Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 09 серпня 2003
Вердер
1:1
Боруссія Менхенгладбах
Боруссія Дортмунд
4:0
Вольфсбург
Бохум
1:1
Гамбург
Фрайбург
2:2
Ганза
Ганновер
3:3
Баварія
Мюнхен-1860
1:1
Шальке
Кельн
1:2
Кайзерслаутерн
Ліон
3:1
Монако
Нант
2:0
Ланс
Бордо
0:1
Монпельє
Ренн
1:0
Тулуза
Ніцца
1:0
Сошо
Лілль
1:0
ПСЖ
Бастія
0:2
Мец
Страсбур
2:0
Генгам
Ле-Ман
0:1
Аяччо
Відзев
2:2
Світ
Гурнік Полковіце
0:2
Вісла Краків
Гурнік Ленчна
3:1
Вісла Плоцьк
Аміка
2:0
Полонія
Лех
1:2
Гурнік Забже
Бредфорд
2:2
Норвіч Сіті
Волсолл
4:1
Вест Бромвіч
Бернлі
2:3
Крістал Пелес
Ноттінгем Форест
2:0
Сандерленд
Престон
1:2
Вест Гем
Іпсвіч
1:1
Редінґ
Дербі Каунті
0:3
Сток Сіті
Ротергем
0:0
Кардіфф Сіті
Вімблдон
3:1
Крю
Шеффілд Юнайтед
0:0
Джиллінґем
Рейнджерс
4:0
Кілмарнок
Гартс
2:0
Абердін
Данфермлін
0:0
Селтік
Мотервелл
0:3
Данді
Данді Юнайтед
1:2
Гіберніан
Партик
1:1
Лівінгстон
Уніра Альба-Юлія
0:0
Тімішоара
Чахлеул
4:1
Петролул
СКМ Пітешті
2:1
Динамо Бухарест
Бакеу
0:3
Глорія Бістриця
Оцелул
0:1
Університатя Крайова
Галатасарай
2:1
Діярбакирспор
Генчлербірлігі
2:3
Елязигспор
Коньяспор
3:3
Трабзонспор
Бурсаспор
0:0
Газіантепспор
Лос-Анджелес Ґелаксі
3:1
Коламбус Крю
Чикаго Файр
1:1
Нью-Йорк Ред Буллс
Ді Сі Юнайтед
1:0
Нью-Інґленд Революшн
Колорадо Репідс
2:0
Даллас
Славія Прага
2:0
Злін
Синот-Словацько
0:2
Банік
Слован
3:1
Вікторія Пльзень
Пршибрам
0:0
Спарта Прага
Опава
1:1
Яблонець
Атлетіко Рафаела
1:0
Арсенал Саранді
Ланус
0:0
Колон
Ньюеллс Олд Бойз
0:0
Індепендьєнте
Расінг Авельянеда
1:0
Сан-Лоренсо
Кан
1:2
Клермон
Ам'єн
1:0
Анже
Седан
1:1
Ньор
Нансі
0:1
Сент-Етьєн
Труа
3:2
Гренобль
Кретей
1:1
Геньйон
ASOA Valence
3:0
Шатору
Расінг Безансон
0:1
Істр
Руан
1:1
Лаваль
Погонь
1:0
Aluminium
Белхатув
2:1
Лодзь
Краковія
2:0
Polar
Подбескідзе
1:1
Tloki
Ягеллонія
2:1
Радомсько
Арка
0:1
Заглембє Любін
П'яст
3:1
Stasiak Ostrowiec
Пітерборо
3:4
Гартлпул
Віком
1:0
Стокпорт
Плімут
2:2
Ґрімсбі Таун
Квінз Парк Рейнджерс
5:0
Блекпул
Брістоль Сіті
5:0
Ноттс Каунті
Свіндон
2:3
Шеффілд Венсдей
Порт Вейл
2:1
Борнмут
Лутон
3:1
Рашден
Транмер
4:1
Брентфорд
Рексгем
0:0
Честерфілд
Барнслі
1:0
Колчестер
Олдгем
1:3
Брайтон
Нортгемптон
0:1
Торкi
Свонсі
4:2
Бері
Саутенд
2:0
Челтенгем
Лейтон Орієнт
1:3
Донкастер
Мекклсфілд Таун
0:0
Бостон Юнайтед
Кіддермінстер
2:1
Менсфілд Таун
Рочдейл
1:3
Йовіл
Сканторп Юнайтед
1:2
Брістоль Роверс
Галл
4:1
Дарлінгтон
Карлайл Юнайтед
1:2
Йорк Сіті
Гаддерсфілд
2:2
Кембрідж
Лінкольн Сіті
0:1
Оксфорд Юнайтед
ЦСКА
3:0
Аланія (до 2014)
Рубін
2:1
Динамо Москва
Сатурн
2:1
Ростов
Крилья Совєтов
2:0
Торпедо-ЗІЛ
Шинник
2:1
FC Elista
