Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 жовтня 2008
Дніпро Черкаси (до 2009 року)
0:1
Бастіон
Нива Тернопіль (до 2018)
3:1
Верес
Динамо Хмельницький
2:0
Нафком
Арсенал-Київщина
5:2
Коростень
Сталь Кам'янське
1:0
Зірка
Титан
1:0
Металург-2 Запоріжжя
Шахтар Свердловськ
3:0
Кривбас
Олімпік Донецьк
5:2
ФК Суми
Шахтар-3
3:2
Титан Донецьк
Кремінь
0:2
Полтава
Севастополь-2
2:1
Днiпро-75
Гройтер
1:1
Алеманія
Санкт-Паулі
2:0
Веєн
Рот-Вайсс Ален
0:3
Фрайбург
Франкфурт
0:0
Ганза
Інгольштадт
1:2
Аугсбург
Шатору
2:0
Бастія
Клермон
2:1
Монпельє
Нім
0:1
Булонь
Седан
2:1
Діжон
Труа
2:2
Генгам
Ванн
1:0
Реймс
Анже
2:0
Тур
Брест
2:1
Мец
Ланс
2:0
Ам'єн
Росендал
1:2
Камбюр
Маастріхт
2:1
Алмере Сіті
Гелмонд Спорт
1:1
Харлем
Венло
1:0
Вендам
Дордрехт
3:0
Фортуна Сіттард
Зволле
1:1
Валвейк
Ден Босх
0:2
Ейндговен
Еммен
2:3
Апелдорн
Ексельсіор
2:1
Топ Осс
Аль-Нахда
0:0
Al Hamadah
Аль-Адала
4:0
Al Najma
Al Draih
1:2
Аль-Шола
Аль-Джабалайн
1:1
Al Jeel Club
Джидда
2:2
Аль-Охдуд
Аль-Фейха
1:1
Аль-Кайсома
Аль-Батін
1:0
Al Mojzel
SV Gmunden
2:0
SV Traun
SC Bruck an der Mur
1:0
SV Wildon
SC Gleisdorf 1919
0:1
Фюрстенфельд
Дойчландсберг
1:1
Grazer AK II
Кремс
1:1
Золленау
SC Ortmann
0:2
Лангенор
Коттінгбрунн
2:1
SV Stockerau
ASV Schrems
1:0
Ардаггер
Анкерброт
1:2
Адміра Ландхаус
Wefaq
1:2
Аль-Ахлі Бенгазі
Asswehly SC
1:1
Аль-Ахлі Тріполі
Al Hilal SC
1:0
Al Amen Al Aam
Al-Ittihad
0:0
Al-Tirsana
Roman
0:1
CS Aerostar Bacău
Luceafărul M. Eminescu
0:0
FC Municipal Bacău II
Panciu
1:1
ACS Foresta Suceava
Ceahlăul II
1:4
Oţelul II
Paşcani
1:2
CSM Rarăul Câmpulung Moldovenesc
FC Politehnica Iaşi II
1:2
CSM Râmnicu Sărat
AS FC Barlad
3:0
CS Willy Bacău
FC Pambac Bacău
1:0
Волунтарі
CS Ovidiu
5:0
CS Inter Gaz Bucureşti
CS Eforie
0:1
Седжата Неводарі
FC Farul Constanţa II
1:4
FC Rapid 1923 II
Уніря Слобозія
1:0
Callatis Mangalia
Рокар
2:2
Medgidia
Politehnica Galaţi
0:1
SC Fotbal Club FCSB SA II
AS Viitorul Însurăţei
0:0
CS Portul Constanta
CS Petrolul Videle
1:1
CF Predeal
CS Chimia Brazi
1:0
SC FC Progresul Bucureşti II
CS Urban Titu
0:0
CS FC Royal Braşov
CS Victoria Bod
1:3
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
Berceni
2:5
CS Inter Clinceni
AS FC Precizia Săcele
2:1
Unirea Tărlungeni
Ювентус Бухарест
1:1
Вікторія Бранешті
CS Armata Craiova
0:0
Olt Slatina
Minerul Jilţ Mătăsari
1:0
CS Prometeu Craiova
CS Progresul Corabia
0:1
AS Viitorul Pucioasa
Турну-Северін
3:1
Jiul Rovinari
Caracal
2:1
Oltchim Râmnicu Vâlcea
ACS Energia Rovinari
3:1
CS Minerul Motru
FC Petrom Chimia Craiova
2:0
Argeş Piteşti II
AS Alto Gradimento Albina
1:1
Minerul Mehedinţi
CS Unirea Sânnicolau Mare
2:1
CS Politehnica Timişoara
National Sebis
