Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 21 квітня 2009
Динамо Бухарест
5:0
Глорія Бістриця
Оцелул
2:0
Фарул (до 2021 року)
СКМ Пітешті
1:0
Рапід Бухарест
Уніря
1:0
Васлуй
Віченца
1:0
Трієстіна
Парма
2:0
Асколі
Брешія
3:0
Авелліно
Анкона
0:3
Барі
Альбінолеффе
2:0
Читтаделла
Гроссето
2:2
Емполі
Тревізо
0:4
Ліворно
Піза
1:1
Мантова
Фрозіноне
1:0
Модена
Сассуоло
2:1
П'яченца
Ріміні
2:0
Салернітана
FK Vardar Negotino
0:3
Брегалниця
Охрід
0:1
Шкендія
Miravci
4:0
Маджарі-Солідарність
Цементарка-55
0:1
Lokomotiva
Дрита Боговиння
2:0
Біласиця Струмиця
FK Kozhuf Gevgelija
0:1
Novaci
Тетекс
0:0
Слога Югомагнат
SC Rio Grande
2:1
Grêmio Atlético Farroupilha
Лажеаденсе
2:0
SER Santo Ângelo
Riograndense SM
2:0
SER Panambi
Пелотас
4:0
CEF Flamengo
Três Passos AC
1:2
Глорія Вакарія
Croesyceiliog AFC
1:1
Taff's Well AFC
Bridgend Town
4:0
Ton Pentre
Cardiff Corinthians FC
1:0
Caerleon AFC
Newport YMCA AFC
0:1
Баррі Таун
Goytre United FC
4:0
Bryntirion Athletic
Спортакадеміклуб
1:2
Динамо Санкт-Петербург
Волочанин-Ратмір
1:1
Динамо Вологда
Спартак Кострома
2:1
Істра
Зміна-Зеніт
0:1
Шексна
Текстильник
3:4
Нара-ШБФР
Торпедо Владимир
0:0
Lokomotiv Moskva II
Псков-747
0:1
Північ
Менсфілд Таун
2:0
Олтрінгем
Льюіс
1:2
Кеттерінґ Таун
Еббсфліт Юнайтед
1:0
Рексгем
Барро
1:1
Торкi
Ґрейс Атлетік
1:0
Кролі
Гістон
1:0
Веймут
Йорк Сіті
2:1
Форест Ґрін
Стівенідж
3:1
Кіддермінстер
Блументаль
2:3
Аумунд-Фегезак
Бухгольц
1:1
Бармбек-Уленгерст
Нідерауербах
0:0
Рот-Вайсс Хасборн
Меммінген
0:0
Бухбах
VfL 93 Hamburg
3:2
Санкт-Паулі-2
Палома
1:2
Гальстенбек-Реллінген
FC Voran 1949 Ohe
0:5
SC Condor Hamburg 1956
SC Egenbüttel
2:5
Айнтрахт Нордерштедт
Пірмазенс
2:2
SpVgg EGC Wirges
Гомбург
2:0
SV 1920 Mettlach
Бліт Спартанс
1:0
Саутпорт
Стейлібридж
2:2
Дройлсден
Темворт
1:0
Хінклі
Реддіч Юнайтед
2:1
Гарроґіт
Фарслі
3:3
Олфретон Таун
Телфорд Юнайтед
3:0
Берскау
Бат
0:1
Веллінґ Юнайтед
Таррок
1:0
Брейнтрі Таун
Лей Дженесіс
2:1
Бредфорд Парк Авеню
Ilkeston Town FC (1945)
5:0
Марін
Ґайзлі
2:0
Норт-Феррібі Юнайтед
Бреклі Таун
2:1
Оксфорд Сіті
Клівдон Таун
4:3
Єйт Таун
Бешлі
4:0
Гітчін Таун
Мертайр Тайдфіл
1:1
Фарнборо
Нантвіч Таун
5:0
Бостон Юнайтед
Гендон
3:1
Горшем
Мейдстон Юнайтед
0:2
Гарро Боро
Белпер Таун
2:2
Рашел Олімпік
Гарфорт Таун
3:1
Вудлі Спортс
Садбері
1:0
Чешем Юнайтед
Бері Таун
1:1
Ромулус
Ротвелл Таун
2:2
Нанітон Таун
Чейзтаун
0:0
Ерлсі Таун
Стаурпорт Свіфтс
1:0
Данстебл Таун
Дарем Сіті
6:1
Мозлі
Россендейл Юнайтед
1:4
Ньюкасл Блю Стар
Вейкфілд
1:0
Колвін Бей
Скелмерсдейл Юнайтед
4:1
Солфорд Сіті
Дідкот Таун
0:0
Тетчем Таун
Слау Таун
2:1
Ґоспорт Боро
Брекнелл Таун
5:1
Аксбрідж
Лік Таун
2:2
Стоксбрідж Парк Стілз
Шепшед Дайнамо
1:1
Шеффілд
Редбрідж
0:6
Конкорд Рейнджерс
Біньзионг
1:1
Бурірам Юнайтед
Лайон Сіті Сейлорс
5:1
Валенсія Мале
Чонбурі
6:0
Hoa Phat Ha Noi
Демпо
0:1
Аль-Мухаррак
VB Addu
1:2
ПСМС
Істерн
3:3
Кедах
Al Tilal
2:1
Аль-Ахед
Дарул Такзім
1:4
Саут Чайна
Ербiль
3:0
Аль-Оруба Сур
Аль-Віхдат
3:1
Аль-Карама
Аль-Сафа
0:1
Al Hilal Al Sahely Hudayda
Al-Mabarrah
2:1
Аль-Арабі
Аль-Сувайк
0:1
Аль-Завраа
Бусайтін
2:2
Нефтчі Фергана
Аль-Кувейт
6:0
Мохун Баган
Аль-Маджд
4:3
Аль-Файсалі
Сеул
1:1
Шаньдун Тайшань
Кавасакі Фронтале
2:1
Сентрал Кост Мерінерс
Сепахан
0:1
Бунедкор
Сривіджая
0:3
Гамба Осака
Тяньцзінь Цзіньмень Тайгер
0:0
Пхохан Стілерс
Аль-Шабаб
1:4
Аль-Іттіфак
Аль-Гарафа
5:1
Персеполіс