Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 04 липня 2009
Канвон
1:2
Пхохан Стілерс
Кімчхон Санму
2:3
Чонбук Хендай Моторс
Інчхон Юнайтед
3:3
Чеджу Юнайтед
Течжон Сітізен
1:0
Чоннам Дрегонс
Сувон Самсунг Блювінгс
1:0
Соннам
Пусан Ай Парк
2:2
Сеул
Кеннам
1:1
Ульсан Хендай
Омія Ардія
0:0
Йокогама Ф. Марінос
Монтедіо Ямагата
2:3
Урава Ред Даймондс
Касива Рейсол
0:4
Альбірекс Ніігата
Сімідзу С-Палс
3:3
Кіото Санга
Віссел Кобе
0:2
ФК Токіо
Оіта Трініта
1:2
ДЖЕФ Юнайтед
Динамо Берестя
1:2
Мінськ
Граніт
0:2
Нафтан
Сморгонь
0:2
Дніпро Могильов
Вітебськ
0:1
Шахтар Солігорськ
БАТЕ
3:0
Торпедо-БЕЛАЗ
Манглеруд Стар
1:2
Рангейм
Mo IL
5:4
Реуфосс
Lillehammer
2:0
Берум
Valdres
4:1
Bossekop UL
Стреммен
2:1
Vindbjart
Skjetten Fotball
1:1
Улль Кіса
Порс Гренланд
0:2
IF Fram
КФУМ
1:1
Eidsvold TF
Derry City FC II
6:1
Castlebar Celtic FC
Dundalk FC II
4:1
Galway United FC II
Bohemian FC II
3:1
Коб Ремблерс
Шемрок Роверс Б
1:1
Bray Wanderers AFC II
FC Carlow
2:0
St Patrick's Athletic FC II
Tullamore Town
4:0
Sligo Rovers FC II
Pudong Zhongbang FC
0:1
Ляонін Хувінь
Beijing BSU
3:1
Nanjing Yoyo FC
Шанхай Шенсінь
0:0
Яньбянь Фуде
Shenyang Zhongze FC
2:0
Beijing Institute of Technology FC
Shenyang Dongjin FC
0:0
Шанхай Порт
Qingdao Hailifeng FC
1:1
Гуандун
Valsta Syrianska
1:1
Karlslunds IF
Естерсунд
1:1
Gröndals IK
Умео
3:1
Carlstad United
Дегерфорс
6:1
Енчепінг
Скевде
5:0
Сільвія
IK Sleipner
2:0
Torslanda IK
Мутала
1:3
Естер Векше
Вестра Фрелунда
1:0
FC Rosengård
Лімхамн-Бункефлу
2:0
Lindome GIF
Wynnum Wolves FC
5:0
Mount Gravatt Hawks SC
Eastern Suburbs
0:2
Brisbane City FC
Souths United SC
0:4
Peninsula Power FC
North Pine SC
2:0
Mitchelton FC
Taringa Rovers
1:2
Pine Rivers United SC
North Star
0:2
Capalaba
Porto Alegre FC
1:1
Лажеаденсе
Пелотас
1:2
Сераміка
Grêmio Esportivo Bagé
2:0
Крузейро Порту-Алегрі
SER Santo Ângelo
Guarany de Bagé
Riograndense SM
1:1
Сан-Паулу Ріу-Гранді
Айморе
2:3
SER Panambi
SC Rio Grande
2:5
SERC Brasil
Académica Petróleo Kwanda Soyo
1:2
Sport Luanda e Benfica
Ліболу
3:0
Académica Petróleos do Lobito
ASA
0:0
Інтерклубі
Biwako Shiga
3:1
Гайнаре Тотторі
В-Варен Нагасакі
1:3
Ryutsu Keizai University
Матіда Зельвія
1:0
Sagawa Printing Kyoto SC
Gimhae City Government FC
3:1
Коян Зайкро
Чхунчжу
0:2
Changwon City Government FC
Gyeongju HNP
0:2
Daejeon Korail FC
Ulsan Dolphins
3:0
Hongcheon Idu FC
Cheonan City
3:0
Yesan FC
Cheongju
1:4
Gwangju Gwangsan
Cheongju City
3:4
Yongin
Seoul FC Martyrs
0:11
Pocheon FC
Samcheok
3:0
Jeonju EM FC
Yesan United FC
0:5
Пучхон-1995
Seoul United
1:2
Jeonju Ongoeul FC
Namyangju United FC
2:1
Gyeongju Citizen
Icheon Citizen
8:0
Goyang Citizen
FC Santa Claus
1:3
Jakobstads Bollklubb
Pallokerho Keski-Uusimaa
1:2
Куусанкоскі
ГІФК
1:1
Гранкулла
Lohjan Pallo
1:0
Палло-Ійрот
FC Jyväskylä Blackbird
3:0
СЯК
