Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 15 квітня 2000
Шеффілд Венсдей
1:0
Челсі
Тоттенгем
2:4
Астон Вілла
Ковентрі
2:1
Мідлсбро
Ньюкасл
0:2
Лестер
Манчестер Юнайтед
4:0
Сандерленд
Дербі Каунті
1:2
Вест Гем
Саутгемптон
2:0
Вотфорд
Евертон
4:0
Бредфорд
Баварія
1:2
Мюнхен-1860
Штутгарт
1:0
Фрайбург
Гамбург
0:0
Вердер
Кайзерслаутерн
1:0
Айнтрахт Франкфурт
Дуйсбург
2:2
Боруссія Дортмунд
Відзев
3:2
Легія
Погонь
0:1
Гурнік Забже
Рух Хожув
2:0
Лех
МОКС Стоміль
1:0
Лодзь
Рух Радзенків
0:2
Аміка
Petrochemia Plock
0:1
Одра Водзіслав-Шльонськи
Фулгем
4:0
Шеффілд Юнайтед
Бірмінгем
0:1
Ноттінгем Форест
Крю
2:1
Квінз Парк Рейнджерс
Свіндон
3:1
Транмер
Порт Вейл
2:2
Барнслі
Вест Бромвіч
4:4
Болтон
Блекберн
1:1
Портсмут
Ґрімсбі Таун
1:1
Манчестер Сіті
Волсолл
2:2
Крістал Пелес
Норвіч Сіті
1:0
Вулвергемптон
Стокпорт
0:1
Іпсвіч
Рапід Бухарест
4:0
Динамо Бухарест
Університатя Крайова
3:1
Глорія Бістриця
Фарул (до 2021 року)
2:1
Петролул
Бакеу
1:0
СКМ Пітешті
FCM Oneşti
1:5
Рокар
FC Municipal Resita
0:0
Extensiv
Денізліспор
4:2
Аданаспор
Генчлербірлігі
4:1
Антальяспор
Алтай Ізмір
1:3
Газіантепспор
Коджаеліспор
1:0
Трабзонспор
Сінт-Трейден
0:0
Ексельсіор Мускрон
Ендрахт Алст
1:3
Генк
Lommel
1:0
Льєрс
Локерен
1:1
Шарлеруа
Жерміналь
2:0
Стандард
Лос-Анджелес Ґелаксі
2:1
Даллас
Чикаго Файр
1:0
Miami Fusion
Спортинг Канзас-Сіті
2:0
Сан-Хосе Ертквейкс
Нью-Йорк Ред Буллс
0:1
Коламбус Крю
Нью-Інґленд Революшн
2:1
Ді Сі Юнайтед
Tampa Bay Mutiny
4:2
Колорадо Репідс
Базель
2:0
Івердон
Ксамакс
0:3
Санкт-Галлен
Лозанна
2:1
Серветт
Цюрих
1:2
Баден
Делемон
0:4
Беллінцона
Лугано
4:2
Сьйон
Сошо
5:1
Кретей
Ніцца
1:1
Ле-Ман
Лілль
1:1
Геньйон
Аяччо
2:2
Ньор
Генгам
1:0
ASOA Valence
Ам'єн
0:0
Лор'ян
Шатору
1:1
Васкеаль
Лаваль
2:1
Канн
Нім
0:0
Кан
Луан-Кюізо
1:2
Тулуза
Росендал
4:2
Венло
Ґронінґен
2:0
Еммен
Зволле
1:1
Вендам
Волендам
1:0
Гераклес
Ексельсіор
3:0
Топ Осс
Гелмонд Спорт
2:0
Телстар
Харлем
0:1
НАК
Дордрехт
1:1
Го Егед Іглз
Корона
0:2
Катовіце
Сярка
2:2
Wlokniarz Kietrz
Світ
4:2
MKS Myszków
Ракув
2:1
Odra Szczecin
Гутнік Краків
4:1
ZKS Stal Stalowa Wola
Рексгем
1:0
Борнмут
Віком
3:0
Колчестер
Бері
1:1
Честерфілд
Джиллінґем
2:1
Віґан
Кардіфф Сіті
0:4
Кембрідж
Ноттс Каунті
1:2
Редінґ
Блекпул
0:2
Сканторп Юнайтед
Брентфорд
1:3
Мілволл
Брістоль Роверс
0:2
Престон
Оксфорд Юнайтед
1:2
Бернлі
Лейтон Орієнт
1:2
Честер Сіті
Дарлінгтон
0:1
Нортгемптон
Шрусбері
2:4
Рочдейл
Карлайл Юнайтед
0:1
Мекклсфілд Таун
Плімут
1:0
Свонсі
Брайтон
1:1
Ротергем
Halifax Town AFC
1:2
Барнет
Гартлпул
2:0
Лінкольн Сіті
Пітерборо
3:1
Ексетер
Менсфілд Таун
0:1
Галл
Челтенгем
0:1
Йорк Сіті
Шахтар Солігорськ
0:0
Речиця 2014
Нафтан
0:0
Ліда
Белшина
1:1
БАТЕ
Динамо Берестя
1:3
Славія Мозир
Торпедо-Кадіно
1:0
Kommunalnik Slonim
Торпедо Мінськ
1:1
Вітебськ
ЦСКА
0:3
