Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 травня 2006
США
0:1
Марокко
Колумбія
1:1
Еквадор
Угорщина
2:0
Нова Зеландія
Норвегія
2:2
Парагвай
Ірландія
0:1
Чилі
Бельгія
3:3
Туреччина
Жувентуде
4:1
Санта-Круз
Парана
0:0
Фіґейренсе
Крузейру
5:1
Понті Прета
Сан-Паулу
4:1
Палмейрас
Сан-Каетано
2:1
Атлетіку Паранаенсе
Фламенґу
2:2
Сантус
Форталеза
2:5
Флуміненсе
Бейцзін Женьхе
2:1
Ціндао Чжунен
Чунцін Лянцзян
1:0
Далянь Шіде
Тяньцзінь Цзіньмень Тайгер
3:1
Шанхай Юнайтед
Бейцзін Гоань
1:0
Сямінь Ланьші
Шаньдун Тайшань
2:0
Чанчунь Ятай
Ягеллонія
0:2
Рух Хожув
Завіша
1:0
Подбескідзе
Шчаков'янка Явожно
0:1
Шльонськ
Полонія Битом
2:1
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
П'яст
2:2
Радом'як
КСЗО
0:2
Відзев
Гурнік Полковіце
1:1
Заглембє Сосновець
Світ
0:0
Лехія
Лодзь
3:0
Klub Sportowy Heko Czermno
Družstevník Bác
1:2
LAFC Lučenec
ŠK Futura Humenné
1:0
ŠK Odeva Lipany
Татран
3:1
Nitra II
Слован Братислава
4:0
FC Spartak Trnava II
Земплін
1:1
Сінець
ДАК
1:3
Кошице
FK Slovan Duslo Šaľa
1:0
Желєзьярне
Віон
2:0
Римавська-Собота
Чонбук Хендай Моторс
0:1
Чоннам Дрегонс
Течжон Сітізен
0:1
Сеул
Кванчжу
1:1
Тегу
Пхохан Стілерс
0:2
Кеннам
Соннам
2:1
Пусан Ай Парк
Сувон Самсунг Блювінгс
0:1
Ульсан Хендай
FC Kontu
1:2
HyPS Hyvinkää
Helsingin Ponnistus
2:3
Malmin Palloseura
ОПС
1:1
Jalkapalloseura FC YPA
Гамлакарлебю
5:0
Lapuan Virkiä
Sepsi 78 Seinajoki
6:1
Корсхольм
Персиб
2:1
Persikota Tangerang
PSDS
1:1
Arek Malang
Perserikatan Sepakbola Indonesia Mataram
1:2
Persija (IPL)
ПСМС
0:0
Persekabpas Pasuruan
Deltras
2:0
Персіпура
Persibom Bolaang Mongondow
2:0
Bontang FC
Persmin Minahasa
2:0
Персиба
ПСС
4:1
Persiwa
Міовені
2:0
Університатя Крайова
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
0:0
Отопень
Caracal
1:2
Петролул
Ювентус Бухарест
0:4
CS Minerul Motru
AFC Astra Giurgiu II
1:0
CS Inter Gaz Bucureşti
Уніря
2:1
Астра
AFC Fortuna Poiana Câmpina
1:0
FC Rapid 1923 II
FC Sibiu
0:0
SCM Râmnicu Vâlcea
Унiря Деж
1:2
FC Municipal Resita
FC CFR Timişoara
0:1
Біхор
CS Unirea Sânnicolau Mare
1:2
Газ Метан
Університатя Клуж
4:0
CF Liberty Oradea
CF Gloria Progresul Bistriţa
1:0
AFC Arieşul 1907 Turda
Уніра Альба-Юлія
0:1
Hunedoara
CS Minerul Lupeni
0:1
Арад
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
1:0
FCM Dunărea Galaţi
FCM Târgovişte
2:0
Ботошані
Roman
2:4
Săcele
Altay Constanţa
0:4
Брашов
CS Forex Braşov
4:2
Глорія Бузеу
CS Portul Constanta
2:3
Callatis Mangalia
Чахлеул
0:0
AS Petrolul Moineşti
CS Năvodari
0:3
FC Cetatea Suceava
Гуарані
1:1
3 лютого
Фернандо де ла Мора
0:4
Спортиво Лукеньо
Олімпія Асунсьйон
6:1
Такуарі
Серро Портеньйо
0:2
Лібертад
Іртиш Омськ
0:0
Новокузнецьк
Shakhtyor Prokopyevsk
1:1
Кузбас
Зміна Комсомольськ-на-Амурі
1:0
Динамо Барнаул
Океан
2:1
Chkalovets Ns
Амур-2010
1:2
Зірка Іркутськ
ФК Чита
1:1
Сибіряк
Ганновер-2
3:2
Eintracht Braunschweig II
Вольфсбург II
3:0
Гольштайн-2
Ноймюнстер
1:0
Санкт-Паулі-2
VfL Osnabrück II
4:3
Вільгельмсгафен
Клоппенбург
5:0
Айнтрахт Нордхорн
Меппен
3:1
FT Eider Büdelsdorf
TSV Kropp 1946
5:2
Бергедорф 85
Альтона
1:1
Meiendorfer SV
Армінія Ганновер
2:1
Брінкум
1. FC Passau
2:1
SC Fürstenfeldbruck
Орієнте Петролеро
1:1
Аурора
Уніон Таріха
2:1
Реал Потосі
Хорхе Вільстерманн
0:1
Блумінг
Університаріо
1:1
Болівар