Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 10 липня 2005
Васку да Гама
2:4
Інтернасьйонал
Атлетіку Паранаенсе
1:0
Курітіба
Ботафоґу
1:2
Флуміненсе
Крузейру
2:1
Атлетіку Мінейру
Корінтіанс
3:1
Палмейрас
Ґояс
3:4
Сантус
Шеньчжень
2:1
Шанхай Зобон
Шанхай Інтернешнл
2:1
Чунцін Лянцзян
Бейцзін Гоань
3:4
Далянь Шіде
Sichuan Guancheng FC
1:3
Тяньцзінь Цзіньмень Тайгер
Гуанчжоу Сіті
0:0
Ціндао Чжунен
Інчхон Юнайтед
3:2
Соннам
Чеджу Юнайтед
2:3
Ульсан Хендай
Пусан Ай Парк
1:1
Течжон Сітізен
Сеул
4:1
Пхохан Стілерс
Тегу
3:2
Кімчхон Санму
Сувон Самсунг Блювінгс
2:1
Чоннам Дрегонс
Терварит
0:4
Корсхольм
Terjarv Ungdoms SK
2:0
Кемі
Кійсто
1:1
Jakobstads Bollklubb
Гамлакарлебю
2:1
Jalkapalloseura FC YPA
FC Vaajakoski
1:3
Tampereen Kisatoverit
ЙІППО
2:0
Куусанкоскі
ПСС
3:1
PSDS
ПСІС
1:1
ПСМС
Deltras
2:2
PSPS
Persekabpas Pasuruan
2:0
Семен
Persibom Bolaang Mongondow
1:1
Персебая
Persmin Minahasa
1:1
Персіпура
Brunei DS
0:2
Кедах
Selangor MK Land
1:1
Селангор
Мелака Юнайтед
0:0
Куала Лумпур
NTFA Pulau Pinang
7:0
Kelantan TNB
Дарул Такзім
1:0
ПКНС
Саравак
1:3
Теренгану
ПДРМ
2:1
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
Негері-Сембілан
4:0
Perak Jenderata
Жастар
1:2
Кайсар
Залізничник
2:1
Цісна
Ордабаси-2
1:2
Гірник Хромтау
Жамбув
0:1
Каспій
Мунайли
3:0
АІ-Університет
Іртиш-2 Павлодар
5:2
Кизил-Жар-М
Батир
0:1
Хімік Степногірськ
Схід-2 Усть-Каменогорськ
3:1
Євразія Астана
Азбест
0:2
Екібастуз (старий)
Аят
0:1
Спартак-2 Сімей
Конґсвінґер
2:0
Тонсберг
Саннефіорд
0:2
Мосс
Брюне
2:2
Хонефос
Скейд
0:1
Стремсґодсет
Ман-Кам
4:4
Соґндаль
Гедд
1:4
Фолло
Порс Гренланд
0:0
Стабек
Лов-Хам
4:0
Альта
Lokomotiv MS
0:0
Lokomotiv K
Салют (до 2014 року)
2:1
Сатурн Єгор'євськ
Локомотив Лиски
4:2
Спартак-МЖК
Єлець
2:1
Iskra Engels
Don Novomoskovsk
0:1
Спартак Тамбов
Мордовія
3:1
Лобня-Алла
Зеніт Пенза
0:4
Витязь Подольськ
Рязань
4:2
Ніка
Луховиці
2:0
FK Titan Moskva
Пресня
1:2
Балтика
Нара-ШБФР
1:2
Динамо Вологда
Арсенал Тула
1:1
Спартак Кострома
Дніпро Смоленськ
2:3
FK Pskov-2000
Спортакадеміклуб
0:1
Зміна-Зеніт
FC Reutov
3:1
Шексна
Волга Тверь
1:1
Текстильник
Волочанин-Ратмір
1:1
Торпедо Владимир
Ла-Пас
1:3
Орієнте Петролеро
Сан-Хосе
2:1
УІА
Аурора
2:1
Хорхе Вільстерманн
Стронґест
4:0
Дебудерс
Уніон Таріха
2:2
Болівар
Блумінг
1:0
Реал Потосі
Біньдінь
1:2
Хайфон
Хоангань Зялай
0:1
Hà Nội
Hoa Phat Ha Noi
0:0
Лонган
Намдінь
3:1
Донгтхап
Дананг
5:0
Біньзионг
Сонглам Нгеан
2:0
Thep Mien Nam Cang Sai Gon
Барселона Гуаякіль
2:0
Депортіво Кіто
Ель-Насьональ
4:0
Аукас
ЛДУ Кіто
5:1
Ольмедо
Депортіво Куенка
3:3
ЛДУ Лоха