Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 05 травня 2007
Манчестер Сіті
0:1
Манчестер Юнайтед
Евертон
3:0
Портсмут
Фулгем
1:0
Ліверпуль
Ньюкасл
0:2
Блекберн
Редінґ
0:2
Вотфорд
Вест Гем
3:1
Болтон
Віґан
0:1
Мідлсбро
Астон Вілла
3:0
Шеффілд Юнайтед
Боруссія Менхенгладбах
1:1
Баварія
Вольфсбург
0:2
Боруссія Дортмунд
Шальке
1:0
Нюрнберг
Штутгарт
2:0
Майнц
Гамбург
0:3
Бохум
Айнтрахт Франкфурт
4:0
Алеманія
ПСЖ
1:1
Ліон
Осер
1:0
Труа
Ле-Ман
1:1
Нант
Ланс
2:0
Тулуза
Нансі
3:0
Ніцца
Ренн
0:0
Бордо
Седан
3:1
Лор'ян
Сошо
1:0
Валансьєн
Дискоболія
2:1
Арка
Краковія
2:2
Вісла Плоцьк
Заглембє Любін
2:0
Корона
Одра Водзіслав-Шльонськи
2:1
Вісла Краків
Лодзь
1:2
Лех
ЧФР
3:2
Рапід Бухарест
Оцелул
5:1
СКМ Пітешті
Уніря
1:2
ФКСБ
Жіул
0:1
Тімішоара
Політехніка Яси
1:1
Динамо Бухарест
Манісаспор
1:0
Кайсеріспор
Газіантепспор
0:2
Османлиспор
Кайсері Ерджіесспор
1:1
Чайкур Різеспор
Анкарагюджю
1:0
Сакар'яспор
Коньяспор
2:1
Генчлербірлігі
Денізліспор
0:0
Бурсаспор
Бешикташ
0:1
Фенербахче
Жерміналь
1:0
Серкль Брюгге
Сінт-Трейден
0:1
Гент
Ексельсіор Мускрон
3:0
Зюлте-Варегем
Брюгге
4:0
Льєрс
Монс
6:1
Руселаре
Шарлеруа
1:0
Брюссель
Реал Солт-Лейк
3:3
Нью-Йорк Ред Буллс
Колорадо Репідс
1:3
Х'юстон Динамо
Спортинг Канзас-Сіті
1:0
Коламбус Крю
Ціндао Чжунен
3:1
Бейцзін Гоань
Ляонін Хувінь
1:0
Шанхай Шеньхуа
Ханчжоу Грінтаун
1:0
Хенань Суншань Лунмень
Шаньдун Тайшань
3:0
Бейцзін Женьхе
Інчхон Юнайтед
2:2
Пусан Ай Парк
Кімчхон Санму
1:3
Сувон Самсунг Блювінгс
Чонбук Хендай Моторс
0:2
Соннам
Чеджу Юнайтед
2:1
Ульсан Хендай
Течжон Сітізен
0:0
Сеул
Чоннам Дрегонс
2:1
Пхохан Стілерс
Кеннам
1:0
Тегу
Реал Мадрид Кастілья
2:1
Малага
Мурсія
1:0
ФК Лорка Депортіва
Еркулес
1:1
Сьюдад де Мурсія
Алавес
1:2
Лас-Пальмас
Альбасете
2:1
Спортінг Хіхон
Нумансія
0:0
УД Саламанка
Весіндаріо
1:4
Ельче
Тревізо
3:1
Альбінолеффе
Спеція
1:3
Брешія
Пескара
2:3
Кротоне
Фрозіноне
0:2
Дженоа
Барі
1:1
Лечче
Віченца
2:0
Модена
Мантова
1:0
Наполі
Болонья
0:0
Трієстіна
Ареццо
3:1
Верона
П'яченца
1:1
Ріміні
Одра
0:0
Ягеллонія
Полонія
1:0
Полонія Битом
Подбескідзе
2:1
Заглембє Сосновець
Unia Janikowo
1:0
П'яст
ZKS Stal Stalowa Wola
2:0
Медзь
Бредфорд
2:2
Мілволл
Брістоль Сіті
3:1
Ротергем
Челтенгем
1:1
