Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 01 липня 2007
Південна Корея U-20
1:1
США U-20
Канада U-20
0:3
Чилі U-20
Іспанія U-20
2:2
Уругвай U-20
Нігерія U-20
1:0
Коста-Ріка U-20
Флуміненсе
1:2
Ботафоґу
Парана
2:2
Атлетіку Паранаенсе
Інтернасьйонал
1:1
Атлетіку Мінейру
Корінтіанс
0:1
Палмейрас
Умео
0:1
Васалунд
ІФК Мальме
5:1
Норрбю
FC Gute
5:1
Kristianstads FC
Ассюриска
3:0
IFK Timrå
Хускварна
0:1
Вестра Фрелунда
Авеніда
0:2
SC Internacional B
SER Santo Ângelo
0:0
Іпіранґа
SER Panambi
0:2
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
EC 14 de Julho
1:3
Grêmio Esportivo Bagé
Крузейро Порту-Алегрі
0:2
Grêmio Esportivo Sapucaiense
Айморе
2:2
Пелотас
Cachoeira do Sul FC
0:2
EC Internacional de Santa Maria
Sport Lubango e Benfica
0:2
Sport Luanda e Benfica
Atletico Petroleos do Huambo
2:0
Santos
Grupo Desportivo Atletico Juventude de Moxico
1:4
Саграда Есперанса
1º de Maio
1:0
Петру Луанда
Ryutsu Keizai University
1:4
Роассо Кумамото
Гіфу
0:1
Honda FC
JEF United Ichihara Chiba II
3:1
Sony Sendai
Sagawa Printing Kyoto SC
0:2
Tokyo Musashino United FC
Гайнаре Тотторі
2:1
Arte Takasaki
FC Kariya
0:1
Alos Hokuriku
Рюкю
1:0
Тотіги
Blaublitz Akita
0:1
Sagawa Shiga
Mizushima
0:1
YKK AP
Lohjan Pallo
0:1
Someron Voima
МП
1:2
FC City Stars
Куусанкоскі
1:0
Warkaus JK
СалПа
1:1
Попа
Палло-Ійрот
0:0
ВГ-62
Гранкулла
4:1
Maskun Palloseura
Sepsi 78 Seinajoki
3:4
Jakobstads Bollklubb
ОПС
3:1
FC Lynx Napapiiri
Club Barcelona Atletico
2:1
Moca
Delfines Del Este FC
4:1
Casa Espana
Club Atlético Pantoja
1:0
Jarabacoa FC
Montellano
1:3
Atlético San Cristóbal FC
Fontenoy United
0:0
Hurricanes SC
Paradise
3:2
South Stars
Grenada Boys
1:1
Chantimelle FC
Eagles Super Strikers
0:3
Police
Hard Rock FC
3:5
Queens Park Rangers FC
Eden Stars FC
0:1
Tudor Bridge FC
Brittons Hill United FC
0:1
Silver Sands FC
Claytons Kola Tonic Notre Dame SC
1:2
Barbados Defence Force SC
Dynamos FC
2:0
Chapungu United
Eastern Lions
0:0
Lengthens FC
Masvingo FC
0:0
Shooting Stars FC
Njube Sundowns FC
5:3
Lancashire Steel FC
Cocoa Expos
0:2
IMG Academy Bradenton
Kansas City Brass
2:1
Colorado Rapids U-23
Westchester Flames FC
1:0
Ottawa Fury SC
Virginia Beach Piranhas
3:0
Fredericksburg Gunners
Fort Wayne Fever
3:3
Cleveland Internationals
St. Louis Lions SC
2:1
Sioux Falls SpitFire
Virginia Legacy 76
2:2
Ocean City Nor'easters
Fresno FC II
3:2
Ventura County Fusion
Baton Rouge Capitals
2:1
New Orleans Jesters
Lancaster Rattlers
2:2
LA Laguna
Spokane Spiders SC
3:2
Yakima Reds SC
Спортиво Лукеньо
1:2
Соль де Америка
3 лютого
0:1
Спортиво Трініденсе
Лібертад
3:1
12 жовтня
Серро Портеньйо
0:0
Олімпія Асунсьйон
Універсідад Католика Кіто
1:1
Манта
ЛДУ Портовієхо
3:0
Аукас
Дельфін
1:0
Текніко Університаріо
Депортиво Мунісипаль Каньяр
1:2
ЕСПОЛІ
Хонефос
4:3
Скейд
Лов-Хам
4:1
Геуґесунн
Ман-Кам
0:3
Гам-Кам
Мосс
0:1
Буде-Ґлімт
Нутодден
1:0
Брюне
Реуфосс
1:2
Мольде
Соґндаль
2:1
Тромсдален
Сарпсборг-08
2:2
Конґсвінґер
Фернандо де ла Мора
1:2
Хенераль Діас
Спортиво Ітеньо
2:1
Presidente Hayes
Хенераль Кабальєро
2:1
Хенераль Мартін Ледесма
Рубіо Нью
3:0
Club Choré Central
Серро Портеньо Президент-Франко
1:2
Сільвіо Петтіросі
Сільвія
2:2
Бункефлу
Дегерфорс
1:2
ГІФ Сундсвалль
Енчепінг
1:0
Геккен
Юнгшіль
2:1
Ландскруна
М'єльбю
1:1
Естер Векше
Отвідаберг
3:0
Фалькенберг
Вегалта Сендай
1:0
Сересо Осака
Токіо Верді
3:1
Саган Тосу
Зеспакусацу Гумма
0:2
Ехіме
Токусіма
0:4
Кіото Санга
Зміна Комсомольськ-на-Амурі
2:0
Амур-2010
Zarya Leninsk
0:1
Океан
Shakhtyor Prokopyevsk
1:2
Сахалін
ФК Чита
0:0
Динамо Барнаул
Сибіряк
1:1
Іртиш Омськ