0:1
ACS ACB Ineu
CS Gloria CTP Arad
4:1
CSM Dacia Orăștie
CSM Sebeş
0:1
FC Baia Mare
CF Gloria Progresul Bistriţa
0:0
CSM Avântul Reghin
FC CFR 1907 Cluj II
3:2
CF Liberty Oradea II
FC Silvania Şimleu Silvaniei
1:1
CS FC Seso Iara
CS Marmaţia '96 Sighet
1:2
CS Sănătatea Cluj
AS CS Ena Inter Fagaras
4:4
CS FC Zalău
SC Gaz Metan Târgu Mureş
2:1
FC Cisnădie
Унiря Деж
1:2
CF Bihorul Beiuş
Хапоель Іроні Рамат-ха-Шарон
1:0
Hapoel Bnei Lod FC
Хапоель Кфар-Сава
1:0
Хапоель Акко
Хапоель Рамат-Ган
1:1
Хапоель Хайфа
Тіроль
2:0
Зеєкірхен
Уніон Санкт-Флоріан
4:1
Бад Аусзеє
Кернтен
4:1
Фелдкірхен
Алерхайліген
1:3
Фойтсберг
Шпіталь
1:1
Блау-Вайсс Лінц
ВАК Санкт-Андре
2:3
Вельс
Парндорф
4:0
Штегерсбах
Амштеттен
2:2
Нойзідль
Маттерсбург II
2:2
Вінерберг
Флорідсдорфер
0:1
Цветтль
СК Відень
1:0
Адміра II
Лімерік
0:0
Атлон Таун
Спортінг Фінгал
2:0
Кілдер Каунті
Вотерфорд Юнайтед
0:1
Дандолк
Вексфорд
1:3
Монаган Юнайтед
Аустрія Лустенау
2:1
Граткорн
Санкт-Пельтен
2:3
Адміра
Аустрія Відень II
4:1
Ваккер Інсбрук
Вінер Нойштадт
8:1
Леобен
Феклабрюк
1:0
Лустенау 07
WR Bentalha
1:0
Параду
Мулудiя Константiна
2:2
МО Бежая
Біскра
1:0
Константіна
Скiкда
1:0
USM Sétif
Тлемсен
3:0
АСМ Оран
Оран
1:0
Arzew
УСМ Бель-Аббес
1:0
SA Mohammadia
ES Mostaganem
2:1
Батна
Аль-Арабі Умм-Аль-Кайвайн
1:0
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
Дібба
1:2
Аль-Рамс
Масафі
1:1
Аль-Дайд
Аль-Уроба
6:0
Аль-Хамрія
Кейптаун Сіті
1:3
Джомо Космос
Durban Stars
0:2
African Warriors
Преторія Юніверсіті
4:0
Winnerspark Pietersburg
Ubuntu Cape Town
1:0
Hanover Park FC Cape Town
Анжі
3:2
Ростов
Носта
0:0
Новокузнецьк
Машук-КМВ
1:3
СКА Хабаровськ
Спортакадеміклуб
3:1
Динамо Брянськ
Витязь Подольськ
1:1
Динамо Барнаул
Сибір
2:0
Урал
Аланія (до 2014)
3:0
Зірка Іркутськ
Волга Ульяновськ
0:2
Чорноморець Новоросійськ
КАМАЗ
3:4
Кубань (до 2020)
Салют (до 2014 року)
4:2
Торпедо
СКА Ростов
1:1
Балтика
Аль-Ансар
0:1
Хаджер
Hottain
0:0
Аль-Ріяд
Аль-Оруба
0:1
Аль-Таї
Аль-Таавун
1:2
Дамак
Аль-Халідж
0:3
Sdoos Club
Аль-Фатех
0:0
Аль-Файсалі Харма
Аль-Кадісія
0:0
Ухуд
Бабельсберг
1:1
Ганновер-2
Бохум II
1:1
Ельферсберг
Кайзерслаутерн-2
0:0
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
Кельн-2
2:0
Баєр II
Сахсен Лейпциг
0:1
Магдебург
TuS Mayen
2:1
SG Bad Breisig
SpVgg Preußen Hameln 07
1:3
Гафельзе
Меппен
2:0
SV Wilhelmshaven II
FC Voran 1949 Ohe
1:1
Айнтрахт Нордерштедт
Конкордія Гамбург
1:0
Палома
KSV Klein-Karben
1:3
Баварія Альценау
Гомбург
2:1
Пірмазенс
Lichterfelder FC Berlin
0:0
Тенніс Боруссія
Фортуна Кельн
2:1
Дельбрюкер
Al Shorta
0:0
Аль-Фотува
Аль-Ватба
1:2
Al Nawaeir SC
Хуттiн
2:1
Аль-Вахда Дамаск
Аль-Талiя
1:3
Umayya
Аль-Іттіхад Алеппо
2:1
Тiшрiн