Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 25 жовтня 2006
Борисфен
0:2
Шахтар
ФК Харків
0:2
Динамо
Кривбас
0:2
Маріуполь
ФК Львів
2:2
Металіст
Титан
0:2
Дніпро
Кримтеплиця
1:2
Таврія
ФК Севастополь
4:1
Металург Донецьк
Сталь Кам'янське
1:1
Сталь Алчевськ
Аталанта
3:3
Кальярі
К'єво
0:1
Мілан
Емполі
1:1
Удінезе
Інтер
4:1
Ліворно
Палермо
2:1
Мессіна
Реджіна
3:2
Парма
Рома
2:2
Асколі
Сампдорія
2:0
Лаціо
Сієна
1:1
Катанія
Торіно
0:1
Фіорентина
Крю
1:2
Манчестер Юнайтед
Ньюкасл
3:0
Портсмут
МК Донс
0:5
Тоттенгем
Чарльтон
1:0
Болтон
Блекберн
0:2
Челсі
Ліверпуль
4:3
Редінґ
Есіха
1:1
Реал Мадрид
Бадалона
1:2
Барселона
Атлетік
1:1
Мальорка
Депортіво
1:0
Расінг
Рекреативо
0:0
Бетіс
Пенья Спорт
0:0
Осасуна
Расінг Портуенсе
1:2
Валенсія
Хімнастика Сеговіана
0:1
Севілья
Райо Вальєкано
1:1
Еспаньйол
Кастельйон
0:2
Вільярреал
Херес
0:2
Хетафе
Малага
4:1
Реал Сосьєдад
Вальядолід
1:0
Хімнастик
Еркулес
1:1
Сарагоса
Пфуллендорф
0:2
Кікерс Оффенбах
Оснабрюк
2:1
Боруссія Менхенгладбах
Штутгартер Кікерс
0:2
Герта
Падерборн
1:2
Нюрнберг
Баварія
1:0
Кайзерслаутерн
Рот-Вайсс Ессен
1:2
Айнтрахт Франкфурт
Дуйсбург
3:2
Баєр
Алеманія
4:2
Ерцгебірге
Тегу
1:1
Пхохан Стілерс
Сувон Самсунг Блювінгс
2:0
Кеннам
Чонбук Хендай Моторс
0:2
Пусан Ай Парк
Чоннам Дрегонс
2:1
Чеджу Юнайтед
Ульсан Хендай
3:1
Течжон Сітізен
Кімчхон Санму
2:0
Інчхон Юнайтед
Сеул
2:2
Соннам
Кайрат
2:3
Кайсар
Актобе
0:0
Шахтар Караганда
Тобол
1:0
Тараз
Кизилжар
2:0
Екібастуз (старий)
Іртиш Павлодар
0:0
Атирау
Окжетпес
1:1
Астана-1964
Промінь Владивосток
2:1
Том
ЦСКА
2:1
ФК Москва
Рубін
3:0
Зеніт
Локомотив
0:0
Торпедо
Крилья Совєтов
0:0
Сатурн
Спартак
3:2
Динамо Москва
Ростов
1:1
Амкар
Леотар
2:3
Модрича
Сараєво
3:0
Посуш'є
Широкі Брієг
1:0
Вележ
Орашьє
1:2
Славія Сараєво
Звієзда
2:1
Желєзнічар
Борац Баня-Лука
1:1
FK BSK Banja Luka
Челік
2:0
FK Ljubić Prnjavor
Mrkaljevic Celic
3:0
FK Goražde
Зестафоні
0:0
Спартак Тбілісі
Кахеті
1:1
Амері
Торпедо Кутаїсі
0:0
Месхеті
Боржомі
0:0
ВІТ-Джорджія
Тбілісі
3:0
Мерані
Чіхура
2:0
Динамо Тбілісі
Динамо Батумі
1:1
Сіоні
FC Meshakre Agara
0:2
Мерані Тбілісі
Chapadinha FC
0:1
Мараньяо
Santa Quitéria FC
1:0
Santa Inês EC
Comerciário FC
1:5
Імператрис
Мото Клуб
2:0
Americano Futebol Clube Bacabal
