Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 01 вересня 2006
Албанія U-21
0:3
Іспанія U-21
Ірландія U-21
0:1
Бельгія U-21
Ісландія U-21
0:1
Італія U-21
Латвія U-21
0:2
Португалія U-21
Молдова U-21
1:3
Швейцарія U-21
Північна Ірландія U-21
2:3
Німеччина U-21
Шотландія U-21
1:3
Франція U-21
Еммен
0:3
Де Ґрафсгап
Волендам
1:0
Апелдорн
Зволле
1:2
Росендал
Фортуна Сіттард
0:4
Дордрехт
Го Егед Іглз
2:1
Алмере Сіті
Гелмонд Спорт
3:3
Ден Босх
Маастріхт
0:0
Харлем
Телстар
1:1
Вендам
Топ Осс
0:0
Ейндговен
Венло
3:2
Камбюр
Дарлінгтон
1:1
Торкi
Честер Сіті
0:2
Свіндон
Ґрімсбі Таун
1:1
Мекклсфілд Таун
Гартлпул
2:1
Бостон Юнайтед
Лінкольн Сіті
3:1
Аккрінґтон Стенлі
Віком
1:0
Менсфілд Таун
FC Snagov
1:2
CS Forex Braşov
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
2:1
Ботошані
FC Delta Tulcea
2:1
Бакеу
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:0
CS Chimia Brazi
Брашов
2:2
AFC Astra Giurgiu II
Петролул
2:0
FC Municipal Câmpina
FCM Dunărea Galaţi
0:0
Отопень
AS FC Precizia Săcele
1:1
FC Cetatea Suceava
Форт-Лодердейл Страйкерс
2:1
Minnesota Thunder
Rochester Rhinos
2:0
Virginia Beach Mariners
Seattle Sounders
1:2
Charleston Battery
Луан-Кюізо
3:2
Шательро
Антант
0:1
Анже
Раон-ль'Етап
1:1
По
Клермон
2:5
Булонь
Канн
2:0
Роморантен
Ванн
0:2
Шербур
Тулон
0:0
Париж
Сет
2:1
Мартіг
Лаваль
4:0
Ізер
Бове
1:0
Нім
Штутгартер Кікерс
3:0
Дармштадт
Пірмазенс
1:3
Пфуллендорф
Шпортфройнде Зіген
0:0
Баварія-2
Ельферсберг
0:1
Аален
Гоффенгайм
3:2
Karlsruher SC II
Кембрідж
1:3
Ексетер
Форест Ґрін
2:3
Вокінґ
Ґрейс Атлетік
0:1
Бертон
Кіддермінстер
0:0
Рашден
Оксфорд Юнайтед
2:1
Сент-Олбанс Сіті
Йорк Сіті
0:0
Стаффорд Рейнджерс
Пройссен
2:1
DSC Arminia Bielefeld II
Баунаталь
2:0
OSC Vellmar
Bad Vilbel
0:3
Вікторія Ашаффенбург
Айнтрахт Франкфурт-2
2:1
Ешборн
Ульм
4:2
Вальдгоф
Мангайм
1:1
Зандгаузен
Альтона
1:1
Бергедорф 85
Мехтерсгайм
0:3
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
SpVgg EGC Wirges
2:1
Borussia Neunkirchen
Айнтрахт Трір
2:0
Рот-Вайсс Хасборн
Кельн-2
1:3
Алеманія II
Гавант енд Вотерлувілл
2:1
Вестон-супер-Мар
Ньюпорт
4:1
Бішопс Стортфорд
Солсбері Сіті
1:0
Веллінґ Юнайтед
Таррок
0:4
Гістон
Олфретон Таун
0:0
Гарроґіт
Воркінґтон
0:1
Вустер Сіті