Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 20 серпня 2009
Кошице
3:3
Рома
Баку
1:3
Базель
БАТЕ
0:1
Літекс
Тепліце
1:2
Хапоель Тель-Авів
Бней Єгуда
0:1
ПСВ
Трабзонспор
1:3
Тулуза
Генгам
1:5
Гамбург
ПАОК
1:1
Геренвен
НАК
1:3
Вільярреал
ЦСКА Софія
0:0
Динамо Москва
Металург Донецьк
2:2
Аустрія
Рапід Відень
1:0
Астон Вілла
Штурм
1:1
Металіст
Динамо Бухарест
0:3
Слован
ФКСБ
3:0
Сент-Патрікс
Твенте
3:1
Карабах
Славія Прага
3:0
Црвена Звезда
Васлуй
2:1
АЕК
Сівасспор
0:3
Шахтар
Партизан
1:1
Жиліна
Сараєво
1:1
ЧФР
Лех
1:0
Брюгге
Брондбю
2:1
Герта
Сьйон
0:2
Фенербахче
Галатасарай
5:0
Левадія
Генк
1:2
Лілль
Аякс
5:0
Слован Братислава
Лаціо
3:0
Ельфсборг
Дженоа
3:1
Оденсе
Бенфіка
4:0
Ворскла
Марибор
0:2
Спарта Прага
Динамо Загреб
4:0
Гартс
Вердер
6:3
Актобе
Евертон
4:0
Сігма
Фулгем
3:1
Амкар
Стабек
0:3
Валенсія
Насіонал
4:3
Зеніт
Атлетік
3:2
Тромсе
Віторія
2:1
Атлетіку Паранаенсе
Ботафоґу
1:2
Санто-Андре
Сантус
1:0
Ґреміу
Греміо Баруері
2:1
Спорт Ресіфі
Інтернасьйонал
1:2
Корінтіанс
Курітіба
1:0
Палмейрас
Сан-Паулу
1:0
Флуміненсе
Provincial Talagante
1:1
Депортес Антофагаста
Lord Cochrane Concepcion
1:1
Сан-Луїс Кійота
Centro Social y Deportivo Arturo Prat
0:2
Provincial Osorno
Deportes Pintana
1:2
Сан-Маркос
Luchador de Coñaripe
1:2
Пуерто-Монт
Pakistan Air Force FC
3:0
Habib Bank Ltd
Pakistan Army
1:0
Afghan FC Chaman
Khan Research Laboratories
3:1
Baloch FC Nushki
Aurora FC
1:2
Deportivo San Pedro
Міско
2:1
Club América de Chimaltenango
Карча
0:2
Петапа
Антигуа
1:0
Ескуїнтлека
Deportivo Achuapa
2:2
Кобан Імперіаль
San Benito Fútbol Club
2:1
Teculután
Гвастатоя
2:0
CSyD Sacachispas
Міктлан
2:0
Izabal Juventud Católica
Атлетико Калі
3:2
Патріотас
Бока Хуніорс Калі
2:1
Кортулуа
Уніон Магдалена
5:0
Форталеса
Атлетіко Букараманга
2:0
Вальєдупар
MVD Rossii-Krylatskoye
0:3
ФК Нижній Новгород (до 2012)
ФК Чита
0:2
Аланія (до 2014)
Сибір
4:0
Салют (до 2014 року)
Анжі
2:1
Витязь Подольськ
Урал
1:2
Металург Липецьк
Волгар
1:1
Носта
КАМАЗ
0:1
Шинник
Волга Нижній Новгород
1:0
Балтика