Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 12 лютого 2005
Боруссія Дортмунд
1:0
Бохум
Вердер
2:0
Боруссія Менхенгладбах
Фрайбург
0:0
Ганновер
Шальке
3:0
Вольфсбург
Кайзерслаутерн
2:1
Ганза
Герта
2:1
Нюрнберг
Гамбург
2:1
Штутгарт
Ренн
2:0
Кан
Лілль
3:2
Ланс
Мец
0:1
Сошо
Нім
1:1
Аяччо
Лібурн
2:4
Монако
Ванн
0:2
Осер
Сомюр
0:2
Нант
Клермон
1:0
Тулон
Альбі
2:0
Анже
Седан
4:0
Монтаньяр
Рон-Валле
1:2
Гренобль
Роморантен
0:1
Кевії
Булонь
4:0
Блуа
Кардіфф Сіті
2:0
Брайтон
Ковентрі
0:2
Бернлі
Крю
1:3
Віґан
Джиллінґем
0:0
Мілволл
Іпсвіч
2:1
Лестер
Лідс
3:1
Редінґ
Плімут
1:1
Ротергем
Квінз Парк Рейнджерс
1:2
Престон
Сандерленд
4:2
Вотфорд
Данді
2:1
Мотервелл
Данфермлін
2:1
Абердін
Гартс
3:0
Кілмарнок
Лівінгстон
0:2
Данді Юнайтед
Рейнджерс
3:0
Гіберніан
Толука
1:0
Атланте
Крус Асуль
1:0
Морелія
Веракрус
1:0
Пумас
Тігрес
2:2
Гвадалахара
Дорадос
1:0
Монтеррей
Атлас
2:0
Некакса
Борнмут
4:0
Олдгем
Донкастер
0:1
Честерфілд
Лутон
1:0
Галл
МК Донс
2:1
Гаддерсфілд
Шеффілд Венсдей
1:2
Бредфорд
Стокпорт
1:2
Порт Вейл
Свіндон
2:1
Барнслі
Транмер
1:1
Колчестер
Рексгем
1:1
Торкi
Бостон Юнайтед
2:2
Бері
Кембрідж
0:1
Мекклсфілд Таун
Дарлінгтон
1:2
Ноттс Каунті
Ґрімсбі Таун
0:1
Шрусбері
Кіддермінстер
0:1
Честер Сіті
Лейтон Орієнт
3:1
Свонсі
Менсфілд Таун
1:2
Челтенгем
Оксфорд Юнайтед
1:2
Нортгемптон
Рочдейл
3:1
Лінкольн Сіті
Рашден
1:2
Віком
Йовіл
4:2
Брістоль Роверс
Амед
1:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Tarım Kredi Spor Kulübü
1:2
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
Real FC
0:2
Сейландія
Paranoá
2:2
Centro Futebol Zico de Brasília Sociedade Esportiva
Собрадіньо
0:0
CA Bandeirante
Гама
2:2
Бразильєнсе
Santa Maria
3:3
CdR Guará
Unaí Itapuã
1:1
Лузіанія
Баллімена Юнайтед
4:1
Kilmore Rec
Крузейдерс
0:1
Колрейн
Данґенон Свіфтс
1:2
Ларн
Ґленторан
1:1
Лінфілд
Інстит'ют
1:2
Ардс
Лісберн
1:1
Harland and Wolff Welders FC
Лофґолл
0:0
Banbridge Town FC
Дендерхаутем
3:1
Спортінг Вест Харелбреке
Ломмел
2:0
Ла Каламін
Намюр
1:1
Серен
Олімпік Шарлеруа
1:3
Уайт Стар
Мехелен
3:1
Стандард Веттерен
Bettws FC
4:0
Briton Ferry Llansawel AFC
Skewen Athletic
1:2
Ton Pentre
Кардіфф Метрополітан
0:1
Caerleon AFC
Ніт
0:2
Maesteg Park AFC
Taff's Well AFC
6:1
Gwynfi United FC
