Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 04 травня 2010
Нант
1:0
Аяччо
Лаваль
2:1
Кан
Діжон
3:1
Седан
Генгам
2:0
Страсбур
Істр
2:1
Тур
Бастія
1:2
Ванн
Шатору
3:0
Арль-Авіньйон
Нім
1:0
Брест
Гавр
2:1
Клермон
Младост Лучани
4:1
Новий Пазар
Sloga Kraljevo
2:0
Čelarevo
RFK Novi Sad 1921
2:1
Srem Sremska Mitrovica
Младост Апатін
0:2
Інджія
FK Teleoptik Zemun
0:0
Земун
Раднички Ниш
1:0
Radnički Sombor
Колубара
1:0
Пролетер
Банат
0:1
Тікання
Динамо Вране
0:1
Слобода Вужице
УСМ Алжир
5:0
Шлеф
Белуїздад
1:2
Бордж Бу Аррерідж
Ель-Еульма
2:0
Хусейн Дей
Бідна
5:1
Батна
Оран
0:0
МК Алжир
Хруб
1:1
Тлемсен
Аннаба
1:2
Блида
Сетіф
1:1
Ель-Арраш
Корк Сіті
1:0
Солтхілл Девон
Деррі Сіті
2:0
Фін Гарпс
Лонгфорд Таун
0:1
Вексфорд
Вотерфорд Юнайтед
0:0
Атлон Таун
Аустрія Відень II
1:2
Лустенау 07
Санкт-Пельтен
2:4
Адміра
Аустрія Лустенау
2:2
Ваккер Інсбрук
Дорнбірн
0:4
Альтах
Ферст Відень
1:1
Граткорн
Гартберг
2:1
Ред Булл Зальцбург II
Сан-Мартін Сан-Хуан
0:3
Індепендієнте Рівадавія
Інституто
0:0
Дефенса і Хустісія
Бока Унідос
0:0
Хімнасія де Хухуй
Депортіво Мерло
1:1
Бельграно
Спортиво Італіяно
2:2
Уніон Санта-Фе
Олімпо
0:0
Сан-Мартін Тукуман
Кизилжар
0:2
Цісна
Азбест
0:7
Іле-Саулет
Spartak Semey
4:0
Актобе-Жас
Кайсар
2:1
Шахтар-Булат
Лашин
2:3
Казахмис
Жетису-Сункар
4:2
Екібастуз
Схід Усть-Каменогорськ
3:0
Каспій
ЦСКА Алмати
0:1
Астана-1964
Пласа Колонія
2:0
Депортіво Мальдонадо
Мірамар Місіонес
2:1
Asociación Atlética Durazno FC
Бостон Рівер
1:3
Прогресо
Белья Віста
1:0
Рентістас
Роча
1:0
Хувентуд
Ель-Танке Сіслей
3:2
Суд-Америка
Депортіво Морон
1:1
Дефенсорес Бельграно
Сентраль Кордова
0:4
Естудіантес де Касерос
Комунікасьонес Буенос-Айрес
1:2
Альміранте Браун
Депортіво Еспаньйол
0:1
Браун де Андроге
Вілья Сан Карлос
3:4
Фландрія
Сарм'єнто
1:1
Депортіво Арменіо
Трістан Суарес
1:1
Нуева Чикаго
Акассусо
0:0
Сан-Тельмо
Альмагро
0:1
Лос Андес
Рубін-2
0:1
Zenit Izhevsk
Носта
0:2
Сокіл
Академія
1:0
Тюмень
Уфа
0:0
Гірник Учали
Оренбург
3:0
Волга Ульяновськ
Зеніт Пенза
0:0
Рязань
Прапор Праці
1:0
Спартак Тамбов
Локомотив Лиски
1:0
Ніка
Металург Липецьк
0:2
Авангард Подольськ
Сатурн-2
1:0
Орел
Витязь Подольськ
1:0
Металург-Оскол
Нафтохімік
2:0
ФК Челябінськ
Хімік
2:0
Динамо Кіров
Губкін
3:1
Факел
Торпедо
2:0
ФК Калуга
FC Erzgebirge Aue II
