Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 10 жовтня 2001
Селтік
1:0
Русенборг
Порту
0:0
Ювентус
Барселона
2:0
Ліон
Баєр
2:1
Фенербахче
Лілль
1:1
Депортіво
Олімпіакос
0:2
Манчестер Юнайтед
Феєноорд
2:2
Баварія
Спарта Прага
2:0
Спартак
Андерлехт
2:0
Гент
Генк
5:0
Ендрахт Алст
Льєрс
0:2
Брюгге
Ексельсіор Мускрон
3:1
Жерміналь
Вестерло
0:0
Сінт-Трейден
Локерен
4:0
RWD Molenbeek
Беверен
1:1
Стандард
Антверпен
2:0
Шарлеруа
Понті Прета
1:5
Атлетіку Паранаенсе
Крузейру
1:0
Корінтіанс
Віторія
4:1
Ґуарані Кампінас
Ґояс
2:3
Спорт Ресіфі
Інтернасьйонал
2:0
Васку да Гама
Палмейрас
2:1
Сантус
Сан-Каетано
2:0
Португеза
Жувентуде
2:2
Бая
Ботафоґу
2:2
Фламенґу
Курітіба
0:0
Ботафоґу Сан-Паулу
Санта-Круз
3:2
Парана
Базель
2:2
Санкт-Галлен
Янг Бойз
1:3
Грасгоппер
Цюрих
1:0
Лозанна
Аарау
2:2
Сьйон
Ксамакс
1:3
Серветт
Лугано
5:0
Люцерн
БАТЕ
3:2
Славія Мозир
Вітебськ
1:1
Молодечно
Нафтан
1:2
Динамо Мінськ
Белшина
0:0
Німан
Динамо Берестя
0:3
Гомель
Торпедо Мінськ
0:0
Дніпро Могильов
Речиця 2014
0:3
Шахтар Солігорськ
Boldklubben 1913
1:1
Сеннер'юске
Херфельге
2:0
Рандерс
Горсенс
3:3
Фарум
Відовре
4:3
Фредерісія
Kolding FC
2:4
КБ
Фрем
2:2
Brønshøj BK
Б-93
1:0
Aarhus Fremad
Тун
4:1
Вадуц
Віль
4:2
Конкордія Базель
Крінс
3:1
Вінтертур
Беллінцона
1:1
Баден
Делемон
2:2
Локарно
Етуаль Каруж
2:0
Івердон
Гюмюшханеспор
1:1
Акчаабат Себатспор
Шанлиурфаспор
1:1
Малатьяспор
Aydınspor
3:2
Каршіяка
Батман Петрольспор
2:3
Silopi Spor Kulübü
Газіантеп
2:0
Адана Демірспор
Cizre Spor Kulübü
2:0
Мардінспор
Iğdırspor
1:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
2:1
Ушакспор
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
1:5
Карталспор
Ізмірспор
0:1
Marmaris Belediyespor
Кахраманмарашспор
4:0
Кайсері Ерджіесспор
Кючюккейспор
2:0
Газіоманпашаспор
Mobellaspor
2:0
Османлиспор
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
0:2
Sapanca Gençlikspor
Сакар'яспор
4:2
Мальтепеспор
Токатспор
0:1
Amasyaspor
Тюрк Телеком
3:2
Анкара Демірспор
Локомотив Софія
0:1
Локомотив Пловдів
Спартак Варна
1:2
Левські
Марек
1:0
Славія Софія
Спартак Плєвен
4:0
Конельяно
Нафтекс
2:0
Берое