Банат
1:1
Напредак
OFK Mladenovac
0:1
Войводина
Партизан
2:0
Srem Sremska Mitrovica
FK Vlasina Vlasotince
0:0
Тікання
Младост Апатін
2:0
ОФК
Вождовац
1:2
Чукарички
Земун
1:1
FK Radnički Pirot
Црвена Звезда
3:0
Слобода Вужице
Анагеннісі Артас
1:1
Трикала
Докса Драма
1:0
Еносі Тракі
Етнікос Катерині
0:2
Paone
Термаїкос Терміс
1:0
Перікос
Кавала
0:0
Gravia
Ламія
1:1
Олімпіакос Волос
Nafpaktiakos
1:2
Анагеннісі
Полікастро
0:0
АЕ Янніна
Еолікос
1:4
Агіос Димитріос
Ацаленіос
1:0
Ієрапетра
ФК Ахарнаїкос
0:0
Панахаїки
Візас
4:0
AO Koropi FC
Закінтос
0:1
Іліуполі
Тіва
1:0
Діагорас
Тьєлла
1:1
Панетолікос
Паніліакос
2:0
Pamvouprasiakos AO Varda FC
Родос
1:1
Аполлон Смірніс
Зеніт Пенза
2:0
Динамо Воронеж
Мордовія
4:1
Єлець
Спартак-МЖК
2:0
Рязань
Don Novomoskovsk
0:1
Луховиці
Спартак Тамбов
0:0
Lokomotiv K
Металург Липецьк
3:1
Зірка Серпухів
Лобня-Алла
2:1
Ніка
Витязь Подольськ
3:1
Ніка
Турбіна Церрік
2:0
Ельбасані
Флямуртарі
1:4
Шкумбіні
Скендербеу
2:3
Динамо Сіті
Кастріоті
3:0
Беса
Ерзені
1:2
Тирана
Апольонія
1:2
Теута
Люшня
0:1
Партизані
Люфтерарі
1:1
Влазнія
ФКСБ
3:0
CS Forex Braşov
Рапід Бухарест
4:0
SCM Râmnicu Vâlcea
Hunedoara
1:5
Оцелул
Глорія Бістриця
1:1
Caracal
CS Politehnica Timişoara
1:3
Тімішоара
Арад
4:1
Отопень
Політехніка Яси
2:1
Університатя Клуж
Чахлеул
1:2
Університатя Крайова
СКМ Пітешті
1:0
FC Municipal Bacău II
Кайсері Ерджіесспор
1:1
Каршіяка
Ескішехірспор
0:0
Османлиспор
Анкарагюджю
2:1
Чайкур Різеспор
Буджаспор
1:5
Бешикташ
Галатасарай
2:1
Бурсаспор
Soroksar
2:3
Вашаш
Будафок
0:1
Діошдьйор
Ніредьхаза
0:2
Дебрецен
Berkenye
0:6
РЕАК
Дунауйварош
2:0
Пакш
Orosháza FC
0:1
Гонвед
Integral DAC Gyor SE
0:3
Дьор
Ломбард-Папа
3:0
Татабанья
Ференцварош
4:0
Печ
Hévíz FC
0:4
Залаеґерсеґ
Слован
1:2
Динамо Чеські Будейовиці
Банік Міст
0:2
Яблонець
Вікторія Жижков
1:1
Пршибрам
Вікторія Пльзень
0:0
Тепліце
Злін
1:0
Банік
Boys Town
1:4
Portmore United FC
Tivoli Gardens FC
1:0
August Town FC
Naggo Head FC
2:3
Montego Bay United FC
Arnett Gardens FC
3:2
Reno FC
Harbour View FC
1:2
Village United FC
Wadadah FC
0:3
Waterhouse FC
Брегалниця
1:1
Перемога-Юніор
Напредок
0:0
Работнічки
Шкендія
2:2
Makedonija GjP
Сілекс
2:0
Пелістер
Вардар
3:0
Башкимі
Влазрімі-77
1:1
Ренова