Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 03 вересня 2005
Андорра
0:0
Фінляндія
Північна Ірландія
2:0
Азербайджан
Уельс
0:1
Англія
Росія
2:0
Ліхтенштейн
Естонія
2:1
Латвія
Грузія
1:1
Україна
Швеція
3:0
Болгарія
Швейцарія
1:1
Ізраїль
Молдова
2:0
Білорусь
Шотландія
1:1
Італія
Вірменія
0:1
Нідерланди
Албанія
2:1
Казахстан
Румунія
2:0
Чехія
Туреччина
2:2
Данія
Ісландія
1:3
Хорватія
Боснія і Герцеговина
1:0
Бельгія
Польща
3:2
Австрія
Сербія
2:0
Литва
Угорщина
4:0
Мальта
Словенія
2:3
Норвегія
Франція
3:0
Фарерські острови
Португалія
6:0
Люксембург
Нью-Йорк Ред Буллс
2:2
Спортинг Канзас-Сіті
Даллас
0:2
Сан-Хосе Ертквейкс
Колорадо Репідс
1:0
Ді Сі Юнайтед
Реал Солт-Лейк
0:1
Нью-Інґленд Революшн
Чивас США
0:3
Коламбус Крю
Касіма Антлерс
2:2
Урава Ред Даймондс
Омія Ардія
1:4
Альбірекс Ніігата
Касива Рейсол
4:2
ФК Токіо
Токіо Верді
0:1
Гамба Осака
Йокогама Ф. Марінос
2:2
Нагоя Грампус
Сімідзу С-Палс
3:2
Кавасакі Фронтале
Сересо Осака
2:1
Віссел Кобе
Санфречче Хіросіма
1:1
ДЖЕФ Юнайтед
Оіта Трініта
1:2
Джубіло Івата
Брістоль Сіті
0:0
Колчестер
Гартлпул
0:1
Йовіл
Ноттінгем Форест
1:2
Брентфорд
Порт Вейл
2:0
Ротергем
Волсолл
1:0
Свіндон
Б-93
1:2
Avarta
BK Glostrup Albertslund
1:2
FC Roskilde
Stenløse BK
0:4
BK Søllerød-Vedbæk
Dalum IF
3:3
Гобро
Esbjerg fB II
2:0
Boldklubben 1913
Jammerbugt FC
1:1
Thisted
Silkeborg IF II
3:0
Holstebro
Богеміанс Стржижков
2:1
Страконіце
Спарта Крч
1:1
Богеміанс-1905
FK Teplice II
2:3
Jablonec II
Знахід Дештне
1:0
SK Slavia Praha II
Хомутов
0:0
1.FK Příbram II
FC Hradec Králové II
0:0
Brevnov
Бржецлав
3:2
Kohoutovice
Бистршице-под-Гостинем
0:1
Якубчовице
Граніце
0:2
Бистрц-Книницький
Vysočina Jihlava II
3:2
Тршинець
Унічев
0:2
SK Lipová
Vitkovice-B
2:2
FC Zlín II
Shanghai 9th City
1:6
Цзянсу Сунін
Сямінь Ланьші
5:1
Hunan Xiangjun
Dalian Changbo
2:2
Гуандун
Яньбянь Фуде
3:0
Harbin Guoli
Ханчжоу Грінтаун
3:2
Chengdu Wuniu
Чанчунь Ятай
3:1
Хенань Суншань Лунмень
Брора Рейнджерс
1:2
Вік
Баки
2:2
Девронвейл
Клакнакаддін
3:3
Коув Рейнджерс
Хантлі
2:0
Ротес
Інверурі Локо Уоркс
3:0
Нерн Каунті
Кіт
1:2
Фрейзербург
Лосімаут
3:2
Форт-Уїльям
Аякс-А
1:2
Тер Леде
АРК
4:0
Хук
Капелі
1:2
Катвейк
ДОТО
0:2
Нордвейк
Ліссе
4:2
Ексельсіор Мааслуї
Кейк Бойз
1:1
Шевенінген
Ейсселмервогелс
2:2
СХО
Heerjansdam
0:2
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
ВВОГ
0:1
Беннеком
Делтаспорт
1:3
Спакенбург
Козаккен Бойз
2:1
АСВХ
СДК Путтен
2:5
ДОВО
ГВВВ
2:4
Спарта Нейкерк
Бе Кейк 28
1:4
ОНС Снек
АКВ
0:3
Door Oefening Sterk Kampen
Харкемас Бойз
2:1
ВХК
Флево Бойз
1:2
СВЗВ