Steel Trans Licartovce
2:0
ДАК
Желєзьярне
3:0
MFK Vranov nad Topľou
Татран
3:0
Сінець
FK Slovan Duslo Šaľa
1:1
Сіниця
Družstevník Bác
1:0
Rapid
Нітра
0:1
Римавська-Собота
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
0:0
FK Mesto Prievidza
ВСС Кошице
2:2
ŠK Futura Humenné
Futura
2:4
Марієгамн
КяПа
2:1
Вантаа
Гністан
2:1
Атлантіс
FC Rauma
2:1
KaaPo Kaarina
Попа
2:2
PS-44
ЙІППО
2:1
SäyRi
KuFu-98
1:3
KajHa
Öja-73
1:5
Кемі
Jakobstads Bollklubb
0:2
КПВ
Jalkapalloseura FC YPA
1:3
Сейняйокі
Кійсто
2:1
Kaskö IK
PFC Belite orli Pleven
1:1
Akademik Svishtov
Вихрен
1:1
Етир 1924
FK Chernomorets Burgas
0:0
Пирин
Рілскі Спортист
6:1
Спартак Плєвен
Кілдер Каунті
1:0
Дублін Сіті
Слайго Роверс
0:2
Кілкенні Сіті
Ґолвей Юнайтед
2:2
Фін Гарпс
Коб Ремблерс
2:1
Дандолк
Tabasco
1:2
Jaguares de Chiapas FC Premier
Cruz Azul Oaxaca
0:1
Алебріхес
Acapulco
1:2
Atlético Mexiquense
CF Alacranes de Durango
2:1
Селая
Клайд
3:0
Ейр Юнайтед
Сент-Джонстон
4:1
Куїн оф зе Саут
Фалкірк
2:1
Інвернесс
Росс Каунті
4:0
Бріхін Сіті
Рейт Роверс
1:1
Сент-Міррен
Роморантен
1:0
Бурк-ан-Брес
Канн
0:0
Газелек Аяччо
Лібурн
0:1
Брест
Нім
1:1
Діжон
По
1:1
Шербур
Антант
3:1
Валансьєн
Луан-Кюізо
1:1
Сет
Ангулем
0:1
Васкеаль
Раон-ль'Етап
0:3
Реймс
Бове
1:1
Тур
Аллоа Атлетік
1:2
Дамбартон
Арброт
1:0
Бервік Рейнджерс
Іст Файф
3:2
Стенхаусмьюїр
Гамільтон
1:2
Форфар Атлетік
Гринок Мортон
3:1
Ейрдріоніанс
Саарбрюкен
5:1
Аален
Веен
1:1
Штутгартер Кікерс
Аугсбург
3:1
Фойхт
Майнц-2
0:2
Кайзерслаутерн-2
Штутгарт-2
0:1
Кікерс Оффенбах
Рот-Вайсс Ессен
1:1
Вердер-2
Динамо Дрезден
4:2
Ваттеншайд
Вупперталь
1:1
Айнтрахт Брауншвейг
Падерборн
2:1
Сахсен Лейпциг
Хемніцер
0:0
Кельн-2
Санкт-Паулі
1:1
Пройссен
Гольштайн
4:0
Ноймюнстер
Гамбург-2
0:2
Юрдінген
Шальке-2
0:2
Боруссія Дортмунд-2
Стірлінг Альбіон
0:0
Кауденбіт
Гретна
1:1
Квінз Парк
Монтроуз
0:1
Пітергед
Альбіон Роверс
1:1
Странрар
Елгін Сіті
3:1
Іст Стерлінгшир
Шрусбері
1:1
Марґіт
Барнет
2:0
Telford United
Ексетер
1:1
Halifax Town AFC
Моркем
2:1
Вокінґ
Стівенідж
0:0
Честер Сіті
Еббсфліт Юнайтед
1:2
Бертон
Скарборо
2:1
Фарнборо
Темворт
1:3
Герефорд Юнайтед
Форест Ґрін
0:0
Нортвіч Вікторія
Лей Дженесіс
2:1
Даґенгем
ЦСКА Софія
2:1
Нафтекс
Македонська Слава
0:4
Локомотив Пловдів
Марек
4:2
Черно Море
Спартак Варна
4:0
Біласиця
Ботєв-1912
1:0
Родопа
Видима-Раковськи
3:3
Локомотив Софія
Партизан
6:1
Борац
FK Obilić Beograd
3:1
Ком
Сутьєска Никшич
1:0
Buducnost Banatski Dvor
Войводина
0:0
Земун
Хайдук Кула
2:1
Зета
Напредак
2:1
Црвена Звезда
Дукла
5:2
Артмедіа
Жиліна
2:2
Інтер Братислава
Дубниця
2:1
Спартак Трнава
Пухів
2:0
Тренчин
Слован Братислава
2:1
Ружомберок