Брайтон
Донкастер
2:2
Нортгемптон
Джиллінґем
0:2
Йовіл
Гаддерсфілд
3:1
Лейтон Орієнт
Ноттінгем Форест
0:0
Крю
Олдгем
1:0
Честерфілд
Порт Вейл
2:1
Борнмут
Сканторп Юнайтед
3:0
Карлайл Юнайтед
Свонсі
3:6
Блекпул
Транмер
3:1
Брентфорд
Барнет
2:1
Віком
Бері
1:1
Менсфілд Таун
Дарлінгтон
0:5
Стокпорт
Гартлпул
1:2
Брістоль Роверс
Лінкольн Сіті
2:0
Честер Сіті
Мекклсфілд Таун
1:1
Ноттс Каунті
МК Донс
3:1
Аккрінґтон Стенлі
Пітерборо
3:3
Рочдейл
Шрусбері
2:2
Ґрімсбі Таун
Свіндон
1:1
Волсолл
Торкi
0:0
Герефорд Юнайтед
Рексгем
3:1
Бостон Юнайтед
Окжетпес
0:1
Схід Усть-Каменогорськ
Іртиш Павлодар
1:0
Астана-1964
Тобол
2:0
Екібастуз
Жетису
0:0
Кайрат
Кайсар
1:0
Шахтар Караганда
Тараз
1:2
Алма-Ата
Ордабаси
0:0
Актобе
Атирау
0:2
Кизилжар
Чіхура
1:0
Боржомі
ВІТ-Джорджія
0:0
Динамо Батумі
Тбілісі
0:0
Динамо Тбілісі
Мерані Тбілісі
0:0
Діла
Кахеті
1:1
Сіоні
Локомотив Тбілісі
0:1
Амері
Зестафоні
2:0
Торпедо Кутаїсі
Зоря Бєльці
1:0
Академія УТМ
Дачія Кишинів
2:2
Динамо Бендери
Шериф
2:0
Зімбру
Іскра-Сталь
2:1
Ністру
Тілігул-Тірас
0:0
Тираспіль
Промінь Владивосток
0:0
Том
Амкар
0:0
Кубань (до 2020)
Сатурн
1:1
Локомотив
ФК Москва
0:2
Хімки
Динамо Москва
2:0
Спартак Нальчик
BK Søllerød-Vedbæk
2:4
Гобро
Varde IF
1:0
Jammerbugt FC
Ikast FS
1:1
Naesby BK
Esbjerg fB II
1:0
Holstebro
Silkeborg IF II
1:1
Веннс'юссель
Stenløse BK
3:1
BK Glostrup Albertslund
Б-93
2:1
Brøndby IF II
Brønshøj
2:5
Nordvest FC
Skovlunde IF
1:1
FC Roskilde
Eidsvold TF
0:0
Groruddalen BK
Korsvoll IL
2:2
Єльсос
Нюбергсунн-Трюсіль
3:0
Lillehammer
Порс Гренланд
1:2
Sarpsborg FK
Фолло
1:0
Лоренського
Harstad
1:2
Mo IL
Аскер
9:0
Steinkjer
Averøykameratene IL
1:2
Рангейм
Бюосен
2:0
Берум
Левангер
1:2
Гедд
Mjolner FK
2:0
IF Skarp Tromsø
Amot IF
3:1
Hammerfest FK
Askoy FK
2:3
Саннес Ульф
Fana
1:1
Манглеруд Стар
Вард
1:0
FK Arendal
Осане
2:1
Fyllingen Fotball
Тетекс
0:3
Горизонт Турнове
Металург Скоп'є
2:0
Мілано Куманове
Маджарі-Солідарність
2:1
FK Karaorman 2017 Struga
Ilinden Velmej
2:3
Біласиця Струмиця
FK Vardar Negotino
1:2
Слога Югомагнат
Желєзьярне
0:1
Татран
ŠK Futura Humenné
1:0
SK Aqua Turcianske Teplice
LAFC Lučenec
0:2
VSS Košice II
ДАК
1:1
Земплін
1.FK Příbram II
3:0
Сокол Овчари
FK Mladá Boleslav II