Ексельсіор 31
4:2
СВ Урк
Генемейден
3:1
Драхтстер Бойз
Го-Ахеад Кампен
0:2
ХХК
Dreeverit
2:1
Корсхольм
Гамлакарлебю
0:0
ВІФК
Кійсто
2:2
Кемі
VKajo
3:1
Warkaus JK
ТБО
2:0
Mipk Mikkeli
Laajasalon Palloseura
3:0
Helsingin Ponnistus
КяПа
2:2
Гранкулла
Someron Voima
2:0
Крафт
Муса
0:2
Сейняйокі
Sepsi 78 Seinajoki
3:5
PIF
Kaskö IK
0:3
Lapuan Virkiä
Callatis Mangalia
2:0
FCM Dunărea Galaţi
AS Petrolul Moineşti
2:0
Глорія Бузеу
FC Cetatea Suceava
1:1
Брашов
Чахлеул
2:0
Ботошані
CS Portul Constanta
3:3
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
CS Forex Braşov
2:0
FCM Târgovişte
Altay Constanţa
3:1
Roman
Астра
0:3
Університатя Крайова
FC Rapid 1923 II
2:0
CS Inter Gaz Bucureşti
SCM Râmnicu Vâlcea
2:1
CS Minerul Motru
FC Sibiu
1:0
Петролул
AFC Fortuna Poiana Câmpina
0:0
Отопень
Уніря
1:1
Міовені
AFC Astra Giurgiu II
3:2
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
Ювентус Бухарест
4:0
Caracal
AFC Arieşul 1907 Turda
2:1
Olimpia Satu Mare
Hunedoara
1:2
CF Liberty Oradea
Арад
0:2
Газ Метан
CS Minerul Lupeni
1:0
Біхор
Уніра Альба-Юлія
0:0
FC Municipal Resita
Університатя Клуж
0:0
Унiря Деж
CS Unirea Sânnicolau Mare
3:0
FC CFR Timişoara
Ter Leede Women
4:3
RVVH Women
SC Buitenveldert Women
2:2
Herptse Boys Women
CVV Oranje Nassau Women
3:4
SC 't Zand Women
SV Fortuna Wormerveer Women
5:0
vv Sterk Door Combinatie Women
Saestum Women
0:1
Wartburgia Women
RKHVV Women
1:3
Be Quick '28 Women
Індіос
5:0
Tabasco
Zacatepec FC
2:0
Лобос
Reboceros La Piedad
1:2
FC Coyotes de Sonora
Керетаро
2:2
Корекамінос
Тіхуана
2:1
Chivas Coras
Club Tigres de la UANL Premier
1:1
CF Alacranes de Durango
Тампіко Мадеро
3:1
Пуебла
Cruz Azul Oaxaca
2:1
CF Rayados de Monterrey Premier
Лас-Пальмас
2:1
Весіндаріо
Сельта Б
2:0
Райо Вальєкано
Осасуна Б
0:0
Фігерес-Вілажуїга
Перальта
0:0
Сабадель
Дуранго
1:0
Реал Сосьєдад Б
Салья
1:0
Алавес Б
Independência FC
0:0
Насьонал Амазонас
Жі-Парана
1:0
Луверденсе
Віла Аурора
3:2
Сан-Раймундо Сантарен
São José AP
1:1
Abaeté
Рему
4:0
Сан-Раймундо Боа-Віста
Парнаїба
1:1
Мото Клуб
Імператрис
0:1
Токантинополіс
Serrano FC
3:4
Ферровіаріо
Іказа
2:0
Піауї Еспорт
Коруріпі
3:4
Nacional AC de Cabedelo
Америка Натал
4:0
Академіка Віторія
АСА
1:0
АБС
Трезе
3:3
Бараунас
EC Ipitanga da Bahia
3:2
Сержипи
Ітабаяна
1:0
Juazeiro BA
Іпатінга
2:0
Естрела-до-Норте
Серра
5:0
Американо
Можи-Мірін
2:2
Clube Atlético Sorocaba
Portuguesa Santista
3:0
Мадурейра
Лондріна
1:1
Операріо-МС
СЕНЕ
4:2
Сіанорті
Mineiros EC
1:0
Paranoá
Сейландія
5:1
Grêmio Esportivo Inhumense
Rio Branco EC
2:0