Cardiff Grange Harlequins
7:0
Garw Athletic FC
Llangefni Town
3:0
Флінт Таун Юнайтед
Годой Крус
0:0
Каї
Нуева Чикаго
2:2
Хімнасія де Хухуй
Чакаріта Хуніорс
1:1
Сан-Мартін де Мендоса
Дефенса і Хустісія
1:1
Ферро Карріль Оесте
Дейнзе
3:0
Ендрахт Алст
Дессель Спорт
3:0
Ексельсіор Віртон
Ейпен
4:0
Патро Ейсден
Beringen-Heusden-Zolder
2:0
Антверпен
Obregon
3:0
Atlético Mexiquense
Лобос
3:1
Albinegros de Orizaba
Сан-Луїс
1:4
Кафеталерос
Toros Neza UTN
2:0
Pachuca Jr
Guerreros FC
1:0
Селая
Венадос
2:1
Chivas la Piedad
Атлетік Б
2:0
Аро
Мірандес
0:1
Баракальдо
Лемона
1:1
Реал Сосьєдад Б
Леванте Б
0:0
Сабадель
Осасуна Б
2:1
Бадалона
Еспаньйол Б
1:1
Барселона Б
Арброт
2:1
Аллоа Атлетік
Бріхін Сіті
0:2
Дамбартон
Гринок Мортон
4:0
Форфар Атлетік
Стірлінг Альбіон
2:0
Ейр Юнайтед
Странрар
1:0
Бервік Рейнджерс
Кауденбіт
1:2
Альбіон Роверс
Іст Стерлінгшир
1:2
Монтроуз
Елгін Сіті
2:1
Іст Файф
Квінз Парк
1:1
Пітергед
Стенхаусмьюїр
1:4
Гретна
Барнет
0:2
Герефорд Юнайтед
Кенві Айленд
2:2
Нортвіч Вікторія
Карлайл Юнайтед
2:2
Еббсфліт Юнайтед
Ексетер
1:2
Аккрінґтон Стенлі
Фарнборо
1:3
Бертон
Форест Ґрін
1:1
Йорк Сіті
Halifax Town AFC
2:1
Стівенідж
Скарборо
2:0
Даґенгем
Вокінґ
2:0
Кролі
Олфретон Таун
0:0
Вустер Сіті
Барро
2:0
Ґейнсборо Трініті
Гарроґіт
5:1
Ештон Юнайтед
Moor Green FC
0:2
Ланкастер Сіті
Реддіч Юнайтед
3:1
Бредфорд Парк Авеню
Саутпорт
3:0
Дройлсден
Воксголл Моторс
0:0
Стаффорд Рейнджерс
Ворксоп Таун
2:3
Нанітон Боро
Бейсінґсток Таун
0:2
Істборн Боро
Боґнор-Ріджис Таун
3:1
Хорнчерч
Дорчестер Таун
0:0
Кембрідж Сіті
Льюіс
3:1
Гавант енд Вотерлувілл
Мейденгед Юнайтед
4:0
Каршелтон Атлетік
Ньюпорт
2:0
Марґіт
Редбрідж
3:2
Веймут
Саттон Юнайтед
2:4
Хейз
Таррок
1:2
Сент-Олбанс Сіті
Веллінґ Юнайтед
1:2
Ґрейс Атлетік
Ейлсбері Юнайтед
2:0
Ґлостер
Бат Сіті
0:3
Кінгс Лінн
Сайренсестер Таун
0:2
Тівертон Таун
Данстебл Таун
4:1
Гітчін Таун
Ґрантем Таун
3:2
Бенбері Юнайтед
Гейлсовен
4:0
Solihull Borough FC
Гістон
2:1
Чешем Юнайтед
Мертайр Тайдфіл
0:2
Генсфорд Таун
Раґбі Таун
0:1
Бедфорд Таун
Стемфорд
1:2
Чіппенгем Таун
Біллерікей Таун
2:1
Віндзор та Ітон
Довер Атлетік
2:1
Солсбері Сіті
Істлі
4:0
Стейнс Таун
Гендон
2:1
Чесант
Нортвуд
0:1
Кінґстоніан
Слау Таун
1:2
Лейтон
Тонбрідж Ейнджелс
1:2
Єдін
Вілдстон
2:2
