Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 01 лютого 1998
Компостела
2:0
Сарагоса
Меріда УД
1:1
Еспаньйол
Сельта
1:1
Атлетіко
Вальядолід
0:4
Реал Сосьєдад
Расінг
0:1
Депортіво
Барселона
2:1
Спортінг Хіхон
Мілан
1:0
П'яченца
Рома
4:3
Емполі
Парма
1:0
Барі
Болонья
0:0
Аталанта
Брешія
0:1
Інтер
Лечче
0:2
Ювентус
Фіорентина
1:0
Удінезе
Віченца
1:1
Сампдорія
Наполі
0:0
Лаціо
Бенфіка
2:0
Віторія Сетубал
Марітіму
2:0
Ліси
Віторія Гімараєш
0:0
Ріу Аве
Варзим
2:2
Ештрела Амадора (до 2011)
Салгейруш
5:2
Кампомайоренсе
Van Spor Kulübü
0:0
Алтай Ізмір
Генчлербірлігі
3:0
Бейпазар Шекерспор
Кайсері Ерджіесспор
2:1
Бурсаспор
Карабюкспор
0:0
Чанаккале Дарданельспор
Трабзонспор
0:0
Фенербахче
Галатасарай
2:0
Коджаеліспор
Атінаїкос
0:0
Кавала
Панатінаїкос
6:1
Панахаїки
Паніоніос
1:2
Каламата
Іракліс
3:2
Етнікос Пірей
Ксанті
2:2
ПАОК
ОФІ
3:0
Проодефтики
Іонікос
1:1
Верія
Паніліакос
3:0
Аполлон Афіни
Нумансія
1:2
Вільярреал
Леванте
0:2
Лас-Пальмас
Алавес
2:1
УЕ Льєйда
Леганес
1:2
СД Оуренсе
Севілья
2:0
Херес
КД Логроньєс
0:1
Ельче
Бадахос
2:0
ФК Естремадура
Реджіна
0:0
К'єво
Торіно
1:1
Анкона
Тревізо
0:1
Кальярі
Дженоа
3:1
Венеція
Верона
0:2
Салернітана
Пескара
2:2
Монца
Фоджа
0:2
Реджана
Рівненна
2:1
Луккезе
Андрія
1:1
Перуджа
Кастель-ді-Сангро
1:1
ФК Падова (до 2015)
Торреєнсе
3:2
Морейренсе
Академіку де Візеу
1:0
Уніан Мадейра
Фелгейраш
1:1
Пенафіел
Бейра-Мар
1:0
Ешторіл
Пасуш де Феррейра
3:1
Алверка
Майя
5:3
Насіонал
Авеш
4:2
Уніан Ламаш
Фейренсе
1:2
Ешпінью
Bismil Belediye Spor Kulüp
1:0
Kızıltepe Spor Kulübü
Genç Murat Spor Kulübü
0:1
Агріспор
Курталанспор
1:1
Юксекова Біледьєспор
Мушспор
2:1
Хаккяриспор
Nusaybin Demir Spor Kulübü
2:1
Diyarbakır İl Özel İdaresi Ay Spor Kulübü
Silopi Spor Kulübü
2:0
Мардінспор
Батманспор
3:0
Cizre Spor Kulübü
Çaycuma Spor Kulübü
1:1
Чанкири Білєдіє
Çubuk Spor 1959 Kulübü
0:0
Кастамонуспор
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:1
Кириккалеспор
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
3:1
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Sapanca Gençlikspor
2:1
Akçakoca Spor Kulübü
Keskin Spor Kulübü
1:0
Karadeniz Eregli Belediye SK
Isparta Spor Kulübü
2:3
Аксарай Білєдіє
Konya Kartalı Spor Kulübü
0:2
Кютахьяспор
Kütahya Seramik Spor Kulübü
0:3
Mobellaspor
Petrol Ofisi
5:1
Karaman Spor Kulübü
Side Gençlik Spor Kulübü
1:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Simav Eynal Spor Kulübü
1:1
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
1:0
Башкент Академії
Бекоз
1:0
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Бозююкспор
4:2
Nişantaşı Spor Kulübü
Bursa Merinos Spor Kulübü
1:0
Дариджа Генчлербірліги
Інегелспор
1:0
Гебзеспор
Karamürsel Spor Kulübü
3:5
Бандирмаспор
Пендікспор
1:2
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
0:0
Мальтепеспор
Яловаспор
0:1
Bilecik Spor Kulübü
Амед
3:0
Козанспор
Ceyhanspor
1:0
İslahiye Spor Kulübü
İskenderun Spor Kulübü
1:2
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
7:3
Siverek Belediye Spor Kulübü
Кіліс Беледієспор
2:0
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
0:3
GASKİ Spor Kulübü
Bigaspor
0:0
Кирклареліспор
Тепеджик Білєдіє
1:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Çorlu Spor Kulübü 1947
3:1
Айваликгюджю
Gönen Spor Kulübü
1:1
Altıntepsi Makelspor AŞ
Гюнгорен
0:1
Кючюккейспор
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:0
Keşan Spor Kulübü
Люлебургазспор
1:2
Текірдагспор
1926 Bulancak Spor Kulübü
0:0
Офспор
Гюмюшханеспор
2:0
Токатспор
Iğdırspor
1:1
Акчаабат Себатспор
Merzifonspor
0:5
Сівасспор
Пазарспор
0:1
Уньєспор
Terme Spor Kulübü
3:2
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Turhal Spor Kulübü
2:0
Carsambaspor
Акхісарспор
0:2
Гезтепе
Petkim Spor Kulübü
3:0
Манісаспор
Балікесірспор
0:0
Ізмірспор
Фетхієспор
1:0
Бергама Біледія
Назіллі Белєдіє
1:0
Gaziemir Spor Kulübü
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
0:0
Selçuk Efes Spor Kulübü
Торбалиспор
0:1
Ушакспор
Yeni Milas Spor Kulübü
0:1
Söke Spor Kulübü