Уніон Сан-Жуан
América FC (São Paulo)
2:2
Боа Еспорт
Волта-Редонда
1:0
Вілла Нова
Америка Мінейру
2:2
Кабофрієнсе
Жоінвіль
1:0
Campo Mourão
Іраті
1:2
Нову-Амбургу
Глорія Вакарія
1:0
Марсіліо Діас
CA Hermann Aichinger Ibirama
0:1
Спорт Гаушу
Баєр II
4:1
Кельн-2
Вупперталь
1:1
Санкт-Паулі
Рот-Вайсс Обергаузен
0:4
Гамбург-2
Любек
2:1
Рот-Вайсс Ерфурт
Карл Цейсс
0:2
Гольштайн
Хемніцер
2:1
Оснабрюк
Пройссен
0:4
Ваттеншайд
Дармштадт
1:0
Баварія-2
Кобленц
3:3
Ян Регенсбург
Ельферсберг
0:2
Веєн
Ешборн
0:1
Karlsruher SC II
Байройт
1:2
Кайзерслаутерн-2
Аккрінґтон Стенлі
2:1
Вокінґ
Бертон
2:1
Скарборо
Даґенгем
2:2
Ексетер
Еббсфліт Юнайтед
2:1
Саутпорт
Герефорд Юнайтед
0:0
Олтрінгем
Моркем
0:0
Темворт
Стівенідж
1:0
Halifax Town AFC
Юрдінген
0:1
FC Junkersdorf
Пірмазенс
4:0
Енгерс
Хауенштайн
3:1
TuS Mayen
SpVgg EGC Wirges
3:0
Рот-Вайсс Хасборн
Неттінген
2:1
Stuttgarter Kickers II
Фрайбург-2
1:0
Вальдгоф
Мангайм
0:1
FC Emmendingen 03
СВ Лінкс
1:2
Гайденгайм
Дурлах
0:2
Ульм
FV Lauda
0:2
Фрайберг
TSV 1846 Crailsheim
0:2
Ройтлінген
Норманнія Гмюнд
0:1
Гоффенгайм-2
Вільгельмсгафен
3:1
Альтона
Айнтрахт Нордхорн
3:1
Брінкум
Eintracht Braunschweig II
0:1
Клоппенбург
FT Eider Büdelsdorf
1:1
Meiendorfer SV
Вольфсбург II
6:2
Ноймюнстер
Гройтер-2
3:1
Меммінген
1. FC Bad Kötzting
2:2
VfL Frohnlach 1919
SC Fürstenfeldbruck
1:0
1. FC Passau
SG Quelle Fürth
2:2
Вюрцбург
FC Kempten
2:4
Фойхт
Ісманінг
0:1
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
Динамо Берлін
0:1
Пройссен Берлін
Нойруппін
5:0
SV Yesilyurt
Borea
1:1
SV 1919 Grimma
Фернвальд
4:2
1. FC Germania 08 Ober-Roden
Баварія Альценау
2:0
TSG Wattenbach
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:4
FC Energie Cottbus II
Баунаталь
3:2
Вікторія Ашаффенбург
Мейзельвіц
1:1
Сахсен Лейпциг
Айнтрахт Франкфурт-2
0:1
Buchonia Flieden
Вальдгірмес
1:1
KSV Klein-Karben
SG Bruchköbel
1:2
Франкфурт
SV Eintracht Trier II
1:3
Bad Kreuznach
Гомбург
5:1
SG 06 Betzdorf
Бейсінґсток Таун
2:1
Каршелтон Атлетік
Бішопс Стортфорд
1:1
Фарнборо
Боґнор-Ріджис Таун
2:0
Істлі
Кембрідж Сіті
2:3
Істборн Боро
Хейз
0:1
Сент-Олбанс Сіті
Саттон Юнайтед
1:2
Вестон-супер-Мар
Таррок
0:2
Гавант енд Вотерлувілл
Веллінґ Юнайтед
4:3
Дорчестер Таун
Веймут
1:1
Єдін
Олфретон Таун
0:2
Ланкастер Сіті
Барро
2:2
Гайд Юнайтед
Дройлсден
2:3
Хакнелл Таун
Ґейнсборо Трініті
2:1
Лей Дженесіс
Гарроґіт
4:1
Вустер Сіті
Хінклі
1:3
Нортвіч Вікторія
Кеттерінґ Таун
1:0
Ворксоп Таун
Реддіч Юнайтед
1:2
Генсфорд Таун
Стаффорд Рейнджерс
1:3
Moor Green FC
Стейлібридж
2:1
Воксголл Моторс
Воркінґтон
0:2
