Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 11 червня 2008
IFK Timrå
3:1
Mariehem SK
Anundsjö IF
2:2
Фріска Вільор
IFK Luleå
3:1
Kiruna FF
Skellefteå FF
2:0
Robertsfors IK
IFK Holmsund
1:2
Umedalens IF
Karlslunds IF
0:0
Rynninge IK
Três Passos AC
2:0
Айморе
Крузейро Порту-Алегрі
2:5
Глорія Вакарія
Riograndense SM
1:0
Авеніда
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
2:1
Grêmio Atlético Farroupilha
Теренгану
1:1
Селангор
Мелака Юнайтед
0:1
Негері-Сембілан
Саравак
3:1
Келантан
Кедах
1:1
ПДРМ
Сабах Кота-Кінабалу
1:3
Пенанг
Дарул Такзім
3:1
Куала Лумпур
Перак
1:1
Perlis
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
0:2
Паханг
UPB-MyTeam FC
2:0
АТМ
Minnesota Thunder
4:1
St. Louis Lions SC
Charlotte Eagles
5:2
Galactics Clearwater
Penn FC
5:1
Yakima Reds SC
Portland Timbers
2:3
Hollywood United FC Hitmen
Кароліна Рейлхоукс
1:0
Brooklyn Knights
Western Mass Pioneers
2:0
Boston Olympiakos
AAC Eagles
0:4
Pittsburgh Riverhounds SC
Flint City Bucks
1:2
Cleveland City Stars
Rochester Rhinos
2:1
RWB Adria
Austin Aztex II
2:2
Атланта Сілвербекс
Charleston Battery
3:0
ASC New Stars
Arizona Sahuaros
0:1
Seattle Sounders
LA Laguna
1:2
Crystal Palace Baltimore
Real Maryland FC
NY Pancyprian Freedoms
Richmond Kickers Future
3:0
Fredericksburg Gunners
Форт-Лодердейл Страйкерс
4:2
IMG Academy Bradenton
Роча
1:2
Атенас
Вілья Еспаньола
3:3
Серріто
Пласа Колонія
4:1
Basáñez
Asociación Atlética Durazno FC
1:1
Ель-Танке Сіслей
Вегалта Сендай
2:0
Йокогама
Міто Голлігок
2:1
Саган Тосу
Сенан Беллмаре
2:3
Зеспакусацу Гумма
Вентфорет Кофу
0:2
Санфречче Хіросіма
Гіфу
0:0
Роассо Кумамото
Токусіма
2:0
Сересо Осака
Авіспа Фукуока
0:3
Монтедіо Ямагата
Rush-Milk Futbol Shahrixon
1:2
Oq-tepa
FK Shaykhantokhur Tashkent
1:2
FK Shurchi Lochin
NBU Osiyo Tashkent
3:0
Сурхон
Mash'al II
0:2
FK Dostlik Tashkent
FK Dinamo Qarshi
3:0
G'allakor-Barsa
FK Dinamo Kattaqurgon
1:1
Sokol Uchkuduk
FC Aral Nukus
4:0
Kimyogar Chirchik
Хорезм
4:1
Коканд-1912