2:2
Ауербах
Норманнія Гмюнд
2:3
TSG Weinheim
SV Curslack-Neuengamme 1919
3:0
Lohbrügge
SC Condor Hamburg 1956
0:2
Oststeinbeker SV
Бармбек-Уленгерст
0:0
Альтона
Айнтрахт Нордерштедт
2:2
Ніндорф
Бергедорф 85
2:0
Вікторія Гамбург
Балінген
3:2
Неттінген
VfL 07 Bremen
1:3
Бремергафен
FC Oberneuland II
2:3
Бремер
Бремерхафен
3:1
Habenhauser FV
Аумунд-Фегезак
1:0
Брінкум
Werder Bremen III
7:0
SV Grohn
TuS Schwachhausen
1:1
TSV Osterholz-Tenever
1. FC Schwalmstadt
2:4
KSV Klein-Karben
Psni FC
1:2
Harland and Wolff Welders FC
Dundela FC
2:1
Wakehurst
Annagh United FC
0:5
Portstewart FC
Sport / Leisure
5:1
Killymoon Rangers
Moyola Park FC
3:2
Tobermore United
Бухара
6:0
FC Aral Nukus
Mash'al II
5:1
Khiva
Сурхон
1:4
Согдіана
FK Shurchi Lochin
1:0
Гулістан
PFK Sho'rtan G'uzor II
0:0
G'allakor-Barsa
Nasaf II
2:1
Zarafshon
FK Imkon Oltiariq
2:2
FK Kasansay
Oq-tepa
2:2
Rush-Milk Futbol Shahrixon
FK Bunyodkor II Chrichik
5:0
FK Atlaschi Margilan
FK Spartak Tashkent
1:2
FK Chust-Pakhtakor
FK Shaykhantokhur Tashkent
0:1
Lokomotiv BFK
NBU Osiyo Tashkent
0:3
FK Durmen-Sport Kibray
ACS Ksar
2:2
ASC Snim
Tidjikja
0:1
Тевраг-Зейна
Нуадібу
2:0
ASC Mauritel
Kédia
0:0
ACAS Teyarett
ASC Dar Naïm
1:1
ASC Nasr
NK Raštane
3:1
NK Uskok Klis
NK Konavljanin Čilipi
1:1
NK Hrvace
NK Neretva Metković
1:0
HNK Primorac Biograd na Moru
NK Jadran Luka Ploče
3:0
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
HNK Zmaj Makarska
1:0
NK Dugopolje
NK Zagora Unešić
1:3
HNK Dinara Knin
Omiš
3:0
NK Neretvanac Opuzen
NK Primorac 1929
1:1
NK Jadran Kaštel Sućurac
NK Vrbovec
2:0
NK Omladinac Novo Selo Rok
NK Zelina
1:1
Špansko Zagreb
NK Novalja
5:2
NK Istra 1856 Pula
NK Rudar Labin
3:1
NK Medulin
Nehaj Senj
0:0
NK Vrapče Zagreb
NK Orijent Rijeka
0:1
NK HAŠK Zagreb
NK Maksimir Zagreb
1:2
NK Crikvenica
NK Jadran Poreč
0:0
NK Grobničan Čavle
NK Rovinj
1:2
ХНК Гориця
Іказа
1:1
Атлетіко Сеаренсе
Каукайя
3:0
Aracati EC
Associação Nova Russas EC
1:2
Тирадентес
AD Arsenal de Caridade
3:3
Maracanã EC
AD Tauá
3:1
AF Trairiense
Ербiль
3:0
Salahaddin
Pires
Diala
Al Ramadi
1:1
Al Masafi
Maysan
0:1
Аль-Сiнаа
Нафт Аль-Басра
2:0
Нафт Майсан
Al Shirqat
0:0
Заху
Аль-Кува Аль-Джавія
3:0
Al Mosul
Masafi Al-Junoob
0:4
Дахук
Аль-Завраа
2:1
Amanat Baghdad
Al Hindiya
1:1
Kirkuk