Нанітон Боро
Телфорд Юнайтед
3:6
Бредфорд Парк Авеню
Бліт Спартанс
1:0
Марін
Фарслі
3:2
Лік Таун
Лінкольн Юнайтед
0:1
Берскау
Оссетт Таун
2:1
Runcorn FC Halton
Редкліфф Боро
1:2
Норт-Феррібі Юнайтед
Вітбі Таун
2:1
Метлок Таун
Віттон Албіон
2:2
Ґейтсгед
Чесант
0:1
Кінгс Лінн
Івшем Юнайтед
2:0
Ейлсбері Юнайтед
Ґлостер
5:2
Раґбі Таун
Ґрантем Таун
1:1
Гейлсовен
Менґотсфілд Юнайтед
1:0
Гітчін Таун
Нортвуд
1:1
Бат
Тівертон Таун
0:1
Бедфорд Таун
Челмсфорд Сіті
2:1
Віндзор та Ітон
Іст-Таррок Юнайтед
1:1
АФК Вімблдон
Фолкстон Інвікта
0:2
Гейбрідж Свіфтс
Гарро Боро
1:1
Біллерікей Таун
Гендон
2:1
Бромлі
Молдон енд Тіптрі
2:4
Вілдстон
Редбрідж
0:2
Гемптон енд Річмонд Боро
Слау Таун
2:1
Брейнтрі Таун
Стейнс Таун
2:0
Фішер Атлетікс
Волтон енд Гершем
2:0
Лейтон
Вортінґ
1:1
Марґіт
Ешфорд Таун
1:0
Лейтон Таун
Бедворт Юнайтед
4:0
Тейм
Брекнелл Таун
2:0
Саттон-Колдфілд Таун
Бромсгроув Роверс
0:2
Свіндон Супермарін
Бернем
2:1
Вілленхолл Таун
Сіндерфорд Таун
1:1
Бреклі Таун
Клівдон Таун
2:1
Данстебл Таун
Гемел-Гемпстед
2:0
Стаурпорт Свіфтс
Марло
0:2
Полтон Роверс
Рашел Олімпік
2:1
Біконсфілд Таун
Solihull Borough FC
0:0
Тонтон Таун
Ешфорд Юнайтед
0:1
Ньюпорт Айл-оф-Уайт
Бешлі
0:2
Довер Атлетік
Корінтіан-Кежуалс
3:0
Лезерхед
Крей Вондерерс
1:0
Уолтон Кежуалс
Кройдон Атлетікс
1:1
Нью Мілтон
Далвіч Гамлет
1:3
Тонбрідж Ейнджелс
Фліт Таун
1:1
Берджесс Гілл Таун
Горшем
1:3
Метрополітан Поліс
Кінґстоніан
2:1
Молсі
Рамсґіт
5:1
Вайтліф
Ерлсі Таун
2:0
Вайвенго
Бартон Роверс
0:2
Сіттінґберн
Боргем Вуд
3:1
Дартфорд
Четем Таун
3:0
Беркхемстід Таун
Enfield FC
1:0
Баркінґ енд Іст Гем
Ґрейт-Векерінґ Роверс
1:3
Корбі Таун
Ілфорд
2:0
Гарло Таун
Стемфорд
2:2
Ейвлі
Аксбрідж
0:3
Ротвелл Таун
Вінґейт енд Фінчлі
1:4
Енфілд Таун
Бембер Брідж
2:4
Кідсґроув Атлетік
Брідлінґтон Таун
2:1
Белпер Таун
Брігг Таун
1:2
Вудлі Спортс
Клітеро
4:1
Бішоп Окленд
Колвін Бей
3:0
Мозлі
Флітвуд Таун
1:0
Шепшед Дайнамо
Кендал Таун
4:0
Россендейл Юнайтед
Сполдінґ Юнайтед
2:2
Воррінгтон Таун
Стоксбрідж Парк Стілз
1:2
Гул
Козара
1:1
Sloga Trn
Слога Добой
1:0
Рудар Прієдор
FK BSK Banja Luka
4:2
FK Famos Vojkovići
Младост Гацько
2:0
Jedinstvo Brčko
Sloboda Novi Grad
4:1
Лакташі
FK Ljubić Prnjavor
1:0
FK Nikos Kanbera Rudanka
Гласинац
0:2
Борац Баня-Лука
Дрина Зворник
0:0
Рудар Вуглевик
Вележ
1:0
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
Бротне
4:0
NK Mramor
Босна
2:1
Вітез
NK Troglav Livno
3:1
FK Rudar Kakanj
NK Kresevo Stanic
5:2
NK Podgrmeč
NK Sloga Ljubuski
0:1
Radnički Lukavac
Градіна
2:1
ГОШК
Олімпік Сараєво
2:2
NK Iskra Bugojno