Чорноморець Новоросійськ
Локомотив
1:0
Факел
Аланія (до 2014)
2:3
Анжі
Торпедо
2:0
Сатурн
Зеніт
0:1
Динамо Москва
FC Elista
2:0
Ротор
Крилья Совєтов
1:2
Спартак
Ростов
0:0
Lokomotiv NN
Elazığ Belediyespor SK
1:2
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Анкара Демірспор
0:0
Keskin Spor Kulübü
Башкент Академії
2:0
Karaman Spor Kulübü
Manavgat Belediye Spor Kulübü
1:3
Petrol Ofisi
Кючюккейспор
0:1
Alibeykoy SK
Torpedo Kutaisi II
1:1
FC Rtsmena Kutaisi
FC Racha Ambrolauri
3:1
Magharoeli Chiatura
Meshakhte
0:5
FC Samtredia II
FC Dinamo Gagra
0:0
Металурги Зестафоні
FC Okeane Samtredia
3:2
Гурія
FC Margveti 2006 Zestafoni
7:0
Sulori
Samegrelo
0:4
FC Megri Zugdidi
FC Pazisi Poti
5:1
Skuri
Шукура
7:0
Мерцхалі
FC Dinamo Batumi II
0:2
FC Dinamo Zugdidi
FC Duruji Kvareli
0:4
FC Alazani Gurjaani
FC Gardabani
1:1
FC Arsenali Tbilisi II
FC Khalibi-97 Rustavi
3:0
FC Amirani Ochamchire
Shinagan Sakmeta Saministros Akademia
0:0
FC Norchi Dinamoeli Tbilisi II
Ла Лув'єр
4:0
Дессель Спорт
Тюрнхаут
0:1
Антверпен
Дейнзе
1:2
RWD Molenbeek
Тинен
1:1
Серкль Брюгге
Остенде
3:1
Руселаре
KSV Ingelmunster
3:0
Каппеллен
Патро Ейсден
0:0
Дендерлеу
Візе
1:2
Кортрейк
Hekelgem
3:0
Льєж
Данфермлін
6:0
Clydebank FC
Лівінгстон
1:2
Сент-Міррен
Інвернесс
1:5
Airdrieonians FC
Фалкірк
1:0
Рейт Роверс
Гринок Мортон
1:2
Ейр Юнайтед
Істр
3:3
По
Клермон
0:2
Париж
Гренобль
3:1
Пасі Валь-д'Ор
Анже
2:0
Нуазі-ле-Сек
Реймс
1:0
Газелек Аяччо
Расінг Безансон
0:1
Бове
Валансьєн
0:1
Туар
Раон-ль'Етап
0:0
Расінг Париж
Ред Стар Сен-Уан
3:0
Еврі
Фрежюс Сен-Рафаель
1:3
Мартіг
Партик
1:1
Стірлінг Альбіон
Клайд
7:0
Стенхаусмьюїр
Куїн оф зе Саут
0:3
Росс Каунті
Аллоа Атлетік
4:0
Странрар
Арброт
1:1
Гамільтон
Дамбартон
0:0
Форфар Атлетік
Бервік Рейнджерс
3:0
Іст Стерлінгшир
Іст Файф
1:1
Бріхін Сіті
Монтроуз
0:2
Квінз Парк
Альбіон Роверс
0:3
Кауденбіт
NK Orijent Rijeka
2:0
NK Otok
Світло
1:1
NK Belišće
Задарма
2:0
Поморац
NK Zagorec Krapina
0:1
Чаковець
NK Jadran Luka Ploče
0:3
NK Mosor Zrnovnica
Спліт
0:0
Марсонія
Маккабі Тель-Авів
2:1
Маккабі Нетанья
Маккабі Петах-Тіква
2:4
Хапоель Петах-Тіква
Бейтар
1:1
Hapoel Jerusalem
Ашдод
0:0
Хапоель Тель-Авів
Хапоель Рішон-ле-Ціон
0:1
Маккабі Герцлія
Тирана
2:1
Люшня
Динамо Сіті
0:1
Апольонія
Влазнія
1:0
Партизані
Теута
2:0
Бюліс
Флямуртарі
2:1
Шкумбіні
Скендербеу
2:2
Томорі
Shqiponja
0:0
Ельбасані
Омонія
3:2
АПОЕЛ
Анагеннісі Дерінія
0:4
Анортосіс
Неа Саламіна
2:1
Еносіс
АЕЛ
4:1
Олімпіакос Нікосія
APOP Paphos
5:0
Алки Ларнака
Црвена Звезда
3:0
Hajduk Beograd
FK Železnik Lasta Beograd
1:2
Чукарички
Sartid Smederevo
4:0
Хайдук Кула
ОФК
3:0
Spartak Subotica
Земун
0:3
Партизан
Будучност
0:0
Сутьєска Никшич
Борац
0:1
FK Proleter Zrenjanin
Радий
2:1
Раднички Ниш
Могрен
4:0
FK Obilić Beograd
Milicionar Beograd
0:0
Войводина