Lapuan Virkiä
0:1
Pallo Kerho 37
Гамлакарлебю
2:2
FC Vaajakoski
ВІФК
0:3
FC OPA Oulu
Обу
3:2
Джаз
Jalkapalloseura FC YPA
0:3
ОПС
Red Berets FC
0:0
Ulinzi Stars
Bandari
2:0
Leopards
Karuturi Sports
1:2
Agro-Chemical Nakuru
Western Stima FC
1:1
Nairobi City Stars FC
Penrith Nepean United FC
2:0
Manly United
Bonnyrigg White Eagles
0:2
Bankstown City Lions
Marconi Stallions FC
2:0
Wollongong Wolves
West Sydney Berries FC
2:2
Sutherland Sharks FC
Blacktown City FC
0:1
Sydney Olympic FC
Sunshine Coast
5:2
Capricorn Cougars FC
Redlands United FC
4:0
Cairns FC
Brisbane Olympic FC
1:0
North Queensland Razorbacks FC
Newtown United
3:1
Village Superstars
Washington Archibald High School FC
3:0
Davis Construction Lodge Patriots FC
Adelaide Croatia Raiders SC
2:1
Campbelltown City SC
West Torrens Birkalla SC
1:1
Para Hills Knights SC
Adelaide Blue Eagles
4:2
Western Strikers
San Juan Jabloteh
3:0
Police FC
Defence Force FC
1:2
W Connection
FC South End
0:2
Morvant Caledonia United FC
Ma Pau SC
3:1
La Horquetta Rangers FC
Riverside Olympic FC
3:1
Northern Rangers
Devonport City Strikers FC
3:1
Ulverstone FC
Burnie United FC
6:2
Launceston United SC
Somerset FC
1:1
Launceston City FC
Olympia Warriors
3:2
Hobart Zebras FC
West Virginia Alliance FC
2:1
Northern Virginia Royals
Cincinnati Kings
3:2
Toronto Lynx SC
Nashville Metros
2:2
IMG Academy Bradenton
Panama City Beach Pirates
2:1
Baton Rouge Capitals
Austin Aztex II
0:4
Laredo Heat
Midland-Odessa
2:0
Houston Leones
Real Colorado Foxes
2:1
Rochester Thunder
Lancaster Rattlers
2:2
Ventura County Fusion
Abbotsford Mariners
1:1
Cascade Surge
Bakersfield Brigade
0:3
Fresno FC II
Washington Crossfire SC
3:3
Victoria Highlanders
Ocean City Nor'easters
1:1
Ottawa Fury SC
Roan United FC
2:1
Zamtel FC
Занако
1:0
Green Buffaloes FC
Kabwe Warriors
0:0
Павер Дайнамос
Nakambala Leopards
3:1
Konkola Blades FC
Chambishi FC
2:1
Choma Eagles FC
Ред Ерроз
1:1
Forest Rangers
City of Lusaka FC
2:0
Young Arrows FC
Португеза
1:0
Парана
Віла Нова
0:0
Ґуарані Кампінас
АБС
1:1
Іпатінга
Понті Прета
3:0
Жувентуде
Кампіненсе Кампіна-Гранде
0:1
Америка Натал
Бая
0:1
Фіґейренсе
Форталеза
0:0
Сеара
Барранкілья
1:1
Богота
Атлетико Калі
2:0
Вальєдупар
Сукре
1:1
Ріонегро Агілас
Реал Сан-Андрес
1:1
Патріотас
Академія Богота
1:0
Атлетіко Ла-Сабана
Реал Академія
2:1
Спорт Агіла
Атлетіко Універсідад
0:1
Америка
Універсідад Сан-Маркос
1:2
Депортіво Коопсоль
Депортіво Мунісіпаль
0:2
Спорт Бойз
ФК Челябінськ
2:0
FK Tolyatti
Тюмень
1:0
Оренбург
Динамо Кіров
0:0
Уфа
Хімік
0:0
Гірник Учали
Рубін-2
2:1
Нафтохімік
Академія
0:3
Zenit Izhevsk
Мордовія
3:0
Волга Ульяновськ
Волга Тверь
2:3
Істра
Kuala Muda Naza FC
0:4
Кедах
UPB-MyTeam FC
1:4
Селангор
PLUS FC
5:2
Негері-Сембілан
Perlis
1:0
Дарул Такзім
Келантан
3:2
Паханг
ПДРМ
0:2
Пенанг
Теренгану
1:1
Перак