траффорд
0:4
Чорлі
Вейкфілд
6:0
Прескот Кейблз
Воррінгтон Таун
3:1
Дарем Сіті
Віттон Албіон
2:0
Мозлі
Четем Таун
1:2
Вайтліф
Чіпстед
1:1
Вайтгоук
Корінтіан-Кежуалс
1:1
Февершем
Далвіч Гамлет
1:2
Уолтон Кежуалс
Істборн Таун
1:2
Боґнор-Ріджис Таун
Годелмінг Таун
1:1
Берджесс Гілл Таун
Рамсґіт
2:2
ІМКА Горшем
Сіттінґберн
0:2
Метрополітан Поліс
Волтон енд Гершем
0:2
Лезерхед
Вітстебл Таун
1:0
Мерстем
Вортінґ
3:3
Фліт Таун
Олмондсбері Таун
1:0
Клівдон Таун
Ендовер
0:5
Бішопс Клів
Сіндерфорд Таун
0:0
Єйт Таун
Ґоспорт Боро
1:1
Бріджуотер Таун
Менґотсфілд Юнайтед
1:2
Шолінґ
Норт-Лей
5:4
Байдфорд
Полтон Роверс
1:4
Ганґерфорд Таун
Стаурпорт Свіфтс
0:5
Тоттон
Тонтон Таун
3:1
Абіндон Юнайтед
Тетчем Таун
0:0
Фроум Таун
Енфілд Таун
2:0
Садбері
Ґрейс Атлетік
3:0
Ромфорд
Гарло Таун
1:1
Іст-Таррок Юнайтед
Ньюкасл Таун
3:1
Гул
Гейбрідж Свіфтс
5:2
Чесант
Нідем Маркет
0:0
Брентвуд Таун
Ґрантем Таун
1:0
Рашел Олімпік
Лінкольн Юнайтед
1:2
Белпер Таун
Темсмед Таун
1:0
Волтемстов
Кідсґроув Атлетік
4:3
Стемфорд
Тілбері
3:1
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Волтем Еббі
2:4
Вінґейт енд Фінчлі
Вер
0:4
Молдон енд Тіптрі
Етерстон Таун
2:0
Норт-Грінфорд Юнайтед
Бедфонт Таун
0:0
Ерлсі Таун
Бедворт Юнайтед
1:0
Аксбрідж
Біґґлсвейд Таун
3:1
Бартон Роверс
Девентрі Таун
2:0
Бернем
Гітчін Таун
4:0
Біконсфілд Таун
Нортвуд
1:3
Лейтон Таун
Барвелл
3:0
Рейнворт Майнерс Велфейр
Chimney Corner
0:0
Psni FC
Knockbreda FC
3:0
Moyola Park FC
Killymoon Rangers
5:4
Portstewart FC
Sport / Leisure
2:0
Lurgan Celtic
Wakehurst
3:3
Coagh United
Halkanoras FC Idaliou
1:2
Атромітос Героскіпу
Аріс Лімасол
3:1
Дігеніс Акрітас
Анагеннісі Дерінія
0:2
Отеллос
Akritas
2:2
ПАЄЄК
ASIL
2:1
AKS Adonis Idaliou FC
Мунісипаль Ліберія
3:1
AD Cariari Pococí
Fútbol Consultants Moravia
1:0
Кармеліта
AD Desamparados
2:1
Уругвай де Коронадо
Generación Saprissa
0:1
Rosario AD
Ліга Дешпортіва
2:1
Зеско Юнайтед
Deportivo Mongomo
1:1
AS du Port Autonome de Cotonou FC
Кано Пілларс
1:0
Mighty Barrolle
ASFA-Yennenga
3:0
Fello Star
ДПА
0:2
Жарааф
CA Veragüense
0:2
Chepo
CD Atlético Chiriquí
2:0
Alianza FC Panama
Chorrillo FC
2:0
Tauro FC
AF Sporting San Miguelito
1:1
San Francisco FC
Ларн
2:0
Ballyclare Comrades FC
Bangor FC
2:2
Ballymoney United
Dergview FC
2:1
Banbridge Town FC
Інстит'ют
2:1
Ардс
Хапоель Рамат-Ган
0:3
Маккабі Тель-Авів
Бней Єгуда
1:0
Хапоель Акко
Хапоель Хайфа
1:2
Маккабі Нетанья
Хапоель Петах-Тіква
3:1
Хапоель Беер-Шева
Ашдод
1:2
Маккабі Хайфа
Бней Сахнін
1:0
Бейтар
Сабах Кота-Кінабалу
1:0
Кедах
Келантан
4:1
Дарул Такзім
Селангор
1:1
Куала Лумпур
Харімау Муда
3:1
Т-Тім
Перак
2:0
Негері-Сембілан
Фелда Юнайтед
2:1
Паханг
Кано Пілларс
0:0
Niger Tornadoes
Gombe United FC
1:1
Варрі Вулвз
Sharks FC
2:1
Kaduna United FC
Плато Юнайтед
1:2
Crown FC
Голден Ерроус
0:1
Блумфонтейн Селтік
Морока Сволловс
1:0
Маріцбург Юнайтед
Орландо Пайретс
2:1
Мамелоді Сандаунс
Поліс Теро
1:2
Бурірам Юнайтед
Самутпракан Сіті
2:1
Патхум Юнайтед
Поліс Юнайтед
1:0
ТОТ
Thawiwatthana Sriracha FC
1:1
Самутсонгкхрам