1:2
Карлові Вари
SK Dynamo České Budějovice II
1:1
Богеміанс Стржижков
Jablonec II
2:4
Спарта Крч
Знахід Дештне
1:0
FC Hradec Králové II
Уніон Хеб 2001
0:0
FK Teplice II
Фрідек-Містек
2:2
Фульнек
Карвіна
1:2
Бржецлав
Зброївка-2
0:1
Мутеніце
Цзянсу Сунін
3:1
Shanghai Stars Kangbo
Харбін Ітен
2:3
Яньбянь Фуде
Шанхай Шенсінь
2:0
Tibet Huitong
Чунцін Лянцзян
3:2
Qingdao Hailifeng FC
Гуанчжоу
5:1
Nanjing Yoyo FC
Ченду Тяньчен
2:0
Beijing BSU
Nacka FF
7:2
IFK Eskilstuna
Spårvägens FF
3:1
KB Karlskoga FF
Акрополіс
2:0
Tyresö
Rynninge IK
2:0
Enskede IK
Anundsjö IF
3:4
IFK Luleå
Infjärdens SK
3:2
Ersboda SK
Luleå FF
1:2
Фріска Вільор
Robertsfors IK
2:2
IFK Holmsund
Umedalens IF
6:2
Kiruna FF
Фрей
2:5
Hudiksvalls Förenade FF
Västerås IK
1:0
Heby AIF
Sandvikens IF
3:3
Syrianska IF Kerburan
IK Tord
3:3
BK Kenty
FK Linköping
2:2
Lindsdals IF
Ljungby IF
2:2
Tenhults IF
Kinna IF
2:1
Ahlafors
Fässbergs IF
1:0
Skene IF
Angered United
1:1
IK Oddevold
Lunds BK
5:0
Sölvesborgs GoIF
Nike
1:2
FC Höllviken
Högaborgs BK
3:1
Almeboda Linneryd
Laholms FK
1:3
Helsingborgs Sodra BIS
FC Rosengård
2:2
IFK Hässleholm
Manzini Sundowns FC
2:2
Eleven Men in Flight FC
Роял Леопардс
4:1
Hub Sundowns FC
Грін Мамба
1:2
Young Buffaloes FC
Valsta Syrianska
1:0
IFK Timrå
АФК Ескільстуна
2:2
Форвард Еребру
Естерсунд
0:1
Ассюриска
Carlstad United
3:2
Норрбю
Skärhamn
1:7
Енгельхольм
Скевде
1:0
Вестра Фрелунда
AE Garibaldi
0:1
SERC Brasil
Ipiranga Sarandi
1:0
Três Passos AC
Grêmio Esportivo Sapucaiense
1:1
Пелотас
Крузейро Порту-Алегрі
0:1
Porto Alegre FC
Cachoeira do Sul FC
3:0
SER Panambi
Авеніда
2:1
EC Internacional de Santa Maria
Іпіранґа
1:0
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
SER Santo Ângelo
2:1
SC Internacional B
Ексельсіор Мааслуї
0:5
Тер Леде
Нордвейк
3:2
АСВХ
Tot Ons Genoegen Rotterdam
4:3
Катвейк
Ліссе
1:4
Vitesse Delft
Козаккен Бойз
2:2
Капелі
СХО
1:1
ДОТО
VV Heerjansdam
2:3
Рейнсбург Бойз
Беннеком
5:0
Ейсселмервогелс
Клутинг
2:0
Нюнспет
ГВВВ
4:0
Хук
Спакенбург
0:1
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
Спарта Нейкерк
3:0
Аякс-А
Кейк Бойз
5:0
SV Huizen
ВВОГ
2:1
SSV 65
Беркюм
3:0
ХХК
Харкемас Бойз
0:1
ВХК
Флево Бойз
1:1
DOS Kampen
АКВ
0:0
