Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 15 серпня 2008
Шахтар Свердловськ
1:0
Титан
Олімпік Донецьк
1:3
Сталь Кам'янське
Шахтар-3
2:0
Днiпро-75
Кремінь
0:1
Зірка
Іллічівець-2
1:1
Гірник-Спорт
Полтава
2:0
Кривбас
Титан Донецьк
1:1
ФК Суми
Нива Тернопіль (до 2018)
1:1
Княжа-2
Динамо Хмельницький
1:3
ЦСКА Київ
Буковина
2:3
Дніпро Черкаси (до 2009 року)
Арсенал-Київщина
2:1
Карпати-2
Коростень
0:3
Верес
Нива Вінниця
4:0
Нафком
Аяччо
1:1
Діжон
Анже
3:0
Седан
Генгам
0:2
Реймс
Монпельє
0:0
Булонь
Тур
1:0
Ванн
Труа
1:0
Брест
Клермон
2:0
Нім
Ланс
1:0
Шатору
Страсбур
1:0
Бастія
Камбюр
2:0
Венло
Еммен
1:1
Гелмонд Спорт
Ейндговен
3:2
Харлем
Валвейк
4:1
Вендам
Топ Осс
3:0
Алмере Сіті
Росендал
1:3
Зволле
Апелдорн
1:0
Дордрехт
Маастріхт
0:1
Ексельсіор
Телстар
2:2
Ден Босх
Го Егед Іглз
1:1
Фортуна Сіттард
FK Karlskrona
4:1
Sölvesborgs GoIF
Fässbergs IF
0:6
Утсіктен
Angered United
2:2
Kinna IF
Annelunds IF
0:3
Ahlafors
Laholms FK
1:0
Гуннільсе
Брей Вондерерс
0:0
Дандолк
Ґолвей Юнайтед
4:1
Атлон Таун
Шемрок Роверс
0:1
Корк Сіті
Богеміан
1:0
Дроеда Юнайтед
Gwangju Gwangsan
0:0
Cheongju City
Jeonju EM FC
6:2
Yangju Citizen
Jeonju Ongoeul FC
4:1
Seoul Pabal FC
Gyeongju Citizen
1:1
Samcheok
Пучхон-1995
1:2
Yesan United FC
Namyangju United FC
2:1
Yongin
Гністан
2:1
HyPS Hyvinkää
Ільвес
2:2
FC Sinimustat Turku
Попа
2:1
KaaPo Kaarina
СалПа
1:1
ПП-70
FC OPA Oulu
2:0
ОЛС
Санкт-Маргаретен
2:1
UFC Jennersdorf
FC Koblach
2:1
Райндорф Альтах II
Brauerei Egg
4:1
FC Schwarzach
Puch
1:1
SV Straßwalchen
ATSV Sattledt
1:1
Union Rohrbach Berg
Union Weißkirchen
1:0
SV Gmunden
Грюн-Вайсс Міхельдорф
4:2
Грискірхен
Сірнінг
2:1
Донау Лінц
SK Slovan Hütteldorfer AC
2:1
Пост
Кофідіш
3:3
SV Schattendorf
Дойчландсберг
2:1
Гляйнштеттен
Гетцендорф
3:3
Коттінгбрунн
SV Donau
2:1
Адміра Ландхаус
SV Gerasdorf Stammersdorf
4:2
IC Favoriten
PSIR Rembang
1:1
Persiku Kudus
Persatuan Sepak Bola Malang
2:0
Persibom Bolaang Mongondow
Persekabpas Pasuruan
0:3
Persigo Semeru
Семен
1:0
PSAP Sigli
PSPS
2:2
Persikabo Bogor
Roman
3:0
Paşcani
Luceafărul M. Eminescu
1:1
Ozana Târgu Neamţ
Panciu
0:1
CSM Râmnicu Sărat
Focşani
1:0
CSM Rarăul Câmpulung Moldovenesc
FC Municipal Bacău II
2:2
CS Willy Bacău
ACS Foresta Suceava
0:0
Волунтарі
CS Aerostar Bacău
3:0
FC Politehnica Iaşi II
Oţelul II
5:0
AS FC Barlad
Ceahlăul II
0:1
FC Pambac Bacău
CS Eforie
1:4
Уніря Слобозія
Дунеря
3:0
Medgidia
Callatis Mangalia
0:1
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
CS Inter Gaz Bucureşti
1:4
Рокар
FC Rapid 1923 II
4:1
Politehnica Galaţi
FC Farul Constanţa II
