Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 25 травня 2002
ФКСБ
1:2
Спортул
Прогресул
2:1
Бакеу
Оцелул
2:1
Університатя Крайова
Глорія Бістриця
2:1
Астра
Брашов
5:1
УМ Тімішоара
Чахлеул
1:0
Рапід Бухарест
СКМ Пітешті
1:1
Фарул (до 2021 року)
Петролул
1:2
Динамо Бухарест
Нью-Йорк Ред Буллс
1:1
Спортинг Канзас-Сіті
Нью-Інґленд Революшн
3:2
Лос-Анджелес Ґелаксі
Коламбус Крю
1:1
Даллас
Спортінг Хіхон
3:1
Рекреативо
Ельче
0:0
Ейбар
Бадахос
2:2
УД Саламанка
Атлетіко
1:1
Бургос
Нумансія
1:2
Леванте
Альбасете
1:2
Леганес
Кордоба
1:1
Расінг Ферроль
Мурсія
3:0
Реал Хаен
Полі Ехідо
1:0
Расінг
Хімнастик
3:1
ФК Естремадура
Херес
2:1
Реал Ов'єдо
Есіл До
1:3
Іртиш Павлодар
Актобе
1:0
Атирау
Кайсар
2:1
Кайрат
Кизилжар
0:1
Шахтар Караганда
Тобол
3:0
Схід Усть-Каменогорськ
Астана-1964
2:0
Спартак Семипалатинськ
Кладно
0:0
FC Hradec Králové II
Татран Прахатіце
2:3
SK Slavia Praha II
Strizkov
2:1
SK Dynamo České Budějovice II
Семили
1:0
FC Slovan Liberec II
Карлові Вари
1:1
Sokol Milin
FK Teplice II
2:4
Адміра Прага
Варнсдорф
0:3
Спарта-2
Спарта Крч
3:1
Хрудім
Уніон Челаковіце
6:2
Sokol Semice
SavU
1:1
ЙІППО
TP Lahti
3:2
Pallohait
ВІФК
2:1
Öja-73
KaaPo Kaarina
4:0
Муса
Попа
1:1
FC Boda
Forssan Jalkapalloklubi
4:2
Helsingin Ponnistus
Чанаккале Дарданельспор
1:1
Коньяспор
Ізмірспор
0:3
Істанбул
Сііртспор
1:5
Хатайспор
Батман Петрольспор
1:0
Айдинспор
Акчаабат Себатспор
3:1
Бейпазар Шекерспор
Сакар'яспор
1:0
Кайсері Ерджіесспор
Османлиспор
1:1
Гюмюшханеспор
Аданаспор
1:0
Сівасспор
Кайсеріспор
2:0
Ерзурумспор
Тирана
4:1
Ерзені
Влазнія
0:1
Динамо Сіті
Люшня
4:1
Бюліс
Флямуртарі
2:1
Шкумбіні
Апольонія
1:0
Томорі
Бесіледя
0:1
Теута
Люфтерарі
3:2
Партизані
Црвена Звезда
1:1
Зета
Sartid Smederevo
2:1
Земун
FK Obilić Beograd
2:1
Раднички Крагуєвац
ОФК
2:1
Младост Лучани
Войводина
0:0
Хайдук Кула
Чукарички
1:2
FK Železnik Lasta Beograd
Младост Апатін
0:1
Сутьєска Никшич
Ференцварош
2:0
Дунауйварош
МТК
1:2
Уйпешт
Фегервар
2:1
Залаеґерсеґ
Дебрецен
4:0
Дьор
Шопрон
1:3
Галадаш
Гонвед
3:1
Вашаш