Oranje Nassau
Генемейден
2:3
Бе Кейк 28
Го-Ахеад Кампен
2:0
СВ Урк
Ексельсіор 31
0:0
ОНС Снек
Sepsi 78 Seinajoki
6:1
FC Lynx Napapiiri
ОЛС
3:1
Kings SC
Malmin Palloseura
2:0
Mipk Mikkeli
FC Jyväskylä Blackbird
0:1
Куусанкоскі
Laajasalon Palloseura
0:0
Warkaus JK
FC City Stars
0:3
КяПа
Кемі
3:0
ОПС
Попа
1:0
KOO VEE
Гранкулла
1:4
Екеняс
СалПа
0:0
IF Finstroms Kamraterna
Палло-Ійрот
1:0
KaaPo Kaarina
Someron Voima
1:1
Maskun Palloseura
Norrvalla FF
1:0
Крафт
Jalkapalloseura FC YPA
1:1
Сейняйокі
CS Forex Braşov
1:1
Бакеу
Глорія Бузеу
2:1
Петролул
Брашов
7:2
FC Snagov
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
1:3
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
CS Chimia Brazi
0:2
FC Delta Tulcea
Спортул
3:0
FCM Dunărea Galaţi
AFC Astra Giurgiu II
3:0
AS FC Precizia Săcele
Отопень
1:0
Ботошані
FC Municipal Câmpina
1:1
FC Cetatea Suceava
FC Baia Mare
2:0
CS Auxerre
CS Minerul Lupeni
0:2
Caracal
CS Politehnica Timişoara
0:0
CS Building Vanju Mare
FCM Târgovişte
1:3
Уніра Альба-Юлія
Міовені
2:2
FC CFR Timişoara
Унiря Деж
0:1
Біхор
AFC Arieşul 1907 Turda
0:2
Університатя Клуж
Hunedoara
2:1
SCM Râmnicu Vâlcea
Газ Метан
5:0
FC Municipal Resita
Хапоель Акко
1:2
Хапоель Ашкелон
Хапоель Беер-Шева
0:2
Хапоель Ноф-ха-Галіль
Бней Сахнін
1:2
Hapoel Jerusalem
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
5:2
Hapoel Bnei Lod FC
Хапоель Раанана
0:0
Маккабі Ахі
Севе Спорт
1:2
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
Stade d'Abidjan
2:1
ES Bingerville
Lagoke FC Daloa
0:0
Issia Wazi
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
0:2
Melaka Telekom
Селангор
3:0
Дарул Такзім
Perlis
1:2
Куала Лумпур
Пенанг
1:2
Негері-Сембілан
АТМ
0:2
Мелака Юнайтед
Теренгану
1:2
Келантан
Саравак
2:2
Перак
Сабах Кота-Кінабалу
3:0
Паханг
Spartak Subotica
0:2
Радий
FK Obilić Beograd
0:3
Слобода Вужице
Раднички Ниш
0:0
FK Vlasina Vlasotince
OFK Mladenovac
3:0
Інджія
Чукарички
3:0
Динамо Вране
Напредак
2:2
Борча
Младост Лучани
1:0
FK BASK Beograd
Слівен
2:2
Panayot Volov
Світкавиця
2:2
PFC Minyor Radnevo
PFC Dunav Rousse
1:0
Несебір
Нафтекс
1:0
Хаскове
Spartak Plovdiv
0:1
Чорноморець Бургас
Каліакра
0:0
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Добруджа