7:0
AS Viitorul Însurăţei
CS Petrolul Videle
2:1
CS Tricolorul Breaza
CS Chimia Brazi
0:0
Berceni
CS Urban Titu
2:0
Unirea Tărlungeni
CS Inter Clinceni
0:1
CS Conpet Ploieşti
SC FC Progresul Bucureşti II
2:2
AFC Filipeştii de Pădure
CS FC Royal Braşov
0:1
Вікторія Бранешті
CF Predeal
0:1
AS FC Precizia Săcele
CS Victoria Bod
1:0
Ювентус Бухарест
CS Armata Craiova
0:2
Caracal
Minerul Jilţ Mătăsari
2:0
CS Muscelul Cimpulung
CS Progresul Corabia
2:1
CS Minerul Motru
CS Victoria 2008 Adunații-Copăceni
6:1
Oltchim Râmnicu Vâlcea
CS Prometeu Craiova
3:1
Argeş Piteşti II
AS Viitorul Pucioasa
1:0
FC Balş 2007
Olt Slatina
2:0
ACS Energia Rovinari
Jiul Rovinari
0:1
FC Petrom Chimia Craiova
AS Alto Gradimento Albina
2:1
CS Vulcan (Hunedoara)
CS Unirea Sânnicolau Mare
4:2
CS Gloria CTP Arad
CSM Dacia Orăștie
0:3
CS CFR Simeria
CS Politehnica Timişoara
0:1
CS Building Vanju Mare
Minerul Mehedinţi
4:1
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
National Sebis
2:1
CS Calor Timişoara
CF Gloria Progresul Bistriţa
7:0
AS CS Ena Inter Fagaras
FC CFR 1907 Cluj II
1:2
CS Unirea Ungheni 2018
CS FC Zalău
2:1
CS Sănătatea Cluj
CSM Avântul Reghin
2:2
FC Cisnădie
CF Liberty Oradea II
1:1
CF Bihorul Beiuş
FC Baia Mare
4:1
CS FC Bihor Oradea II
CS FC Seso Iara
4:0
SC Gaz Metan Târgu Mureş
FC Silvania Şimleu Silvaniei
1:0
Унiря Деж
Habib Bank Ltd
0:2
Khan Research Laboratories
Pakistan Steel
1:1
Water and Power Development Authority FC
Кауно Єгеряй
0:1
Таурас
Йонава
2:3
Вільнюс
Круоя
1:6
Дайнава
Невежіс
0:0
Родікліс
Банга
6:1
Утяніс
Атлетас
8:0
FK Anyksciai
Шпортфройнде Лотте
1:4
Рот-Вайсс Ессен
Герта-2
0:2
Вольфсбург II
Гольштайн
0:2
Вільгельмсгафен
Кайзерслаутерн-2
1:0
Ворматія Вормс
Кельн-2
2:0
Айнтрахт Трір
Ройтлінген
1:2
Ульм
Вальдгоф
1:4
Мюнхен-2
Шварц-Вайсс Ессен
1:1
DSC Arminia Bielefeld II
Дрохтерзен-Ассель
1:2
Хеслінген
KSV Hessen Kassel II
4:2
Баунаталь
Баварія Гоф
1:1
Ісманінг
Elversberg II
1:0
Idar Oberstein
BSC Süd 05
3:2
Людвігсфельде
SC Egenbüttel
0:3
Гальстенбек-Реллінген
FSC Lohfelden 1924
1:0
OSC Vellmar
FC Viktoria 09 Urberach
4:0
Баварія Альценау
TuS Mayen
0:1
Рот-Вайсс Хасборн
SG Bad Breisig
2:2
SpVgg EGC Wirges
RSV Würges
3:1
Фернвальд
Пірмазенс
1:0
Хауенштайн
Айнтрахт Нордерштедт
1:3
Ніндорф
Райхенау та Уніон
2:4
Санкт-Пельтен
Хард
1:2
Аустрія Кернтен
Вурмла
3:1
Лендорф
Фавортинер
1:4
Рід
Халляйн
0:7
Ред Булл Зальцбург II
Зеєкірхен
1:3
Гредіг
Санкт-Йохан
0:3
Капфенберг
Кернтен
0:5
Рапід Відень
Ферінг
1:4
Лустенау 07
Шпіталь
3:0
Граткорн
Рапід Відень II
3:0
Уніон Санкт-Флоріан
Поллау
1:3
Адміра