Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 02 січня 2011
Гранада
1:0
Алькоркон
Райо Вальєкано
1:3
Сельта
Бетіс
1:0
Хімнастик
Вільярреал Б
1:1
Ельче
Рекреативо
0:1
Уеска
Вальядолід
2:2
Тенеріфе
Альбасете
1:0
Кордоба
Понферрадіна
0:4
Нумансія
Лас-Пальмас
2:2
Барселона Б
Жирона
1:1
Картахена
Аль-Кадзія
1:1
Казма
Аль-Сальмія
1:1
Аль-Насер
Аль-Арабі
0:0
Хайтан
Аль-Кувейт
3:1
Аль-Тадамон
Аль-Фахайхіл
1:1
Аль-Джахра
Аль-Сулайбіхат
5:1
Аль-Сахель
АПД
4:0
Police FC
Mukura Victory Sports FC
0:2
Kiyovu Sports Association
Amagaju FC
1:2
Район Спорт
Association Sportive de Kigali
2:1
Etincelles FC
Muhanga FC
1:2
Musanze FC
La Jeunesse FC
1:1
Marine FC
Дамі
3:1
Зеделгем
Бланкенберг
1:0
Менен
Звевегем Спорт
3:1
Спортінг Вест Харелбреке
Лангемарк
3:2
Сасспорт Бузинге
Бредене
0:3
Остніувкерке
Вінгені
1:2
Кнокке
Варсенаре
1:4
Інгелмюнстер
Клуб Руселарі
1:3
Рюмбеке
Santutxu
2:1
Santurtzi
Ільєскас
0:2
Ла-Рода
Расінг Б
6:0
Club Deportivo Arenas de Frajanas
Португалете
3:0
CD Elgoibar
Новельда
2:2
Mislata CF
ФК Херес
0:0
Меріда УД
CD AZUQUECA
0:0
Кінтанар-дель-Рей
Alondras CF
1:2
Расінг Ферроль
AD Penya Arrabal
0:0
Collerense
Гія
0:0
CD Victoria de Tazacorte
Теніска
1:0
UD Teror Balompié
Пахара Плайяс
1:0
Атлетіко Гранаділля
Орієнтасьон Марітіма
3:0
UD Realejos
Соларес
2:0
SD Reocín
ФК Лорка Депортіва
0:2
Independiente de Ceutí FC
СД Кайон
0:0
Cultural Guarnizo
Ribamontán al Mar
0:0
Тропесон
CD Aguilar
2:1
Cultural Cebrereña
Lagun Artea KE
0:0
CD Oberena
SD Ponferradina II
2:3
Атлетіко Асторга
CF Base Abarán
0:3
Мурсія Б
Moratalla CF
0:2
FC Puente Tocinos
As Pontes
0:0
Santa Comba CF
SD Órdenes
1:1
Estradense
CF Norteño
1:2
Констанція
Льосетенсе
1:0
CF San Rafael
Racing Lermeño CF
0:0
CD Villaralbo
Moralo
1:0
AD Ciudad de Plasencia CF
UD SANTA MARTA
1:0
Крісто Атлетіко
Atletico Tordesillas
0:0
Бургос
SD Almazán
4:0
Numancia II
Марчамало
1:0
Толедо
CD Unión Criptanense
1:1
CD Piedrabuena
Sporting La Gineta CF
1:3
Albacete Balompié II
Manzanares
0:0
Альманса
Вільяррубія
4:1
CD Chozas de Canales
Томельосо
2:1
Вільярробледо
CD Plus Ultra
2:0
CD Beniel
CD Cultural Areas
1:2
Рапідо Боусас
СД Оуренсе
2:0
Mesón do Bento CF
Негрейра
0:1
Сомосас
Alcúdia
0:3
CE Mercadal
Imperio de Mérida CP
0:3
CA San José Promesas
CP Sanvicenteño
2:1
CD Valdelacalzada
Реал Авіла
2:0
Арандіна
Ларедо
1:0
Santoña CF
Ельденсе
0:0
UD Juventud Barrio del Cristo
CD Bala Azul
0:1
Mar Menor Club de Futbol
Лорка
2:1
CD Cieza
Villalonga FC
2:0
Pontevedra CF II
Пенья Депортіва
3:0
Felanitx
Ittihad Fkih Ben Salah
2:0
Raja Al Hoceima
Мекнес
0:0
Chabab Houara
Rachad Bernoussi
1:1
Hilal Association de Nador
Ужда
2:1
Tihad Athlétique Sport de Casablanca
Union Aït Melloul
2:1
Іттіхад Танжер
Бетіс Б
2:2
Лусена
Бенідорм
0:3
Альсіра
Спортінг Махонес
1:1
Гандія
Бадалона
2:1
Мальорка Б
Дії
1:1
Граменет
Алькояно
0:0
Атлетіко Балеарес
Серро Рейєс
1:3
Леганес
Естремадура
0:1
Весіндаріо
КД Алькала
0:2
Севілья Б
Реал Хаен
3:0
Рокетас
Кадіс
0:1
Мелілья
Сельта Б
2:2
Монтаньєрос
Кастельйон
0:1
Сант-Андреу
Реал Мадрид Кастілья
0:1
Хетафе Б
Теруель
2:2
Аліканте
Онтіньент
0:1
Оріуела
Конкенсе
1:1
Атлетіко Мадрид Б
Понтеведра
2:3
Луго
АД Сеута
1:1
Сан-Роке
Еклано
0:0
Караваку
Баракальдо
1:1
Паленсія
Хімнастика Торрелавега
0:0
Мірандес
УД Логроньєс
1:1
Спортінг Хіхон Б
КФ Самора
1:2
Алавес
Гіхуело
2:2
Ейбар
Депортіво Б
0:1
Депортіво Гвадалахара
Авеш
3:2
Ольяненсе
Арока
2:3
Пасуш де Феррейра
Жіл Вісенте
2:1
Бейра-Мар
Ешторіл
0:1
Пенафіел
Порту
1:2
Насіонал
Бенфіка
2:0
Марітіму
Bassa SC All Saints
1:3
All Saints United FC
Old Road FC
2:1
Parham FC
Sugar Ridge SAP FC
0:3
Villa Lions
Sea View Farm FC
0:1
Greenbay Hoppers
Humble Lions
1:0
Arnett Gardens FC
Boys Town
1:1
Benfica FC
Waterhouse FC
1:1
Portmore United FC
Harbour View FC
0:0
Sporting Central Academy
Village United FC
0:1
St. George's SC
Reno FC
1:0
Tivoli Gardens FC