Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 08 січня 2006
Еспаньйол
1:2
Барселона
Севілья
3:1
Малага
Кадіс
1:0
Хетафе
Сельта
1:0
Реал Сосьєдад
Алавес
0:2
Сарагоса
Мальорка
1:1
Бетіс
Осасуна
1:1
Расінг
Вільярреал
0:0
Реал Мадрид
Атлетіко
0:0
Валенсія
Кальярі
2:1
Удінезе
К'єво
3:1
Лечче
Емполі
1:3
Мессіна
Лаціо
4:1
Асколі
Сампдорія
0:2
Ліворно
Сієна
0:0
Інтер
Тревізо
0:1
Рома
Мілан
4:3
Парма
Леванте
0:0
Ейбар
Полі Ехідо
1:1
Вальядолід
Мурсія
0:0
Сьюдад де Мурсія
Альбасете
2:0
Еркулес
Рекреативо
1:1
Нумансія
Малага Б
1:2
Кастельйон
Реал Мадрид Кастілья
0:1
Альмерія
УЕ Льєйда
2:2
ФК Лорка Депортіва
Баррейренсе
0:2
Лейшоеш
Бейра-Мар
2:0
Оваренсе
Морейренсе
0:1
Майя
Ольяненсе
2:0
Санта-Клара
Портімоненсе
3:0
Марку
Варзим
1:0
Фейренсе
Уніан Мадейра
1:0
Фреамунде
Os Sandinenses
0:0
Рібейран
Фафі
1:0
Брага Б
Gdu Torcatense
2:1
Фамалікан
Лиша
0:0
Трофенсе
Валдевіш
1:0
Камаша
Ешпінью
0:0
Інфешта
Педраш Рубраш
1:3
Альядуш Лорделу
Фіайнш
2:0
Санжоаненсе
Лозада
3:0
Понтассоленсе
Олівейренсе
3:0
Олівейра-ду-Байрру
Пеналва
1:2
Фатіма
CF União de Coimbra
2:1
Олівейра Ошпітал
Абрантеш
3:2
Пампільюза
Бенфіка Каштелу Бранку
0:0
Нелаш
Мікаеленсе
1:0
Сілвеш
Реал Массама
1:2
Мафра
Орієнтал
0:0
Мадалена
Vitória Setúbal FC II
0:1
Бенфіка Б
Торреєнсе
1:3
Олівайш та Мошкавіді
Аріс
0:0
Хайдарі
Ерготеліс
0:0
Верія
Ілізіакос Зографу
2:2
Етнікос Астерас
Каламата
0:2
Керкіра
Олімпіакос Волос
3:1
Панахаїки
Проодефтики
2:1
Касторія
Кедах
0:0
ДПММ
Келантан
1:3
Теренгану
UPB-MyTeam FC
3:2
Саравак
NTFA Pulau Pinang
0:0
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
Kelantan TNB
0:0
Мелака Юнайтед
Куала Лумпур
1:4
ПКНС
Shahzan Muda
1:2
Сабах Кота-Кінабалу
ПДРМ
2:5
Дарул Такзім
Diriangén FC
5:1
Atlético de Estelí
Real Estelí FC
0:0
CD Bluefields
Scorpion
3:2
Real Madriz FC
Masatepe
3:0
Deportivo Jalapa
CD Walter Ferretti
1:1
Diablos Rojos del América
Ендрахт Алст
0:2
Расінг Мехелен
Расінг Варегем
0:1
Сент-Ніклас
Рюпел Бом
1:0
Борнемо
Спортінг Вест Харелбреке
3:4
Дендер
Стандард Веттерен
3:1
Каппеллен
Візе
4:0
Бохолт
Вален
0:2
Леополдсбург
Верв'єрс
1:0
Тинен
Куйє Ла Лув'єр
1:2
Ла Каламін
Тонгерен
1:1
Олімпік Шарлеруа
Каракас
0:0
Депортіво Тачира
Карабобо
3:2
Естудіантес де Меріда
Монагас
0:0
Атлетіко Маракайбо
Італьмаракайбо
0:2
Мінерос де Гваяна
Трухільянос
1:0
Арагуа
Агротікос Астерас
2:0
Трикала
АЕ Янніна
3:0
Термаїкос Терміс
Анагеннісі
1:0
Анагеннісі Артас
Докса Драма
1:1
Кавала
Еносі Тракі
1:0
ПАС Янніна
Ламія
6:3
Еордаїкос
Пантракікос
2:1
Перікос
Полікастро
2:1
Козані
Етнікос Пірей
4:1
AO Chalkis
Atlético Mexiquense
1:2
Chivas Coras
Пуебла
1:1
Лобос
Тіхуана
0:1
Tabasco
Reboceros La Piedad
3:2
Albinegros de Orizaba
Індіос
0:1
Ірапуато
Сарагоса Б
0:1
Терасса
Вільяхойоса
1:0
Барселона Б
Бенідорм
2:0
Сант-Андреу
Л′Опиталет
0:1
Бадалона
Алькояно
0:0
Альфаро
Аліканте
0:1
Перальта
ФК Логроньєс
0:2
Осасуна Б
Реус Депортіу
1:0
Леванте Б
Сабадель