2:0
FC Lokomotiv Stara Zagora
Chavdar Byala Slatina
2:1
Хебир
Пирин
1:0
Пірін Гоце-Делчев
Спартак Плєвен
3:0
Велбажд
Локомотив Мездра
1:0
Етир 1924
Мінер
1:3
Видима-Раковськи
Vikhar Gorublyane Sofia
2:1
PFC Belite orli Pleven
Morvant Caledonia United FC
3:2
Defence Force FC
San Juan Jabloteh
2:2
United Petrotrin
Tobago United FC
0:3
Joe Public FC
W Connection
3:1
Police FC
Penn FC
4:3
Charlotte Eagles
Wilmington Hammerheads
1:2
Richmond Kickers
Western Mass Pioneers
1:1
Seacoast United Phantoms
Crystal Palace Baltimore
0:1
Cincinnati Kings
Форт-Лодердейл Страйкерс
0:1
Montreal Impact
Атланта Сілвербекс
2:0
Кароліна Рейлхоукс
Seattle Sounders
1:0
Portland Timbers
Mississippi Brilla
1:1
New Orleans Jesters
St. Louis Lions SC
3:2
Saint Louis FC II
Laredo Heat
3:0
Baton Rouge Capitals
Bakersfield Brigade
1:0
USFC Blue Star
El Paso Patriots
1:2
Austin Lightning
Lusaka Dynamos
0:0
Kabwe Warriors
City of Lusaka FC
1:1
Green Buffaloes FC
Павер Дайнамос
0:0
National Assembly FC
Занако
2:0
Konkola Blades FC
Nchanga Rangers FC
3:3
Nakambala Leopards
Forest Rangers
1:1
Young Arrows FC
Ред Ерроз
1:1
Roan United FC
Zamtel FC
0:3
Зеско Юнайтед
Guilsfield FC
4:3
Glantraeth FC
Holyhead Hotspur
3:1
Llanfairpwll FC
Caerleon AFC
2:0
Pontardawe Town FC
Ton Pentre
2:0
Maesteg Park AFC
Dinas Powys FC
0:5
Taff's Well AFC
Ely Rangers AFC
0:4
Ніт
Aberdare Town FC
2:2
Newport YMCA AFC
Земун
0:2
ОФК
Вождовац
1:4
Банат
Борац
2:0
Смедерево
Младост Апатін
1:0
Тікання
Войводина
1:0
Хайдук Кула
Партизан
1:2
Црвена Звезда
Бен Ур
1:0
Атлетіко Рафаела
Чакаріта Хуніорс
0:1
Тiгре
Альдосиві
2:1
Інституто
Уніон Санта-Фе
1:0
Сан-Мартін Сан-Хуан
Ріонегро Агілас
1:0
Атлетіко Бельо
Кортулуа
2:0
Патріотас
Леонес
1:0
Барранкілья
Атлетико Калі
1:0
Бока Хуніорс Калі
Енвігадо
7:0
Альянса Петролера
Сукре
1:1
Богота
Вальєдупар
1:0
Атлетіко Ла-Сабана
Реал Сан-Андрес
3:1
Тигрес де Соача
Уніон Магдалена
1:1
Академія Богота
Марокен
0:0
Юсуфія
Шабаб Мохаммедія
0:0
Club Wafa Widad
Hilal Association de Nador
0:0
ФЮС
US Témara
1:1
Кенітра
Chabab Houara
2:0
РСБ
Rachad Bernoussi
1:1
RSS Settat
Расінг Касабланка
0:2
Union Mohammédia
Sidi Kacem
0:1
УТС
Durban Stars
4:3
Garankuwa United
Witbank Spurs