Гейбрідж Свіфтс
Вортінґ
2:1
Гарро Боро
Бембер Брідж
0:4
Лік Таун
Бішоп Окленд
1:0
Оссетт Таун
Брідлінґтон Таун
0:0
Воркінґтон
Берскау
5:0
Спеннімур
Ґейтсгед
2:1
Вейкфілд
Гайд Юнайтед
1:1
Фріклі Атлетік
Лінкольн Юнайтед
1:0
Бліт Спартанс
Віттон Албіон
0:2
Вітбі Таун
Ешфорд Таун
1:0
Стаурпорт Свіфтс
Бреклі Таун
1:1
Брекнелл Таун
Бромсгроув Роверс
1:0
Ігем
Бернем
2:0
Тейм
Клівдон Таун
1:1
Єйт Таун
Корбі Таун
2:2
Марло
Менґотсфілд Юнайтед
3:2
Ротвелл Таун
Оксфорд Сіті
0:1
Івшем Юнайтед
Тонтон Таун
2:3
Саттон-Колдфілд Таун
АФК Вімблдон
3:0
Кройдон
Бромлі
1:2
Гастінґс Юнайтед
Берджесс Гілл Таун
1:0
Далвіч Гамлет
Доркінґ
0:0
Кройдон Атлетікс
Фліт Таун
1:0
Ньюпорт Айл-оф-Уайт
Горшем
2:1
Молсі
Метрополітан Поліс
2:2
Лезерхед
Тутінґ енд Мітчем
3:2
Корінтіан-Кежуалс
Волтон енд Гершем
2:0
Бенстід
Вайтліф
0:0
Крей Вондерерс
Ерлсі Таун
2:0
Еріт енд Бельведер
Біконсфілд Таун
0:2
Гарло Таун
Боргем Вуд
2:3
Аксбрідж
Четем Таун
2:3
Волтемстов
Дартфорд
5:0
Беркхемстід Таун
Іст-Таррок Юнайтед
5:0
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Молдон енд Тіптрі
1:0
Баркінґ енд Іст Гем
Сіттінґберн
2:2
Лейтон Таун
Тілбері
1:3
Бартон Роверс
Вайвенго
1:1
Ейвлі
Брігг Таун
2:1
Ґреслі
Іствуд Таун
1:3
Чорлі
Кендал Таун
0:2
Белпер Таун
Норт-Феррібі Юнайтед
2:1
Ростер
Стоксбрідж Парк Стілз
1:2
Телфорд Юнайтед
Annagh United FC
1:0
Wakehurst
Chimney Corner
2:0
Oxford United Stars
Dergview FC
2:3
Portstewart FC
Tobermore United
2:1
Brantwood
Дуан
1:0
Djoliba AC Bamako
Район Спорт
2:0
Motema Pembe
HSF Blue Waters Sports Club
2:1
ASA
KMKA
0:3
Таскер
ASFA-Yennenga
2:0
Мазембе
Ballyclare Comrades FC
0:3
Донегал Селтік
Coagh United
3:0
Баллінамаллард Юнайтед
Ґленавон
0:2
Armagh City FC
Перак
0:1
Пенанг
Selangor MPPJ
0:0
Melaka Telekom
Сабах Кота-Кінабалу
2:1
Selangor Public Bank
Паханг
0:1
Perlis
Kwara United
3:0
Iwuanyanwu Nationale
Niger Tornadoes
1:1
Еньїмба
Nigerian Ports Authority
1:1
Кано Пілларс
Julius Berger
0:0
Gateway FC
Буш Бакс
1:0
Джомо Космос
Дайнемос Гіяні
1:2
Мамелоді Сандаунс
Меннінг Рейнджерс
1:0
Блумфонтейн Селтік
Орландо Пайретс
1:1
Морока Сволловс
Бідвест Вітс
2:1
Голден Ерроус
CPD Porthmadog FC
0:2
Гаверфордвест
Афан Лідо
1:2
Ріл
Cwmbran Town
2:3
Welshpool Town
Ейрбас ЮКей
1:2
Аберіствіт