0:0
Граменет
Фігерес-Вілажуїга
0:1
Уеска
АД Сеута
1:1
Talavera CF
Бадахос
1:3
Альхесірас
Меріда УД
2:0
Баса
Картахена
2:0
Реал Хаен
Марбелья
2:1
Вільянуева
Севілья Б
0:0
Есіха
Кордоба
4:0
Альманса
Лінарес
1:1
Агілас (до 2010)
КД Алькала
1:0
ФК Естремадура
Конкенсе
1:1
Дітер Сафра
СД Оуренсе
0:1
Мелілья
Понтеведра
3:1
Сельта Б
Фуенлабрада
1:1
Сан-Ісідро
CD Móstoles
0:0
Кастільйо
Райо Вальєкано
2:0
Лас-Пальмас
Лансароте
2:2
Пахара Плайяс
Універсідад Лас-Пальмас
3:0
Атлетіко Мадрид Б
Весіндаріо
3:1
Леганес
Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс
0:0
Алькоркон
Негрейра
1:0
Алькала
Реал Сосьєдад Б
1:0
Амурріо
Португалете
0:3
Реал Ов'єдо
Реал Уніон
0:1
Бургос
КФ Самора
1:2
УД Саламанка
Понферрадіна
4:0
Салья
Паленсія
0:0
Лемона
Маріно де Луанко
5:0
Дуранго
Алавес Б
1:1
Баракальдо
Павія
0:1
Читтаделла
Перголеттезе
3:3
Дженоа
Рівненна
1:0
Джульянова
Лумеццане
0:1
Монца
Спеція
2:1
Про Патрія
ФК Падова (до 2015)
2:0
Про Сесто
Терамо
0:0
Салернітана
Новара
2:2
Самбенедеттезе
Фермана
1:2
Сан-Маріно
Наполі
1:0
Ачіреалі
Перуджа
3:0
Кьєті
Фоджа
1:0
Юве Стабія
Манфредонія
0:0
Луккезе
Мартіна Франка
0:1
Массезе
Гроссето
1:1
Пістоезе
Піза
1:0
Санджованнєзе
Джела
1:1
Сассарі Торрес
Потенці Спорт
2:2
Андрія БАТ
Таранто
1:2
Атлетико Рома
Вітторія Кальчо
0:2
Джульяно
Про Васто
3:2
FC Igea Virtus Barcellona
Реал Марчанізе
0:0
Латіна
Рьєті
0:1
Мелфі
ASD Modica Calcio
2:1
Ночеріна
AS Viterbo Calcio
0:2
Вігор Ламеція
Санремезе
1:0
Бассано Віртус
Ольбія
0:1
Карпенедоло
Зюдтіроль
3:1
Козалі
Б'єльєзе
0:2
Кунео
Леньяно
1:0
US Citta di Jesolo
Іврея
1:1
Портогруаро
Лекко
0:0
Про Верчеллі
Пергокрему
0:0
Валенцана
Монтік'ярі
1:1
Венеція
Каррарезе
1:0
Беневенто
Сансовине
1:0
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
Белларіа Іджеа
2:0
US Castelnuovo Garfagnana
Анкона
1:2
Кавезе
Реджана
4:1
Cuoiovaldarno Romaiano FC
Фоліньо
1:0
Форлі
СПАЛ
1:2
Губбіо
SS Gualdo
1:1
Монтеварки Аквіла
Прато
0:0
Сассуоло
Тріполі Бейрут
1:1
Аль-Ахед
Аль-Сафа
0:5
Аль-Ансар Бейрут
Al-Mabarrah
5:0
Al-Rayyan (Liban)
Тадамон
2:1
Racing Beirut
Раджа Касабланка
2:0
АС Сале
Женес Аль-Аюн
2:2
Ужда
Хурібга
0:0
Магреб Атлетік
УТС
1:0
Сафі
Хассанія
1:0
ФАР
Іттіхад Хемісет
0:1
Іттіхад Танжер
Шабаб Мохаммедія
0:1
Діфаа
Саутерн Юнайтед
3:3
Хоукс Бей Юнайтед
Вайтакере Юнайтед
1:2
Кентербері Юнайтед
Тім Веллінгтон
4:6
Окленд Сіті
УайБОП
1:3
Манавату Юнайтед
Атлетико Алагоіньяс
1:2
EC Poções
SC Camaçariense
0:0
Catuense Futebol
EC Ipitanga da Bahia
3:1
Флуміненсе Фейра-ді-Сантана
Itabuna EC
2:1
Бая
Juazeiro BA
0:0
Камасарі
Віторія
1:1
Коло-Коло Баія
AA Rioverdense
2:4
Атлетіку Ґояньєнсе
AE Jataiense
1:0
Mineiros EC
КРАК
0:1
Анаполіна
Goiatuba Esporte Clube
0:1
Ітумбіара
Греміо Анаполіс
0:0
Апаресіденсе
Віла Нова
3:0
Ґояс
Estudantes Sport Clube
0:2
Спорт Ресіфі
Академіка Віторія
1:3
Serrano FC
Санта-Круз
1:0
Порту Каруару
Наутіку
2:1
Сентрал Каруару
Іпіранга-ПЕ
4:1
Салгейро