1:2
Кейптаун Сіті
Western Province United
3:0
PJ Stars Kings
Ikapa Sporting Cape Town
2:4
Полокване Сіті
Дайнемос Гіяні
4:1
Ubuntu Cape Town
FC AK
2:1
OR Tambo District
Преторія Юніверсіті
3:0
Atlie
Basáñez
1:1
Фенікс Монтевідео
Суд-Америка
0:0
Хувентуд
Депортіво Мальдонадо
1:1
Пласа Колонія
Ель-Танке Сіслей
1:3
Platense
Серро
2:1
Атенас
Расінг Монтевідео
4:0
Asociación Atlética Durazno FC
Сельта Б
2:2
Кобеня
Атлетік Б
1:1
ФК Логроньєс
Лемона
0:0
Паленсія
Вальядолід Б
0:1
Ейбар
Лінарес
3:1
Баса
Серро Рейєс
1:0
Малага Б
Сентраль Кордова
0:1
Темперлей
Комунікасьонес Буенос-Айрес
1:4
Сарм'єнто
Ель Порвенір
0:2
Альміранте Браун
Атлетико Атланта
2:0
Дефенсорес Бельграно
Ванн
3:2
Антант
Нім
2:1
Раон-ль'Етап
Сет
0:0
Булонь
Лаваль
1:0
Анже
Бове
0:2
Шательро
Мартіг
1:1
Роморантен
Париж
0:0
Шербур
Фортуна Дюссельдорф
1:1
Кікерс Емден
Оснабрюк
0:0
Санкт-Паулі
Рот-Вайсс Ерфурт
3:2
Баєр II
Динамо Дрезден
3:1
Вільгельмсгафен
Магдебург
3:1
Уніон Берлін
Вупперталь
1:3
Герта-2
Веєн
1:0
Штутгартер Кікерс
Мюнхен-2
3:0
Пірмазенс
Гессен-Кассель
0:0
Ройтлінген
Гоффенгайм
4:0
Шпортфройнде Зіген
Ельферсберг
1:3
Саарбрюкен
Аален
0:1
Пфуллендорф
Karlsruher SC II
3:2
Дармштадт
Філлінген
1:0
FC Pforzheim
TSV 1846 Crailsheim
5:0
Фрайберг
FC Emmendingen 03
1:0
Зонненгоф-Гроссаспах
SV Bonlanden
1:0
Балінгер
Вальдгоф
0:1
Мангайм
Фрайбург-2
2:2
Гоффенгайм-2
Bad Vilbel
0:3
SC Borussia 04 Fulda
1. FC Schwalmstadt
2:1
Ешборн
TSG Wörsdorf 1887
2:3
FSV Braunfels
Вікторія Ашаффенбург
0:2
RSV Würges
Баунаталь
2:0
Баварія Альценау
Вальдгірмес
1:1
Франкфурт
Динамо Берлін
3:1
Пройссен Берлін
Бабельсберг
0:0
Ганза-2
Меммінген
1:2
Гройтер-2
Фойхт
1:2
SpVgg Unterhaching II
Цвіккау
0:0
Ауербах
SV Bernbach
1:1
OSC Vellmar
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
1:1
Borussia Neunkirchen
Зальмрор
1:2
Енгерс
TSV Grossbardorf
1:1
1. FC Bad Kötzting
TuS Hohenecken
2:4
Ворматія Вормс
Кеттерінґ Таун
2:4
Фарслі
Воркінґтон
1:2
Хінклі
Солсбері Сіті
3:1
Бішопс Стортфорд
Брейнтрі Таун
1:1
Гавант енд Вотерлувілл
Гарло Таун
2:2
Садбері
Тутінґ енд Мітчем
0:2
Гастінґс Юнайтед
Свіндон Супермарін
2:0
Тонтон Таун
Бромсгроув Роверс
2:1
Вілленхолл Таун
Кеммелл Лейрд
1:2
Іствуд Таун
FK Sloga Požega
3:1
FK Morava Velika Plana
Раднички Крагуєвац
1:1
Младі Радник
FK Vujić Voda Valjevo
2:0
FK Sloboda Čačak
FK Loznica
3:0
FK Takovo
FK Metalac Kraljevo
1:1
Металац
FK Rudar Kostolac
3:1
Sloga Kraljevo
Crvenka
1:0
Radnik Stari Tamis
Radnički Sombor
1:2
FK Jedinstvo Stara Pazova
FK Sloga Temerin
2:0
Sajkas
FK Vršac
2:0
Big Bul
Radnički Nova Pazova
0:2
Cement Beočin
FK Dinamo Pančevo
1:0
FK Bečej
RFK Novi Sad 1921
2:2
Спартак Суботиця
Бачка Паланка
2:1
Пролетер
Toplicanin Prokuplje
0:0
FK Železničar Niš
FK Đerdap Kladovo
2:0
FK Dubočica Leskovac
OFK Sinđelić 1918
1:2
Car Konstantin
Sloga Leskovac
3:2
OFK Nis
OFK Bor
2:1
FK Svrljig
Timok Zaječar
0:0
Morava Vladičin Han
Kosanica
0:6
Ягодина
Tuzsér SE
1:0
Будафок
Ніредьхаза
2:0
Kazincbarcika
Jászberényi
3:2
Бекешчаба
Vecses FC
3:3
Сільня
Orosháza FC
1:2
Jászapáti Városi SE
Кечкемет
1:1
Baktalórántháza
Soroksar
2:0
Balatonlelle SE
Шиофок
1:2
Barcsi SC
Celldomolki VSE
2:1
MTE
Ломбард-Папа
2:0
Дунауйварош
FC Felcsút
1:0
Budaörsi SC
Дьїрмот
1:1
Галадаш
Хапоель Тель-Авів
1:2
Хакоах
Маккабі Хайфа
0:1
Маккабі Петах-Тіква
Маккабі Нетанья
3:0
Бней Єгуда
Ашдод
2:0
Хапоель Кфар-Сава
Маккабі Тель-Авів
3:0
Маккабі Герцлія
Беса
0:1
Тирана
Партизані
0:1
Влазнія
Теута
4:1
Апольонія
Динамо Сіті
5:0
Шкумбіні
Ельбасані
4:4
Люфтерарі
Флямуртарі
0:0
Кастріоті
Сараєво
4:0
Модрича
Радник
1:2
Славія Сараєво
Єдність Біхач
2:0
Борац Баня-Лука
Зриньські
2:1
Вележ
Леотар
2:1
Широкі Брієг
Челік
2:1
Орашьє
Слобода
5:1
Посуш'є
Калев
5:0
Аякс Ласнамяе
Курессааре
0:1
Флора
JK Viljandi Tulevik
0:1
Таммека
Левадія
4:1
Пярну
Нарва Транс
3:1
ТВМК
Інтер Братислава
1:3
FK Slovan Duslo Šaľa
Римавська-Собота
3:3
Тренчин
Дукла
2:2
Слован Братислава
Кошице
0:2
Жиліна
Дубниця
1:1
FK Mocenok
Спартак Трнава
1:2
Віон
Бурірам Юнайтед
3:2
ТТМ
Чонбурі
3:2
Тай Хонда
Бангкок Юнайтед
2:0
Накхонпатхом Юнайтед
Супханбурі
1:0
Нейві
ТОТ
2:1
Поліс Юнайтед
Поліс Теро
1:0
Порт
Krung Thai Bank FC
0:0
Джумпасрі Юнайтед
Тупаланг
0:0
Бухара
Бунедкор
3:1
Навбахор
Насаф
1:1
Динамо Самарканд
Андіжан
1:0
Кизилкум
ФК Вабкент
2:1
Трактор Ташкент
Вараждин
4:3
Славен
Істра 1961
0:0
Камін Інград
Динамо Загреб
3:0
Шибеник
Осієк
6:1
Меджимур'я
Рієка
1:2
Цибалія
Хайдук
3:1
Загреб